Antonio Margarito

Minden, ami profiboksz!
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1140262360;start=0#8 date=02/19/06 ť 20:04:55]Mayweather valószínűleg megverné a mexikóit, de nagyon kockázatos meccs lenne ahol Floyd-nak nagyon észnél kéne lennie végig. Itt aztán tényleg le lenne tesztelve az álla kicsi Floydnak. Meg a lába is, mert ezen a meccsen egy másodpercre sem állhatna meg, végig mozgásban kellene lennie. [/quote]<br><br><br>Arról nem is beszélve hogy Margarito elég jól üt testre, méghozzá piszok keményeket, és ez talán jól jöhetne ki Floyd ellen, aki fejen szinte üthetetlen(hacsak nem megy bele a hirigbe, de sztem annyira nem hülye hogy egy ilyen palinak odaálljon), viszont a lábon sokat mozgó bunyósokat leginkább testen lehet lassítani..
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Kemény volt Margarito ezúttal is, de az ellenfél őszintén szólva nem érdemelte meg a lehetőséget egy ilyen meccsre. Elég rozzantul nézett ki, amikor lement én is bedőltem neki, hogy nagyon meg van ütve aztán nagyon felpattant. Szerintem jobban járt ezzela  döntéssel, mert ennél is csúnyább vége lehetett volna ha folytatja ezt a meccset. Kiváncsi leszek Mayweather vagy Judah mihez kezd majd ezzel a folyamatosan előre mozgó, és brutális horgokat és hosszú egyeneseket dobáló mexikói harci robottal. Margarito nem egy gyors vagy virtuóz bunyós, de vasból van a feje, egy pillanatra sem hátrál és nagyon szívós kellemetlen alak. Szerintem Judah egészen biztosan kikapna Margarito-tól, ő nem képes 12 meneten keresztül koncentrálni és kontrolálni ezt a típusú bokszot. A 2 klasszissal gyengébb, de hasonló felfogású Baldomirtól is kikapott, akkor egy ezerszer keményebb ember ellen 100% a kudarc. Mayweather valószínűleg megverné a mexikóit, de nagyon kockázatos meccs lenne ahol Floyd-nak nagyon észnél kéne lennie végig. Itt aztán tényleg le lenne tesztelve az álla kicsi Floydnak. Meg a lába is, mert ezen a meccsen egy másodpercre sem állhatna meg, végig mozgásban kellene lennie.
"Mindenki a napra tör..."
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: menyus »

Most néztem csak meg ezt a kis vérengzést...  hát Gomez rendesen ki lett ütve, nem is értem mit reklamát, ha netán feláll és továbbmegy a meccs, csúnya károkat szenvedett volna!<br><br>Azért lehet, hogy sokak számára megtévesztő, hogy Margaríto elég lassú(és azé üt pár széleset), de borzaszóan jó ütemérzéke van, és baromi jól kombinál testre fejre. Vaszleg kondiban sincs hiány, és az álla is kemény.<br><br>Hajrá Tony!
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Ez a csávó életveszéjes. :D
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=ecstasy999 link=board=profiboksz;num=1140262360;start=0#2 date=02/19/06 ť 12:07:54]Margarito egy állat.[/quote]<br><br><br> ;D  ;D<br><br>És milyen jól bokszol "...<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Egyébként nem 74, hanem 134, csak Holy elszámolta, mindjárt ki lesz javítva. Nem volt ez olyan rövid meccs azért :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
drukker
Újonc
HozzászólásokCOLON 41
CsatlakozottCOLON 2002-11-14 21:57:28
Tartózkodási helyCOLON Solymár

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: drukker »

A nagy sikerre való tekintettel Margarito nevet változtatott, és a jövőben Margaglio néven folytatja pályafutását – legalábbis az origo szerint. ;)<br>Úgy tűnik az ottani szerkesztő nem áll a helyzet magaslatán.<br>Egyébként meg lehet valahol nézni a 74 másodpercet?
Üdv.: Drukker
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Margarito egy állat.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: menyus »

Szóval Bob Arum szerint júliusban Margarioto mehet a Mayweather-Judah győztese ellen.<br><br>Igazából én jobban örülnék ha Floyd visszamenne kisváltóba egy Hatton elleni meccsre, Tony meg Mosley-val(ha győz) majd Judahval bunyózna..<br><br>bár ....mindegy csak legyen valami ;)
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: menyus »

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a srác megérdemel egy saját topikot.<br><br>Egyre több helyen ismerik el, mint a legalulértékeltebb bunyóst(sztem is), bár sokak szerint egy Judah szintű figurához kevés. Ti mit gondoltok? Szerintem Zab-ot képes megtörni egy kemény meccs utolsó meneteiben, remek tempóérzékkel akár ki is ütheti. Mayweather ellen nem sok az esélye, de nem kérdéses kinek drukkolnék.. ;) <br><br>Manuel Gomezről nem tudok jóformán semmit, de ha Tony meggyőzően eltakarítja, akkor már igazán jöhetne neki egy nagy meccs! <br><br>ui.: tudna vki egy kis beszámolót nyomni Margarito Santos elleni meccséről?<br><br>üdv:menyus
BUTTON_POST_REPLY