Reménységek, felfedezettek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: kozi »

Én is megnéztem. Ez is nagyon tetszett, azt hiszem végig fogom követni az egész sorozatot. Jol bunyózott ez a Jonathan Read az elején, lászott, hogy nagyon képzett(ahogy Pyngy is irta csak Joppytol kapott eddig ki), elsö menetet el is vitte. Ez a Jesse fiú inkább a nagy ütésre várt, jó kis verekedő bunyós aki a harmadik menetttöl kezdve már elég nagyokat bevert, az egyébként nagyon szimpatikus Reidnek. Remélem a következő részben jön az Ishe Smith vs Ahmed Kaddour "álommeccs".  Itt tényleg nem gyenge bunyósok vannak, hanem a középsúlyú top 20-40 között lévő tehetségek.<br><br>A 2. részhez egy torrent link:<br><br>http://w2.tvtorrents.tv:8081/bt/the.con ... ol.torrent
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Épp most fejeztem be a 2. részt! ;)<br><br>Ez az epizód is izgalmas csatát hozott. A rutinos Jonathan Reid csapott össze Jessey Brinkleyvel. Kettejük párharcát a meccs végére magra találó Jessey nyerte meg egyhangú pontozással. Reid eddig mindössze William Joppytól kapott ki, így új rekordja 33-2 lett, míg Brinkley pályafutása elején szedett össze egy kiütéses vereséget új rekordja 24-1!<br>Azt hiszem a rekordokból is kitűnik, hogy nem kutyaütőket szerveztek be a műsorra.<br>A múltkori párharc győztes csapata George Foremannel találkozott. Jó kis ajándék! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Ma reggel nekem is sikerült megnéznem a "Contender"-t.<br>Jó dolognak tartom, hogy ilyen műsorokkal népszerűsítik az ökölvívást! Színvonalas műsor, fiatal tehetségekkel. Az első rész végén Alfonso Gomes csapott össze Peter Manfredo Jr.-al. Egy jó kis 5 menetes meccsen Gomes kipontozta a nagyobb, és ismertebb nevű Manfredot, aki szerintem a legtöbb néző sajnálatára kiesett a műsorból. Nagyon frankón meg volt csinálva a mérlegelés, a sajtótájékoztató, és természetesen a mérkőzés felvezetése! Gondolom a résztvevő fiatal bunyósoknak életre szóló élmény, hogy olyan legenda, mint Sugar Ray Leonard figyeli őket edzés közben, és ad tanácsokat nekik!<br><br>Nagyon várom a 2. részt! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: kozi »

Megnéztem a hétfőn indult "The Contender" című valóságshow első részét. Bevallom nem vártam tőle túl sokat, de potitivan csalódtam, mert baromi érdekes volt a felkészülés a felvezetés(ugyanugy sajtótéjékoztató stb. mint a nagyoknak), és magán a mérkőzésen is hatalmas bunyó volt. Elég megnézni Manfredo fejét az 5 menetes meccs végére, aki ráadásul jól bebukta, hogy elindult ezen a "játékon", mert a meccs eredmény beleszámit a profi rekordba igy el is veszítette veretlenségét. Szerintem Stallone és Leonard meglepően jó kis müsort hozott össze. Mindenkinek csak ajánlani tudom.<br><br>Itt van egy torrent hozzá,  megéri leszedni:<br><br>http://w2.tvtorrents.tv:8081/bt/the.con ... qm.torrent
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Supras:<br>Így gondolom én is.Megfelelõ anyag kell a jó eredményhez.Nem mindenkire lehet ráerõltetni ezt a stílust.Lazaság,gyorsaság,jó reflex kell...!!!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: supras »

Blain ütőereje valóban nem túl acélos ez igaz!<br><br>Hogy valaki lazán,gizdán leeresztett kézzel bokszoljon azt nem lehet tanítani legalábbis a box edzőktől még nem láttam olyat hogy ezt valamelyik szerette volna oktatni. Viszont az lehet hogy akik ebben a stílusban bunyóznak azoknak Ingle a legmegfelelőbb edző.
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Hollywood!<br>Akkor megint félrevezettek a kommentátorok.Talán még az HBO-n mondták el többször is hogy Ingle hagyta kibontakozni.És Paul Ingle(Brandon fia)?Õ kinek a tanítványa?Teljesen más a stílusa.Igazi iparos.<br><br>Még annyit hogy azt is mondták a közvetítõk(vagy a Dõri,vagy Idõsb Füzesi)hogy megnézett egy felvételt ahol Hamed valami iskolai bajnokságot nyert,és szinte teljesen így boxolt mint most.Jó volt az alapanyag Ingle számára!!!<br><br>Romsy! <br>Tysonnál is az eddzõi meglátás jó volt.Az öreg(nem ugrik be a neve)Bízott ebben a taktikában és bejött.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Igen, Tyson-t is megtanították régen nagyot ütni :D :D<br><br>Persze a stílusát tényleg az ütőerejéhez és mozgékonyságához igazították. Négy menetben szinte verhetetlen :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Magicheads<br><br>Hamednek a stílusát Ingle alakította ki. Szinte az össze Brendan Ingle bunyós hasonló felfogásban és stílusban bokszol mint Hamed. Ez nem születés, hanem tanítás kérédése volt. Ezért emlékeztet Witter és Nelson mozgása és beugrásos ütései annyira Nazra.<br><br>Supras<br>Sajnos Blain nekem nagy csalódás. Technikás, meg ügyes, de az ütőereje az Ottkéénál is gyengébb. Már akkora ürgékkel bokszol, hogy még Imrich Parlagi szintű emberek is leütötték őket, de ő még csak padlóra sem küldött egyetlen egy embert se. Így nagyon nehéz lesz. Ráaádsul az álla is kérdéses. A lábmunka, a technika és a kombinációi valóban imponálóak viszont.
"Mindenki a napra tör..."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: supras »

Most Witter-re gondolsz? EZ a stílus nem ráeröltetve lett!
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Az is érdekes hogy egyfajta stílust "tanítínak " valakinek.Szerintem ez teljesen adottság kérdése.Nem lehet mindenkibõl Hameded "csinálni".Ingle nem megtanította Hamedet a bunyójára,hanem hagyta kibontakozni és erre alapozta a taktikát.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: supras »

Imént láttam Blain bunyózni. Hát tényleg elég jól boxol. Csak azért 6 menetben már nem lehet majd ilyen kombinácíókat végig pörgetni, bár lehet hogy csak 8-10 menetes csatáknál lehetne ebből baj.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Megnéztem figyelmesen a Ward vs Kost meccset. Az első menetben nagyon jó mozog Ward, jó beugrásokat csinál és iszonyú gyors. A menet vége előtt 30 mp-vel kb kap egy balhorgot, amit rendeen megrogy és a köteleknek esik. Kost jön előre és egy brutális balegyenest még leakaszt Wardnak, aki ezurán ügyesen fog és tördeli a meccset. Kb 15 mp után kijön a szituációból és a szünetben teljesen regenerálódik. A második menettől már ugyanezt csinálja mint az első elején. Sok előkészítő balegyenes, minden támadást megkontráz és kiválóan mozog lábon. A végén már nagyon megveri Kostot, aki végülis egy erős, de limitált képsségű bunyós. Ügyes bunyós nagyon ez az Andre Ward, figyelni kell rá mindenképpen a jövőben. Középsúlyba lemenve meg ráadásul nagyon erős is lesz majd, úgyhogy én a 12-15 meccs tájára vb címmmeccset tippelek neki.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Golyo<br><br>Azért Nelson cirkálóban egész jól elvan. És Hamed is nagyon jó volt, amíg Ingle volt az edzője csak utána kezdett hanyatlani.<br>Witterben nekem az a furcsa, hogy a Judah elelni meccsig nem volt ütőereje, utána meg mindenkit kiütött. És ekkor voltak elméletben a nehezebb ellenfelei. Ez elég rejtélyes. Mondjuk szerintem Witter egy ilyen erős kisváltósúlyú mezőnyben nem tud érvényesülni. Ha nem üti le kétszer N'Dout akkor vagy döntetlen vagy vereség a meccs eredménye és azért ausztrál bár jó bunyós, de a legjobbaknál azért sokkal gyengébb. Mayweather, Tszyu, Cotto ellen Witternek nincs esélye szerintem se.
"Mindenki a napra tör..."
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Ezzel az Ingle-féle módszerrel csak egy baj van: olyan adottságok kellenek hozzá, mint Hamednek vannak. Kiváló reflexek, robanékonyság, ütőerő, kondi és remek ütésállóság.  Érdemes lenne elfilózni, hogy milyen eredményes lesz egy ilyen bunyós, ha a reflexek elkezdenek megkopni... <br><br>Láttunk már néhány ilyen bunyóst, akit a "Hamed prototípus" alapján fejlesztettek ki (pl Johnny Nelson), de eddig nem volt átütő siker. Kérdés, hogy Witterben megvannak-e ezek az adottságok, vagy hamarosan csúfos bukás lesz a vége. Kizártnak tartom, hogy pl egy Tszyu ne verné néhányszor precízen állon, ha ugyanezt a stílust erőlteti....<br><br>Másik dolog: Witter stílusa látványos, de én nem értettem egyet a kommentátorokkal, akik szerint ez "tökéletes technikai tudást" jelent. Szerintem nem. Tökéletes technikai tudása annak van, aki remek alapokból építkezik és arra pakolja rá ezt a csili-vili stílust, vagy annak elemeit. Ilyen pl Eubank vagy Jones. Aki csak a csili-vilit tudja, (vagy főleg azt), annak előbb utóbb jön egy Barrera, aki leleplezi a király meztelenségét...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Edwin Valero anno nagy dirrel-dúrral érkezett a Golden Boy Promotionhöz. Oscar nagyon sokra tartotta őt, de egy súlyos sérülés miatt nem igazán bokszolt mostanában. ha rendbe jön akkor vissza kell szoknia a szorítóba, néhány könnyű ellenfél, majd jöhet a mély víz.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Witter nem volt rossz a tegnapi meccs végén, bár elég könnyelmü dolgokat csinál, pont mint Hamed. De legalább szórakoztató.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Jöhet a meccs. Meg kellene egy rövidebb meccs Junior Wittertől is. Régen láttam már nagyon. Megnézném mennyit fejlődött, nagyon dícsérik a tegnapi meccs után.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: kozi »

Ha van rá igény akkor a félnehézsúlyú román(de Kanadában élő és bunyózó) Lucian Bute (10-0, 10KO) tegnapi meccsét fel tudom rakni az ftp-re.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Zsoltt
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2005-02-20 20:59:19

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Zsoltt »

Edwin Valero, 12 győzelem, 12 elsőmenetes KO. Azthiszem nem kell comment. Nemtom mikor lép legközelebb ringbe, volt egy sérülése, műtötték is, de úgy hallottam, hogy hamarosan újra ringbe léphet, remélem így is lesz. <br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=122183
BUTTON_POST_REPLY