Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
profi
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2004-03-19 23:45:59

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: profi »

Elolvastam!<br>De, ha most a Blikk-es cikkre gondolsz, ott nem mondtam semmi olyat, amit meg kellene bánnom!<br>Egyszerűen azt mondtam el, hogy felfelé nézegetünk és a nagyokkal akarunk bokszolni címmeccset!<br>Őszinte leszek!<br>Hiába lennénk ilyen -olyan pozicióban, az összes szervezet magánvállalkozás, és mint ilyen azt csinál amit akar! A nagy bokszolók mögött nagy tv-k vannak. A nagy tv-nek (a kicsiknek is) az a céljuk, hogy nézetséget produkáljanak. Ki hoz nézetséget? Nem a  Ouma vs.Kótai vs. Karmazin...stb. Szerinted Angliában érdekel valakit Kótai vs. Lujan? A kutyát se! Láttak egy jó meccset, aztán várják a saját sztárjaikat! Vegasban ugyanez a helyzet. A főmeccs előttig kong a csarnok, aztán megtelik egy pillanat alatt a két szurkolótáborral!<br>(azok is agyon ütik egymást :D)<br>Vagy a másik, a következő lehetőség, hogy te hozod el az ellenfelet ide, Magyaro.-ra. Egy valamire való világbajnok :)  nagyváltóban min. 100-150 ezer dolcsi! + sajátbokszoló (aki nem kaphat kevesebbet mint az ellenfél! legalább is nálunk) + undercard. Ahol legalább kell lenni még egy-két vb. címnek ami nem kis költség!<br>Kérdem én: Mi a járható út?  A válasz. Várni, várni, kivárni! Mint pl. Luca Messi. (boxrec 93. -ként WBA címért ment) Aztán élni a lehetőséggel mint Gonzales, Madár, Karmazin, Adamek.<br>Na, de mit akartam ezzel mondani...? :-/
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Profi!!!<br><br>Kérlek olvasd el majd amit a 3.-ba írtam utoljára.<br><br>Az egész ügyben fontos szerepet kap, hogy Kovács nem szállt be Félix mögé. Ő nagyon fair módon nyiltkozott az egészről.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Lehet, hogy a Sváby is bennevan ám ebben a világranglistás dologban, nem hiszem hogy RF-ix (:D) magától ilyen hülye. Ő tudja, hogy a boxrec nem mérvadó. <br>Majd ha a fightnews, vagy ring ranglistás helyezésekkel dobálózik, akkor az már ok, de erre sosem lesz lehetősége szerintem :D<br>Nagy János boxrec 3, fightnews 14, ring 10. kb ennyit ér a boxrec ranglista.<br><br>topic címét ne írd át
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Nem értem ha tényekrõl beszélünk akkor miért említed hogy Kótai Misi kiket csapott le vagy vert meg edzésen. Ez max. sztori, mint McCall esete Tysonnal, amúgy mindenki leszarja ha Tyson úr pályafutásáról van szó. Thiamnál ugyanez....<br>Azért azt megnézném hogy Zbarski mit hozna ki Kovácsból, és (talán) Félix Kótaiból.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Winston
Újonc
HozzászólásokCOLON 20
CsatlakozottCOLON 2003-01-15 12:07:49

A stilus maga az ember

Hozzászólás Szerző: Winston »

Sziasztok!<br><br>Bar eleg regen nem szoltam hozza a Misivel kapcsolatos dolgokhoz sajnos most ismet meg kell tennem. Tavol alljon tolem, hogy barkit leneznek de azt hiszem a Racz Felix Promotion atlepett egy hatart a szombati galaval. <br><br>Az tok mindegy, sot kifejezetten lenyegtelen, hogy Csisztu, Havas, Winkler, Gundel vagy az oreg Kohn bacsi a dohany utcabol mondta azt az ominozus Misis mondatot.  A lenyeg a Racz fele management all mogotte, akik komoly eredmenyek ( es itt a nezettsegre is gondolok ) hijan komoly kommunikacios offenzivat inditottak. Nem hinnem, hogy ezt a tolunk keletebbre levo orszagokban szokas mocskolodo, uszito stilust meg kell honositanunk a magyar profiboksz vilagban is. <br><br>Uzengetni lehet, mert az business es jopofa de ez nem uzengetes hanem gorcsos bizonyitgatas....Raadasul az elmult par napban kifejezetten atment ez egy legenda gyartasba: Kovacs Attila lassan nagyobb hos mint Amerika Kapitany. Komolyan mondom ha ilyen sikeres amator volt akkor miert nem lattam a Koko vagy a Madar mellett a dobogokon. <br><br>Ez nem csak a "szakma" hitelet rontja hanem egy egyebkent tehetsegesnek mondhato profi boxolo karrierjet is. RF-nek vegre a hatterbe kellene szorulnia es nem kommunikacios es verbalis bombakkal kene a hazai kozonseget ellatnia. <br><br>Veres Laszlo hallgattasa ezert helyes, mert ilyen alacsonyra nem kell lesullyedni. Aki tenyleg foglalkozik vagy nyomon koveti az esemenyeket az jol tudja a tenyeket: Misi szoszerint lecsapta a Vipera ur hetvegi ellenfelet. Ez teny. Ugyanakkor az is teny, hogy Misi amator koraban 2x megverte a Viperat es nem forditva. Ez teny. Kotai Misi, Veres Laszlo vagy a nagy Polish Box Promotion nem tett soha senkire semmilyen uszito, becsmerlo megjegyzest. Ez teny. <br><br>Ehhez kepest, ugy allunk hogy a nagy Pisti ugy ota RF egy ujabb Misi ellenes kampanyt akar osszehozni. De mondok mas tenyt is: ha a Polish eppen Diego Lopez de Vega dos Santos Castallenaval nem tudna megegyezni meccs ugyben komoly fogadasom lenne, hogy masnap RF mar ott targyalna. <br><br>Arra kerek mindenkit, hogy TENYEK alapjan beszeljen ha pedig van olyan hulye, hogy valotlansagot allit akkor szorjon hamut a fejere, szaggassa meg a ruhajat de ne probaljon meg nagy pofajuan egy ujabb hazugasaggal fedni az elozot. Erre kerem ott a magyar parlament vagy mas tolunk keletebbre levo orszagok. Pl. Romania. <br><br>A Viperanak  pedig sok sikert mert ugy gondolom tehetseges okolvivo.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Misinek is ideje volt új topikot kezdeni. Az előző már kalevalai hosszúságú volt.<br><br>Továbbra is fennmaradó kérdések:<br>- Mikor bokszol legközelebb Misi?<br>- Ki lehet az ellenfél? Lujan vagy valaki más?<br>- Hogyan kellene reagálni a menedzsmentnek a támadásokra, amiket a Kovács vs Thiam meccs óta kapnak.<br><br>Persze más is lehet, csak hirtelen ez jutott eszembe.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY