Félnehézsúly

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

http://www.fightnews.com/Boxing/pascal- ... -bid-75744

Nah, lehet mégse Kanadában lesz a mérkőzés?
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

VRRRT írtaCOLONJóslatom bejött: Run Dawson megijedt a Felhőtől és IBF övét hátrahagyva elszaladt...
Talán érdemes lenne elolvasnia ezt a linket, minden Run Dawson-osnak és hogy mennyi esze van Cloud-éknak... :)
http://www.eastsideboxing.com/news.php?p=19965&more=1
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

VRRRT írtaCOLONJóslatom bejött: Run Dawson megijedt a Felhőtől és IBF övét hátrahagyva elszaladt...
Ez teljesen nyilvánvaló volt és semmi köze nincs a félelemhez sztem. A legracionálisabb döntés, ennyi.
Te mást csináltál volna? Ha Cloud tényleg olyan jó akkor még később szóbakerülhet. Majd amikor a kockázat - nyereség arány elfogadhatóbb kiáll ellene.

Johnson meccset MOST kell "megbosszulni" (sztem Dawson hozta az első meccset). Öreg Glen nem lesz má fiatalabb, úgyhogy minél előbb lerendezi, annál többet ér a győzelem.

Lehet elfogult vagyok, de Dawson sztem mondkettőt veri. Cloud agggyonverte Gonzit, de nem vagyok meggyőződve róla hogy egy gyors vívó ellen is így tudna érvényesülni. Talán még az öreg a keményebb dió...
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

grabanc írtaCOLON
Carlsson írtaCOLONShumenov egy állat... Ha így folytatja, hamarosan ott találhatja magát, hogy 10 profi meccs után kihívhatja Erdeit vagy Diaconut, vagy a többieket, és még csak underdog se lesz... :)
Akkor lenne igazad, ha a háttér műveletek is alátámasztják Shumenov jelenlétét. Ma ki a fenét érdekli a "harcművészete"? Ki az aki bevállalja kihívónak? Egy a sok közül... :-k
Egy a sok küzülnek semmiképp sem hívnám. Pénz van mögötte és kevés meccsel elég jó renomét épített ki magának. Ez 1nek nem rossz.

BTW sorold már fel a sokat :P Kire gondolsz, akivel Shumenov ugyanolyan kategória? Viszonylag kevés feltörekvő bokszoló van ebben a súlycsoportban, úgyhogy könyebb kitűnni.
Sztem még nem derült ki hogy bajnok anyag-e a srác, de ha a management ilyen ütemben halad tovább akkor hamar kiegyenesednek a kérdőjelek.
You will never walk alone!
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Jóslatom bejött: Run Dawson megijedt a Felhőtől és IBF övét hátrahagyva elszaladt...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Carlsson írtaCOLONShumenov egy állat... Ha így folytatja, hamarosan ott találhatja magát, hogy 10 profi meccs után kihívhatja Erdeit vagy Diaconut, vagy a többieket, és még csak underdog se lesz... :)
Akkor lenne igazad, ha a háttér műveletek is alátámasztják Shumenov jelenlétét. Ma ki a fenét érdekli a "harcművészete"? Ki az aki bevállalja kihívónak? Egy a sok közül... :-k
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Shumenov egy állat... Ha így folytatja, hamarosan ott találhatja magát, hogy 10 profi meccs után kihívhatja Erdeit vagy Diaconut, vagy a többieket, és még csak underdog se lesz... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Beibut Shumenov (7-0-0, 5 KO) vs Alejandro Berrio (28-5-0, 27 KO) lesz májusban az üres IBA félnehézsúlyú világbajnoki címért!

Megint egy jó név, de nincs kétségem afelől, hogy Shumenov behúzza majd ezt is...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Kép
You will never walk alone!
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Ennyit az Uniról... A bokszolók jók, az edzők jók, csak a vezetőség egy nagy szar :evil: Nem értem, Sauerlandék mindig oda nyomják a versenyzőket a lehetőséghez, más kérdés, hogy mostanság nem élnek vele... Az uni hagyta veszni a félnehéz WBA övét, Ulrichot és Brahmert erőltetik, mikor Zsolt, Inkin már régen meg kellett volna kapja a nagy lehetőséget... Remélem Karesz karrierjét nem fogják elrontani...
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

És Clinton Woods a hírek szerint megkapta a lehetőséget Tarver ellen...
Itt lett volna a vissza nem térő alkalom, Tarver egészen biztosan kiállít volt Erdei ellen is Floridában, de nem... Hobson előbb reagált. Jöhet Kuziemski. Zsolt hazai szurkolói köszönik..............

Kár is szót vesztegetni erre az egészre...
spiller
Újonc
HozzászólásokCOLON 46
CsatlakozottCOLON 2006-03-06 11:50:06
Tartózkodási helyCOLON budapest

Hozzászólás Szerző: spiller »

VRRRT írtaCOLONAz Erdei vs. Tarver pont összejöhetne... [-o<
igen de ha tarver el kap egy jó napot akkor erdei igen csak bajba lenne és ttarver addig ütné amig birná.láttam tarvert jó mecset cs.és gyors is volt akkor na ennyi
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Az Erdei vs. Tarver pont összejöhetne... [-o<
luggi
Újonc
HozzászólásokCOLON 10
CsatlakozottCOLON 2006-03-03 10:46:56

Hozzászólás Szerző: luggi »

WBO félnehézsúlyú ranglista:
1. Bernard Hopkins
2. Roy Jones
3. Thomas Ulrich
4. Antonio Tarver
5. Adrian Diaconu
6. Hugo Garay
7. DeAndry Abron
8. Aleksy Kuziemski
9. Tavoris Cloud
10. Paul Briggs
11. Stipe Drews
12. Glen Johnson
13. Badi Ajamu
14. Jaidon Codrington
15. Dean Francis
Ha jól tudom, Erdei tavasszal bokszol legközelebb. Jones, Hopkins, Johnson időpont miatt kizárva. Diaconu a WBC-nél, Garay a WBA-nál nyomul. Ulrichot sztem kizárhatjuk. Deviszont: a Tarver vs. Lacy elmarad, Briggs szabad. Az IBF bajnok Woods szintén szabad. A probléma csupán az UNI nem túl bevállalós taktikája.
Úgyhogy attól tartok, hogy Kohl által ígért megameccs kimerül egy veretlen Kuziemski, a volt világbajnok Drews, vagy mondjuk a Roy Jonest is "megszorongató" Ajamu ellen.(Ezek már elég rtl klub-os beharangozók)
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

edit...
You will never walk alone!
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Néha elkövetek ehhez hasonlókat:

Kép

Magyarázatként, bár ezzel ismétlem önmagamat: KO győzelem 3 pont, pontozásos győzelem 2 pont, de ekkor a legyőzöttnek is jár 1.

A körmérkőzés sajnos elég hosszú idő alatt valósult meg.

A következtetésekkel nem árt óvatosan bánni!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Tegnap néztem mega Drews vs Greent és szerintem nem volt olyan egyértelmû mint a pontozóknál. Sokszor jól elmozog Stipe es Green csak a levegot üti.. kontrákbol meg Drews rendszeresen talál. Igaz, hogy sokkal aktívabb Green, de nálam akkor is max a menetek felét vitte el. A bíró igencsak vele volt és a figyelmeztetés (passzivitásért) sem volt jogos sztem. Na mindegy.. igazából Greennek szurkoltam, úgyhogy nem baj hogy nyert :), csak meglepõ volt a meccs az eredmény ismeretében.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Garay lett Green kötelező kihívója. Szerintem hatalmas meccsre van kilátás, nagyon kíváncsi vagyok a kimenetelére. Jobban örültem volna, ha Green tényleg Madár ellen megy, de ez a meccs azért részben kárpótol. Garay Zsolt ellen mutatott teljesítménye szerintem győzelmet jelent Green ellen, de ez egy iszonyatos verekedés, adok-kapok meccs lesz.

Nem tudom Ausztráliában mennyire jellemző a hazapontozás, de én most egy szűk Garay győzelmet tippelnék... szerintem gyorsabb, mint Green, nagyobb darab és van olyan erős.

És akkor most ki marad Madárnak a 'megameccsre'?...

Kohl döntése, hogy Drewst odadobja Green ellen, értelmezhetetlen... Ugyanezt a pénzt akkor is megkereste volna, ha Madár megy Ausztráliába, azzal a különbséggel, hogy maradt volna még egy világbajnoki öve is mellé... ha meg Drewst kellett nyugdíjazni, miért nem volt címegyesítés? Vagy miért nem volt Drews-Ulrich? Egyszerűen nem tudom elképzelni, mi volt ebben a racionalitás....
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

A legszebb az lenne, ha Green ellen címet egyesítene, aztán búcsúzóul Tarverrel csapna össze USA-ban. Tarver így 2 címért is mehetne egyszerre, Zsoltit is könnyebb lenne eladni.
Álom, édes álom...de talán összejön :roll:
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Darien írtaCOLONUgyan a teljes meccset még nem láttam, de a beszámolók és az összefoglaló alapján Drews félelmetesen gyenge teljesítménnyel állt elő Green ellen. Sosem volt egy nagy virtuóz a srác, de azért ennél lényegesen jobb. Szerintetek mi lehetett az oka?
Egy motivált Drews szerintem kipontozta volna Greent, (pláne Németországban) aki egy kemény, de egydimenzionális bunyós, talán még Ulrich is verné. Greent csak a tehetségtelen Beyer tette naggyá, előtte nem volt más, mint egy nagyütő ausztrál, Mundine ellen láthatttuk a reálitást, a visszavágó kb. ugyanilyen sima lesz a számára. (na jó a Lucas elleni KO-ja szép volt, de Lucas már leszállóágban volt + messze volt a "elite" bunyosóktól.)

Drews se egy nagyszám, ütőerő hiányában szurkálásokkal és elmozgásokkal hozta a meccseit, de egy pressure bunyós, mint Briggs is volt vagy most Green, könnyen zavarba hozza. Mundine megmutatta, hogyan lehet megverni Greent: sose maradj egy helyben, Drews is ezt próbálta, csak nem ütött :)

Drews edzője Michael Timm a meccs után: "Stipe túl keveset ütött, alig talált és abszolút jogosan veszítette el a címét. Az idegi megterhelés túl sok volt a számára." - hogy ezzel a megterhelléssel Green nyomására gondolt vagy valamilyen összezörrenésre az UBP-vel...

Drews horvát edzője meg olyasmit beszélt, hogy Drews a boksz, a siker iránti éhségét veszítette el, nem is érdekelte a mérkőzés.

Az is érdekes, miért mondta le Mendozát Drews, talán úgy számolt, hogy még egy nagy meccs és kész. Mendoza ellen kevés lóvé, a cím valszeg megmaradna, utána meg odadobnák vmelyik Universumosnak, amit meg gondolom nem nagyon akart. Greennel pedig big pay day aztán viszlát, Kohl meg nem erőltette a dolgot és odadobta az ausztráloknak.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
BUTTON_POST_REPLY