Floyd Mayweather

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1119346000;start=15#19 date=06/24/05 ť 15:09:25]Küldöm is Ricky számát Gattinak!  :D<br>Szerintem is akkor van esélye Arturónak ha nyomás alatt tartja és nem engedi kibontakozni Mayweathert. Más kérdés, hogy tud-e ő ilyet akár 12 meneten keresztül...<br><br>Mindenestre én a GATTINAK fogok drukkolni! Nem érdekel, hogy Floyd az esélyesebb! [/quote]<br><br>Igen, Floyd az esélyesebb, de szerintem Gattinak ezúttal be fog jönni pár komoly ütés. Van egy megérzésem, miszerint TKO-val nyer Arturo Gatti.<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: edge »

Kép<br>Kép<br>Kép<br>Kép
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: dp »

Küldöm is Ricky számát Gattinak!  :D<br>Szerintem is akkor van esélye Arturónak ha nyomás alatt tartja és nem engedi kibontakozni Mayweathert. Más kérdés, hogy tud-e ő ilyet akár 12 meneten keresztül...<br><br>Mindenestre én a GATTINAK fogok drukkolni! Nem érdekel, hogy Floyd az esélyesebb!
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: rubio »

Szerintem Gattinak beszélnie kellene a meccs elott Ricky Hattonnal ;) Ezt a meccset csak piszkos birkózással és trükközéssel lehetne megnyerni, sehogy máshogy :P
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: edge »

Akkor lesz csak Gattinak esélye szerintem, ha kezdettõl fogva megpróbál ráragadni Floydra és a várható 3-4 kg súlytöbbletét kihasználva kinyitja a pofonládát és igyekszik "bedarálni". Ha így padlóra tudja küldeni Mayweathert, akkor talán nyerhet. Castillo ellen már kiderült, hogy a folyamatos nyomást nem viseli olyan jól Pretty Boy, ha pedig Gatti leállna "bokszolni" vele, abban tuti alulmaradna. Persze ez a taktika fordítva is elsülhet, de üdvõzítöbbet jelenleg nem látok Gatti számára. Tippem : Floyd WP.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Alien »

Nagy arc ide v oda, szerintem Mayweathernek nem szabad, hogy gondot  okozzon egy Gatti szintû bunyós.....tudom, hatalmas szív és ütôerô, de akkor is,..... nem egy kategória a  két srác.
Fight....
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: ringsider »

[quote author=rubio link=board=profiboksz;num=1119346000;start=0#12 date=06/23/05 ť 10:13:31] <br>Szerintem az igazi csemege az a Pretty Boy-Zab Judah derbi lenne. [/quote]<br>A Ringben volt erről egy írás, miszerint ők amatőr koruk óta jó barátok, és nem nagyon terveznek egymás ellen...
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: rubio »

Golyó <br><br>Én arra a Gatti nyilatkozatra gondoltam, amit az Oscar elleni meccs után tett. Ha jól emlékszem, azt mondta, hogy Oscar olyan jól mozgott lábon, hogy esélye nem volt ütotávon belülre kerülni. Amire odaért Oscar már nem volt sehol... vmi ilyesmi.  
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Rubio,<br><br><br>Gattinak nem Oscar gyorsaságával volt a baja, hanem az ütőerejével és a pontosságával. Ettől függetlenül Mayweather gyorsasága bárkinek gondot okoz. <br><br>Egy dolog azért érdekes lesz: Gattinál erősebb fizikumú ellenfele még nem volt Mayweathernek. Floyd néha szereti magára húzni az ellenfelet és ez Gatti ellen rizikós.
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: rubio »

Ha Gatti nem tudta megoldani Oscart, akkor szerintem a még gyorsabb lábú Mayweather rémálom lesz neki. Ettol függetlenül nagyon szorítok Gattinak.<br><br>Szerintem az igazi csemege az a Pretty Boy-Zab Judah derbi lenne.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A sajtótájékoztatón megvolt a szükséges botrány. Gatti is ideges lett már, de főleg Harris és Mayweather piszkálta egymást. A guyanai elnevezte Mayt, Floyd Gayweather-nek.:-)
"Mindenki a napra tör..."
deniro2
Reménység
HozzászólásokCOLON 57
CsatlakozottCOLON 2004-09-19 21:44:40

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: deniro2 »

May-nek kijár egy verés az arca miatt, nem lesz tőle rosszabb bokszoló, viszont a visszavágón talán picit alázatosabban áll a dolgokhoz, és megveri Gattit. <br>Persze, nem sok esélye van a dolognak, de én készítem a karót a varjúnak.
Fémből van, tehát nem élőlény.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: supras »

remélem hamar lepörög egy pár meccs hogy felvételről berakják a Brock meccset.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1119346000;start=0#6 date=06/22/05 ť 15:20:19]Szerintem Gatti itt csak a csodában és egyetlen szerencsés nagy ütésben bízhat....[/quote]<br><br>Én azért bízom a csodában egy kicsit...:). Nagyon szurkolok Gattinak, hogy valami brutális kiütéssell lecsapja Mayweathert. Nekem sohasem voltak szimpatikusak az olyan nagyképű bunyósok, mint Pretty Boy. Nagyon magabiztosan nyilatkozott a minap McGirt, remélem ez nem csak kincstári optimizmus, és nem jár úgy, mint mondjuk Anchondoval.
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Én Gattinak szurkolok. Szerintem megérdemelné a győzelmet. 4-szer játszott "év mérkőzését", jó lenne, ha az élen maradna. Bár Floydnak én is egy kicsit több esélyt adok...
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Gatti itt csak a csodában és egyetlen szerencsés nagy ütésben bízhat. Más nem igazán szól mellette. Ráadásul a hírek szerint nagyon keményen kell fogyasztani és feltehetőleg a meccs után mindenképpen felmegy váltósúlyba. Mayweather ezzel szemben elég verhetetlennek tűnik váltósúlyig bezárólag. Én egy késői Mayweather test KO-t sem tartok elképzelhetelennek. Szerintem Flyod végig sokat fog testre dolgozni, tudja, hogy az Gatti sebezhető pontja és ilyen lábmunkával, meg reflexekkel ami neki van nem jelenthet problémát a széles Gatti ütések elől ellépni. Tehát nem probléma, hogy a tstütések miatt szabadabban marad a feje.<br>Amúgy az egész gála jó lesz. Örülök, hogy a Sport1 adja. Calderon, Harris és Chavez Jr lesz még a televíziós programban.
"Mindenki a napra tör..."
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Nem fog, a Kellerman-átok csalhatatlan.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Figyi, idén minden nagy esélyes elbukott eddig. <br>Ezúttal viszont óriási meglepetés lesz: Floyd nyerni fog  :D
Bosco
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Most már biztos, hogy ki fog kapni Floyd. Kellerman őt tippelte győztesnek. ;D
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Nekem az egyik nagy kedvencem Mayweather így természetesen neki fogok szurkolni.Gattit is kedvelem,de most nem sok esélyt adok a győzelmére,mert Floyd-ot gyorsabb és technikásabb bunyósnak tartom.Szerintem bokszleckét fog adni Gattinak és kiütéssel nyeri a meccset.De ha netalán pontoztással győz,akkor se fogok neheztelni a Pretty Boy-ra. ;)
BUTTON_POST_REPLY