Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Én csuppán annyit respektátam, hogy azon véleményekre, amelyek ilyen esetben általános érvényűek szinte minden vesztes bajnok megitélésében, véleményem szerint abszolúúte fölöslegesek,,,ha szépen akarom kifejezni magam.<br><br>Írásodban (Edgegod) említed, hogy Misi már másodszor kapott ki egy limitált képességű bunyós ellen. Tehát MÁR másodszor, ami érzésed szerint komoly probléma, hiszen nem írtad volna le így, ha nem ezt gondolnád.<br><br>Nos, ez a limitált képességű csákó (talán) élete legjobb napját fogta meg az Isten lábával egyetemben, hiszen a foci-bunyó stílusa ezesetben meghallgatásra talált imáiba, és energiarabló aurája sikeresen szívta el Misi energiáit. <br>Nyert, és most heppy van neki. Az idő eldönti, hogy mi volt a mákja.<br><br>Hogy kell-e elemezni egy ilyen vereség okát? Hm,,,Igen is, meg nem is. <br>De hogy az igazi okát megtalálja e az elemző?,,,az kétséges. Ugyanis ahhoz egyszerre kellene biológusnak, fizikusnak, piszológusnak, meg parakutatónak is egyszerre lennie...<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
profi
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2004-03-19 23:45:59

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: profi »

[quote author=scarggy link=board=profiboksz;num=1131097450;start=75#81 date=12/04/05 ť 02:08:26]Profi!<br><br>Gondolom a Te általad "jóindulatúnak" titulált hozzászóló azért írta azt, hogy beugró volt Conway, mivel a december 2-án megrendezésre kerülő meccsre az ellenfél kilétét november 24-én hozták nyilvánosságra, tehát 8 nappal a meccs előtt. Ezek alapján akár jóindulatból, akár rosszindulatból nyugodtan lehet beugrónak nevezni az ellenfelet. És akár címvédő a mérkőzés, akár csak szintentartó, ez a 8 nap felkészülési idő elég kevésnek tűnik az IBO világbajnoka ellen.<br>Azt pedig nem tartom helyesnek, ha valaki nem osztja a nézeteidet rögtön rosszindulatot feltételezel.[/quote]<br><br>Azt pontosan tudjuk, hogy itthon mit jelent, milyen értelmet nyert a "töltelék" kifejezés!<br>Ez a "beugró bokszoló" kb. ugyanazt! Ne vezessük má félre az átlag ksz olvasót azzal, hogy mindjárt az ellenfelet is lenyomjuk a béka segge alá, hogy ezáltal a MIsi eljesítménye még szarabbnak tűnjön!<br>Akkor érném el a célom, ha egyszer valaki lenne elég bátor és el kezdené boncolgatni Mo. helyzetét a világ egyetemes ökölvívásának palettáján!<br>Brit földön 38 meccsből 32-t megnyerni, igen is nagy teljesítmény! Anélkül, hogy mellette bármi címet nyerne. Egy közepes Angol és egy rossz Kótai meccséből ez jöhet ki!<br>De ne írjátok már le ezerszer, hogy ennyit tud! De ha ennyit tud, akkor meg miért kell szapulni? Egyszerűen az igazság érzetem háborog!<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem nem sok koze vana veretlenségi mitoszhoz az itteni véleményeknek. Misi már másodszor kap ki egyértelmûen egy felhozónak szánt, limitált képességû bunyóstól. Ha Lujantol kapott volna ki akkor senki sem lepõdik meg, sokkal konnyebben tullépnénk rajta. Ráadásul ugy tünt, hogy végig szenvedett, erolkodott. Miutan a profi által is emlitett taktika nem jott be, képtelen volt változtatni. Hogy ez sajat korlatai miatt volt vagy edzoi hiba azt nem tudom megitélni, de semmiképpen sem a "rossz napot fogott ki" számlájára írnám.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Béláim! <br><br>Egyet kell hogy értsek teljesen Csepi bahátossal, mely szerint ez a fura veretlenségi mánijás mítosz nem teljesen egyneműsíthető magával az ökölvívás sporttal!! (Jószerivel már egyeseknek az is fagyalgást okozhat, ha a mérkőzésen meg tudják ütni a magyarot)....Hijsze nincs is talán még egy ilyen játék, ahol a győzelem és a vereség oly közel van egymáshoz, mint a bokszban, hiszen tizmilliomodikként írom mege, hogy egy meccset bármelyik pillanatban megynyerheti bármelyik fél (egy vesztett helyzetből is,) egy szerencsésen indított szerencsés helyre érkező ütéssel. <br><br>Ebben a megközelítésben a veretlenség már puszta szerencse kérdése (is), amit csekély mértékben befolyásolhat a meneggér a rizikótlan ellenfél választással, amibe pejsze beletartozik aze, hogy ilyen aztán nincs.<br><br>Ez nem az a sport, ahol a vereséget szenvedettet le kellene váltani. Ez egy abszolut negatív megközelítése a dolognak.. Proszájjátok csak meg elvonatkoztatni más életszerűbb helyzetekre, és meglátjátok, hogy egy rosszul sikerül vacsora után nem szükséges anyánkat mindörökre kitiltani a konyhából, stb, stb.<br><br>Én személyszerint igen károsnak gondolom azokat a véleményeket, amelyek egy v. több vereségen alapulva máris, "visszakéne már vonulnia, ne égesse már magát, ez a hibás, az a hibás, éssatöbbiket írnak, s mindezt egy vagy több megnézett mérkőzés alapján, ami vajjuk béé, oly kevés mint a vacsorázó ousztrál krokodilban az érzelem...<br><br>Profi válasza korrekt volt. Nem látta előjelét a versenyzőjén bárminemű problémának, és a vereséget is úgy kezeli, ahogy kell. ( De ha mégis látta vón, akkor is bevállalták, ami igazi sportemböröket jellemez.) <br>(De gyak. akármilyen megközelítésben közeledek, mindig mindenkinek igaza lehet, ha épp azt akarja...)<br><br>Nem értem azokat, akik ilyenkor máris fejeket akarnak látni a földön, hiszen erre semmilyen (Jog)alapjuk sincsen, főleg nem akkor, ha csak sima nézők. Ha valaki befektető, max visszavehet a támogatásból, de ez a max. A vélemény persze szabad, de én nem csodálkozom soha azon, amikor valakik megmagyarázzák valakinek a tutit, és azt éppen rossz helyen teszik, és nem találnak megértő fülekre. <br><br>Két dolog van. Ha nagyon tucc valamit, akkor mutasd mög!  Ha megmutatod, akkor partner lehecc a bizniszben. Ha nem tudod megmutatni, de véleményed az nagyon van, akkor írd le, de nem bittos, hogy az az igaz...<br><br>Csak egy észrevétel,,amikor Misiék elvonultak a mérkőzés helyszínéről, Profi a versenyzője mögött haladva kisérte, majd a hátára terítette a törölközőjét, és így vonultak el. Ha valaki nem veszi észre a gondoskodást, a jószándékot, akkor ebben sem látja meg, pedig ebből is kitűnik, hogy Misi nincs rossz kezekben.<br><br>Vereség? Ugyan mi lenne vele a baj pont az ökölvívásban? <br>El kell fogadni, a győzelmet pedig ünnepelni kell.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Profi!<br><br>Gondolom a Te általad "jóindulatúnak" titulált hozzászóló azért írta azt, hogy beugró volt Conway, mivel a december 2-án megrendezésre kerülő meccsre az ellenfél kilétét november 24-én hozták nyilvánosságra, tehát 8 nappal a meccs előtt. Ezek alapján akár jóindulatból, akár rosszindulatból nyugodtan lehet beugrónak nevezni az ellenfelet. És akár címvédő a mérkőzés, akár csak szintentartó, ez a 8 nap felkészülési idő elég kevésnek tűnik az IBO világbajnoka ellen.<br>Azt pedig nem tartom helyesnek, ha valaki nem osztja a nézeteidet rögtön rosszindulatot feltételezel.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Nem láttam Misi meccsét, mert külföldön voltam, viszont meccs után két helyről is megkaptam a hírt sms-ben.<br>Szerintem a veretlenségi mánia az oka, hogy ilyen gyászos hozzászólásokkal van tele a fórum.<br><br>Misi nem verhetetlen, és ezt, az eddigi hozzászólások alapján, már eddig is tudtátok.<br><br>Az én szememben egy cseppet sem csökkent Misi boksztudása!<br><br>Úgy gondolom, hogy egy vereség után, sokkal nagyobb a bizonyítási vágy egy sportolóban. Misi egyszer már megmutatta, hogy ez nála is így van.<br><br>Egy veretlen bokszoló nagyon sokat kockáztat minden egyes mérkőzésén, ezért a menedzserek nem szívesen rizikóznak az ellenfélválasztásnál. Viszont, ha már becsúszik egy-egy vereség, akkor jöhetnek a jó ellenfelek, hisz legyőzésükkel lehet újra a csúcsra kerülni.<br><br>Hajrá Misi! Ne válts edzőt, menedzsert és semmit, ami eddig bejött!<br><br>Csepi
profi
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2004-03-19 23:45:59

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: profi »

Nincs elég pihenője!<br>A meccs előtti bemelegítésnél semmi jel nem mutatott erre a végeredményre! Nagyon egyben volt. Az ütések pattantak, a kombinációk után lépkedett, mivel arra számítottunk, hogy az ütések erejétől Conway el fog "szállni"! A taktika is már régen kész volt. Sok jobb kéz egyenesen leszúrva balra kidőlve, és ebből balcsapott. Bale., balhoroggal és rá a jobbe, vagy jobbfü., rá balh. Nem jöttek össze a dolgok, és ez magával rántotta, kivágta a biztosítékot!<br>Nekünk kellett volna demoralizálni  Conwayt, erre mi velünk történt meg!<br>Egy pillanatig sem volt lebecsülve az ellenfél, mivel azt hiszem nálam kevesen ismerik jobban az Brit "terepet". Szóval tudom, hogy azok ott nem viccelnek, és a tisztelet legkisebb jelét sem mutatják a ringben! Tudják mi az iratlan szabály: Vedd el mindenét az ellenfelednek  a ringben! Hitét, erejét, és győzz!  És minden a  tiéd lesz, ami eddig az övé volt! Siker, elismerés, pénz hírnév!<br>Cadman, aki Lujan előtt itt volt sparringolni azt hitte Misi beteg! Nem csodálkoznék ha lappangana benne valami, mert ilyet még soha nem tapasztaltam nála. Nem harcolt az életéért! Ja! Conway nem volt beugró ember, mint ahogy azt valamelyik "jóindulatú" itt megjegyezte!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Darien »

profi!<br>Ha majd erre jársz, elmondhatnád, hogy Te hogy láttad a meccset a ringsarokból, hogy szerinted mi vezetett ehhez a borzalmasan gyenge produkcióhoz. Túledzettség? Idegi fáradtság? Az teljesen egyértelmű, hogy Ő ennél sokkal jobb. Szerintem többünket érdekelne a véleményed. Misinek pedig fel a fejjel!<br>Köszi
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Csak 1 kis túlzás. :D
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

:) Az RTL klub is tud még hová süllyedni...
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Most volt híradóban az RTL-KLUBon, hogy Misi kikapott, és így rossz hangulatban kezdi meg a felkészülést a visszavágóra Lujan ellen, ahol bebizonyíthatja, hogy tényleg Ő a legjobb a világon! <br><br>Ez már tényleg durva!<br><br>NO COMMENT......
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Egy alvás után,  nem hirtelen felindulásból értékelve a tegnap látottakat, nem Misit okolom nagyrészt a tegnapi gyászos produkcióért.<br><br>Előttem van a végén a jelenet, hogy kereste a ringben a bírót, hogy emelje fel a kezét és milyen grimaszt vágott, hogy nem az Ő kézét emelte fel!<br>Mintha nem is tudta volna, hogy mennyire elvesztette a meccset!?<br><br>Nem volt felkészülve, nem tudta az elejétől fogva, hogy mit is kellene csinálnia Conway ellen. Az eldobált parasztlengők, amikből rendszeresen a lendülettől kifordúlt, egyenesen gyalázatosnak nevezem, rossz volt nézni. Sem technika sem taktika nem jött elő ezen a meccsen.  Ez nem csak Misi hibája, hanem azoké is akik felkészítették.<br><br>Misi szvsz. küzdött, hajtott, nyelte férfiasan az ütéseket,  nem nevezném lélektelennek a produkciót, csak nem tudta mit csináljon vagy legalábbis az jött le, hogy fogalma sincs.<br><br>Én nem mondanám, hogy mondjon le ez vagy az. Nem ez a lényeg. <br>Fontosabb, hogy tanuljon belőle aki érintett.  Mások is észrevették, hogy Misinél nem igazán látni, hogy fejlődne.<br>Szvsz. Misiben még van lehetőség, csak fejlődni kellene.<br>Conway jó ellenfél volt, rávilágított a gyengékre, de ennek csak akkor lesz értelme, ha a következö meccsen látni a fejlődést.<br>A gyors visszavágót felejtsük el, megint megrakná.
Imre
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Nagy kérdés, h Misi tegnapi harmatgyenge produkciójához mennyiben járult hozzá az, h szar napot fogott ki, és mennyiben az, hogy a nálánál valamivel technikásabb bunyósokkal nem tud mit kezdeni...Sztem ha az angol gyerek 1 kicsit is több ütőerővel rendelkezik, Misi a padlón végezte volna:( Szörnyű volt, ahogy a kommentátor a végén rácsodálkozott arra, h nem Misit hozták ki győztesenek. Rendben h elfogult, de ennyire...
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

49 helyet jött előre Steve Conway. Ami érthető. Viszont Kotai két helyet esett hátra. Többre számítottam.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1131097450;start=60#70 date=12/03/05 ť 14:32:44]<br>Egyetértek a Tanárúrral! Mindenki kifoghat szar napot. Attól még nem lesz szar bunyós.[/quote]<br><br>Csatlakozok. Kotai sokkal jobb bunyós, mint amilyen tegnap volt. És ezt a következő mérkőzésén be is fogja bizonyítani. Remélem.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1131097450;start=60#67 date=12/03/05 ť 11:38:11]...Ettől függetlenül, szerintem ne ostorozzuk a menedzsmentet és Misit se temesse senki. Misi egyszerűen kifogott egy szar napot és egy ügyesebb ellenfelet, aki kibokszolta. Ez szerintem nem a felkészülésen és nem is az edzői instrukciókon múlott.<br><br>Misi tompa volt, lassú, tolta az ütéseket és többször (főleg az elején) "rossz irányba forgott le" az angolról. Szóval ez volt a hiba, hogy önmagához képest sokkal, de sokkal gyengébb volt (túlhajszolt, esetleg kimerült), ráadásul még a feladat is nehezebbnek bizonyult a vártnál.<br><br>Emberek vagyunk, előfordul ilyesmi mindenkivel, legyen szó munkáról, pókerről vagy magánéleti konfliktuskezelésről...[/quote]<br>Egyetértek a Tanárúrral! Mindenki kifoghat szar napot. Attól még nem lesz szar bunyós.
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1131097450;start=60#67 date=12/03/05 » 11:38:11]<br>Emberek vagyunk, elõfordul ilyesmi mindenkivel, legyen szó munkáról, pókerrõl vagy magánéleti konfliktuskezelésrõl...[/quote]<br><br>Ja! A múltkor én se tudtam 100 millió fölé menni a Dracula flipperemen, pedig ez nem nagy összeg, a rekordom 8 milliárd. Persze ez nem annyira kapcsolódik Misihez, de attól még szeretem a flippergépeimet, mégha kicsit meg is rugdosom ilyenkor. ;D
В Советском Союзе нет секса, только любов!
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Edzőkérdést hallottam másoktól is.<br><br>Azt profi tudja - meg akik ismerik őt -, hogy edző-e vagy sem. Olvastam profival több riportot, az egyikben rákérdeztek, hogy milyen szakmai előélete van és emlékezetem szerint azért nem most kezdi tanulni.<br><br>Ellenben akkor sincs nagy baj, ha valaki most tanulja és van egy alany, akin az elméleti dolgokat kivitelezi. A lényeg, hogy van szaktudás és profi eddigi edzői karrierje nem rossz. Ha "csak" Kótai és az a pár lengyel a tanítványa, ezekből egy olyan következtetés vonható le, hogy profi tanítványai eddig sikerrel vették az akadályokat. Amit meg kellett oldani, azt valahogy megoldották, köztük Kótai WBF címvédéseit is megemlítve. Nem rossz, ha profi és Kótai együtt fejlődnek. Más területről azt tudom, hogy a gyakorlattal párosított tanulásnak mindig jó eredményei vannak. Nem tudom, hogy igaz-e ez az ökölvívásra is.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: PTM »

Hát, ez egy nagyon sima és elég gyenge színvonalú meccs volt sajnos. Az én pontozólapomon 91:98 lett a végére. Két menet Misinek, és volt még három, amiben épp csak annyival volt jobb az angol fiú, hogy még muszáj legyen odaadni neki a menetet. A többi ötben kérdés sem lehetett, kié legyen a 10 pont. Sajnos.<br><br>Ettől függetlenül, szerintem ne ostorozzuk a menedzsmentet és Misit se temesse senki. Misi egyszerűen kifogott egy szar napot és egy ügyesebb ellenfelet, aki kibokszolta. Ez szerintem nem a felkészülésen és nem is az edzői instrukciókon múlott.<br><br>Misi tompa volt, lassú, tolta az ütéseket és többször (főleg az elején) "rossz irányba forgott le" az angolról. Szóval ez volt a hiba, hogy önmagához képest sokkal, de sokkal gyengébb volt (túlhajszolt, esetleg kimerült), ráadásul még a feladat is nehezebbnek bizonyult a vártnál.<br><br>Emberek vagyunk, előfordul ilyesmi mindenkivel, legyen szó munkáról, pókerről vagy magánéleti konfliktuskezelésről...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kótai "Tornádó" Mihály 3.

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ez valami iszonyatosan gyengére, szenvedősre sikeredett... Ilyen produkcióval egy TOP30-as simán kiütötte volna Misit. Simán! Rendre megelőzték az ütéseit, többször keményen elkapták (egy olyan ellenfél, aki nagypehelyből lép fel? ???), iszonyatos pontatlanság, izomból csapkodás... Mit lehet még mondani? Hiába az a sok amatőr mérkőzés, ha technikailag még mindig - nagyon - sokat kellene fejlődni, hogy teljes lehessen a produkció... Lujan ellen szépen felszívta magát Misi, de már ott is látszott, hogy nagyon meg kellett szenvednie a döntetlenért (mondhatja bárki, hogy ha nincs pontlevonás, akkor nyehetett volna...), és ezt a teljesítményt nem nagyon képes folyamatosan hozni. <br><br>Nem baj, akkor is van egy világbajnokunk...  :-/<br><br><br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY