Kovács Attila

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1108577198;start=45#45 date=10/29/05 ť 17:49:03]Én még nem is hallottam róla, csak annyit tudok, hogy Thiam kiütötte.<br><br>Nem a Jason Matthews - Szabó Lóri meccs volt az amire Csepi gondol?[/quote]<br><br>Nekem már nem is tudom, ki mesélte, hogy Lóri hősiesen tartotta magát és nagyot harcolt... amíg tudott. Aztán lehet, hogy nem is úgy volt.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én még nem is hallottam róla, csak annyit tudok, hogy Thiam kiütötte.<br><br>Nem a Jason Matthews - Szabó Lóri meccs volt az amire Csepi gondol?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Csepi link=board=profiboksz;num=1108577198;start=30#43 date=10/28/05 ť 19:01:21]<br><br>Sziasztok!<br><br>Ha valakinek meg van Thiam vs Szabó Lóri meccs, nagyon megköszönném, ha felrakná.<br>Régen láttam már, óriási meccs. Érdemes megnézni.<br><br>Csepi[/quote]<br><br>Én még egyáltalán nem is láttam, csak hallottam róla.  :)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Csepi »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1108577198;start=30#38 date=10/12/05 ť 16:27:24]Ha van rá igény bedigizem a Tito vs Thiamot és felnyomom az ftp-re. Söt már lehet be is van digizve :)[/quote]<br><br>Sziasztok!<br><br>Ha valakinek meg van Thiam vs Szabó Lóri meccs, nagyon megköszönném, ha felrakná.<br>Régen láttam már, óriási meccs. Érdemes megnézni.<br><br>Csepi
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Kovács nehezebb mint Thiam. Ez meglep. Nekem ránézésre abszolút az Afrikai tűnt nehezebbnek.
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Az mán be van digizve amúgy ott figyel edge szerverén csak át kell rakni.<br><br>Ellenben Thiam-Samaniego nem volna rossz...... ;)
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

2Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Bosco »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1108577198;start=30#38 date=10/12/05 ť 16:27:24]Ha van rá igény bedigizem a Tito vs Thiamot és felnyomom az ftp-re. Söt már lehet be is van digizve :)[/quote]<br><br>Óriási igény van rá! Legalábbis részemről...   :)<br>Előre is köszi!<br><br><br>OFF: 200... jubiláltam  :D
Bosco
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1108577198;start=30#38 date=10/12/05 ť 16:27:24]Ha van rá igény bedigizem a Tito vs Thiamot és felnyomom az ftp-re. Söt már lehet be is van digizve :)[/quote]<br><br><br>Jöhet!  :)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ha van rá igény bedigizem a Tito vs Thiamot és felnyomom az ftp-re. Söt már lehet be is van digizve :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

Aktuális a téma! :) Mármint Kovács Attila.<br><br>Október 29-én Mamadou Thiam ellen fog bokszolni az EBA övért (igazából lényegtelen az öv - persze ha a 4 nagy szervezet valamelyikének öve lenne a tét, az már rendben lenne...).<br><br>Thiamot sokáig Kótai ellenfelének tartották az első IBO címvédése alkalmából. <br><br><br>De ki is az a Thiam?<br>Sokat nem tudok róla, de az eddigi ellenfelei beszédesek.<br><br>Thiam eddig 46 meccset vívott, és ebből 42-t yert meg és 4-szer vesztett. Először Morade Hakkar (Hopkinsszal is vívott) ütötte ki még 1994-ben, majd 2000-ben Félix Trinidad végzett vele a 3. menetben. Három éve Santiago Samaniego ütötte ki egy tizenkét menetes csata utolsó felvonásában, tavaly pedig Sergei Dzindzuk intézte el (Titóhoz hasonlóan) a 3. menetben egy európa bajnoki címmérkőzésen.<br><br>Az eddigi mérlege és ellenfelei alapján elmondható, hogy egy igazi második vonalbeli bunyósról van szó, aki sok harcot megvívott már, de az igazi nagyágyúkon soha nem sikerült túljutnia.<br><br>Érdemes megjegyezni róla, hogy sohasem bokszolt még végig 12 menetet (a legjobbja (?) eddig a Samaniego elleni 12. menetes TKO veresége volt), bár ilyen szempontból Kovács sem áll túl jól a maga 4X6 menetével...<br><br>Mit nyerhet Kovács Attila?<br><br>Ha sikerülne kiütéssel, vagy 12 menetes fölényes pontozással legyőznie, akkor egyértelműen esélyes lehet egy első vonalbeli bunyós ellen.<br><br>Mit veszíthet?<br><br>Gyakorlatilag mindent.  Ha nem bír Thiammal, akkor jobb ha meg sem próbálkozik a magasabb színvonalat képviselő harcosok ellen. A veresége egyet jelentene a karrierje végével, tenkintve, hogy már 31 éves.<br><br>[center]A két bokszoló összehasonlítása:<br><br>Kovács Attila   Név   Mamadou Thiam <br>magyar   Állampolgárság   francia <br>Vipera   Becenév   Dou-Dou<br>31   Kor   33 <br>177 cm   Magasság   175 cm <br>69.20 kg    Lk. súly*   68.49 kg <br>72.20 kg   Ln. súly**   72.30 kg <br>14-1-0 (8 TKO/KO)   Mérleg   42-4-0 (39 TKO/KO)[/center]<br><br><br>*Legkisebb mért súly az eddigi mérkőzéseken <br>*Legnagyobb mért súly az eddigi mérkőzéseken
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Darien »

Szerintem Attila az, aki a legtovább viheti a Félixes bokszolók közül, persze Janit leszámítva. Most is szépen, összeszedetten bunyózott, szűken meghúzva az ütéseit, közben nem megfeledkezve a védekezésről sem. Okos bunyót mutatott be, a kiütés pedig kimondottan szép volt.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

Tetszett, ahogy az edzője az erősebbik ütését kérte...  ;D<br><br>Nincs a haza bunyósok között igazi KO király, de már nagyon kellene.<br>Nem tudom, hogy Kovács mennyit fog még fejlődni, de én minden meccsen látok belőle valami újat.<br><br>Az is igaz, hogy erős a nagyváltósúly, de ennek ellenére úgy érzem, hogy van keresnivalója a súlycsoportban. A négy nagy vb cím valamelyikét nem tudom, hogy képes lesz-e megszerezni, de szerintem TOP 10 és 30 közötti bunyósokat megverhet. Kívánom, hogy szárnyalja a képzeleteimet túl!<br><br>A korára kitérve pedig úgy gonbdolom, hogy 4-5 jó év még van benne.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Jó győzelem volt, szép volt mindkét leütés. Kovács biztató formát mutat és európai szinten szerintem lehet vele számolni a későbbiekben. Sajnos a nagy szervezeteknél a nagyváltósúly bombaerős, így ott nem látok esélyt az övszerzésre világbajnoki szinten.<br><br>Az érdekes, hogy volt ahol az olaszt technikás, lábon sokat mozgó bunyósnak állították be. Hát nem tudom. Ez elég távol állt attól, ami a ringben történt. ;)
"Mindenki a napra tör..."
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Szerintem is nagyon szép kiütés volt. Véleményem szerint Nagy Jani után Kovács a legjobb bunyós a Felix-Promotionnál.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: miszter »

Hát ez nagyon szép volt! Gyönyörű kiütés!
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: miszter »

Na, így kell egy felhozó meccset vívni!  ;)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Kovács győzelmében biztos vagyok. Sztem a meccs elején kiüti az ellenfelét.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Félix bevállalósabb, mint a Polish - ő azért nem vattázza annyira a bokszolóit --> Lásd Jani - Chacon, vagy a Medina elleni próbálkozások.<br><br>Szerintem Kovács Attilát is be meri majd dobni a mélyvízbe, ha eljött az ideje.
Bosco
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: PTM »

Nehéz ügy ez, de szerintem Kovácsot el lehet juttatni a nemzetközi 25-30 legjobb bunyósba. A tudása megvan hozzá és szerintem a jó menedzsment és a szerencse is mellette állnak. Ugyanakkor mindez mennyit ér önmagában? Számít valamit, hogy valaki "odaért", vagy inkább az a fontos, hogy jó meccseket vívjon?<br><br>Kótai Misi szerintem ott van a húsz legjobb nagyváltósúlyú bunyós között, világbajnok, mégsem láthatjuk, hogy mit mutat igazi TOP20-asok ellen.<br><br>Szerintem Kovácsot is csak akkor éri meg "odatolni", ha utána megpróbálnak elcsípni egy-két elismertebb nagyváltósúlyút. Szóval az általam említett 8-10 meccs csupán a nyitány lehetne.<br><br>U.i.: ezzel a hozzászólással nem Misit akarom piszkálni, csak a rég várt és reklamált komoly meccset emlegettem fel.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1108577198;start=15#22 date=06/12/05 ť 12:08:37]A legnagyobb hátránya a kora lehet. De ha elég kitartó és fanatikus, akkor még 4 év simán van benne.[/quote]<br><br>Nekem is eszembe jutott ez greg.<br>De ez alkati kérdés is. Aki hamarabb kezdi, hamarabb kiég. Jones és Tyson már nem bírja, de Hopkins és Johnson ott tud lenni.<br><br>Remélem Attilába még megvan ez a pár év ahhoz, hogy teljes intenzitással tudjon edzeni.
BUTTON_POST_REPLY