Reménységek, felfedezettek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Jó kis bunyós ez a Juarez. Nagyon lecsapta Espadast és nem ez volt az első nagy együtéses KO-ja ami mutatja, hogy van ereje a fiúnak. Az utolsó meccsén Raheem ellen nagyon gyengén muzsikált, de ha nem egy sokat mozgó bunyós ellen kell ringbe lépnie akkor nagyon hatékonyan tud bunyózni. Én azt mondom John és Harriosn ellen jó esélyei lennének, Chi ellen nagyon kemény meccs lenne, míg Marquez még nagyon sok lenne neki.
"Mindenki a napra tör..."
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: WNB »

Khan dominates American opposition      <br><br>Olympic silver medallist Amir Khan was an impressive winner on tonight’s amateur show from Liverpool beating American Michael Evans (35-13) in his first competitive fight since Athens. The 17 year old dominated each of the four rounds dropping his opponent in the opener courtesy of a right hand. The BBC televised the bout live and a full house of 3,000 packed in to watch the Bolton teenager. <br><br>No doubt the debate will continue as to whether or not Khan should leave the unpaid ranks and join the professionals but either way it does look a promising way forward for the likeable youngster.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Jó mérkőzés volt. Espadasnak az ütés pillanatában elkelt volna pár tégely Vichy Nutrilogie, tényleg elég érdekesen deformálódott az arca. De hát nem kell sajnálni, ő vállalta, hogy profibokszoló lesz :D Orrából is folyt valami piros, talán vér lehetett, de nem láttam pontosan. Szerintem világbajnokok erősek neki, legalábbis nagy szervezetnél (WBC, IBF, WBA), Harrisont meg kiütné.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: kozi »

Megnéztem a Rocky Juarez vs Guty Espadas meccset. Az elsö menet első két perce szinte csak jab-ekröl szólt de a végén már egy két szép horoggal is talált Juarez. Aztán a második menetben már kisebb hirig is kialakult, amikor egy jobbfelütéssel kicsit megfogta, majd egy balhoroggal ki is ütötte Espadast. A lassitáson látszott igazán, hogy mennyire kemény volt az a balhorog. Szerintem Espadas orra nagyon eltört(ömlött is a vér az orrábol amikor megpróbált felállni) és az arca egészen "érdekes" módon deformálodott az ütés pillanatában.<br>Kiváncsian váron mire megy Juarez a világbajnokok ellen(WBC-nél ás IBF-nél is elsö számu kihívó), mert Chi, Marquez vagy Pacquio is nagyon erősnek tünik.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Andre Ward első ellenfele Kenny Kost (8-0, 5 KO) lesz. Ilyen erős ellenfelet elsőre én még nem láttam. Az HBO-n a Johnson vs Tarver-en kívül ez fog élőben menni. Kiváncsi vagyok hány menetesre tervezik a meccset.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Megnéztem De Leon meccsét Gamboa ellen. Jó kis meccs volt. A mexikói egy nagyon jó fizikumú, nagyon erős, de képzetlen, széles ívben ütő bunyós. Nem hiszem, hogy Lariost, a franciát vagy Guzmant el tudná kapni, d ettől függetlenül még azért lehet belőle valaki, hiszen nagyon fiatal még. Gamboa nagyon jó kis ellenfél volt neki, sokat tanulhatott ebből a meccsből, hiszen ha már a veterán Gamboa is rendre megelőzi és keresztbeveri akkor a védekezést nem árt még csiszolni. Ettől függetlenül figyeljük Daniel Ponce De Leont mert izgalmas bunyós, akinek a mérkőzései szórakoztatóak.
"Mindenki a napra tör..."
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: berti »

Ezt a De Leont egy KOTV-ben láttam, ahol a borzalmasan nagy jobb egyeneseire kellett felfigyelnem.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: kozi »

Egy nagyon jó kis meccset sikerült az imént megnéznem. Daniel Ponce De Leon vs Julio Gamboa. Pont azt kaptam, amit  egy mexikói vs nicaraguai párharctol elvártam. 4 meneten keresztül elképesztő verekedés. Elsö menetben De Leon enyhe fölényben volt, forditott alapállású nagyon kemény jabeket üt. Második menet kiegyenlített volt, ahol Gamboa is sok tiszta ütést vitt be(edzője a szintén nicaraguai, többszörös szalma és kislégsúlyú bajnok Rosendo Alvarez), amit a 3. menetben folytatott, nem is akárhogy. Nagy mennyiségü tiszta, kemény ütésekkel gyakorlatilag végigverte a ringen De Leont. Itt ki is derült, hogy az állával nem lesz probléma :). Aztán a negyedik menetre amikor kijöttek rögtön látszott, hogy Gamboa tejesen kiütötte magát az előző menetben és másfél perc alatt meg is törte őt De Leon, majd egy nagy balfelütéssel testen le is küldte és ki is számolták a nicaraguait. A gálát a Golden Boy Promotion rendezte, és igaz, hogy szakkomentátor  spanyolul beszélt, de mintha Oscar De La Hoya lett volna az :D<br><br>Ugy érzem Oscar Larios sok lenne De Leonnak(bár vele is valószínüleg nagyon látványos meccset csinálna), de a többi bajnok ellen nem esélytelen.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Devon Vargast is leszerződtette valaki. Andre Ward meg a TopRank helyett a Goossen Tutorhoz és a Jones féle Square Ringhez ment.
"Mindenki a napra tör..."
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Estrada dec 10-én vívja elõs meccsét! Végre leszerzõdtették, meglátjuk mi lesz belõle.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

A kalapács most pihen. megérdemli, egy év alatt 11 meccset vívott, 8-at kiütéssel, hármat pontozással nyert meg. Az öccsével nem tudom mi a helyzet, mert elfelejtettem a keresztnevét, de nem tudom hogy van-e még kedve az ökölvíváshoz azok után amit az első meccsen kapott.. :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: supras »

Nem gyege súlyban van az tuti. Kiváncsi vagyok mi lesz vele.<br><br>Mi van mostanában Jesus Gonzales-el?
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Az első meccse kisváltósúlyban volt.<br><br>Aztán később ki tudja.<br><br>Eléggé felemás lett a bemutatkozása. Két - nálam is laikusabb - haverom nézte velem a meccset, mert azt mondtam nekik, hogy ő lesz az új RoyJones.<br><br>Ehhez képest nem volt túl meggyőző...
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: supras »

Milyen súlyban van Blain?
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Blain december 14-én bokszol legközelebb azon az ausztriai Spotlight gálán, amelyen Balzsay Karcsi is ringbe lép majd. Ezután a Michalczewski vs Tiozzo gálá lesz látható a francia legközelebb.
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: greg »

Az ütõereje viszont nem gyõzött meg...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ez a Blain szerintem az egyik legképzetebb bokszoló a mai mezőnyben. Fantasztikus lábmunkája van és egészen kiváló ritmusérzése. Gyönyörűen üt vissza elhajlásokból. Viszont ilyen nagyképűen egyszerűen nem lehet bunyózni már ezen a szinten se a mai mezőnyben. Az nem mentség, hogy most kisváltósúlyú létére egy nagyváltósúlyúval bokszolt, aki mondjuk kategóriákkal különb ellenfél volt mint mondjuk Erdei vagy Balzsay első ellenfele. Én azt mondom, hogy most ennek a Blainnek egy korbácsos edző kell aki betöri mert akkor nagyon jó bunyós lehet. Világbajnok alapanyag, de nála szerintem fejbe fog eldőlni, hogy mire viszi.  Az ütőereje szerintem a közepesnél gyengébb, de pontozással (ha nem ütik le) akkor nehéz lesz megverni. Az álla erősen kérdéses, mert most mondjuk tisztán kétszer elkapta ez a gyerek, de ezt azért illett volna állnia.<br>Remélem, hogy a következő 2-3 ellenfele valami nagyobb ürge lesz (Varhegyi, Glofak etc), hogy visszaszerezze a magabiztosságát és kicsit szokja a profi légkört. Utána lehet nehezíteni, de nagyon fokozatosan kell menedzselni sztem.  
"Mindenki a napra tör..."
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: supras »

Én nagyon szeretem a nagyképű gizda bunyósokat de csak akkor ha tudják is csinálni azt amit akarnak. Azt a féle bokszot nem lehet megtanulni ha nem fekszik a bunyósnak. De ha már most ütést kapott belőle akkor nem lehet benne valmi jó.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: kozi »

Blain mostani debütálása nagyon furcsára sikeredett. Elsö menetben simán balegyenesekkel (forditott alapállású) akkor ütötte meg - elsőre meccsre kifejezetten jó - ellenfelét amikor akarta. Második menetben amit müvelt több volt mint szörnyű. Térdre eresztett kezekkel nagyképüsködött és kétszer is olyat kapott, hogy elég rendesen meg volt fogva. 3- 4 menetet egyértelmüen hozta.<br><br>Nagyon képzett ökölvivó, de olyan nagyképü, hogy ha ezen nem változtatnak, akkor nagyon hamar ki fogják számolni.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hol a tökömbe lehetnek az amerikai olimpikonok? A sydney olimpia után már az egész csapat profiszerződést kapott most meg semmi hír róluk. Azt tudjuk, hogy Ward James Princehez szerződött és a promotere valszeg a TopRank lesz, de még semmi hí, hogy mikor bokszol legközelebb. Mi van Dirrellel, aki azért elég jó kis bokszolónak tűnt nekem ahhoz, hogy ne álljon profinak. Azt lehet hallani, hogy a nehézsúlyú Devon Vargasnak olyan gyenge szerződést adtak csak, hogy nem tudta elfogadni, de ha megnézzük a teljesítményét akkor ez nem lehet véletlen. Mi van Estradaval, aki nagyon hangoztatta, hogy a profi karrier érdekli igazán. ha ezek a 2004-es olimpikonok nem mennek el profinak akkor ez veszélyezteti a profi bunyós utánpótlását.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY