Félnehézsúly

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hernandez azután  ameccs után öngyilkos lett különben.<br>Egyébként én is láttam azt a meccset, meg is kérdezték utána Gabrielt, hogy szerinte Ulrich vagy Ottke a jobb bunyós és egyértelműen az utóbbit jelölte meg. Én nem azt mondom, hogy Ulrich egy világklasszis, hanem azt, hogy nagy hiba lenne leírni nála sokkal gyengébbek is értek el komoly eredményeket. Az, hogy a lelki stabilitása milyen a németnek nem tudom. Az mindenesetre szép dolog, hogy szereti az állatokat. ;D
"Mindenki a napra tör..."
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Holly,<br><br>szerintem Ulrich verhető. A mostani meccset lelkiállapottól függetlenül hozni fogja, de egy Tiozzo nem jó neki. Ulrichot még annak idején Gabriel Hernandez ellen láttam. A srác tényleg nem mutatott nagy dolgokat, de a 6. menet előtt a gongszó pillanatában beakasztott egy bal-jobbot Ulrichnak, aki a gongszó után majdnem kétszer fordult a sarka felé... Tény, hogy után kiütötte a srácot (Hernandez már a zokniján is levegőt vett). Szvsz Ulrichnak sem fekszenek a támadó ellenfelek, különösen ha van ütőerejük is. Szerintem Zsolt ellen nem tudna kibontakozni. De azt nem tartom kizártnak, hogy Adameket, vagy Woodsot legyőzze.
Az erő legyen Velem!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Sokan leírják ezt az Ulrichot. Nem olyna rossz bunyós az pedig. Én például nem lennék 100%-ig biztos egy Erdei vs Ulrich végkimenetelében. Ennek az Ulrichnak van ütőereje, elég képzett is bárkit meg tud lepni. Ezt az angol simán fogja verni szerintem és Tiozzo ellen sem lenne esélytelen. Ami pedig a másik alternatíváját illeti Adamek vagy Briggs ellen ott nálam egyenesen esélyes is lenne.
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: greg »

Ahogy ez a találkozó eddig - lemondásokat illetõen - alakult, inkább az lenne a helyes kérdés, hogy szerintetek összejön-e az Ulrich vs. Barney meccs, vagy nem??? ?<br><br>
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1110064603;start=15#22 date=03/23/05 ť 19:23:28]Jó, de Ulrich majd' háromnegyed éve nem bokszolt. Ki tudja, milyen formában lesz?[/quote]<br><br>Ezt én innen nem tudom megmondani. <br>Szerintem még az edzője sem tudja, hogy milyen lelkiállapotban (a fizikális és szakmai felkészítéssel eddig sem volt gond) lesz a meccsen. <br> <br>PTM, ez az OFF már túlnyúl a nyúlon! De ha a nyúl ON , akkor Barney OFF!    :D<br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: PTM »

Jó, de Ulrich majd' háromnegyed éve nem bokszolt. Ki tudja, milyen formában lesz? Ja és azt se felejtsük el, hogy ez a brit korábban WBU világbajnok volt (ezt csak Romsy kedvéért fűztem hozzá, mert tudom, hogy él-hal az ő szavaival élve a "gittegyletek nagycsoportosaiért")...<br><br>OFF: Mindenesetre a baknyúl tényleg súlyos lélektani tényező lehet. Hisz van élet a nyúlon túl? "A nyúlon túl? Dehogy, a nyúl az!"
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: dp »

Ha Ulrich nyula rendben lesz akkor szerintem kiüti Barney-t.<br><br>/Branco sokkal jobb volt, mint ez az angol srác és őt is ki tudta ütni Ulrich - azt, hagyjuk, hogy a kiütés pillanatáig mit mutatott.../<br><br>Tippem: Ulrich W KO 5
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: PTM »

Srácok, ti mit tippeltek a hétvégi Thomas Ulrich (27-1-0; 19 KOs) vs Matthew Barney (21-4-1; 6 KOs) meccsre?<br><br>Szerintem Ulrich UD12 lesz. A mérlegéből úgy látszik, hogy nem elég nagy ütőerejű ez a Barney...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: HIE »

Én is kiváncsi lennék egy Dariusz Michalcewski VS Roy Jones meccsre. De szerintem ez a mérkőzés nem fog létrejönni. Sőt biztosan nem.
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Nos jó dolog ez a fórum... Sok az ellentétes vélemény. Én a meggyőzőnek tűnő felsorakoztatott érvek ellenére azt gondolom, Darek és Jones jó lenne, ha megküzdennek. Annyit azonban változott a véleményem, hogy nekem az is megfelel, ha nem is egymás ellen, de kell, hogy meccseljenek még. Az se baj, ha egy hurka jön, akiből csöpög a zsír.  ;D<br><br>De ekkora nagy bajnokok ne padlón fekve (jó Darek felkelt) búcsúzzanak. Mert megrendítő és tényleg nagyon megmarad az emberben.  :o<br><br>Még egy: mivel nem láttam (és vszínű diplomám jelenlegi állapota miatt jó ideig nem is fogom) a Rico-Clinton meccset. Tényleg ilyen vad-veszélyes-barbár lett a létra alkatú brit srácból? Vagy csak Hoye volt nagyon gyenge a súlygondjai miatt???  
Az erő legyen Velem!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1110064603;start=0#13 date=03/07/05 ť 20:21:05]Kedves Marcell!<br>Szerintem a hozzászólásom végén található 3 darab hófehér fogait bőszen mutogató "szmájli" elég tisztán mutatja, hogy jómagam mennyi esélyét látom a felvázolt lehetőségnek. De a topic címe: "Amit megnéznék félnehézben", márpedig én ezt szívesen megnézném. Jóllehet tudom, a gyakorlati megvalósulásának esélye igencsak csekély.[/quote]<br><br>Oké Darien, ekszküzé moá!  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Darien »

Ajánlom mindenki szíves figyelmébe a WNB által egy másik topicba lementett cikket. Ebből még az ilyen hozzám hasonló egyszerű elmék is megértik, hogy miért szenvedett Zsolt ennyire Garay ellen, és hogy miért nem lenne jó, ha Johnson ellen kellen bunyóznia.<br>http://profiboksz.hu/cgi-bin/forum/YaBB ... 7700<br>Az én olvasatomban Zsolt a boxer, Garay pedig a slugger.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: pyngy »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1110064603;start=0#14 date=03/07/05 ť 20:54:54]Én pedig Erdeit nézném meg szívesen Johnson ellen. <br>Régebben biztos lettem volna Zsolt győzelmében. Most is győzne ugyan szerintem, de nem vagyok benne olyan biztos, mint mielőtt Johnson megverte Roy Jones-t, és Antonio Traver-t.[/quote]<br><br>Hát őszintén szólva én nem szívesen nézném meg Zsoltot Johnson ellen. Szerintem ha Garay ekkora gondot okozott neki, akkor mi lenne a jamaikai ellen?! Pokol! Még bele gondolni is rossz. Persze ezt elsősorban a szurkoló mondatja velem. <br><br>A másik oldala a dolognak, hogy sport értékben a Johnson elleni meccs lehetne a csúcs! De én nagyon félnék ettől a meccstől!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: HIE »

Én pedig Erdeit nézném meg szívesen Johnson ellen. <br>Régebben biztos lettem volna Zsolt győzelmében. Most is győzne ugyan szerintem, de nem vagyok benne olyan biztos, mint mielőtt Johnson megverte Roy Jones-t, és Antonio Traver-t.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Darien »

Kedves Marcell!<br>Szerintem a hozzászólásom végén található 3 darab hófehér fogait bőszen mutogató "szmájli" elég tisztán mutatja, hogy jómagam mennyi esélyét látom a felvázolt lehetőségnek. De a topic címe: "Amit megnéznék félnehézben", márpedig én ezt szívesen megnézném. Jóllehet tudom, a gyakorlati megvalósulásának esélye igencsak csekély.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1110064603;start=0#11 date=03/06/05 ť 21:34:32]Én Zsoltit nézném meg szívesen egy címegyesítő meccen először Tiozzo ellen, majd miután őt legyőzte, Woods ellen, utána pedig az akkori WBC bajnok ellen. Ezek után a négy nagy övet védve gyakorlatilag bárki ellen (persze Garayt leszámítva). Istenem de szép is lenne... ;D ;D ;D[/quote]<br><br>Parturiunt montes, nascitur ridiculus mus, avagy vajúdnak a hegyek és nevetséges kisegér születik... :P<br><br>Sok nagy gondolat és sok szép álom, de maga az elképzelés mégis groteszknek hat a valóság talaján. Szerinted Madár és Woods eljuthatna valaha is egy ilyen lehetőség kapujába? Egy olyan lehetőséghez, amit előtte oly sok nagyszerű európai öklöző nem kapott meg?<br><br>A Tiozzo elleni Erdei-meccs még csak-csak, de egy Woods elleni derbit elképzelhetetlennek tartok (Istenem add, hogy tévedjek). 3 VB-övért ringbe szállni... Mennyi pénz és milyen szenzációs sportdiplomácia kell hozzá! Gyorsan hozzáteszem, hogy nem Madárt tartom kevésnek ahhoz, hogy elérjen a 3 nagy szervezet címének egyesítéséhez, hanem az időt, a pénzt és a lehetőség esélyét.<br><br>Gondolj bele, már az is hatalmas dolog, hogy Madár az uralkodó világbajnoktól vette el a négy legrangosabb szervezet egyikének az övét és azóta meg is védte háromszor. Ez nagyon nagy dolog és innen továbblépni egy címegyesítéshez még elképzelhető. De hogy 3 cím... Ez már túl rózsaszín.<br><br>Szerintem az UBP - aki nem volt képes vagy hajlandó eltüntetni másodjára a veszélyes és névtelen Garayt Madár útjából - nem áldozna pénzt és fáradságot egy ilyen mesterhármasra. Woods menedzsmentje szintén zsírosabb (és verhetőbb) falat után nézne. Az HBO pedig véleményem szerint határozott nemmel reagálna a gondolatra. Persze a gondolat szép, ahogy írtam is, itt hatalmas hegyek vajúdnak...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: kozi »

Tiozzo vs Johnson<br>Erdei vs Woods<br><br>A többi nem igazán hoz lázba, sajna a két öreg kiesésével kicsit uncsibb lesz ez a súlycsoport(egy semleges néző számára valjuk meg Zsolt utolsó két meccse sem lehetett túl izgi). Hoye elképesztően gyenge volt Woods ellen, nem hiszem, hogy túl hamar odakerülhet a tűzközelbe. Ennek némileg ellentmond, hogy szerintem pont jó lenne Zsoltnak legközelebb egy kis önbizalomgyűjtésre. Hát nem ez a jelenlegi legerősebb súlycsoport, igazi szupermeccs nem is várható a közeljövőben(Tarver v Johnson 2-t nem tekintem annak az első meccs "hatalmas" izgalmai után)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Darien »

Én Zsoltit nézném meg szívesen egy címegyesítő meccen először Tiozzo ellen, majd miután őt legyőzte, Woods ellen, utána pedig az akkori WBC bajnok ellen. Ezek után a négy nagy övet védve gyakorlatilag bárki ellen (persze Garayt leszámítva). Istenem de szép is lenne... ;D ;D ;D
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: PTM »

Srácok, kicsit eltértünk a félnehézsúlyú álommeccsek témájától, nem?  ;) Nos, a Jones vs Michalczewskiről már elmondtam a véleményemet.<br><br>Ami érdekelne még:<br><br>Woods vs Briggs<br>Johnson vs Briggs<br>Erdei vs Hoye<br>Erdei vs Tiozzo<br>Tiozzo vs Woods<br><br>Kozi, szerinted?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=magicheads link=board=profiboksz;num=1110064603;start=0#5 date=03/06/05 ť 19:48:00]<br>A richard Hall elleni meccsen nagyon jól védekezett,de legtöbbször nem ez igaz.[/quote]<br><br>Itt mire gondolsz? Ha a fejjel levédett ütésekre akkor tényleg jó volt Darek, de ha egy meccs utáni képet megnézünk akkor már nem biztos, hogy tényleg olyan jó volt  ;)<br><br>Amugy én Dareket soha nem szerettem igazán, mert se a kihívásokat nem kereste(védegette az övét nevesincs bunyósok ellen évekig, nem tul sok olyan bajnok volt aki olyan keveset bokszolt kötelező kihívó ellen mint ő), az Oscardijas jelenettel pedig lejáratta magát a fél világ előtt. Ettől függetlenül hatalmas harcos, de szerintem "all time" félnehézsúlyú lista élmezőnyének a közelébe irreális tenni.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUTTON_POST_REPLY