Kovács Attila

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: ppal »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1108577198;start=75#82 date=10/30/05 ť 17:50:42]<br><br>Ezzel szemben egy Kovács vs Lujan meccs nagy zsuga lenne!!!   :D[/quote]<br><br>Ez egy nagyon jó ötlet, nem tudom miért nem nekem jutott az eszembe :)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1108577198;start=75#84 date=10/30/05 ť 17:54:42]Az viszont tényleg jó lenne. Ki tudja, lehet, hogy ő lesz a következő ellenfele. És sztem őt is kiütné.[/quote]<br><br>Pontosan, egy Kovács vs Lujan meccsre lenne kereslet, lenne tét rajta és nem kis sportszakmai profit is. Ellenben egy Kóati vs Kovács derbinek nem látom értelmét.<br><br>Azt mondod, Kovács kiütné Lujant? Mondjuk eddig egyedül Antonio Margarito nyert ellene TKO-val, idén februárban...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1108577198;start=75#82 date=10/30/05 ť 17:50:42]<br><br>Ezzel szemben egy Kovács vs Lujan meccs nagy zsuga lenne!!!   :D[/quote]<br><br>Az viszont tényleg jó lenne. Ki tudja, lehet, hogy ő lesz a következő ellenfele. És sztem őt is kiütné.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: miszter »

Talán azért sem lenne ésszerű a Kótai-Kovács mérkőzés, /szerintem/ mert az esetleges vesztes a sima vereségen kívül többet is veszítene, mint amit érdemes lenne kockára tenni. Svábi idióta ötletén is leindult a lejtőn pl. Viki, holott annak a mérkőzésnek sem volt abszolute értelme. Svábi, aki tiszta amatőr a tv-zéshez, és persze a bokszhoz is, egyszer ellőtte ezt a tipikus ülőformafej gondolatmenetét, hogy a két nő essen egymásnak, /mint valami padisahh önnön bágyatag tévfényében teccelegve nagyemberként/, de persze se előtte, se utána nem tett semmit a lányokért, az ökölvívásért, de magáért a műsor, és médiavezetési képességének a minimális szintre való fejlesztéséért sem.<br><br>Na most egy meccsnek általában van győztese, és vesztese is. Azon kívül, hogy az ilyen perverzek a nagyemberségüktől feszítve, pöffeszkedve élvezkedjenek egy jó sportoló bukásán,,,,ennek tökig nincs semmi értelme. <br><br>Annyit dolgoztak ezek az arcok, hogy többet érdemelnek annál, hogy emezeknek megadják azt az örömöt, hogy a vesztesen mulathassanak. <br><br>Vagy pedig fizessék meg!!!!!! A médijanagyemberek...<br><br>Ui. Mindentől függetlenül Kovács utóbbi mérkőzésein nyújtott jobb teljesítményével sem borítékolhatna egy tuti győzelmet Kótai ellen. Sőt, nagyon is kétesélyes lenne.<br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1108577198;start=75#80 date=10/30/05 ť 17:39:33]Annak én sem örülnék ha összejönne a Kotai-Kovács meccs. Sztem sem lenne semmi értelme.[/quote]<br><br>Ezzel szemben egy Kovács vs Lujan meccs nagy zsuga lenne!!!   :D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: ppal »

Értem én, hogy óhatatlanul felmerül néhányakban az összehasonlítás ötlete, ez természetes. Én nem igazán gondolkodok ezen, mert szerintem nagyon ingoványos jóslatokba bocsátkozni. WNB mondata ötlik fel bennem ezzel kapcsolatban az RJJ vs. Darek topicról. Sokat lehetne az esélyekről beszélni, de (remélem) valószínű, hogy nem jön össze ez a párosítás, így sosem fogjuk megtudni, hogy mi/ki lett volna ha... (WNB nem feltétlenül ilyen értelemben írta). Ezen kívül esetleg minden meccsük után, az aktuálisan látott forma alapján értékelhetném újra a véleményem.<br><br>Egyébként számomra egyre jobbnak tűnik -nagy lépésekben haladva- Kovács Attila teljesítménye és így az esélye is az élmezőnnyel szemben. Már az elejétől kezdve láttam benne egy jónak tűnő technikai tudást, de még nem volt (eddig) igazán "tűzben", most viszont személy szerint én sok kérdésemre választ kaptam.<br><br><br>
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Annak én sem örülnék ha összejönne a Kotai-Kovács meccs. Sztem sem lenne semmi értelme.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én sem látom értelmét egy Kótai vs Kovács mérkőzésnek, mivel annyira pici a magyar bokszpiac, hogy nem érdemes két piacképes versenyzőtegymásnak eresztani ha nem muszáj. Ennek ellenére érdemes latolgatni az esélyeket,  kivel van két bokszolónk végre, akik felkeltik az emberek érdeklődéést és sikeresek is, így az összehasonlítás elkerülhetetlen.<br><br>A tegnap látottak fényében nálam 65-35%-ban Kovács az esélyese egy ilyen meccsnek. Rendkívül ütésálló ez már biztos, hatalmas szíve van és technikailag sokkal képzetebb mint Misi. Ütőerőben úgy gondolom szintén Kótai előtt áll. Ami Misi javára dönthez az a rutin és a kondició. Pillanatnyilag szinte minden másban Attila a jobb az utolsó mérkőzésüket figyelembe véve.
"Mindenki a napra tör..."
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: ppal »

Én egyáltalán nem szeretnék egy Kóta vs. Kovács meccset látni. Nem nagyon értem, hogy amikor van két jó bunyósunk egy súlycsoportban, miért kéne őket összeereszteni  :-/. Kicsi ahhoz ez az ország. Szvsz.<br><br>Módosítás: látom hasonlót már írt miszter Tyll Vietta, teljesen egyetértek vele.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Csepi link=board=profiboksz;num=1108577198;start=60#71 date=10/30/05 ť 01:57:39]Ui: Azt sem igazán értettem, hogy meccs közben miért a nézőket mutatják időnként hátom-négy másodpercig is[/quote]<br><br>Szerintem azért, hogy a prominens arcokat is megvillantsák egy picit, vagy ha nem, akkor a mezei népet, hogy az otthoni videófelvételen tündökölhessenek pár pillanatig.   ;D<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: HIE »

Régebben biztos lettem volna Kotai győzelmében. Mostanra viszont meggyőződésem, hogy Kovács kiütné Kotait.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Lehet szavazni a főoldalon a Kótai vs Kovács meccset illetően!
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: PTM »

Gratula Attilának, megérdemelte, hogy valamelyik nap annyira megdícsértem itt a fórumon...  :) Esetleg a kondiban túloztam, de a többit igazolta a Vipera.  ;D<br><br>[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1072848308;start=105#114 date=10/28/05 ť 06:36:11]<br>Engem nem annyira. Nézd meg Attila utolsó meccseit: szellemes ökölvívás, remek kondi, nagy ütőerő és kiváló felkészítés. Szerintem Kovács lehet a következő nagy bunyósunk (mondjuk ez a menedzsmenten is múlik).[/quote]
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: dp »

