Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem ez az ellenfél egy felhozómeccsre teljesen jó. Jó rekordja van, eladható a médiában. Mondjuk illene kiütéssel legyőzni, hogy mindenki maradéktalanul elégedett lehessen (nagypehelysúlyban is kicsapták szóval nem egy betonfejű a koma), aztán pedig gőzerővel el kell kezdeni készülni a Lujan elleni viszsavágóra vagy egy másik bunyós ellen, akit TOP 20-ban van az IBO-nál.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Minden meg van itt tervezve, Kótai direkt túlsúlyos, hogy az övétől semmiképp se fosszák meg, még ha kikap akkor se. Musiyiwa ellen is megvolt ez. Laza.<br>Ellenfélről nem tudok mit mondani, nem ismerem a rekordját sem (vagy ezzel mondtam valamit? :D)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=ko.man link=board=profiboksz;num=1131097450;start=15#21 date=12/02/05 ť 13:10:29]Botrányos az egész meccs szerintem!Egy igazi világbajnok <br>nem bokszol felhozó meccset,főleg meg nem ilyen ellenféllel <br>szemben....[/quote]<br>Botrányos? Miért? Egyébként számos példa van arra, hogy egy világbajnok felhozó meccset vív (pl nemsokára Barrios...) Nincs ezzel semmi baj szvsz.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

ko. man: Misi eddigi pályafutását elnézve szerintem nem meglepő az ellenfélválasztás.
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
ko.man
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2005-05-21 13:19:09
Tartózkodási helyCOLON Tiszafüred

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: ko.man »

Botrányos az egész meccs szerintem!Egy igazi világbajnok <br>nem bokszol felhozó meccset,főleg meg nem ilyen ellenféllel <br>szemben....
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Tudom nem teljesen illik ide, de mivel Bentex bahátos ide tette ezeket a képeket, Supras, és Bosco bahátosoknak írnám, hogy ím, egy megvizslatható példája a régi tetoválások elfedésének az, ami Misi ma esti ínglis ellenfelének a karján üldögél. <br>A jobb karján felkartól alkarig futó kelta szerű varrás egy régi csúnyaságot fed el. Ez 100 %. <br>Esetleg érdemes lenne áttenni a varrásos topicba is..<br><br>No de, hogy az angolkáról is essen néhány pár szál szó, így első ránézésre a srác foci-bunyót fog csinálni (tehát kemény lesz, és sokat fog szabálytalankodni). <br><br>Ezt simán csak az arckifejezéséből, és a jellegzetes keletnémöt sérójából gondolom, -albioni létire- . <br>Magasabb mint Misi, gondolom valszeg bírja is szuszflával, otthon is van,,,,szal, jó kis brutko meccs lehet ez még.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Köszi a képeket Bentex! Ha a meccsre is mész és ott is csinálsz néhányat azt is tedd fel nyugodt szívvel.
"Mindenki a napra tör..."
Bentex
Újonc
HozzászólásokCOLON 12
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 23:46:17

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Bentex »

sziasztok!<br>ma voltam a mérlegelésen!<br><br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Kép
profi
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2004-03-19 23:45:59

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: profi »

Na...! WNB?! :D<br>Néhány fórumtársunknak már volt valami fajta gyengus próbálkozása a stílusodat illetően.<br>De, ez egy új hang(vétel)!! ::) Ha Ti egyszer egymásnak írnátok! Azt megnézném! (olvasnám) Össze kellene ugrasztani bennetek! ;D
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Tittelt Béláim! <br>Úgy vélem, a terv igenis sikerült, amelyet a hangok sugalmazása révén a mi saját Donunk kiötlött, hiszen a feldobott labdájára máris az ország tisztesebb százaléka rávetette magát, mint kóbor kutaja nekivetett combcsontra.<br> <br>A sugalmak ugyan nem tisztázták a labdajátékossal, hogy a céljaik mivégre valóak, ígyhát a labdaadogató magában sem biztosan lendítetta karját a kíhívással, ami emígyen, a sok illetéktelen kezeközött, megfelelő markot találás híjján, fogás nélkül hullott alant a földre. <br><br>A kíhívás nem szemtőlszembeni kocsmai jellegéből adódóan, a kíhívott ugyan tud a neki intézett invítálás labdájáról, ám úrinépek között az ilyesmit ezüstösszínezetű tálcaimitáció tettyén borítékolni is szokták, mer' a papír az papír,,, és a személyes varázs mint olyan, ilyen esetben még döntő is lehet,,,,<br>  <br>Hiszen a pénc szaga és tapintása édes mint a méhpempő, a látványa pedig a világ összes eddigi zárt ajtaját kinyitotta má, természetesen megfelelő mennyiségben, és bomlasztotta az épeszűek szürkeségit.<br><br>Nincs aza pénc, amit ne szórnánk széjje, ahogy ezt a neves zenész cimborám is írta volt, és ebben a megközelítésben a mérkőzés létrejöttének a lehetősége igenis nyitott,,, má' amint az emlegetett összeg maj eléri az, "erreasztán téllegnemmondhatok nemet" lélektani határt, ami azér pontosan megvan, csak az eddigi 15 millás labda nem érte aztat volt el. <br><br>Persze Donunk is sejthette jól eztet előre, hogy ez a labdapassz valszeg az anyaföldre hull megfelelő számsor hiányában, hiszen ahogy a Blöffölös keménybarátunk is má megmonta,,, minden a matekon múlik,,avagy, mennyi is az annyi?...<br><br>A következő adogatása nyilván egy érdemesebb ajánlattal má' nem landol a termőtalajon, de mint igen jó üzletpípól lévén, Félixünk profizmusából adódóan nem mingyá a legnagyobb borírékka kezdte, ami pesze nem véletlen, hanem rutinosan alulról építi fel a leendő lehetőséget, ami a közeli jövőben akár Gólemként életre is kelhet, és ennek a létrejöttéért már most megoltotta az első csírákat, hiszen mint minden jó kertészpromóter, Félix a jövőbe is tekint, és szüntelen kémleli a jó lehetőségeket.  ;)<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Pablo Navaskuez jó ellenfele lenne Misinek, mert van neve és szerintem jócskán verné Misi. Neki is jól jönne most egy KO-s címvédés.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Adrias link=board=profiboksz;num=1131097450;start=0#8 date=11/05/05 ť 10:35:01]Edzőtermi pletykák szerint mégsem Lujan lesz Misi következő ellenfele, hanem egy Pablo Navaskuez nevű srác. Hallottatok róla valamit ki ez a srác?[/quote]<br><br>Hm. Jó ötlet ez a meccs. Ha van még ilyen pletykád, jöhet!  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=profi link=board=profiboksz;num=1131097450;start=0#5 date=11/05/05 ť 08:38:21]Elolvastam!<br>De, ha most a Blikk-es cikkre gondolsz, ott nem mondtam semmi olyat, amit meg kellene bánnom!<br>[/quote]<br><br>profi,<br><br>A Blikkben sem mondtál semmi rosszat, csak szerettem volna, ha a véleményem eljutna hozzád. A Blikk-es cikkben közölt szavaid jók, örvendek neki, hogy nem hagytad, hogy Félix diktálja a stílust.<br><br>Mások már összehasonlították a boxrec helyezést a világszervezetek ranglistáival, tényleg a boxrec nem mindig egyezik velük és szerintem ez a fontosabb, mert lehet valaki boxrec 1-2-3-4-5, ha a szervezetek sehol, vagy nagyon hátul rangsorolják. Ezt nem valakire gondolva írom, hanem csak úgy általában. Konkrét példa lehetne Nagy János, hiába boxrec 3. helyezett, nincs rá esély, hogy IBF-nél világbajnokkal bokszolhasson. Még akkor sem változna ez (szerintem), ha per pillanat Nagy Jani lenne a világ legjobb nagypehelysúlyú öklözője. De erre utaltál te is, újat nem írtam ezzel (sem).
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Profi<br><br>Nem olyan nagy dolgok ezek, hogy ennyire túl legyenek misztifikálva.<br>Ha nyereséges lenne egy Kótai gála akkor többet rendeznétek, nem angol gálákra kellene vinni Misit az undercardba nézők előtt bokszoltatni (ezt te mondtad), hanem itthon lehetne jó pénzt keresni vele. Most szó sincs arról, hogy Misi itthon bunyózzon, gondolom azért mert nem éri meg nektek anyagilag. A Polish lengyel létére ott sem rendez gálákat, nyilván hasonló okokból.<br><br>Nagy Janinak és Erdeinek megéri rendezni gálát mert (főleg Nagynak) folyamatosan csinálja a rendezvényeket Félix és az Unversum, így gondolom, ha ezek veszteségesek lennének akkor nem csinálnák ezeket, mert ők is ebből élnek nyilván. <br><br>Ami a népszerűséget illeti azt az olvasottsági adatokra alapozom egy-egy interjúnál illetve cikknél. Erdeit kb 40%-al olvassák többen, mint a második Kótait, Balzsayt és Nagyot, akiknek hasonlóak a mutatói. A televíziós adatok is hasonlóak a két bokszoló esetében (Nagynál és Kótainál). <br><br>De javíts ki nyugodtan ha tévedek. :-X
"Mindenki a napra tör..."
profi
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2004-03-19 23:45:59

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: profi »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1131097450;start=0#7 date=11/05/05 ť 09:38:33]Én arra lennék kiváncsi, hogy Misivel miért nem lehet igazán nyereséges bokszgálát összehozni Magyarországon (ezt onnan következtetem, hogy nincs tervbe véve idei vagy a közeljövőben esedékes rendezés). Nagy Janival és Erdeivel lehet. Meglátásom szerint a magyar bunyósok népszerűségi sorrendjében Misi egy szinten van Nagy Janival és Balzsayval, lemaradva Erdei mögött. Ott a televíziós háttér is, az RTL szerintem sokkal jobban ért egy műsor bereklámozásához, mint a TV2. Mi a baj akkor mégis. Nem értem...[/quote]<br><br>Hoolly(gán)wood! ;)<br><br>Te honnan szeded az adataidat? Megkérdezed azokat, akiknek Te beszélsz a profibokszról! :P<br>
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1131097450;start=0#9 date=11/05/05 ť 11:31:28]<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... <br><br>Az érdekes lenne: Hurrikán vs Tornádó :)<br><br>[/quote]<br><br>Az még érdekesebb lenne ha a Spanyol bunyósnak is Tornádó lenne a beceneve. (Mert, hogy ennyi erővel az is lehetne). Akkor valahogy így lenne a beharangozás: Amikor a két Tornádó összecsap.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép<br>Pablo Navascués<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... 7<br><br>A spanyolok szerint a legtehetségesebb nagyváltósúlyú nemzeti bunyósuk Navascués. Viszonylag lassabb, taktikusabb bokszoló, nagy ütőerővel.<br><br>Az érdekes lenne: Hurrikán vs Tornádó :)<br><br>Kép<br>A legutóbbi gála reklámja, melyet rá építettek. Pablo egyeneseitől Bladt arca már az ötödik menettől elkezdett vérezni. Az egyeneseit kemény és pontos jobbhorgokkal is meghúzta időnként. Találatai tiszták és elég erősek az elbeszélések alapján. Jó lábmunkával sikerült kimozognia dán ellenfelének támadásait, és 12 menet után 117-111, 117-111 és 120-108-as pontozással megérdemelt győzelmet aratott. A spanyolok szerint jelenleg Sergei Dzindziruk elleni EBU meccs a legesélyesebb, de egy Rubén Varón Fernandez elleni hazai derbit is elképzelhetőnek tartanak a nagy otthoni nézettség miatt.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
adrias
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2004-04-22 15:36:19

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: adrias »

Edzőtermi pletykák szerint mégsem Lujan lesz Misi következő ellenfele, hanem egy Pablo Navaskuez nevű srác. Hallottatok róla valamit ki ez a srác?
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Én arra lennék kiváncsi, hogy Misivel miért nem lehet igazán nyereséges bokszgálát összehozni Magyarországon (ezt onnan következtetem, hogy nincs tervbe véve idei vagy a közeljövőben esedékes rendezés). Nagy Janival és Erdeivel lehet. Meglátásom szerint a magyar bunyósok népszerűségi sorrendjében Misi egy szinten van Nagy Janival és Balzsayval, lemaradva Erdei mögött. Ott a televíziós háttér is, az RTL szerintem sokkal jobban ért egy műsor bereklámozásához, mint a TV2. Mi a baj akkor mégis. Nem értem...
"Mindenki a napra tör..."
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=profi link=board=profiboksz;num=1131097450;start=0#5 date=11/05/05 ť 08:38:21]Na, de mit akartam ezzel mondani...? :-/[/quote]<br><br>Szerintem lejött! :)<br><br>Végül is, mindenki nagyjából tudja, hogy a profiboksz az nem arról szól, hogy ki-kivel tudna, vagy szeretne verekedni. <br><br>Soha nem is szólt arról.<br><br>Ha így lenne, az ipse felhívná a másikat, beballagna az edzőtermébe, és kesztyűznének egy férfiasat. <br><br>Csak ebből nem lehet megélni, nem lehet sokat keresni, ez nem jó senkinek, menedzsernek, háttércsapatnak. <br>Ezt profik nem nagyon csinálják. <br>A profi bunyó lényege a pénz, és ahol fizetnek, ott lesz a meccs. Ennyi. Egy kicsit háttérben müködő, de mégis komoly anyagi vállalkozás.<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY