Kovács Attila

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

Kótai soha nem kapott még ilyen szintű ellenfelet.<br>Bejarano volt az eddigi legjobb neki ( a teljesítményét és a korát figyelembe véve), de ez a srác kemény, nagyon kemény ellenfele lehet a csak 13 mérkőzést vívő Kovács Attilának. Félix hamar leteszteli, hogy kire számíthat hosszú távon, de én ezt jó dolognak tartom.<br><br>Nálam Kovács az esélyes. ( a hüllő nevét nem említem, mert még nem szolgált rá, és szerintem nem is illik hozzá).
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Látta már valaki Attila ellenfelét boxolni? Szerintem ez nagyon necces lesz. Megállított már egykét feltörekvő bunyóst és az utóbbi szériája sem rossz... <br><br>Ráadásul ha a váltósúlyhoz elég gyors, akkor itt sem lesz vszínű lassú...
Az erő legyen Velem!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1108577198;start=0#3 date=06/08/05 ť 12:18:22]Itthon lesz a meccs, úgyhogy nem vállal túl nagy kockázatot.  Ha nem üti ki Kovácsot, akkor Alanis nem nyerhet.[/quote]<br>Ha nem üti ki... Mindenesetre nem tűnik hurkának a srác, és az is sokat elárul, hogy 56. a Boxrecen, míg Kovács egyelőre csak 129. Jóval tapasztaltabb, és bőven pozitív a rekordja. Ráadásul a KO aránya sem túl rossz. Szóval sztem mindenképpen kemény meccs vár a Viperára...
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: edge »

Itthon lesz a meccs, úgyhogy nem vállal túl nagy kockázatot.  Ha nem üti ki Kovácsot, akkor Alanis nem nyerhet.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Darien »

MIt szóltok az ellenfélválasztáshoz? Úgy tűnik Félix nem félti a bunyósait: <br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=042379
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Március 19-én kiderül, hogy tényleg mire is lehet képes. Eddig egy viszonylag egyenletes szintet és bunyót mutatott, nagyobb extra dolgok nélkül. Nem volt rossz ellenfél sem Kalocsai Kacsa, sem pedig Petrovics. Ez utóbbi mérkőzésen én személy szerint a helyszínen úgy éreztem, kicsit nehezen találja meg a ritmust és a megfelelő taktikát. Nagyon erőltette az első 3 menetben a belharcot, és csak a 4. menettől kezdett ráérezni, hogy kinti kontrákkal többre megy. Addig szerintem tiszta egál volt a meccs. Mondjuk arra még kiváncsi lettem volna, hogy mi történik, ha Petrovics nem reped fel csúnyán? Nyilvánvaló volt, hogy nagyon zavarja a sérülés. Aztán a végén már majdnem padlót is fogott. Szokásos kérdőjel még az is, hogy mennyire fogja bírni az első 12 menetes mérkőzését  ???.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Kovács Attila 11-1-0 (5 KO), szerintem az egyik legnagyobb magyar reménység, akiből talán még egyszer világbajnok is válhat.
BUTTON_POST_REPLY