Először is: GRATULÁLOK, SZÉP VOLT ATTILA!!!<br><br>Megérdemelten nyert Attila, de az, hogy a TKO nem lett még egyértelműbb, azt a bíró határozatlanságának lehet köszönni.<br><br>Még egy fontos dolog: Attilának egy 10 menetes felhozó (!) meccs kell.<br>Nme stabil 12 menetes bokszoló, mint például Nagy Jani és ez a jövőben megbosszulhatja magát.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Régen szurkoltam ilyen jót... Kovács Attila asszem teljesen megérdemli, hogy nyugodt szívvel mellé álljunk. Jó, izgalmas ökölvívást mutatott be, úgy érzem nála ez a jövőben is megmarad. Jó volt látni, hogy stabil az álla és azt is, hogy a nagy szájon át vett levegővételek ellenére nem fogyott el a kondi. Adjon neki tartást ez a meccs, és ne fogyasszon ennyi "idegi energiát" a jövőben!<br><br>
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Nekem is nagyon tetszett Attila bunyója. Jó meccs volt, de valahogy érezhető volt, hogy Thiam nem sokáig bírja a saját maga által diktált iramot.<br><br>A kommentátorokkal kapcsolatban pedig következő a véleményem.<br><br>Gundellel semmi baj, hisz ő csak egy riporter, aki egyébként már belejött valamennyire. Azt viszont nem értem, hogy a szakkomentárori szerepet miért egy hozzánemértőre bízzák!<br><br>A RIPORTER MELLÉ EGY SZAKMABELIT KELL TENNI, MERT ÍGY A TÖKÉLETES GÁLÁBÓL, EGY GYENGÉBB GÁLÁT CSINÁLNAK!<br><br>Csepi<br><br>Ui: Azt sem igazán értettem, hogy meccs közben miért a nézőket mutatják időnként hátom-négy másodpercig is
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: miszter »

Ez a bírói dolog, hogy nem állította le a mérkőzést az egyértelmű feladásnál, megint a sportoló egészségét veszélyeztette. Thiamot kórházba vitték elvileg, mert rosszul lett. Lehet, hogy csak valami kötelező vizsgálat.  :-[
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=miszter Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1108577198;start=60#65 date=10/29/05 ť 23:38:39]A kiütésig nagyon szoros volt a csörte, gyakorlatilag fej-fej mellett haladtak. Érdekességképpen említeném meg, hogy Kovács sordöntő bal felütése, egy sima adok-kapok közepén döntött, teljesen előkészítés nélkül /szinte/, és most akkor vagy nagyon fáradt volt Thiam, vagy Attila üt brutálisan. Valszeg mindkettőben lehet valami.[/quote]<br>Szerintem Thiamnak elsősorban a kondija fogyott el a 7. menetre (nem az az 1db ütés amortizálta le hirtelen - inkább azért szedte be, mert már nagyon sokat amortizálódott addigra)...mondjuk kb. a 3. felvonásban kezdett elindulni a lejtőn...látszott, hogy sok energiát mozgósít a gyors befejezés reményében...de Kovácsék nagyon okos taktikával bekkeltek az elején. (Anno Szabó Lóri is a 7-re fogyott el...de előtte közben ő nehezebb helyzetbe hozta Thiamot, mint most Thiam Attilát...asszem.)<br><br>Respekt és tisztelet...és még bőrlégzésre sem volt szükség... :) ;)<br><br>###<br>Kótai vs. Kovács: nevezzetek át egy "RJJ vs. Darek" topikot és ott lehetne hosszan folytatni... :)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: atya »

Szerintem a pontozólapokon sem volt bajban Attila. <br>Nagyon örülök a győzelmének!<br><br>És anak is, hogy most a TV2 is összehozott egy tényeg színvonalas gálát (ill. 1/2 x :) )<br>Csisztu hozta a formáját :( és "Gundi"-t pedig vezessék ki!<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kovács Attila

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Azt kell mondjam, hogy szerintem Kovács Attila az idei év legjobb magyar bokszteljesítményét nyújtotta. Iszonyú kemény meccs volt az első percektől kezdve. Szerencsére Thiam az 5.-től elfáradt, de persze akkor is nagyon veszélyes maradt. Kovács iszonyú kemény volt, nem is tudom láttam e már ennyire kemény magyar bokszolót mostanában. Kiváló győzelem, nálam Top 20-as most a nagyváltóban Kovács és még akár keresnivalója is lehet ha így folytatja.<br><br>A Kótai vs Kovácsról majd holnap. :D
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY