Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: BUBI »

[quote author=Justin link=board=profiboksz;num=1141219733;start=0#3 date=03/01/06 ť 19:04:05]<br><br>Itt felmerult bennem a kérdés , hogy milyen nemhez is vonzódik ez a Matador ;D<br> [/quote]<br>Bennem is felmerül a kérdés Justin,de szerintem nagy szíve van Mayorgának.Szeret ő mindenkit. ;D Amúgy lehet,hogy csak egy"menetes" kapcsolatra gondol De La Hoyával kapcsolatban.De nagyon ráfog fázni,mert szerintem egészen máshogy fog el"sülni" a végén a dolog.Remélem ez a május 6.-ai görbe este a ringben a Golden Boy ellen,egy életre elveszi Mayorga kedvét a kurvázástól és a padlón fogja végezni.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1141219733;start=0#2 date=03/01/06 ť 18:55:44]<br>"Május 6-án a kurvám leszel. Senki nem fog felismerni, úgy megverlek. Egy öreglányra emlékeztetsz engem, aki egy hintaszékben ül és semmit sem csinál. Ez a bohóc itt a jobb oldalamon nem tisztel engem. Az erősebb kezem a jobbom, látod a szemét? Ezzel a kezemmel ütöm ki a retináját a helyéről. A kurvám leszel, az ágyasom, amikor csak akarom. Utálom a kurvákat, de te az leszel." - mondta hangos nevetések közepette Mayorga.  ;D ;D ;D[/quote]<br><br>Itt felmerult bennem a kérdés , hogy milyen nemhez is vonzódik ez a Matador ;D<br>
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: dp »

Eddig nagyon tetszik a meccse felvezetése. Király hangulatú lehetett élőben a sajtótájékoztató!  ;D<br><br>Mayorga lassan kiérdemli a "Lights Out II." becenevet!  :D<br><br>Nem bírom megállni, hogy ne idézzem: <br><br>"Május 6-án a kurvám leszel. Senki nem fog felismerni, úgy megverlek. Egy öreglányra emlékeztetsz engem, aki egy hintaszékben ül és semmit sem csinál. Ez a bohóc itt a jobb oldalamon nem tisztel engem. Az erősebb kezem a jobbom, látod a szemét? Ezzel a kezemmel ütöm ki a retináját a helyéről. A kurvám leszel, az ágyasom, amikor csak akarom. Utálom a kurvákat, de te az leszel." - mondta hangos nevetések közepette Mayorga.  ;D ;D ;D
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: greg »

Csak a szokásos tajparaszt stílusát hozta Mayorga, ezen nem kell meglepõdni... :P
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Oscar De La Hoya vs. Ricardo Mayorga

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nem volt ez annyira mubalhé , hogyha le kellet fogni "El Matadort"! :)<br><br>Kép
BUTTON_POST_REPLY