Floyd Mayweather

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Megint megnéztem a Corrales elleni meccsét... Egyszerűen nincsenek szavak. Corrales végig mint egy zseniális vadász. Úgy tapad, úgy mozog, jól védekezik... Találati aránya a nullához közelít, pedig mindent jól csinál. Talán, ha Corrlaes kapott volna egy löketnyi Miadana-t, akkor talán... Nagyon gyorsan leállította a sarka, ilyen erővel Castillo ellen nem csinált volna történelmi meccset.
De Mayweather, hát, tizen éve is mindene meg volt a történelemhez. Ilyen sebesség, ilyen ineligencia, nem emlékszem senkire az elmúlt... nem emlékszem senkire. Jones az Isten, de Mayweather mindent jobban csinál. Pisti! Bár csak lehetett volna akkor egy, kőkemény, maratoni, pontozásos, sakk meccsed nagypehelysúlyban!
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

http://gamblingvilag.blog.hu/2012/02/21 ... gadasaival
Nemrég feltételezhetően az NFL-re is fogadott Mayweather, aki valószínűleg élete legnagyobb tétjét tette fel a New England meccsére a 15. héten, amikor Tom Brady csapata a Denver Broncost ütötte ki 41-23-ra. A fogadóiroda ügynöke, Mike Colbert nem hozta nyilvánosságra a fogadó nevét, aki egymillió dollárt tett fel a Patriotsra, azonban nem tagadta, hogy Mayweather az egyik legértékesebb ügyfelük. Gyaníthatóan nem sok olyan ügyfele van az M Resortnak, aki egymillió dollárt tenne bármire is, így talán nem tévedünk, ha azt mondjuk, hogy ez a tét is Mayweathertől származott.
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Mondjuk igazad van ráér még !!! de kezdettnek egy esetleges Mayweather v Spinks meccs nagyváltóban -nem lenne rossz aztán meg a többi majd később  ;D
www.profiboksz. hu az igazi!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: faceload »

Justin: Ej ráér arra ő még. 4 évig még (életkor lapján) egész biztos a csúcson van. Akkor meg Castilleo már fél lábbal a sÍrban lesz
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: faceload »

Holly: Jobban belegondolva igazad van. A későbbi meccsek (oscar, mosley, netán wright) kisközépben vannak, bele kell erősödnie a súlyba.<br><br>Sokkal jobban örülnék neki, ha nem lépkedne fel ilyen gyorsan és bunyózna Hattonnal!
You will never walk alone!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Justin »

Középsúlyban? Nagyon necces lesz ha lesz! Jelenleg Castillejo ellen esélyes lenne! Taylor 6-7 menet alatt szétkapná , Abraham is(vagy Miranda)!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Faceload<br><br>Azért akar felmenni nagyváltósúlyba Mayweather mert történelemet akar csinálni. Szerintem középsúlyba is megpróbálkozik majd a későbbiekben, hogy beállítsa Oscar rekordját. Spinksnél van egy nagyváltósúlyú öv, ami mindenképpen kell most Floydnak. Biztos, hogy nem váltósúlyban lesz a meccs.
"Mindenki a napra tör..."
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: faceload »

Na ez az! Ha váltóban is kicsi volt, akkor miért menne feljebb 2 meccs után? Spinksnek semmi gondot nem okoz lefogyasztani, úgy még a gyorsaságából is visszanyer valamit. <br><br>Mind a kettő szaladgálós fiú (nem előre) kíváncsi vagyok ki fog kit kergetni :-)
You will never walk alone!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

D-Guy<br><br>Spinks sokkal gyengébb fizikálisan, mint Rivera vagy Dzindziruk.Mayweather-re pedig azok a legveszélyesebb bunyósok akik nagyon nagy fizikai fölényben lennének ellene. Technikailag és gyorsaságban nem lehet őt felülmúlni szerintem, legalábbis a mostani mezőnyben nem. Csak fizikálisan megtörni, hiszen már váltósúlyba is kicsi volt.
"Mindenki a napra tör..."
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Személy szerint egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy Spinks könnyebben verhető volna mint akár Rivera akár Dzindziruk. Nem volt az olyan régen, hogy Spinks simán a p4p top10-ben volt Mayorga meg az első Judah meccs után... Nagyon jó kis bunyós, csak eléggé berozsdásodott a kihagyás miatt, de szerintem Floyd eddigi ellenfeleit látva a legjobb 4-5ben simán ott van. Van olyan jó, mint Judah szvsz.<br><br>Ettől függetlenül Mayweather megnyeri azt a meccset és aztán jöhet a Mosley elleni derbi reményeim szerint. :)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mayweather sikeresen megtalálta Spinks személyében a legkönnyebben verhető nagyváltósúlyú világbajnokot, így jó esélye van, hogy az ötödik súlycsoportban is a csúcsra érjen. Spinks ütőereje és kondiciója szerintem elmarad Kicsi Floydétől és természetesen gyorsaságban is elmarad tőle. Nagyon jó választás, jól eladható párosítás. Örülnék neki ha összejönne.
"Mindenki a napra tör..."
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Szerintem azért korábban jó esélye lett volna egy David Reides forgatókönyvnek is...aki szintén hu de nagy virtuóz volt.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Tito - Wrightról az a véleményem, hogy Titonak szerintem még jót is tett a kihagyás, Mayorgát nem intézte volna el jobban a Vargas elleni formájában sem, Wright egyszerűen túl jó neki. Hopkins is az volt, aki nagyon hasonló.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én valahol a két oldal között érzem az igazságot. Wright, hasonlóan Hopkinshoz az egyik legkellemetlenebb, legnehezebben üthető, legrafináltabban védekező bunyós. Titonak jó esélye lett volna a pályafutása csúcsán is kikapni tőle, de a győzelmi esélyei is nőttek volna meglátásom szerint. Szerintem Trinidad nagyváltósúlyban a Vargas elleni meccs idején volt a csúcson, szerintem az volt életének a legjobb meccse talán. Ha azon az estén találkozik Wrighttal elképzelhető lett volna a kiütés. A puerto ricoi tényleg egysikú, de nagyon nagyon hatékony bunyós, akinek olyan bal és jobbhorga van, aki szinte senkinek sem a mai mezőnyben.<br>Ami az Oscar vs Mayweathert illeti. Meglátjuk a Mayorga elleni Oszit, hogy mire lesz képes. Ha ott nagyon nagyon jó lesz akkor talán meg tudja lepni Floydot, de sajnos May nagyon nagyon kilóg a mezőnyből, iszonyat nagy virtuóz, aki bármilyen stílushoz tud alkalmazkodni, mindenkire rá tudja eröltetni az akartát. Nagy kérdés a méretbeli különbség. Szerintem ez döntő tényező lehet ezen a meccsen és az is, hogy De La Hoya gyorsasága mennyire kopott meg a hosszú kihagyás alatt.
"Mindenki a napra tör..."
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Tito-t azért ennyire egysíkúnak nem nevezném. Összeakadt ő pályafutása csúcsán néhány sokkal technikásabb bokszolóval, mégis nyerni tudott. Nem azt mondom, hogy tuti leradírozta volna Winky-t, de hogy nem lett volna ilyen sima, az tuti. Hogy a kihagyás miatt volt-e ennyire sima, vagy csak rossz napot fogott ki, azt nem tudom.<br>De tény, hogy már rengeteg bokszolónál láttuk, hogy a kihagyás ezen a szinten senkinek nem tesz jót.<br><br>Az Oscar vs Floyd meccsért meg tényleg nagy kár, hogy nem jött létre már jó pár éve.  :-/
Bosco
lotus86
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2005-05-05 09:41:22
Tartózkodási helyCOLON Kaposvár

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: lotus86 »

Nem akarok vitatkozni de az az egysíkú boksz sok embernek okozott megoldhatatlan problémát.Mayorga ellen nem volt nehéz dolga mert meg lehetett ütni.A 3 év ott számít, hogy maccsa sem volt Winky ellen.Tanácstalan volt.Szerintem ebben nagy szerepe volt annak, hogy régen találkozott olyannal aki ellen nagyon kell dolgozni, hogy eltalálja.<br>Mindenesetre egy csúcs Oscar vs. Mayweather az évszázad egyik legjobb meccse lenne az biztos.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: kozi »

Szerintem Tito a statikus, gyakorlatilag egy nagy balhorogra épülő bunyójával sose verte volna meg Wrightot. 3 év után visszatért, agyonverte Mayorgát, úgyhogy itt egyáltalán nem kiöregedésről vagy kiégettségröl lehetett szó. Nem a kihagyás miatt nem verte meg, hanem mert rettentően egysikú(persze az ő szintjükön) és egy olyan jól védekező bunyóssal mint Wright (vagy ahogy Hopkins bokszolt ellene) képtelen mit kezdeni.<br>Oscarnál én is kiváncsian várom, hogy a kihagyás után mire lesz képes, de valamiért nincsenek jó előérzeteim a meccs miatt (pedig Oszi az egyik nagy kedvenc). Floyd, ha nem is mészárolná le, de szerintem is megverné pontozással. A Chavez elleni első meccsen bokszoló (szerintem élete legjobb formájában volt akkor) Oscart nézném meg a mostani Floyd ellen kisváltósúlyban. Az lenne egy szenzációs kis meccs.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
lotus86
Újonc
HozzászólásokCOLON 16
CsatlakozottCOLON 2005-05-05 09:41:22
Tartózkodási helyCOLON Kaposvár

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: lotus86 »

Szerintem nem lessz Oscar vs. Floyd.De La Hoyának előbb Mayorgát kéne elintéznie, amire a kora miatt, valamint a visszatérő csillagok produkciója miatt(Jones,Tszyu,Darek),nem sok az esély.Mayorga egyszerű, mint a százasszeg, de nem hagyott ki olyan sokat,mint Oscar.Márpedig ez nagyon fontos.Ha Tito nem hagyott volna ki 3 évet,nagyon elkente volna Wrightot, így meg..<br>Ráadásul ha nyerne Oscar(amit remélek), Floyd lemészárolná az tuti.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1119346000;start=90#102 date=01/30/06 ť 14:53:24]Darrien<br><br>Ez már régóta nem probléma. Itt a legutóbbi hírünk az ügyről: http://www.profiboksz.hu/hir.php?id=4015[/quote]<br>Kösz Holy, olvastam akkor is amikor megjelent. Remélem bejön a dolog. Winky ellen nem hinném, hogy komoly eséllye lenne Oscarnak. Wright méretbeli előnyét nem tudná ellensúlyozni, ahogy azt Hopkinsnál sem sikerült. Technikailag is túl jó ahhoz Wright, hogy Golden Boy kibokszolja. Egy Mayweather elleni meccs viszont igazi "csemege" lenne, bár ott is inkább a fiatalabb Floydot tartanám esélyesebbnek.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Darrien<br><br>Ez már régóta nem probléma. Itt a legutóbbi hírünk az ügyről: http://www.profiboksz.hu/hir.php?id=4015
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY