Reménységek, felfedezettek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Eza fickó az új Ring magazinban a hónap felfedezettje. A mérlege alapján semmi extra nem tûnik fel. Esetleg látta vki már bunyózni?:

http://www.boxrec.com/list_bouts.php?hu ... &cat=boxer
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Ali Chebah

Talán nem véletlenül ( :lol: ) de leginkább az Eurosporton lehet látni egy -egy mérkőzését. Mivel nyilvánvalóan elég gyenge ellenfelekkel mérkőzött eddig, ezért én nem tudom eldönteni, hogy van-e benne fantázia?
Néhány évvel korábbi önmagához képest már erősödött valamit, de így is gyenge fizikumú. Ráadásul igencsak ellenszenves, nagyképű a ringben.
Kiváncsi lennék rá, egy magasabban jegyzett bunyós ellen.

Jelenleg ennyit tudok róla:
http://www.boxrec.com/list_bouts.php?hu ... &cat=boxer
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Santos írtaCOLON Tyrone Brunson: "Tudom, hogy a rekord nem minden, és a stzakértők nem vesznek komolyan, amíg nem kerülök fel a ranglistákra, azonban 18 első menetes KO mindenképpen egy óriási eredmény. Legfőképpen azért, mert minden egyes ellenfelem csak azért áll ki ellenem, hogy bebizonyítsák, hogy a három percet túl lehet vészelni... Waru egy kemény profi, és úgy gondolta neki sikerülhet, de pénteken ő is ugyanúgy elbukott, mint a többi 17. Bármi is történjen, megyek vissza Philadelphiába, és megmutatom mindenkinek, hogy egy olyan nagyváltósúlyú vagyok, aki szétrobbantja a neves kihívók hadát. Kérdezzenek csak meg bárkit Philly-ben, hogy komolyan kell-e venni engem vagy sem!"
Nem szenved kóros önbizalomhiányban.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

A David Johnson elleni meccs szánalom volt egyébként. Megsérült Johnson és alig tudott lábra állni utána (bicegni is csak neccesen) a bírónak be kellett volna szüntetni a meccset!
You will never walk alone!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Kép
Tyrone Brunson

Tyron "Young Gun" Brunson, a Philadelphia-i Lion Heart Boxing Productions 22 éves nagyváltósúlyú bokszolója, június 8-án Aucklandben beállította a nagypehelysúlyú WBA világbajnok Edwin Valero 2006-os rekordját: 18 egymást követő mérkőzésének mindegyikét KO-val nyerte meg. A fiatal tehetség, akit "The One"-nak is becéznek mostanában - többek között rekordja miatt - nem elégszik meg ennyivel, be akarja bizonyítani, hogy ő a legjobb, amit még egy első menetes KO-val tudna leginkább szemléltetni.

Kép

Brunson péntek esti ellenfele a helybéli, tapasztalt Jamie Waru volt, akit pár másodperccel az első menet vége előtt végzett ki.

Brunson: "Nagyszerűen érzem magam. Jamie küzdeni jött, és rengeteg ütést kibírt, de nem bírt mindegyikkel. Körülbelül négy másodperccel a menet vége előtt elkaptam egy sor kombinációval, és a mérkőzésvezető azonnal beszünette a mérkőzést, ahogy Waru padlózott."

Johnny Glozier, Waru menedzsere: "Jamie Waru biztos volt abban, hogy ő lesz az első bokszoló, aki átvészelheti Brunson ellen az első menetet. Felvette Brunsonnal a kesztyűt, minden túlélési technikát alkalmazva, amely csak az arzenáljának a része volt, és majdnem sikerült is neki. Sajnos, csak majdnem. Brunson egyszerűen túl gyors és túl erős volt Jamienek. Amikor először láttam a rekordját, úgy gondoltam, hogy a veterán Waru, aki Óceánia legjobbjai ellen meneteket és teljes mérkőzéseket vívott, a mögötte lévő 40 mérkőzéses tapasztalattal képes megbírkózni a feladattal. Látva Brunson ma esti teljesítményét, biztos vagyok benne, hogy egy óriási tehetség, és nagyon nagy dolgok várnak rá."

Kép

Brunson pár hónappal korábban, 2007. márciusában állította be az USA és Észak Amerika 15 egymást követő mérkőzéses első menetes KO rekordját, amelyet korábban Young Otto (119-32-11, 71 KO, amelyből NWS: 32-19-8) még 1905-ben, több mint 100 éve jegyzett. A könnyűsúlyú Otto 1905. márciusa és 1905. októbere között 15 mérkőzésen 15 első menetes KO győzelmet szerzett. A sorozatnak egy héttel később egy második menetes KO győzelem vetett véget... Otto és Brunson rekordja közötti egyedüli különbség az volt, hogy Otto a huszadik mérkőzése után kezdte meg a menetelést, míg Brunsonnál ez a debütálásától kezdődött. Ez azt is jelenti, hogy nem csak beállította a rekordot, de ő az első észak amerikai aki karrierjét 15 első menetes kiütéses győzelemmel kezdte.

Hozzá kell tenni, hogy a rekordkísérlete majdnem dugába dőlt egy balszerencsés baleset következtében, amikor 2007. márciusában a David Johnson (1-6) elleni mérkőzés elején Johnson nekiütközött Dale Grable bírónak, elesett és láthatóan megsérült a bokája. A préda, Johnson sántikálása ellenére úgy döntött, hogy folytatja a küzdelmet, és ez irányú szándékát jelezte is a bírónak. Szerencsétlenségére néhány másodperccel ez után Brunson egy óriási ütészáporral kiütötte. Ez alkalommal Johnson fájdalommal küszködve kénytelen volt feladni a küzdelmet, és a mérkőzés eredménye ezáltal TKO1 lett. Abban az esetben, ha Johnson jelzi a bírónak, hogy a sérülés miatt nem tudja folytatni a küzdelmet, a mérkőzést NC-nek nyilvánították volna, és Brunson rekordkísérlete 14 KO-nál megszakadt volna. Egy kis szerencsével ugyan, de nem így történt.

Jimmy Walker, Brunson edzője és mentora: "Az első pillanattól kijöttünk egymással. Ambició és gyilkos tekintet amit látsz amikor a szemébe nézel. Hallottam hatalmas ütőerejéről, hiszen az utcákon és az edzőtermekben is erről beszélt mindenki. Tyronnak tehetségével és természetellenes ütőerejével egy szintre kellett emelnie a munka tiszteletét. Odavetettem egy fiatal profi reménység elé, de a "The One" darabokra szedte egy pillanat alatt. Még a nagy túlélők, a menekülő és kapaszkodó bokszolók is mind padlót fogtak három percen belül. Tyrone eldöntötte, hogy megcélozza a 18 meccses rekordot, ezért el kellett utaznunk, mert a Keleti Part bokszolói vagy nem akartak ellene kiállni, vagy túl sokat akartak a mérkőzésért. Tehát itt vagyunk Aucklandben, Új Zélandon, immár 18 első menetes KOval, és gondolom itt is maradunk, amíg Tyrone vagy elbukja a rekorddöntést vagy megdönti a rekordot. Bármi is történjen, elmondhatom, hogy erről a fiatalemberről még nagyon sokat fognak hallani. Az emberek arról beszélnek, hogy itt az ideje, hogy a bokszot felrázza valaki álmából. Higgyék el nekem, Tyron felébreszti a nagyváltósúlyú mezőnyt és aludni küldi a bokszolóit."

Brunsont jelenleg semmi más nem érdekli, csak hogy megdöntse a már beállított Valero rekordot, és ő lehessen az aki elmondja magáról, hogy ő az első menetes KO-k világcsúcstartója, és ezzel végképp beírja magát a történelemkönyvekbe.

Kép

Tyrone Brunson: "Tudom, hogy a rekord nem minden, és a stzakértők nem vesznek komolyan, amíg nem kerülök fel a ranglistákra, azonban 18 első menetes KO mindenképpen egy óriási eredmény. Legfőképpen azért, mert minden egyes ellenfelem csak azért áll ki ellenem, hogy bebizonyítsák, hogy a három percet túl lehet vészelni... Waru egy kemény profi, és úgy gondolta neki sikerülhet, de pénteken ő is ugyanúgy elbukott, mint a többi 17. Bármi is történjen, megyek vissza Philadelphiába, és megmutatom mindenkinek, hogy egy olyan nagyváltósúlyú vagyok, aki szétrobbantja a neves kihívók hadát. Kérdezzenek csak meg bárkit Philly-ben, hogy komolyan kell-e venni engem vagy sem!"
A hozzászólást 2007 alkalommal szerkesztették, utoljára 3 Santos-kor.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Beállították Edwin Valero első menetes KO rekordját!

http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=306912
You will never walk alone!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

faceload írtaCOLONAnders Hugger

Róla tudtok valamit? Azt hallottam jó a srác. Rekordja is elég biztató, így kell managelni :-)
Kép

Korábbi pksz Mikkel Kessler interjú

"Azon a gálán, amikor Lucas ellen fogsz bunyózni, lesz egy érdekesnek ígérkező mérkőzés két dán bunyós Anders Hugger, és Martin Nielsen között, mit gondolsz erről az összecsapásról?

Martin, az edzőtársam, és jó barátom, nyerni fog, túl kemény lesz Hugger számára. Kesztyűztem Anders-al, nagyon technikás bunyós, de úgy gondolom, hogy Martin keményebb nála."


Nem jött be Kessler tippje, Anders Hugger Nielsen nyert pontozással. Tegyük gyorsan hozzá, hogy Martin Nielsen visszavonult, majd több, mint egy év után jött vissza, és AHN kicsit talán szerencsés is volt. Furcsa módon 6 menetes meccsel nyitott profiként, ráadásul nem éppen gyenge ellenfél ellen, bár ők már találkoztak korábban...

Idézet Laslie memoárjából:
Nem volt olyan egyértelmű a meccs ( 6 menetes ), mert Nilsen ellenfele ( Anders Hugger-4x Dán amatőr bajnok) a harmadik menetben csúnyán padlózott, és igen közel állt a kiutéshez. Nálam a meccset simán Nilsen nyerte. szvsz
Annyit hozzátennék, hogy más forrás egy forró hangulatú hat menetes meccset említ, amelyet Anders Hugger Nielsen nyert úgy, hogy sikeresen átvészelt egy 5. menetben elszenvedett leütést. A meccs a 2002-es amatőr bajnokság visszavágója volt, amelyen Nielsen nyert AHN ellen. Azóta visszavettek, és nem dobják nagyvadak elé már...

Amatőr nagy versenyeken (felnőtt EB, VB, Olimpia) nem alkotott maradandót. Thaiföldön a 2003-as vébén a második körben második menetes RSCO-val mehetett pihenni. Ellenfele a kubai Martinez volt, aki a negyeddöntőben búcsúzott a későbbi ezüstérmestől.

BoxRec bokszoló történet

Team Palle oldal

Hümm...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

A világ tele van furcsaságokkal. Példa erre a 2 négyszázas síkfutó (ikerpár) Alvin és Calvin Smith.

Ezek után már csak reménykedni merek, hogy a két bunyós ismertté válik, és I. és II. lesznek. :lol:
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Az olyan, aki Tarvist és Travist is szokott adni :D
В Советском Союзе нет секса, только любов!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Vernon Paris
http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=346833

Gyors, jól mozog lábon, viszonylag pontos, fiatal. Jó kombónak tűnik :-)

Ugyan eddig nem volt komolyabban megmérettetve (idén 5ször bokszolt :-o milyen hónapot is írunk? :P :-)), de a tegnapi (Achondo UC) teljesítménye igen biztató volt! Az első menetben. :-( Utánna valami érthetetlen módon felvette a futócipőjét, és olyat játszott hogy úgyse tud eltalálni az ellefél (nem is nagyon tudta).
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Anders Hugger

Róla tudtok valamit? Azt hallottam jó a srác. Rekordja is elég biztató, így kell managelni :-)
You will never walk alone!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

faceload írtaCOLONNagyon kemény Susianna Kentikian!!! Amennyire utálom a női bokszot, annyival jobb ez a csaj az összes ellenfelénél!
Tényleg nagyon jó volt tegnap, úgy legázolta az ellenfelét, mint a huzat. Ráadásul szimpatikus is a kiscsaj. Azért a Pro7 figyelmesebb is lehetett volna vele, és kisebb asztalt is rakhattak volna a helyi stúdióba, mert szegény fel sem érte :).
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Nagyon kemény Susianna Kentikian!!! Amennyire utálom a női bokszot, annyival jobb ez a csaj az összes ellenfelénél!
You will never walk alone!
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Én is csak a Maskaev-gálás meccsét láttam, amibõl semmi nem derült ki.
Eredetileg egyébként nem Tatevosyan lett volna Pirog ellenfele azon a meccsen, Szergej utolsó elõtti pillanatosként vállalta a meccset, egy súlycsoporttal lentebb mint ahol amúgy bunyózik. És ugye neki még fel is kellett repülnie Novoszibirszkbõl Moszkvába (6 óra egy tu-154-esen, 5 óra idõeltolódás visszafele), nem csoda ha kikapott pontozással. Lehet meg volt szorulva hogy elvállalta.
Mindenesetre Pirognak vicces neve van (süti).
В Советском Союзе нет секса, только любов!
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

faceload írtaCOLONMi a véleményetek Dmitry Pirogról? 1 meccsét láttam Rodrigues Moungo ellen, amiből sajna nem lehetett túl sok következtetést levonni, mert elég gyengus volt az ellenfél, ennek ellenére jó volt a védekezése és ütni is tud.
Az mondjuk jelzésértékű, hogy negyedik meccsén már orosz bajnok volt, pedig ott aztán van miből válogatni...amatőr múltjáról tudtok esetleg valamit?
Ecs? Te mégiscsak közelebb vagy a tűzhöz :-)

Pirog nem sokkal a 2005-ös orosz felnőtt nemzeti bajnokság előtt állt hivatásosnak...azt biztosra mondhatom, hogy sem 2001, 2002, 2003 és 2004-ben sem szerepelt az országos bajnokság döntőjében. Bár ezen nem kell csodálkozni, amikor a súlycsoportjában vagy a környékén olyan válogatottak voltak mint: Gajdarbekov, Miszyn, Saitov, Korobov, Balanov...és ezért fordulhat elő akár az is, hogy a profi orosz bajnok "gyengébb" mint az amatőr bajnok.
Pirogot amúgy még nem láttam, de a mindössze a 4. meccsén legyőzni Tatevosyant, azért az nem semmi...
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Mi a véleményetek Dmitry Pirogról? 1 meccsét láttam Rodrigues Moungo ellen, amiből sajna nem lehetett túl sok következtetést levonni, mert elég gyengus volt az ellenfél, ennek ellenére jó volt a védekezése és ütni is tud.
Az mondjuk jelzésértékű, hogy negyedik meccsén már orosz bajnok volt, pedig ott aztán van miből válogatni...amatőr múltjáról tudtok esetleg valamit?
Ecs? Te mégiscsak közelebb vagy a tűzhöz :-)
You will never walk alone!
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Na láttam a tv-ben Vlagyimir Povetkin debütáló meccsét.
Hihetetlen ürge a gyerek, lassú, gyenge, képzetlen. Döntetlenszagú meccset vívott egy ránézésre 45 éves túlsúlyos fekete fickó ellen.
Egyértelmû hogy csak a bátyus miatt szállhat ringbe németben. Nagyobb a különbség köztük mint az Abraham srácok között.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
BUTTON_POST_REPLY