Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Szerintem ez a vereség nagyon váratlanul jött.<br>Ezt a manuszt bucira kellett volna verni!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Sztem sem kell, és nem is fog visszavonulni. Az öve még megvan. Jó most nyílván minden létező ranglistán háűtraesik nem keveset, de a múltkori vereségénél is sikerült úgy feljönnie, és jobb bokszoló lett mint azelőtt volt. Így látom én.
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Alien »

Nem tudom mikor érkezik el az az idõ, mikor Veres L túllát az egóján és bevallja, hogy szakmailag teljesen alkalmatlan az edzõi posztra....... <br>1. Mi a  f.szért kellett belepiszkálni anno Misi  alkatához, habitusához igazodó stílusába és ráerõltetni ezt a "kivárós tánciskolát" ami abszolut nem fekszik neki..... <br>2. Miért nem tudja menetek közben a mérkõzés állásától függõen használható tanáccsal, infóval ellátni?.............stb
Fight....
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Ez az ellenfél akár elmehetett volna kihívónak is.<br>Biztosan a Kótai Team fel tud sorolni objektív okokat, ami a vereség mögött áll (lazább felkészülés, Kótai rossz napja, stb.), de eszünkbe kell jusson az amit már sokszor elmondott néhány bokszoló. A mérleg a mérkőzésszervező alkotása. Azok, akik egymás számára veszélyt jelentenek, csak kerülgetik egymást, hogy neves bokszolóként csapjanak össze, vagy talán akkor sem. Éppen ezért szerintem nem kellene visszavonulnia Kótainak, csupán azért, mert összetalálkozott egy olyannal, aki (talán csak abban a pillanatban) nála jobb volt. Ha a legjobbaknak is van ellenfelük, akkor Kótainak is lehet. <br><br>Azt nagyon sajnálom, hogy Misi neve még mindig nem szerepel a legnagyobbak ranglistáján a nagyok között, és lehet egy ideig a WBC 30-40-nek is örülni kell.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ja és még a végére:<br><br>Az jó, hogy puha, nem puha, de Kótai mégis hogy üssön puhákat előkészítőnek, amikor minden ellenfelénél egy fejjel alacsonyabb? Mire odaérne a puha ütés, már rég keresztbeverték, vagy elléptek, jó ez így, csak nem elég pontos. Az alacsony versenyzők általában nem mennek sokra, ha előkészítő ütésekre alapoznak, felhozható pár példa, Tyson, Tua sem kintről szaroztak. (Más súlycsoportból most nem jut eszembe kirívóan alacsony, mégis eredményes bokszoló, nincs is túl sok, a többiek megtanulták már kezelni ezt a stílust)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Edge (=Romsy): megrendítő, tiszta találatokra gondoltam, természetesen.  :-*<br><br>Többiek:<br>Már miért kéne visszavonulnia? Nála nagyobb bunyósok sem vonultak vissza hasonlóan kellemetlen vereség után, ő miért tenné? Az utóbbi 2 évben már a legvérmesebb Kótai-rajongóknak is sikerült nagyjából reálisan elhelyezni Misit a nagyváltósúlyban és nem dobálóznak Delahojákkal meg Mozlikkal olyan nagy hévvel, nem olyan nagy csalódás 1-1 vereség, ez van. Zárójelben megjegyzem, az én pontozólapomon ez már a negyedik vesztett meccse volt. <br>A számolásos padlózás az tényleg nem volt az, de a testütés a menet végén az megérte volna a számolást szerintem. <br>Ha valakit nem motivál egy szintentartó-meccs, akkor nem biztos, hogy van szükség rájuk.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: BUBI »

[quote author=scarggy link=board=profiboksz;num=1131097450;start=45#57 date=12/02/05 ť 23:23:33]Nem tudom, érdemes ezzel erőlködni? Annyira gyenge, langyos víz már ez az egész "Tornádó" dolog. Én nagyon csodálkozom az RTL miatt is, hogy ezért a szintért pénzt ad. Egy darabig lehet vakítani a parasztokat, de ilyen teljesítmény mellett a kutya nem lesz rá kiváncsi.<br>Én az övet is azonnal kitépném a kezéből, mert szerintem egy bajnok addig bajnok, amíg ki nem kap. [/quote]<br>Egyetértek!Nem lepődnék meg,ha Misi ezek után szögre akasztaná a kesztyűit.És azzal érvelné a tettét,hogy a csúcson kell abbahagyni! :) Amúgy szerintem ez lenne a logikus megoldás.Mert elbunyózgathatna még így egy darabig,de a végeredményen nem változtatna semmit.Szerintem is ennyi az ő teljesítőképessége és ennél többet már nem tud tenni.A nagyobb címmérkőzések már csak álmok maradnak.Sajnos!REST IN PEACE MIHALY KOTAI :'(
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Scarggy! Azért nem kell jó hazánkban szokás szerint rögtön eltemetni Misit és az eddig elért eredményeit.<br>Tény, hogy rettenetesen gyenge volt ma és szenvedett.<br>Tudjuk, hogy nem egy virtuóz, visszatérõ hibái vannak, melyek nem igazán javulnak.<br>De azért objektívan beláthatod, hogy nem ez Misi teljesítményének a csúcsa.<br><br>Te már nem is emlékszel a Lujan elleni meccsre mi? Parasztvakítás volt az is? Én igenis jól szórakoztam azt a meccset nézve és szurkolok, hogy Misi a következõ tétmeccsén megint felszívja magát és egy jót küzdjön.<br>Nem kell ez a negatív hullám.<br><br>Voltak a történelemben más bokszolók is, akik egy-egy elõzetesen kisebb kihívásnak tûnõ összecsapásra nem készültek fel 100%-san. (Persze gondolom Lewist is el kellett volna felejteni és leírni Rahman után..- tudom, más klasszis, de akkor is...)<br><br>Na mindegy, tényleg baromi ciki volt, de azért a meccs alapján (figyelembe véve a körülményeket)  túlzásnak tartom a drámai kinyilatkoztatásokat.<br><br>
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Nem tudom, érdemes ezzel erőlködni? Annyira gyenge, langyos víz már ez az egész "Tornádó" dolog. Én nagyon csodálkozom az RTL miatt is, hogy ezért a szintért pénzt ad. Egy darabig lehet vakítani a parasztokat, de ilyen teljesítmény mellett a kutya nem lesz rá kiváncsi.<br>Én az övet is azonnal kitépném a kezéből, mert szerintem egy bajnok addig bajnok, amíg ki nem kap.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Na ez kellemetlen volt. Sajnos Misi egy cseppet nem fejlődött az elmúlt években. Aki egy kicsit technikásabb az átlagnál és nem verekedni jön a meccsre az meg fogja verni őt egy bizonyos szint felett (ami korántsem az élvonal). Ezt a Conwayt nagypehelysúlyban kicsapkodták, hihetetlen, hogy Misi nem tudta kiütni. Nem tudom igazából mi lehetett a probléma, de tény, hogy balegyenst az összeset megette Kótai és fogalma sem volt arról, hogy ezt a srácot mivel lehetne megfogni. A számolás nem volt jogos, de én úgy láttam, hogy többször megrendeült Misi, igaz egyik se volt nagyon súlyos. Remélem, hogy ennél már jobb jön majd mert rendes srác a Misi, de sajnos úgy vélem elérte a teljesítőképesésge maximumát.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: edge »

Romsy<br><br>Bár nálam is kettõ menetet vitt Misi, azért azt nem mondanám, hogy nem volt találata sem. Voltak egészen szoros menetek, de az angol mindig jobb volt és idõnként iskolázott is.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=bandi78 link=board=profiboksz;num=1131097450;start=45#49 date=12/02/05 ť 22:59:34]sajnalom :(<br>a legszomorubb, hogy ha nem tudom, hogy kirol van szo, egy pillanatra nem jutott volna eszembe, hogy itt egy vilagbajnokot latunk... :([/quote]<br>Ha ez megnyugtat, nem is azt láttunk...<br><br>Kótai borzasztóan mechanikus, mindig az az érzésem vele kapcsolatban, hogy minden mozdulat begyakorolt nála, ezért egész egyszerűen nem tud alkalmazkodni. Ha az ellenfél nem pont ott abban az ütőtávban van, ahol lennie kéne az edzések alapján, soha nem találja el. Ez az angol most nem ott volt...<br>
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: cezi »

hat... ez verszegeny volt, egy dolog jo benne, hogy nem musi fele bokszolotol kapott ki. <br><br>kovacs - conway meg azert nem erdekes, mert ha kovacs nyer - marpedig valoszinuleg o sokkal jobban felkeszulne, mert presztizs -, akkor lehet mondani, hogy misi dekoncentralt volt, nem volt 100%-os. bar ez amugy senkit nem erdekel :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Elég gyenge teljesítmény volt most ez.<br>98-91 az teljesen reális, Kótainak nem volt találata sem, ő meg kapta szépszámmal végig. Kommentárokkal párszor nem értettem egyet.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Remélem túl lép Misi ezen a vereségen, és ismét siikeresen megvédi címét.
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Sajnos jogos volt a vereség. Nincs mentség.<br><br>Egy pontos, látványos ütése nem volt egész meccsen.<br><br>Nem a helyszinnel volt a probléma.  <br><br>Ezek a parasztlengők állandóan....  
Imre
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

sajnalom :(<br>a legszomorubb, hogy ha nem tudom, hogy kirol van szo, egy pillanatra nem jutott volna eszembe, hogy itt egy vilagbajnokot latunk... :(
bandi
-----------------
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Misinek nem szabad kicsit is technikás bunyósokkal bokszolni, mert - sajnos nem tudom szebben mondani - hülyét csinálnak belöle,  mint ahogy tette most az angol srác is. Az összes előkészités nélküli hátsókezes egyeneseket benyelte, szinte kivétel nélkül. Nem is tudom mit néztek a kommentátorok, mert az 5. menettől kezdve egyedül az utolsó menet volt szoros. A 98-92 szerintem teljesen korrekt pontozás volt (nálunk chaten 98-91 jött ki asszem).
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: pepeq »

Mind a két hibát elkövettem. Azért írtam, mit ne tegyetek. Amúgy a meccs tanulságos volt. Nem a 71kg. Itt fejbe se volt itt Misi. De majd meglátjuk, tanul-e belőle.<br>[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1131097450;start=30#39 date=12/02/05 ť 22:25:59]<br><br>Beírni nem lehet. Megnézheted ha akarod, csak ne írd be az eredményt.[/quote]<br>
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Chagaev link=board=profiboksz;num=1131097450;start=30#42 date=12/02/05 ť 22:54:11]Ez van.<br><br>Ezek után lehet fogadni, hogy mikor jön a Kovács Attila- Steve Conway meccs....[/quote]<br><br>Én is elképzelhetőnek tartom, hogy létre jön majd egyszer ez a meccs.
BUTTON_POST_REPLY