Kostya Tszyu

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Jövő héten megy fel Maskaev.
"Mindenki a napra tör..."
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Van nálam egy Tszyu interjú, de még nem fordítottam le mert Holy a két hete elküldött Maskaevet se rakta még fel.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem már nem fog bokszolni.. és ez jobb is lenne így. Én is szeretem nagyon, de 37-38 évesen már elég sanszos hogy a fiatalabbak elkapnák. Hatton ellen is sz*r érzés volt nézni, hogy technikailag mennyivel jobb és mégis betlizett. Boxrecrol meg 1 év inaktivitas utan automatikusan lekerul mindenki, ami szerintem egy jó dolog.. de visszavonulás szempontjábol nem sokat szamit. A meccsei közül az alábbiak érdekelnének, ha megvan:<br><br>1993-01-30 Tszyu vs Steve Larrimore<br>1992-09-11 Tszyu vs Daniel Ricardo Cusato<br>1992-07-23 Tszyu vs Juan LaPorte
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
szerkesztokedvence
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2006-03-08 22:03:24
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: szerkesztokedvence »

Nagyon régen hallottam már Tszyu-ról, lekerült a Boxrec-ről és a ranglistákról is. Tudomásom szerint még nem jelentette be hivatalosan a visszavonulását. Mi van vele mostanában?Folytatja?Ha igen, akkor ki ellen szeretne bunyózni? <br> <br>Tszyu a kedvenc bunyósom, sok mérkőzése megvan. Ha van rá igény, szívesen megosztom őket Veletek!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br><br>Tszyu újra akcióban! :D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Alien »

Azért kihagyás és kihagyás között van különbség.<br>Sérülései ellenére nem hinném, hogy Kostya teljesen mellôzte az edzéseket és el-eltünedezett volna  mint pl: J C Gomez.......ilyenkor ált kondimelóval szoktak helyettesíteni. Ez ugyan  nem  pótolja a kesztyìzést de legalább formában marad és nem kell a nulláról kezdeni a felkészülést
Fight....
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Edgegod<br><br><br>Szerintem is van arra reális esély, hogy Mitchell megveri Tszyut. Kostya már nem fiatal és sokat volt sérült. Kizárt, hogy ne látszana meg rajta. Ha valaki ezt ki tudja használni, az Mitchell. Mondjuk Mitchellel kapcsolatban általában nem a képesség volt a kérdéses, inkább az elszántság és keménység. Én Tszyunak drukkolok, de ez mára már nagyon kétesélyes meccs lett. Jobban, mint valaha.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: edge »

A Boxingtalk szerint Nov 6. a várható idõpontja a Tszyu vs Mitchell 2-nek. Ebben a súlycsoportban 35 év az már elég soknak tûnik, ráadásul majdnem 2 év kihagyás után. Én nem lepõdnék meg azon sem ha Mitchell nyerne pontozásal. Ti mit gondoltok az esélyekrõl ?
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: edge »

Kár, hogy a meccs így ért véget. Bár szerintem idõvel Tszyu bedarálta volna "Leijá"-t .
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Ki látta a Judah vs. Weis meccset?<br>Változott valamit Judah? Megfontoltabb lett?<br><br>Mert ha igen, akkor simán el tudna bánni Tszyuval. Aztán pedig mehetne váltósúlyba tarolni  ;D
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: berti »

Mint már írtam nem szeretem Judat, valahogy a személyisége miatt, ugyanakkor szerintem fantasztikus bunyós, sőt az egyik legjobb csak viszonylag üveg állú. Ha nem kap egy nagyot szerintem a pontozásos győzelem biztosított Tszyu ellen.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Egy Judah elleni visszavagot en is szivesen megneznek, Zab biztos hogy okult a veressegebol es ovatosabba lenne. Ha jol emlekszem az elso menetet Zab megnyerte...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Egyébként a Tszyu vs Mitchell meccsen Tszyu a 6 vagy a 7. menetben csupán egy ponttal ment a hivatalos pontozólap szerint amikor kiment Mitchell lába. Persze azt hozzáteszem, hogy Mitchell akkor sokak szerint élete legjobbját nyújtott, mint például Urkal. Én azért egy Judah elleni visszavágót megnéznék, az nem lenne sétagalopp és Hurtadot is jónak tartottam volna ellene bármilyen eredmény elérésére (ne felejtsük az első meccsükön Tszyu kétszer is lement az első menetben), de őt sajna kiütötték.::)<br><br>Egyébként régebben nem komáltam az ausztrált, de Judah óta megkedveltem. Fantasztikus mintája a jéghideg, profi ökölvívónak. Nagyon letisztult, sallangmentes a bunyója. Leginkább szerintem Barrerához hasonlítható a professzionalitása a mai mezőnyben. Higgadt, technikás, erős, ütésálló és borzasztóan ravasz.
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Hein<br><br><br>Azt azért nem mondanám, tekintve, hogy ez a legerősebb súlycsoport. Az más kérdés, hogy jelenleg Tszyu a legerősebb súlycsoport legjobbja.  ;)<br><br>Ettől függetlenül: az Urkal elleni meccs megmutatta, hogy egy technikás, ütésálló bunyósnak lehet keresnivalója ellene, de ehhez ütőerő is kell. No ez a 3 az, ami nem nagyon van meg egyszerre egyik bunyósban sem.<br><br>Szerintem a majdani Judah elleni visszavágó még nem lefutott, de Judah-nak nagyon oda kell figyelni a védekezésre. Nevessetek ki, de szerintem Mitchellnek van a legnagyobb esélye Tszyu ellen. Nem mint ha ő lenne a legjobb bunyós, de a stílusa okozhat gondokat.<br><br>Leija egy nagyon rutinos, remek bunyós, de már nem fiatal és nincs is meg benne a "szükséges plussz", ezért kétlem, hogy megfogná Tszyu-t.  Ennek ellenére nem lesz sétagalopp. Tszyu WP, vagy késői TKO.
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Hein »

Akkor vele is az a helyzet, hogy már nem találnak neki ellenfelet?
Hein
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: prof »

Hogy szubjektív fórummá váljunk: Tszyu mindenkivel elbánik!!  ;D ;D<br><br>Nem jellemzők rám a kategorikus kitételek, meg a rajongás, de Tszyu régóta kedvencem.  <br>Anno Judah ellen is feltétlenül hittem benne, nem hiába.  8)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hali!<br><br>Én láttam, de csak 2x. Egyszer De la Hoya ellen (akkor nagyon leégett - bár ez nem szégyen) egyszer pedig Ward ellen. Egyszer sem volt rám túl nagy hatással. Jó bunyós, de Tszyu el fog vele bánni.
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Hein »

Köszi Laja<br><br>Leija bunyózott már Warddal, Camachoval, Mosleyval és De La Hoyával is. Rutinból nincs hiány az biztos, de nagyon nehéz dolga lesz. Látta már valaki Leiját bunyózni?
Hein
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Laja »

Január 18 : Kostya Tszju vs Jesse James Leija
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Kostya Tszyu

Hozzászólás Szerző: Hein »

Kaptam ma egy spamet, amiben többek között  az alábbi link van:<br><br>http://store.yahoo.com/authenticscomau/ ... ><br>Tszyu csecsebecsék 799USD/pack-ért...<br>Arra kérek mindenkit, hogy ne rendeljünk egyszerre, nehogy összeomoljon a szerver :D (Azért a spam tulajdonképpen elérte a célját. Lehet hogy balek vagyok ? Tényleg, mi van mostanában a jó öreg Kostyával?
Hein
BUTTON_POST_REPLY