Antonio Margarito

Minden, ami profiboksz!
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Van most ez a bandázsbalhé. Vki leírná, h mit lehet felhasználni, h szokták csinálni, ellenőrzés stb?
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sikerült... már mint a Cintron elleni diadal.
De csak addig, amíg egy nálad nagyobb klasszissal nem kerültél szembe...
Nagyon nem bánkódom... jöhet a Cotto elleni revans. Remélem ő is elkeni a szádat... :)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Tisztelt Antonio! Egy vereség után kapsz másik erőset...Sőt Cintron a legéhesebb a csoportban...remélem visszaállítod nimbuszod...
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Na szoval
mivel mar tuti a Williams elleni meccs elokaparom kedvencem topikjat..

Ahogy elneztem eleg sokan a nyurgat tarjak favoritnak, de sztem fekudni fog. Williams sztem elegge utheto bunyos, ahhoz kepes hogy milyen utotavja van, nem nehez kozel menni hozza. A jo oreg Micsel is pofanvagta parszor, es mint tudjuk o kozel nem az a szint amit Tony kepvisel. Paran bizos jonnek majd azzal hogy hanyszazat ut menetenkent, de sztem inkabb azon fog eldolni a dolog hogy mennyire birja a strapat. Margarito birja, ezt tudjuk, es o sem egy Briggs fele uteshianyos arc, szoval jo meccsre van kilatas.

Hajra Tony, fekudjon a zsiraf!!
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Most mi lesz ezzel a Williams elleni mokaval?
Tud valaki valami okosat?
Nagyon nagy a csend, es mivel a Cotto meccs ugrott egy idore, vaszleg ossze kell jonnie..

Ami meg erdekelne:
Mi az alapja annak a dumanak amit Williams nyomat allandoan, miszerint sparringon elfenekelte Margaritot? Van errol valami videoanyag? Ha igaz, mennyire(ko, vagy "csak" egy nagy zako)?

Egyszer lattam egy felvetelt ahol pritiboj epp a tudejet kopdoste kifele egy Spadaforaval lezavart sparring utan, es nem volt valami pfp-kiraly teljesitmenye, ennek ellenere sztem ember nem fogadott volta May ellen, ha osszejon az a meccs. Szoval csak mertekkel az iteleteket :-$
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: faceload »

Margarito menjen Wright ellen. Miért akar kisebb embereket verni, ha egy alulértékelt ász? (szerintem nem az)
You will never walk alone!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: edge »

Amikor a Collazo meccs biztossá vált, akkor asszem már csak 4 hét volt hátra a mérkõzésig. Ennyi idõ alatt nem lehet "felhízni" egy súlycsoportot úgy hogy az megfelelõ legyen.. vagyis én abból a meccsbõl nem vonnék le következtetéseket. Szerintem Hatton következõ meccsén fog kiderülni, hogy bele tudott e erõsödni normálisan a súlycsoportba...
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: menyus »

Szerintem várjuk ki hogy Hatton mit alkot még váltósúlyban, mert a Collazzo elleni meccse némi aggodalomra ad okot. Azzal a teljesítménnyel szvsz Margarito szétkapná őt mint bolondgyerek a matricát.. <br>én egy Mózli vs Margarito elleni meccsnek örülnék most a legjobban(tudom hogy nincs rá túl sok esély), Cotto meg bunyózzon csak Castilloval kisváltóban.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: faceload »

Mindketten a Castillo vs Corrales győztesével akartak bunyózni, amiből ugye nem lett semmi, úgyhogy kézenfekvő hogy megmaradnak egymásnak.
You will never walk alone!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1140262360;start=15#18 date=07/20/06 ť 10:54:52]Hatton szerintem elsősorban Cotto-val akarna bokszolni, akár váltósúlyban is a jövő év elején. A Margarito elleni meccs sok kockázatot rejt a számára.[/quote]<br><br>Azért a Cotto-meccs sem lenne éppen sétagalopp. Cotto akar egyáltalán Hattonnal bunyózni a közeljövőben?
Camo
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: edge »

Részemrõl sokkal jobban értékelem Margarito "favágóbb" bunyóját, mint Wright perciz védekezését és jabbelgetését. Minden izgalmat kiöl vele a bunyójából (kozi mondta egyzser hogy olyan hosszuak a karjai, hogy felteszia kettõsfedezékét és onnantól mélyütésvédõre sincs szüksége mert a könyökei pont abbana magasságban vannak :)) Ezzel egyutt Margaritonak valszeg semmi esélye nem lenne ellene...
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hatton szerintem elsősorban Cotto-val akarna bokszolni, akár váltósúlyban is a jövő év elején. A Margarito elleni meccs sok kockázatot rejt a számára.
"Mindenki a napra tör..."
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1140262360;start=15#15 date=07/20/06 ť 10:00:44]nagyon birom winkyben, hogy tenyleg keresi a kihivasokat es nem alibizik:)<br>[/quote]<br><br>Szerintem sosem volt "alibizős" fajta. Nem rajta múlnak a nagy meccsek.
Camo
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: faceload »

Szerintem nem kizárt a Hatton-Margarito meccs. Először be kell biztosítania az övét, aztán majd lehet egyezkedni.
You will never walk alone!
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

nagyon birom winkyben, hogy tenyleg keresi a kihivasokat es nem alibizik:)<br>
bandi
-----------------
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Camo »

Én egy Margarito vs Hatton találkozónak is örülnék. Sanos eddig nem túl sűrűn hallottam együtt emlegetni őket.
Camo
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mivel Winky lepaktált Oscar-ral és Oscart nagyon utálja Arum ezért gyakorlatilag igen. Bár az üzletben mindig minden lehetséges.
"Mindenki a napra tör..."
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Teljesen ki van zárva, hogy összejöjjön a Margarito-Wright meccs?
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Na úyg tűnik Margarito belátta végre, hogy Mayweather nem igazán akar ellen bokszolni. Szerintem Mosley se. Jose Rivera viszont egy verhető ellenfél lehet, aki ellen újabb súlycsoportban lehet világbajnoki övet szerezni. Érdekes meccs lesz, két nagy küzdő mexikóival. Jó kis párosítás, de bármelyikük is nyer nem fog tudni ezzel a győzelemmel az igazán nagy sztárok közé. Ahhoz el kellene kapni egy nagyon nagynevű bunyóst.
"Mindenki a napra tör..."
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Antonio Margarito

Hozzászólás Szerző: Camo »

Látványos meccs, látványos befejezéssel. Először én is azt hittem, hogy Gomez ott pusztul meg a padlón, de ahogy kiköpte a fogvédőt, s felháborodottan felpattant abban a pillanatban, ahogy a bíró beszüntette a találkozót, már valószínűbb volt, hogy csak időt s erőt akart nyerni a fetrengéssel és a köpködéssel. Nyilván a számolás után még elment volna pár másodperc a fogvédő letisztításával és visszahelyezésével is. Nem jött be Gomez számítása, ha egyáltalán  tudott gondolkodni abban a helyzetben. Nagyokat kapott, de tudta volna folytatni. A következő leütésig.  :D
Camo
BUTTON_POST_REPLY