Félnehézsúly

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Srácok, aki unalmas meccsre számított, azt el kell hogy keserítsem...<br><br>4 menet után 2-2 menetet nyertek informátoraim szerint (:D), Briggs bal szeme alatt csúnyán fel van repedve a bőr, Adamek jobb szeme már annyira bedagadt, hogy valószínűleg ki sem lát rajta és az orrából is ömlik a vér. Nagy az adok-kapok.<br><br>update: Adamek nyert többségi döntéssel! <br><br>ui.: lehet, hogy nem lenne ám olyan könnyű ellenfél Erdeinek...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Boniek: ö pat hut, gu boju, dá!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Romsy: a co jest problemem z Polskim jezykiem? Dlaczego napisalesz ze po Polsku to nie jest do ogladania? ;)<br><br>Nem adok sok esélyt Adameknek, bár hozzáteszem Briggset sem tartom az új Michael Spinksnek. Nem várok túl jó meccset. Hosszú meccsre számítok, ennél hosszabb már csak az lesz, hogy Kozit rádumáljam arra, hogy tegye fel ftp-re :)!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Jó, de lengyelül nézhetetlen :D Ausztrálra nem is gondoltam, az nem is rossz a Beyer - Green 2 is ausztrál ppv-sben van meg :P<br><br>Meg különben sem az számít ami az internetről van, hanem ami az amerikai tévéből és szerintem tudom is kinek van onnan a legtöbb meccse! :P :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: kozi »

A lengyel tv adja és a Main Events is adja Ausztráliában PPV-ben. Nem lesz nehéz megszerezni :)<br><br>Nem nagyon merek tippelni, de ha végigmegy akkor valószínüleg Adamek nyer :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Briggs bezúzza 9 menetben :D<br><br>De a legjobb az egészben, hogy nem látjuk ezt a meccset bármi történik, mert nem közvetíti semmi és úgy nehéz lesz ám megszerezni a felvételét. Azért nem semmi, mezei HBO nem adja le a félnehézsúlyú WBC bajnoki címmérkőzést...<br><br>Ennek tükrében emlékezzetek, amikor Veres Laci azt mondta a Kótai Mihály - Elias Cruz meccs HBO PPV lesz és csodálkozott amikor senki sem hitte el... (nem is volt az)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: PTM »

Mit tippeltek a Briggs vs Adamek meccsre?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: capture »

Én megnéznék egy<br> <br>Erdei-Tarver<br>vagy még mindig egy Dáriusz-Roy Jones jr meccset.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Köszöntem, így tisztább!<br><br>Larry Holmes - George Foreman?<br>Tanár - Diák?<br>Kopaszok - Sörhasúak? :)<br><br>Az a helyzet, hogy én DM-t és RJJ-t is kedvelem, becsülöm annyira, hogy valahogy rossz érzéssel tölt el, hogy ez már nem ugyanaz. Ali - Berbick, Louis - Marciano, Duran - Joppy, Leonard - Camacho meccseket szívesen nézed? Talán így én is érthetőbb voltam. <br><br>Legbékébb :)<br>
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Boniek »

[quote author=miszter link=board=profiboksz;num=1110064603;start=45#48 date=03/30/05 ť 21:39:01]<br>Ezután is győzhet, de ez mégis más lenne,,,Ez már az új fejezet, ami még nincs megírva, de akkor is teljesen új lenne..Egy másik korszak,,valószínű rövidebb is..<br>Most, hogy mi kerül bele ebbe, az már a jövő dolga,, :)[/quote]<br><br>Érti ezt valaki a beíróján kívül ??? <br><br>Roy Jones már múlt. Dariusz Michalczewski már 2002 óta múlt. Őket már nem nézném meg sem félnehézben, sem semmilyen súlycsoportban. Upsz, a tárgy az, hogy mit néznék meg félnehézben és nem az, hogy kiket nem néznék meg  :).<br><br>A félnehézsúlyú mezőny nem valami inspiráló szerintem - ha eltekintünk Erdei Zsoltunktól, akkor olyan nagyon egy párosítás sem dob fel. Peter Oboh megérdemelne egy sanszot valamelyik nagyobb név ellen, más nem igazán érdekel.  <br><br>Ha bevonjuk az alsóbb súlycsoportokat akkor már akadhat egy-két érdekesebb összecsapás. Lacy-t pl. bárki ellen megnézném, de Calzaghe-ra is kíváncsi lennék, mire megy az elittel.
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: capture »

Én elnéznék szivesen egy Roy jones jr-Tiozzo meccset vagy egy Garay-Jones meccset mert Jones ugy se lenne jó formába és így mind a kettönek lenne esélye sőt,amúgy meg Roy megalázná őket ha a "bajnok"formájába bokszolna.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: greg »

Nem tudom, szerintem minimum döntetlenre hozta azt a meccset, Johnson ellen. ::)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=miszter link=board=profiboksz;num=1110064603;start=30#37 date=03/29/05 » 11:56:02] vagy  hurka Tarverrel is...<br>[/quote]<br><br>Ez azért kicsit erõs... :o
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

[quote author=miszter link=board=profiboksz;num=1110064603;start=30#35 date=03/29/05 » 11:41:40]<br>A Gonzales meg tényleg jó, csak szerintem Tizzó keményebb 8),,,és mindezt egy-egy mérkõzés alapján merem gondolni,,ami nem biztos, hogy helyén való...De többet sajnos nem láttam tõlük..[/quote]<br><br>Tiozzo minden meccsén amit láttam egyhelyben állt, és ütött. Gonzales nagyszerûen rájött hogy ha valakinél 10 centivel hosszabb a karja akkor ebben a plusz 10 centis távolságban kell tartózkodnia, és ehhez meg is van a lábmunkája.<br>Simán végrehajthatná ugyanazt a taktikát Tiozzo ellen, mint amivel Michalczewskit verte.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1110064603;start=30#34 date=03/29/05 ť 11:33:16]Őszintén szólva én várom, hogy Ulrich és Tiozzo összecsapjanak, és a francia úgy 3-4 menetben letörölje a föld színéről ezt a német ripacsot![/quote]<br><br>Ha mindketten a legutóbbi formájukat hozzák akkor nem lehet más a végeredmény.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: greg »

Miszter!<br><br>Azért a mexikói kiütötte Telesco-t mostanság, és többek között Glenn Johnson-t is legyõzte anno. Nem lenne ez olyan egyszerû menet Tiozzo-nak!<br><br>Õszintén szólva én várom, hogy Ulrich és Tiozzo összecsapjanak, és a francia úgy 3-4 menetben letörölje a föld színérõl ezt a német ripacsot!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Darien »

Én megnéznék egy Gozalez vs Tiozzo-t is. Kíváncsi vagyok mit kezdene egymással a két "Tigrisverő".  ;D
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Holly!!<br><br>Komolyan öngyilkos lett? Én erről nem is hallottam. De durva... Pedig annak ellenére, hogy nem volt egy klasszis, szimpatikusnak tűnt...<br>
Az erő legyen Velem!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Legszívesebben Erdei vs Woodsot néznék meg. Amig ez létrejön egy Erdei vs Sahnouneval is beérném.
"Mindenki a napra tör..."
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amit megnéznék félnehézben

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1110064603;start=15#20 date=03/23/05 ť 18:28:33]Srácok, ti mit tippeltek a hétvégi Thomas Ulrich (27-1-0; 19 KOs) vs Matthew Barney (21-4-1; 6 KOs) meccsre?<br><br>Szerintem Ulrich UD12 lesz. A mérlegéből úgy látszik, hogy nem elég nagy ütőerejű ez a Barney...[/quote]<br><br>Szerintem Ulrich TKO lesz kb a 6-8 menet táján. Szerintem Ulrich jó bunyós, csak kissé kiszámíthatatlan. Ez fogja majd a vesztét okozni később.<br><br>Amit megnéznék, az egy Tiozzo vs Johnson lenne pillanatnyilag.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY