Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1141219733;start=15#23 date=04/17/06 ť 09:49:37]De politikai ellenfelet nem tisztelek soha, ugyanis a hazugokat nem szabad tisztelni! Hozzáteszem, egyik oldalon sem. [/quote]<br><br>ugy gondolom, mi politikai ellenfelek vagyunk, mas mas vilagnezettel. engem sem tisztelsz? ;D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=gallien link=board=profiboksz;num=1141219733;start=15#22 date=04/16/06 ť 21:40:03]<br><br>A politikait is?  ;)<br>Bocs![/quote]<br><br>Amikor beírtam ezt, tudtam, hogy valamelyikőtök ráfog csapni!  ;D<br><br>De politikai ellenfelet nem tisztelek soha, ugyanis a hazugokat nem szabad tisztelni! Hozzáteszem, egyik oldalon sem. <br><br>Az ökölvívás az teljesen más, mert az egy NEMES sport! <br><br>Mayorga müveletei már a mérkőzés befuttatásának a kereteit is régen túllépték, és mintegy külön életre kelt a saját fekete és üres lelkivilága. <br><br>Amit csinál, annak már régen nincs köze a nemes cselekedetekhez, sokkal inkább már szinte lélektani politikai manővereket hajt végre.<br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1141219733;start=15#21 date=04/16/06 ť 19:58:16]<br><br>Én is egyet értek! Az ellenfelet tisztelni kellene.<br>[/quote]<br><br>A politikait is?  ;)<br>Bocs!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1141219733;start=15#19 date=03/13/06 ť 20:35:37]<br><br>Abszolút egyetértek. Engem már inkább taszít a showbusiness-nek ez az eleme, minthogy lázba hozzon a meccs előtt. Ha ettől nagyobb nézőszámra számítanak, hát... [/quote]<br><br>Én is egyet értek! Az ellenfelet tisztelni kellene.<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: Justin »

Kép<br><br><br>Ez a kép nem rég készult , szóval nem csak az irodában van hanem készul is a meecsre!  8)
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: Camo »

[quote author=ogreface link=board=profiboksz;num=1141219733;start=15#18 date=03/11/06 ť 01:54:16]A véleményem még mindig az,hogy show ide vagy oda,ez nem sportemberhez<br>méltó magatartás!Szégyen hogy idáig jutott az egész!Remélem De La Hoya ütni<br>fogja még a mentőben is!!![/quote]<br><br>Abszolút egyetértek. Engem már inkább taszít a showbusiness-nek ez az eleme, minthogy lázba hozzon a meccs előtt. Ha ettől nagyobb nézőszámra számítanak, hát...
Camo
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: ogreface »

A véleményem még mindig az,hogy show ide vagy oda,ez nem sportemberhez<br>méltó magatartás!Szégyen hogy idáig jutott az egész!Remélem De La Hoya ütni<br>fogja még a mentőben is!!!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
drukker
Újonc
HozzászólásokCOLON 41
CsatlakozottCOLON 2002-11-14 21:57:28
Tartózkodási helyCOLON Solymár

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: drukker »

Az szokott ordibálni, aki fél valamitől. Aki biztos magában, annak nincs szükség ilyesmire. Remélem, a meccsfelvezetés igazolja véleményemet, s Oscar először hülyét csinál belőle, aztán jól megveri, s a végén kiüti. aztán mindenféle hőzöngés nélkül rakja zsebre az elismerő szavakat.
Üdv.: Drukker
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1141219733;start=15#15 date=03/06/06 ť 18:39:59]Valahogy kedvelem ezt a "tajparaszt" figurát, azóta, hogy Forrestet elintézte. [/quote]<br><br>Én is kedvelem(a harcosságát inkább, mint a modorát ;)), főleg a Trinidad elleni meccs óta. Ilyen küzdőszellemet ritkán lát az ember, pár klubkedvenc sokat tanulhatna. Ami verést ott kapott és mégis ment tovább...  Lacy is ezért nőtt nagyot a szemeben most.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ha Oscar nem készül fel megfelelően, akkor Mayorga gyorsan végez majd vele. Valahogy kedvelem ezt a "tajparaszt" figurát, azóta, hogy Forrestet elintézte. Gondolta volna a fene Mosley után... :) Oscarnak akkor lesz esélye ha technikásan körbekontrázgatja, ha belemegy a verekedésbe, egyáltalán nem biztos, hogy jól jön ki belőle. Nem tudom, hogy a legutóbbi KO milyen nyomokat hagyott benne, ezért egy jó meccsre számítok (ugye egy topon lévő ODLH ellen nem sok esélyt adtam volna)! :D Mayorga óriási verekedő, bár technikailag lenne mit tanulnia Oscartól. Hajrá Mayorga! ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: menyus »

Bunkóság ide vagy oda, egyben biztos vagyok: Mayorga a végsőkig fog küzdeni, bár én nem várok olyan brutális verést ettől a meccstől mint amilyen a Tito elleni volt, Oszi vaszleg hülyét csinál majd belőle. Tito odaállt verekedni vele, mert megtehette, De La Hoya nem hiszem hogy fog, hisz nem lesz erőfölényben, viszont simán kibokszolja majd, és a végén akár ki is ütheti (valami olyasmire gondolok mint a Vargas elleni meccse volt).<br><br>Mayorga ősparaszt ugyan, de az tény hogy nagy szíve van, nagy harcos.. viszont ez itt most kevés lesz.
bumbum01
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2006-03-03 17:40:34

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: bumbum01 »

Remélem Mayorga hasonlóképpen végzi , mint Tito ellen . <br>Érdekes , egy ember ez a M , nem szenved önbizalom hiányban , egy ilyen megalázó vereség után amelyet T - tol elszenvedett , visszafogottabb hozzáálást várnék .  
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=BUBI link=board=profiboksz;num=1141219733;start=0#11 date=03/02/06 ť 16:05:41]<br>Hát én is megnézném dp! :)[table][tr][td][/td][/tr][/table]Szerintem "nagyon" rosszul esne neki. :D[/quote]<br><br>Engem is érdekel, úgyhogy mehetünk!  :)<br>De vigyünk valakit a "Kék Osztrigából" is, hogy legyen kit az ágyba dugnia, és legyen kire pórázt tennie... ;D
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: BUBI »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1141219733;start=0#6 date=03/02/06 ť 05:39:34]<br>BUBI!<br>Ezt küld el Mayorgának. :)<br>Megnézném a fejét amikor tolmácsolják neki!  ;D[/quote]<br>Hát én is megnézném dp! :)[table][tr][td][/td][/tr][/table]Szerintem "nagyon" rosszul esne neki. :D
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: edge »

Egy jól felkészült Oscar könnyedén kipontozza Mayorgát szerintem. Igaz az utolsó mérkõzésein nem sikerült nagyot alakítania és túl van már a csúcson, de éppen ezért úgy gondolom tisztességesen fel fog készülni és iskolát ad Mayorgának (aki szerintem erõsen rájátszik a "tajparaszt" szerepre).
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Olvasom, hogy a srácok megadták már most az alaphangot a mérkőzésre... mi lesz később? ;) Azthiszem Oscar keményen fel fog készülni erre a meccsre, különben tényleg Mayorga kurvája lesz. :) Mayorga valóban egy tajparaszt, de nem hiszem, hogy konkrétan De La Hoyaval lenne problémája. Pszichésen megpróbálja megfélemlíteni már a mérkőzés előtt az ellenfelét (és reklám szempontból sem elhanyagolható)...Forrest ellen ez bejött...Tito ellen nem...<br>...és Oscar ellen?...de messze még az a május 6 :)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: PTM »

Ezek után már elvárom De La Hoyától, hogy kiüsse ezt a bunkót...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: Alien »

Szakmailag legalább akkora a szakadék a 2 boxoló között, mint anno Gatti és Mayweather között...Ha Oscar teljes mértében felkészül és nem a következô CD felvételeit  készíti a stúdióban..;) akkor hülyét csinál ebbôl a vademberbôl......Ha nem készül fel , akkor 5-6 menetig szivatás, Oscar részérôl, majd 8. ban Mayorga  W KO  
Fight....
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=BUBI link=board=profiboksz;num=1141219733;start=0#4 date=03/01/06 ť 19:44:46]<br>Bennem is felmerül a kérdés Justin,de szerintem nagy szíve van Mayorgának.Szeret ő mindenkit. ;D[/quote]<br><br>BUBI!<br><br>Ezt küld el Mayorgának. :)<br>Megnézném a fejét amikor tolmácsolják neki!  ;D
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Ez azért túl megy minden határon. Mayorga tanulhatott volna a keserű tapasztalataiból, Tito borzalmasan megbüntette a nagy pofájáért, remélem Oscar is hasonlóképpen jár majd el.
Bosco
BUTTON_POST_REPLY