Kovács Attila

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Akkor fejeljük meg még eggyel.

Kép
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Videó sajnos nincs a hétvégi meccsről (szerintem nem is lesz), viszont Csepitől kaptunk pár képet Attiláról:

Kép

Kép

Kép
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nem bokszol Kovács Győrben, címért legalábbis szinte tuti nem. Csepi megpróbálta neki leszervezni a címmeccset, de nem jött össze, Attila pedig elkövette azt a hibát, hogy már akkor megszellőztette a dolgot, mikor még semmi sem volt biztos.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Most akkor Attila mégsem fog bokszolni Győrben, Csepi gáláján?
Mert mintha arról is ment volna a pletyka hogy egy váltósúlyú srác ellen próbál szerencsét.
De akkor ezek szerint ebből sem lesz semmi.
nagyon sajnálom Attilát, ő volt az akit tartottam valamire a TV2-es "sztárok" közül. Egy normális háttérrel mégtöbbre vihette volna.
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

_"WBO interkontinentális bajnoka, azaz kisvilágbajnoka."

Ez már tényleg nem igaz.. :evil: :D

mindenesetre nagyon örülnék ha sikerülne fellépnie Attilának
a győri gálán... a dán fiú verhető, ha Attila rendesen fel tud készülni, ehhez mondjuk elég kevés a hátralevő idő. De én szeretném még jó formában bokszolni látni.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Whisper
Kihívó
HozzászólásokCOLON 147
CsatlakozottCOLON 2005-05-08 00:37:22
Tartózkodási helyCOLON Ajka

Hozzászólás Szerző: Whisper »

Azt mondja a BoxRec, hogy Attila karácsony első napján Belgiumban bunyózik egy felhozómeccset.

http://www.boxrec.com/date_search.php?y ... m=12&dd=25

Úgy rémlik, láttam egyszer bunyózni ezt a kenyai srácot ( még 2004-ben az örmény Arsen Khachatrian elleni meccsét közvetítette az Eurosport. Baromira altató volt az első 3 menet, aztán az örmény valahogy mégis be tudta fejezni a 4.-ben. )

Attilának elvileg nem okozhat gondot, remélem nem lesz több 2-3 menetnél. Kérdés persze, hogy milyen állapotban lesz...
" Just a man and his will to survive "
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Romsy írtaCOLONMost komolyan, ki nem szarja le, hogy Kótai hol volt?
Én. Nyilván ezért is kérdeztem rá. De ha nagyon zavar, hogy ezt Kovács topikjában tettem, akkor nyugodtan helyezd át akár a sajtószemlébe, vagy az "amit tudni akarsz de sosem merted..." topikba. Gondolom van hozzá jogosultságod.
Whisper
Kihívó
HozzászólásokCOLON 147
CsatlakozottCOLON 2005-05-08 00:37:22
Tartózkodási helyCOLON Ajka

Hozzászólás Szerző: Whisper »

Nem az keverte itt be a dolgokat, hogy Olaf Schrödernek 2005 aug. 31-ig szerződése volt Kótaival, aminek értelmében Zbarski mellett ő is menedzselte? (legalábbis papíron...)

Amúgy kiváncsian várom, mit fog ügyeskedni Kováccsal...talán jobban jár vele "Vipera", mintha elment volna Paszterkóhoz felhozóembernek.
" Just a man and his will to survive "
lestalzs
Újonc
HozzászólásokCOLON 11
CsatlakozottCOLON 2004-04-26 09:53:33

Hozzászólás Szerző: lestalzs »

Tulajdonkeppen nekem az is tokmindegy hogy Kovacs hova megy. Az O koraban az O lehetosegeivel valoszinuleg nem sok komoly meccset fogunk latni tole.
Romsy írtaCOLONMost komolyan, ki nem szarja le, hogy Kótai hol volt? Kovácsról szól a cikk.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Most komolyan, ki nem szarja le, hogy Kótai hol volt? Kovácsról szól a cikk.
lestalzs
Újonc
HozzászólásokCOLON 11
CsatlakozottCOLON 2004-04-26 09:53:33

Hozzászólás Szerző: lestalzs »

Ez eleg erdekesen hangzik , En nem talaltam, h ki irta a cikket de biztos nem magyar srac volt. Esetleg Hollywood(ha jol emlekszem O ir a figthnews-ra) segithetne neki kijavitani a tevedest.
Vagy esetleg van valamilyen osszefonodas a Polish es a Fight production kozott ugy mint az Uni es a spotlight kozott
Darien írtaCOLON"Interestingly, Fight Production has a history with Hungary and its first boxer from the country, Mihaly Kotai, is curiously linked with new signing Attila Kovacs. Kotai turned professional with Fight Production in 2000 and up until their contract ran out in 2005, Schroeder had guided him to an impressive 32-1 record, which included winning the WBC International and WBF ‘world’ superwelterweight belts. Kotai made six successful WBF defences and in his final fight for Fight Production added the IBO crown to his collection."



http://www.fightnews.com/1488.htm

???

Most lehet, hogy én vagyok hülye, de Kótai nem Polishos volt?
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

"Interestingly, Fight Production has a history with Hungary and its first boxer from the country, Mihaly Kotai, is curiously linked with new signing Attila Kovacs. Kotai turned professional with Fight Production in 2000 and up until their contract ran out in 2005, Schroeder had guided him to an impressive 32-1 record, which included winning the WBC International and WBF ‘world’ superwelterweight belts. Kotai made six successful WBF defences and in his final fight for Fight Production added the IBO crown to his collection."



http://www.fightnews.com/1488.htm

???

Most lehet, hogy én vagyok hülye, de Kótai nem Polishos volt?
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Lehet én vagyok túl negatív, vagy csak a memóriám szelektív, de Schröderről nekem egy régebbi elég rázós sztori ugrik be kapásból, bár erről Csepi tudna inkább mesélni. Talán 3, 4, vagy 5 éve Csepi a Schröder által menedzselt Hersisia ellen meccselt. Ha jól emlékszem, akkor az volt az első átverés, hogy eredetileg a WBF nehézsúlyú öve lett volna a tét, aztán a helyszínen kiderült, hogy valami holland bajnoki címért meccselnek. Aztán a derbi első menetében Hersisia szétfejelte Csepit, aki nem is tudta folytatni (én csak halványan emlékszem a sztorira, szóval ha hülységet írok akkor sorry, és aki jobban emlékszik, az légyszi javítson ki). A bíró talán kapásból le is akarta léptetni Hersisiát szándékos szabálytalanságért, de Schröder elérte, hogy inkább tko-t hirdessenek ki a holland javára. Ez még aztán nem volt elég, mert Schröder lazán megpattant anélkül, hogy Csepi meccspénzét kifizette volna, és ha jól rémlik, akkor Félix segített Csepiéknek hazajönni a Holland Antillákról.

Ha azt nézzük, akkor Attila jó helyre került, mert aki így meg tudja védeni a bunyósát, az ügyes fickó :). Viccet és a negatív sztorit félretéve az gondolom, hogy olyan rettentő sok választása nem volt Kovácsnak, és ez egy elfogadható megoldás a jelenlegi helyzetben. Még mindig jobb, mintha mondjuk Paszterkónál kötött volna ki szerintem.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

cezi írtaCOLON
Manoka írtaCOLONÉn azért azt mondom senki ne fogadjon semmire, és főként ne higyjen senkinek, lesz itt még olyan meglepetés, hogy el se hiszitek. Itt másról van szó sajnos, s ennek semmi köze a sporthoz, se műtétekhőz.
vagy mondd el, amit tudsz, vagy ne szolj semmit. a bennfentes sejtegetes az itt nem jon be.
Huha, akkor nem jön be, és???????????
Hisz ti mindent tudtok, mind az öten, na jó cikiskedem, de a véleményed nem igazán érdekel, találd ki.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Manoka írtaCOLONÉn azért azt mondom senki ne fogadjon semmire, és főként ne higyjen senkinek, lesz itt még olyan meglepetés, hogy el se hiszitek. Itt másról van szó sajnos, s ennek semmi köze a sporthoz, se műtétekhőz.
vagy mondd el, amit tudsz, vagy ne szolj semmit. a bennfentes sejtegetes az itt nem jon be.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

dp írtaCOLONÉn Dariennel értek egyet.

Szerintem Attila tényleg sérült, és csak ezért mondta, hogy nem.
Ha csak a pénz motiválná akkor már rábólintott volna.
Szerintem nem akar úgy járni mint Nagy Jani, és azt gondolja, hogy ha esély van nagy meccsre, akkor a győzelemre is legyen esély.

33 éves? És? Hopkins is későn érő típus, és lehet, hogy Attilában is van még5 erős év. Abba pedig sokminden belefér...
Én azért azt mondom senki ne fogadjon semmire, és főként ne higyjen senkinek, lesz itt még olyan meglepetés, hogy el se hiszitek. Itt másról van szó sajnos, s ennek semmi köze a sporthoz, se műtétekhőz.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Én Dariennel értek egyet.

Szerintem Attila tényleg sérült, és csak ezért mondta, hogy nem.
Ha csak a pénz motiválná akkor már rábólintott volna.
Szerintem nem akar úgy járni mint Nagy Jani, és azt gondolja, hogy ha esély van nagy meccsre, akkor a győzelemre is legyen esély.

33 éves? És? Hopkins is későn érő típus, és lehet, hogy Attilában is van még5 erős év. Abba pedig sokminden belefér...
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

cezi írtaCOLON
Flex írtaCOLONHa másképp van a dolog,megkövetem a proboxot.
lehet, hogy egyszeruen kovacs akarja elkerulni a vereseget, mert tudja, hogy neki innen 33 evesen mar nincs feljebb, ha kikap.
Nem hinném, hogy élete valószínüleg legnagyobb meccspénzétől akarna elesni, jó ok nélkül. Szerintem tényleg sérült, elvégre olyan szarul nagyon régen láttam már lábon mozogni, mint a legutóbbi meccsén. Ráadásul egy júniusi meccs kicsit túl közeli időpont is lenne egy normális regenerálódásra és felkészülésre. Teljesen érthető, hogy nem vállalta. Hogy az orr-sztori mennyire igaz, azt nem tudom, de mi okunk lenne kételkedni benne?
BUTTON_POST_REPLY