Kovács Attila

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1108577198;start=15#25 date=06/12/05 » 21:13:05]<br>Ha nem hibázik, és egyenes ütemben fejlõdik, akkor 2007 év  végére elismert bunyós lehet belõle nemzetközi szinten. <br>[/quote]<br><br>Jah, csak lehet, hogy addigra kiöregszik. Gundelék nagyon sokszor emlegették, hogy a kora lehet egyedül gond.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1108577198;start=15#24 date=06/12/05 ť 20:50:49]Kovácsnak szerintem kell 8-10 komoly meccs, hogy eljusson olyan szintig, ahol szóba kerülhet ellenfélként Mayorga-szintű bokszolók neve.[/quote]<br><br>Teljesen egyetértek a 8-10 meccses dologgal.<br>Ennyi minimum kell, Alanisnál jobb minőségben, a 12 menet stabil végigbírásáról nem is beszélve.<br><br>Ha nem hibázik, és egyenes ütemben fejlődik, akkor 2007 év  végére elismert bunyós lehet belőle nemzetközi szinten. <br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1108577198;start=15#23 date=06/12/05 ť 14:48:53]Nehéz ügy, meg kéne nézni, mit tud 10-12 menetben produkálni olyan ellenféllel szemben, aki nem megy le az első ütés után. Pl. Petrovics (azt hiszem Ő volt) okozott neki kellemetlen pillanatokat, pedig Ő sem az a világverő széria. Egy Mayorga ellen még nem tenném oda, az tutkó.[/quote]<br><br>Tény. De azért ne becsüljük le Petrovicsot se. Én vezettem edzésen meccset neki a Kovács-vereség előtt. Akkor 6 amatőr ellen bokszolt kb. 20 menetet, (középsúlyú, félnehézsúlyú és nehézsúlyúak voltak az ellenfelei). Volt alkalmam felmérni, hogy nagyon jó bunyós, ha nincs is annyira jó, mint Attila.<br><br>Koácsnak szerintem kell 8-10 komoly meccs, hogy eljusson olyan szintig, ahol szóba kerülhet ellenfélként Mayorga-szintű bokszolók neve.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: greg »

Nehéz ügy, meg kéne nézni, mit tud 10-12 menetben produkálni olyan ellenféllel szemben, aki nem megy le az elsõ ütés után. Pl. Petrovics (azt hiszem Õ volt) okozott neki kellemetlen pillanatokat, pedig Õ sem az a világverõ széria. Egy Mayorga ellen még nem tenném oda, az tutkó.<br><br>Viszont azt megnézném, mit tudna Matolcsi, vagy Kótai ellen. Én Matolcsi ellen már egyértelmûen Kovácsot mondanám az esélyesebbnek, szerintem ki tudná ütni Józsit. Kótai már nehezebb ügy, de 3-4 keményebb meccs, és Misi ellen is eséllyel indulhatna.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

Gondoltam, hogy ilyesmit kérdezel.  :)<br><br>Szerintem a kisebb szervezetek (WBF, IBC, IBU, stb...) öveit könnyen el tudja érni. Ott a tegnapinál gyengébb ellenfelek is elegendőnek bizonyulnak a címvédéseken. Kótai kapcsán láttunk rá példát: Seka, Trumpet, Dalton...<br><br>A nagyobb címekről egyelőre fölösleges beszélni,mert nem lehet tudni, hogy a TOP 20 ellen mit tudhat az Attila. Azonban ha Félix megtartja az ellenfelek szinvonalának ilyen mértékű emelését, akkor erre a kérdésre is hamar megkaphatjuk a választ.<br><br>A legnagyobb hátránya a kora lehet. De ha elég kitartó és fanatikus, akkor még 4 év simán van benne.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Feltettem egy szavazást a főoldalra Kovács Attilával kapcsolatban. Kiváncsi vagyok mi lesz a végeredmény.
"Mindenki a napra tör..."
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Darien »

Meglepően jó volt Attila. A végén még tényleg lesz belőle valami! Egyetértek Winkler Robival; érdekes lenne összehozni Kótaival.
ko.man
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2005-05-21 13:19:09
Tartózkodási helyCOLON Tiszafüred

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: ko.man »

Maximális gratuláció!Az edzője a garancia rá,no meg a <br>hozzáállása,hogy még sok örömünk lessz benne!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Az Argentín pedig, hogy mondta, hogy na majd ő kiüti Attilát a 2. menetben, de aztán nagy bánatára szerencsére őt ütötte ki Kovács.
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: iceman »

Hát , ez az argentín gyerek nem tudom mit akart, épkézláb ütést nem indított az első két menetben, holott a rekordja alapján 1-2 menetig tud igazán veszélyes lenni. Itt valamint nagyon elszúrtak a taktikával. De ez legyen az ő baja.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1108577198;start=15#15 date=06/11/05 ť 21:23:39]Szerintem jóval többet lehet belőle kihozni, mint mondjuk Nagy Józsiból. [/quote]<br><br>Én egyenlőre nagyobb izgalommal várom Nagy József összecsapásait. Bár lehet, hogy ez csak a kiütések nagyobb valószínűséggel való bekövetkezése miatt van.
Camo
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: greg »

Szerintem jóval többet lehet belõle kihozni, mint mondjuk Nagy Józsiból. Jól bunyózik, látni rajta a fejlõdést.<br><br>Ami nem tetszett, hogy ez az argentín - enyhén szólva - nem tett meg mindent a gyõzelemért, amennyire reklámozták, hogy mennyire jó bunyós, annyira nem csinált gyakorlatilag semmit :P.<br><br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Meg kell követnem magam Kovács Attilával kapcsolatban. nagyon éretten bunyózott, kiváló győzelem volt. Az első menetben ugyan majdnem elaludtam, de a szép kiütés miatt megérte végig nézni. Kovács ezzel bebizonyította nekem, hogy érdemes foglalkozni vele, mert képes a jó teljesítményre és az eredmények szállítására. Ahogy a győzelemnek örült az pedig különösen szimpatikussá tette őt számomra. Gratulálok neki.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

Kovács Attila 2 menet oktató boksz után a 3. menetben kiütötte az argentín  Alanist! <br><br>Gratula! és Elismerésem!  ;)<br><br>
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

FANTASZTIKUS GYŐZELEM VOLT!!!<br>GRATULÁLOK ;D
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Darien »

Majd meglátjuk. Mindenesetre az biztos, hogy sok múlik ezen a meccsen Kovács karrierének szempontjából. Ha megveri ezt az Alanis gyereket, akkor még lehet belőle valami. Ha TÉNYLEG megveri. Mindenesetre én szurkolok neki.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Osztom Holly véleményét a témában, én sem látok igazából semmi extrát Kovács Attilában. Felkapta egy kicsit a tv a Kalocsai meccs után (ahol tényleg elfogadhatón bokszolt), de én pl. Petrovics ellen többet vártam tőle. Amúgy szimpatikus srácnak tűnik, de félek, hogy egy komolyabb bunyós ellen előbb-utóbb elvérzik.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Mindenképpen kemény ellenfelet kapott. Én már a legutóbbi meccsén azt vettem észre, hogy mintha már a meccs elején elfáradt volna. Remélem, hogy ez nem fáradság volt, máskülönben most nem sok esélye lesz, ha megint elfárad ilyen hamar.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

Van benne valami amit mondasz Holly.<br><br>Én jó bunyósnak tartom, de igazából még nem tudom hova tenni. Ha nyer akkor sem fogunk sokkal többet tudni róla, mint eddig.<br>Ha leüti a srácot, akkor max azt láthatjuk, hogy kb. Kótai szint.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én Kovácsot nem tartom olyan eget rengetően tehetséges bunyósnak, úgyhogy lehet derékba töri ez a gyerek a karrierjét. Egyébként mivel a magyar srác elmúlt 30 nincs értelme halogatni a nehéz ellenfeleket. Ha nyer akkor lehet vele még komolyabban foglalkozni, ha veszít akkor sajnos olasz gálákon fog interkonti övekért menni. Szerintem ez áll Félix döntésének hátterében. Persze szurkolunk neki, ha sikerülne akkor legközelebb mehetne IBC címért is és lenne még egy "világbajnokunk".
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY