Floyd Mayweather

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: supras »

Én nem hittem volna hogy ennyire erős lesz May.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Sziasztok,<br><br>sajnos nem láttam a meccset, de ahogy a hozzászólásokat olvasom, Mayweather remek bunyót mutatott be.<br>Tervezitek esetleg, hogy felrakjátok a meccset az ftp-re?<br>köszi,<br><br>Bosco
Bosco
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Levente »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1119346000;start=30#34 date=06/26/05 ť 10:25:44]Ezt nem igazán értem. Ha nem jobb ennyivel akkor tegnap miért volt jobb ennyivel? :)<br>[/quote]<br><br>Szerintem egy "tapadósabb" taktikával szorosabb meccset vívhatott volna. Leállt bokszolni, de most nem Leija, vagy Dorin volt az ellenfél, hanem egy extraklasszis. Így nem is lehetett más a végeredmény. Persze az is lehet, hogy a taktika más volt, de May nem engedte kibontakoztatni. Egy szó mint száz, Mayweather tökéletesen bunyózott tegnap, míg Gatti szerintem ennél többet tud. De lehet, hogy csak elfogult vagyok?  ;)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1119346000;start=30#37 date=06/26/05 ť 12:34:12]Szerintem Mayweather 3-4 meccs után megy tovább váltósúlyba. De még az is lehet, hogy egy nagy meccs után egyből.[/quote]<br><br>El tudod képzelni, hogy Margaritot megveri?
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Mayweather iszonyú gyors és pontos.<br>Ha Hatton ő ellene is ugyanúgy menne előre, mint Tszyunál, akkor Mayweather simán nyeri a meccset.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Mayweather 3-4 meccs után megy tovább váltósúlyba. De még az is lehet, hogy egy nagy meccs után egyből.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1119346000;start=30#35 date=06/26/05 ť 12:13:58]Mayweathert most Hatton ellen nézném meg. Az egy nagy meccs lenne. Kíváncsi vagyok mit kezdene azzal a gőzmozdonnyal. :)[/quote]<br><br>Egyetértek!  ;)<br><br>Mayweather nagyon jól bunyózott, a sebességkülönbség óriási volt, és ez megadta a lehetőségét annak, hogy a boksztudásbeli különbség is megmutatkozzon. Ehhez mondjuk Gatti indiszponáltsága és elképzelés nélküli hozzáállása is kellett. Fogalma sem volt, hogy mit csináljon...<br>Ment előre - egyenesen Mayweather ütéseibe...<br><br>Meglátásom szerint Gatti kb. 70 kg-ot nyomott...<br>Ha valakinek van információja egy meccs előtti mérlegelésről, akkor írjátok már be. Előre is köszi.<br><br>Mayweather amellett, hogy jó bokszoló az ütőereje is tűrhető volt a meccsen. Nem átütő, de ha így fejlődik, akkor több TKO/KO is születhet, de ehhez több időt kell eltöltenie ebben a súlycsoportban. Ide még elég, de váltósúlyhoz már kevés ennyi bicepsz.<br><br>Mayweather, Hatton, Cotto. Ők a súlycsoport legjobbjai, bármelyik párosításra kíváncsi vagyok!<br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Santos »

Levente:<br><br>Mayweather ennyivel jobb volt, sőt, sokkal jobb volt, mint Gatti. Gyors, kemény ütésekkel távol tudta tartani Gattit, akinek esélyt sem adott. Nem is tudok mondani olyan momentumot, ami Gattié lett volna... Sajnos, mert neki szurkoltam... Mayweathert most Hatton ellen nézném meg. Az egy nagy meccs lenne. Kíváncsi vagyok mit kezdene azzal a gőzmozdonnyal. :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=Levente link=board=profiboksz;num=1119346000;start=30#32 date=06/26/05 ť 06:06:45]Ennyivel azért nem jobb Mayweather, de el kell ismerni napjaink egyik legjobbja. [/quote]<br><br>Ezt nem igazán értem. Ha nem jobb ennyivel akkor tegnap miért volt jobb ennyivel? :)<br>Én teljesen ledöbbentem Mayweather sebességén. Mindig is tudtuk, hogy gyors de ez sokkolo volt(és Gatti sem tartozik a tetű lassú kezü bunyósok közé, de Floyd mellett lassított felvétel volt). Az meg a másik csoda ahogy az ütőereje is ugyanígy megmaradt. Floyd már fénykorában lévő Jones szinten bunyózik és ha Hopkins nem ad egy tisztessége zakót Taylornak (az azért fontos, hogy Taylor talán súlycsoportoktól függetlenül is a legerősebb olyan fiatal aki még nem világbajnok, tehát nem Gatti szint) akkor nálam Mayweather P4P No1.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: edge »

Várható volt, hogy ha Gatti leáll "bokszolni", akkor ez lesz a vége. Nem tudom mi volt McGirt taktikája, de nem jött be.  Már az elsõ percben látszott, hogy Floyd sokkal gyorsabb és akkor találja el Gattit amikor akarja (a menet végi affértól függetlenül). Szerintem már a szunetben taktikát kellett volna váltani. Talán remélték, hogy Floyd ütöerejét bírni fogja végig Gatti feje ...? Sajnáltam Gattit, keményen küzdött de sokkal nagyobb verést kapott mint eddig bármikor, beleértve az Oscar elleni meccsét is.<br><br>A showman Maussának nagyon szurkoltam :). Harris borzalmasan gyenge volt, bár Maussa a hosszú karjaival és komoly ütõerejével anno Cotto dolgát is nagyon megnehezítette (sérülés miatt kellett Maussának azt a meccset feladnia).<br><br>A kisváltósúly TOP5 most szerintem a következõképp néz ki:<br><br>1, Floyd Mayweather<br>2, Ricky Hatton<br>3, Kostya Tszyu<br>4, Miguel Cotto<br>5, Junior Witter<br><br>(Bár Tszyu már 36 éves lesz, elképzelhetõ hogy nem is bunyózik többet. Ez esetben akkor az ötödik Freitas (ha bunyózna már végre) vagy Gatti lenne.)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Levente
Bajnok
HozzászólásokCOLON 287
CsatlakozottCOLON 2003-02-21 08:47:41
Tartózkodási helyCOLON Tököl

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Levente »

Hát ez bántóan sima volt. Ennyivel azért nem jobb Mayweather, de el kell ismerni napjaink egyik legjobbja. Gatti az előző meccseihez képest elég rosszul védekezett, s ez Floyd ellen végzetes hiba. Nem tudom, hogy az edzője milyen tanácsokkal látta el, de ebből nem sokat láthattunk. Persze nyilván ebben Mayweather zsenialitása is jócskán közre játszik.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem ez egy jó lehetőség Gattinak és esélyt is adok neki (na de nem sokat).<br>Aki a Mayweather meccset a régi De La Hoya elleni meccshez viszonyítja, az tuti csalódni fog. Azóta Gatti sokat fejlődött. Többek között már sikerült beláttatni vele, hogy "jobb adni, mint kapni", ezért szerintem nem néz ki egy gyors verés.<br>Ha az esélyeket kéne vázolnom, akkor azt mondanám 40%, hogy simán pontozással, 40%, hogy technikai KO-val nyer Mayweather, de fenntartok 20%-ot Gattinak is. Mondjuk kiütéssel a 9. menetben 2:32-nél!<br><br>Én Gattinak szurkolok. Győzelmének esélyét a 10-15 fontnyi erőkülönbségben látom. Hajrá Gatti! (Pedig Mayweathert is kedvelem, bárki nyer, nem leszek szomorú, csak jó meccsen tegye!)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1119346000;start=15#28 date=06/25/05 ť 16:40:57]Valahogy úgy érzem, Gatti ki fogja ütni Mayweather-t. [/quote]<br><br>Én pedig remélem :)  <br>És azt is, hogy jó meccs lesz, hiszen mindketten nagyon jók :)<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: berti »

Én lehetetlennek tartom, hogy Gatti megverje May-t. Szerintem öt menet alatt baromi nagy ruhát kap, majd a bíró közbe lép.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: greg »

Valahogy úgy érzem, Gatti ki fogja ütni Mayweather-t.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1119346000;start=15#25 date=06/25/05 ť 11:39:05]A három címmeccsen kívül még Julio Cesar Chavez Jr. meccse van benne a PPV csomagban.[/quote]<br><br>Köszi Kozi, javítottam a bejegyzést!  ;)<br><br>Dp: szerintem a Brock-meccs sima úri muri lesz... Brock idén már kiütötte Cliff Etienne-t és egyértelműen kipontozta Jameel McCline-t. Gyanítom, már az első menetben kiüti szerencsétlen Cravent, akit Etienne (és még sokan mások) korábban TKO-val vert.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: dp »

Ezen a négy mérkőzésen kívül még a Calvin Brock vs Kenny Craven meccset néztem volna meg.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: kozi »

A három címmeccsen kívül még Julio Cesar Chavez Jr. meccse van benne a PPV csomagban.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: PTM »

[table][tr][td]2005-06-25, Boardwalk Hall, Atlantic City<br><br>Címmérkőzések - HBO PPV, SPORT1:<br>Arturo Gatti vs Floyd Mayweather (WBC kisváltósúly)<br>Vivian Harris vs Carlos Maussa (WBA kisváltósúly)<br>Ivan Calderon vs Gerardo Verde (WBO minimumsúly)<br><br>HBO PPV műsorban felvezető mérkőzés:<br>Julio Cesar Chavez Jr vs Ruben Galvan (kisváltósúly) /köszi az infót, Kozi! :D/<br><br>Felvezető program:<br>Calvin Brock vs Kenny Craven (nehézsúly)<br>Giovanni Lorenzo vs Ronald Weaver (félnehézsúly)<br>Joel Jair Julio vs Arthur Medina (váltósúly)<br>Wes Ferguson vs John Temple (félnehézsúly)<br>Henry Crawford vs Fernando Jimenez (váltósúly)<br>[/td][/tr][/table]
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Gatti vs. Mayweather

Hozzászólás Szerző: dp »

Nem fogok aludni az biztos!<br><br>Szívem szerint egy Gatti WKO-t látnék a 6. menetben, de fogalmam sincs, hogy mi lesz a mérkőzés képlete ???<br><br>Előtte milyen meccsek lesznek? Ha tudjátok tegyétek már be a gála programját. Köszi!
BUTTON_POST_REPLY