Floyd Mayweather

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Nem hiszem, hogy Wright vállalná nagyváltósúly alatt, ahhoz sokat kellene fogyasztania. Nagyváltó felett viszont szerintem Floyd könnyen úgy járhatna Wright ellen, mint De La Hoya járt középsúlyban. Hiába zseniális bokszoló, ez már sok lenne neki. Plusz ne feledjük, Wright sem kutyütő.<br><br>Jones esetéhez szerintem nem érdemes hasonlítani, ahogy dp is utalt rá, Ruiz más kategória a nehézsúlyban, mint Wright a nagyváltó(közép?)súlyban. Szerintem itt egyértelműen Wriht lenne az esélyes, míg a Jones-Ruiz meccsen Jones volt az esélyesebb előzetesen is.
Bosco
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: dp »

Nem lehet tudni, hogy Mayweather mennyire bírja a kemény ütéseket és mire elég az ereje 65 kg fölött. Roy Jonesnál láttük, hogy egy igazi klasszis meg tudja oldani egy ilyen kaliberű feladatot is. Mondjuk Wright nem egy Ruiz kategória a súlycsoportjában... Technikai szempontból Floyd jobb, mint Winky, de az erő a másik oldalon van. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy amolyan "Wrighos" nyomást kibírjon Mayweather. Mondjuk ez csak akkor igaz, ha nagyváltósúlyban bokszolnának. Nagyváltó alatt Floyd az esélyes, fölötte Wright!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Floyd Mayweather

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mayweather most egy las vegasi újságnak azt nyilatkozta, hogy Winky Wrightot akarja ellenfelének novemberre. Mivel az HBO novemberre adott mindkettőjüknek időpontot a következő meccsre, így simán bokszolhatnának egymás ellen is. Szerintem ez nagyon merész és kockázatos húzás lene Floydtól, amit nem tudna megcsinálni. Ez a Wright annyira kellemetlen, letisztult, hidegvérű profi, hogy megtalálna mit kellene tenni May ellen a jelentős fizikai fölényét kihasználva. Persze Floydból azért bármit kinézek.
"Mindenki a napra tör..."
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Gatti vs Mayweather

Hozzászólás Szerző: Camo »

Az azért érdekelne, hogy Hattont miért sorolja mindenki a súlycsoport elitjébe. Rendben van, ő az egyik világbajnok. Viszont a legtöbb hozzászóló egyetért abban, hogy szétdulakodta a Tszyu elleni meccset. Boksz az, amit Mayweather mutatott be. <br><br>Bubi!<br><br>Szívemből szóltál. Én is főleg ezért várom a találkozójukat.<br><br>A Judah elleni meccs pedig remélem realitássá válik a közeljövőben, bár az szvsz. mindenképpen kétesélyes. Nem merek fogadni a győztes személyét illetően.
Camo
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: rubio »

Szerintem a Judah-Mayweathwer párosítás akkora meccs lenne, mint annó a Jones-Toney meccs volt! Csak itt nem lenne akkora alázás... <br><br>Nem ismerem a pontos adatokat, de szerintem Judah semmivel nem nagyobb, mint Pretty Boy. Még utoeroben sem hiszem, hogy elmaradna Mayweather.<br><br>Az biztos, hogy itt mind a ketto emberére akadt!!! ::)<br>Bárcsak összejönne.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ahogy olvasom az interneten a különböző véleményeket egyre inkább biztossá válik, hogy Judah lesz mayweather következő ellenfele. Mindkét bunyós akarja ezt a meccset, sok pénz van benne, nincs televíziós csatornák között rivalizálás, úgyhogy könnyen összejöhet ez a csúcsmeccs. Kiváncsi vagyok Floyd mihez kezd egy hozzá hasonlóan gyors és technikás bunyóssal, aki kicsit erősebb is nála.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Tommy_Carrot link=board=profiboksz;num=1119346000;start=45#54 date=06/27/05 ť 13:39:12]Én még mindig Tszyunak adnám a legnagyobb esélyt Floyd ellen (persze így is Floyd lenne a favorit). Lehet, hogy kikapott Hatton ellen, de ennek az égvilágon semmi jelentősége, Hatton nem engedte kibontakozni Kosztyát, nem hagyott neki teret, míg Floyd abban a távban bokszol ami kedvez Kosztyának, akinek a veresége ellenére még mindig meg van az együtéses KO ereje, a precizitása, az ütemérzéke. Lehet, hogy Floyd sokkal gyorsabb, de Judah is az volt, és Tszyu mégis kivégezte.[/quote]<br><br>Ezzel szinte teljesen egyetértek!<br><br>Én is abszolút esélyesnek tartom Tszyut Mayweather ellen. De egy meccset kellene még vívnia előtte. Nem akartam felhozót írni, de lényegében olyas valakire gondoltam aki ellen 8-10 menetet tud bokszolni.<br><br>Hattont szintén esélysenek tartom, a nyomulós stílusa és az állóképessége miatt.<br><br>De mondhatom példák nélkül is a receptet: egy boksztudásban hasonló erős, de technikás bunyós, vagy pedig egy igazi "pressure fighter" lenne képes megverni Mayweathert.<br><br>A váltósúlyt én kevesebb esélyt adok Floydnak. Margarito el tudna vele játszani...  ;D<br>Judah ellen egy nagyon jó meccset vívhatna, igazi bemutató lenne. Oscar ellen szerintem nem fog bokszolni. De La Hoya is ezt már kb. ezerszel mondta, és nem mellékesen neki már 1-2 meccse van a karrierjéből. Fontosabb neki már a család, ha pedig megszületik a gyereke, lehet, hogy már nem is akar bokszolni utána többet.
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Én még mindig Tszyunak adnám a legnagyobb esélyt Floyd ellen (persze így is Floyd lenne a favorit). Lehet, hogy kikapott Hatton ellen, de ennek az égvilágon semmi jelentősége, Hatton nem engedte kibontakozni Kosztyát, nem hagyott neki teret, míg Floyd abban a távban bokszol ami kedvez Kosztyának, akinek a veresége ellenére még mindig meg van az együtéses KO ereje, a precizitása, az ütemérzéke. Lehet, hogy Floyd sokkal gyorsabb, de Judah is az volt, és Tszyu mégis kivégezte.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Én úgy gondolom, hogy jelenleg Mayweathert olyan bokszoló győzhetné le, aki meglehetősen ütésálló, folyamatosan bulldog módjára agresszíven megy előre nem törődve a bekapott ütésekkel, végig közel marad, sokat ütve, fizikálisan próbálja megtörni...elsősorban testen. Hatton stílusa pedig ilyen, amit megtűzdelhet fogásokkal dulakodással, hogy Floydot kizökkentse a megszokott ritmusából.  (Talán Gattiék is hasonló taktikával készültek, de Arturo nem volt elég álhatatos ahoz, hogy közel kerüljön, és az elején miután szembesült Floyd gyorsaságával, már nem hitt magába.) Ezenkívűl,  veretlensége és legutóbbi Tszyu elleni győzelme, óriási önbizalmat  adhatott az angolnak. Nem Hattont tartanám az esélyesnek, de talán ő az aki képes lehet Floyd ellen meglepetést okozni, ezért én ma, leginkább ezt a párosítást várom ebben a súlycsoportban.
manchester

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: manchester »

Judahval kapcsolatban egyetértek, sokan alábecsülik. Írtózatos ütõereje van, és nagyon gyors. Robban, mint a bomba, sztem jó ellenfél lenne Maynek, csak kérdés, hogy nem feküdne-e ki. Mondjuk Tszyu ellen nagyon belefigyelt egy ütésbe, és sztem May annyira nem nagy ütõ, inkább nagyon pontos, de sztem azért pl. Tszyu nagyobb ütõ. Igazán jó meccs lenne, és nem a brawler-ek harca (Tito-Mayorga) hanem a zsenik harca.<br><br>Rubio-val is tökéletesen egyetértek! Ez a nagy felmászkálás nem jó ötlet, sztem max váltóig menjen. Mert aztán jön egy távoli, nagy ütõtávú bokszoló tökéletes védekezéssel, és akkor úgy jár, mint Mosley Forrest ellen, DLH Sturm ellen, vagy Jones Tarverrel.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: edge »

profi<br><br>Egyetértek Maussával kapcsolatban. Kicsit bosszantott is, amikor Dõry és Gundel is folyamatosan azt sulykolták kb. hogy "valahonnan elõhúzott kocsmai verekedõ élete nagy lehetõsége elõtt". Két meccsét fel is teszem ezért ftpre (Cotto, Resto), hátha javul a róla alkotott kép :). Apropo.. Misi nem azon a gálán bunyózott kinn, amelyiken a Cotto vs Maussa volt a fõmeccs?<br><br>Mayweather álla nem nagyon volt még tesztelve, pláne nem akkora ütõ ellen mint Judah. Ráadásul ehhez még egy súlycsoportot kéne felmennie  Floydnak. Nem is tudom ki lenne az esélyesebb, talán egy hajszállal Floyd, de óriási meccs lenne, amiben szerintem egy Judah WKO lehetõsége is erõsen benne van (nálam Judah a P4P listán is kb. az 5. hely környékén mozog).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=profi link=board=profiboksz;num=1119346000;start=45#49 date=06/27/05 » 11:49:08]Cotto még nem érett a meccsre! Még van legalább 3-4 erõt próbáló mérkõzés amire lelkileg felér Floyd szintjére![/quote]<br><br>Lelkileg lehet... De technikailag, tudásban, és tehetségben 20 meccs sem lenne neki elég, hogy akár csak labdába rúghasson Floyd ellen.
profi
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2004-03-19 23:45:59

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: profi »

Judah nem rossz, de nem M. kategória!<br>Nagyon gyors, agresszív, de már lábon is veszítene. Mostanában láttam, (májusban) és mentálisan rendkivül labilis ami pont M. erőssége. Már pedig az, hogy kibillenti az ellenfeleket a ritmusukból.<br>Eőször pszihésen "feldarabolja" őket, majd jön a kivégzés, amit beszéddel, zrikával, megalázással körít!<br>Teljesen a hatalma alá gyűri az ellenfeleket, még a szparringok alakalmával is!<br>Ez már a 21. század stílusa!<br>Maussát nem kellene ennyire fikázni!<br>stílusa nem szemet gyönyörködtető, de ezt igazából senki nem kéri számon rajta! (csak a bizonyos szuper élesszemű boksztudorok, akik sítilusban mérik az eredményt)<br>Cotto még nem érett a meccsre! Még van legalább 3-4 erőt próbáló mérkőzés amire lelkileg felér Floyd szintjére!
rubio
Kihívó
HozzászólásokCOLON 172
CsatlakozottCOLON 2005-04-29 10:01:01

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: rubio »

Attól tartok nem küldte át Hatton számát senki Gattinak ::) <br><br>Szerintem ezt az embert most nem lehet megállítani senkinek, még a "szomszédos" (+-1,2) súlycsoportokból sem!! Itt nem csak arról van szó, hogy gyorsabb, mint Mosley, hanem arról, hogy félelmetesen intelligens és taktikus. Ez egy rémiszto csomag bárkinek :o Nincs igaza Jones-nak, hogy nincs igazi szupersztár a környéken, metrt o kiszállóban van.<br><br>Judah ellen nézném meg nagyon!!! Az valami borzasztó jó meccs lenne! <br>Amit még el tudok képzelni, hogy valamelyik magas, nagy ütoerejü bunyós lesz a veszte, aki messzirol balokkal operálva oldja meg a feladatot. Vernon Forest típusú emberre gondolok.
B-Real
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-02-07 09:20:22
Tartózkodási helyCOLON Cegléd

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: B-Real »

Nem tudja valaki véletlen hogy mennyi volt a meccs díjalapja???
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: HIE »

Én is egy szorosabb összecsapásra számítottam, a végén Mayweather győzelemmel.<br>Mondjuk utóbbi be is jött, de azt nem gondoltam volna, hogy már a 6. menetben TKO-val győz.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: greg »

Én sem Cotto-nak, sem Hatton-nek nem adok több esélyt Floyd ellen, a mai produkció után. Nem gondoltam, hogy ennyire fölényesen kapja szét Gatti-t, hihetetlen volt. Tényleg a csúcson levõ Jones-ra emlékeztet a srác.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nem tudom, hogy a Tszyu elleni győzelem óta kötött-e már kizárólagos szerződést a Showtime Hattonnal vagy fog-e kötni, mert ha igen akkor kizárt a Floyd elleni meccs. Szerintem Floyd 1-2 címvédés vagy egy Cotto elleni esetleges címegyesítés után felmegy váltósúlyba és Judah vagy Oscar ellen fog bunyózni.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: BUBI »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1119346000;start=30#43 date=06/26/05 ť 20:52:55]Ami igazán durva volt, az a gyorsasága!<br>Jelenleg nincs még egy ilyen boxer, aki ennyire gyors és pontos ebben a súlycsoportban.[/quote]<br>Egyetértek.Mayweather a kisváltósúly királya,ehhez kétség sem férhet.Gattinak esélye sem volt a ringben.Iskolaboksz volt ez a javából,ahogy várni lehetett.És szerintem ugyanerre a sorsra fog jutni Fatton is,ha ezek után még ki mer állni ellene.Amúgy nagyon remélem,hogy létrejön ez a mérkőzés,mert akkor Floyd elégtételt vehet nekem Tszyu-ért. :D
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Ami igazán durva volt, az a gyorsasága!<br>Jelenleg nincs még egy ilyen boxer, aki ennyire gyors és pontos ebben a súlycsoportban.
BUTTON_POST_REPLY