Reménységek, felfedezettek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

CONTENDER 9. <br><br>Ezúttal elég unalmas volt az eleje, mert semmi vetélkedő nem volt, hogy eldöntség ki legyen a két boxoló, mert már csak 2 ember maradt, Joey Gilbert és Jimmy Lange. Nem is vezetném be nagyon, beszélgettek meg biliárdoztak...<br>Na a meccs Gilbert és Lange között. Szerintem eddig ez volt a legjobb meccs, így a végére. Az első két menet nagyon kiegyenlített volt, osztották egymást a srácok rendesen, így az összevágott klipből nem is nagyon tudtam lepontozni. A harmadikban kiment Gilbert bokája és szinte végig egylábon ugrált, akkor pofonokat kapott hogy Reyesben lement volt, meg a negyedikben is ez volt. Én azt hittem az ötödikben lemegy, vagy feladja, mert nagyon érdekes mozgása volt, szinte 0 lábmunkával. De az ötödikben valahogy feltámadt és szétverte Langét, aki többször is megpróbálta ezt megelőzőleg lefiniselni és valószínűleg elfáradt benne. Számomra így is kicsit meglepő volt, hogy Gilbert nyert UD-vel, ezzel megint a nyugat versenyzője jutott tovább...<br>Utána történt egy sajnálatos dolog, a kelet egyik továbbjutójának, Juan de la Rosa-nak eltört a keze egy edzésen, ezért visszalépett a játéktól és a nyugat versenyzőinek ismét szavazni kellett, hogy az eddig kiesett keletiekből kit szeretnének viszontlátni.<br>A bennmaradt 7 embert elvitték a döntő helyszínére, a Caesars Palace-be, megmutatták nekik a fődíjat jelentő 1-millió dollárt és ha jól vettem ki a történéseket, egyikük nyert egy Toyotát, de nem láttam ki volt az, csak hogy szürke öltönye van :D Az, hogy a keleti kiesettek közül ki folytathatja, nem derült ki az adásból, majd a következő adás elején mutatják meg a szavazás eredményét. Szevasztok.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Bocs, a duplázós hozzászólásért, de másról is írnék...<br><br>John Duddy 8-0 (8 ) vs Lenord Pierre 16-0 (11)<br><br>Most volt kedvem megnézni ezt a meccset. Hát tényleg olyan meccset kaptam, mint amilyet a rekordok és a szakvélemények igértek. Nagyon keményen bementek, első másodperctől kezdte verekedésre rendezkedtek be, a fedezékek csak mutatóban voltak fenn, nem nagyon akadtak el az ütések, csak elvétve. Duddy nagyon dinamikuson lövöldözte ki a horgokat váltottkézzel, előbb 1 perc körül, majd a 2. perc végén ütötte le a szintén kiválóan bombázó Pierret. A második padlózás olyan komoly volt, hogy le is állították a meccset. Ajánlom mindenkinek a meccs megnézését.<br>Legutóbb ilyesmi meccset a John Revish - Leo Lizarraga összecsapáson láttam.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Reménységles :D<br><br>A hely: Kolumbia, a divízió: nagyváltósúly, a név: Joan Jair Julio<br><br>Ha jól emlékszem tegnap láttam először bunyózni ezt a srácot. Mérlege a boxrec szerint 18-0 (17), a közvetítés szerint pedig 22-0 (19). Végülis lényegtelen, nem a ruha teszi az embert, hanem a fellépés... :D Hát ő jól lépett fel, a jobbkeze nagyon veszélyes és a ragadozó stlílusa is közönségcsalogatónak igérkezik. Csak úgy adja magát, mint egy gazdagon felrakott hidegtál. Már az első menetben egy fejtetőre ütött jobbegyenessel két pont előnyre tett szert, de a második menetben háromszori mélyütéssel elvesztette ezt az előnyt, majd a harmadikban folytatta, amit az elsőben abbahagyott. Nem volt olyan nagy büntetés, hogy indokolt lett volna Vilches feladása... ezért meglepő is volt. Ez a Julio még csak 20 éves. Mayweather jr. az ifjú Trinidadhoz hasonlította a meccs után. Akár Contenderbe is mehetett volna... Megnéztem volna.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagyon jó műsor ez a Contender. Jól megcsinált profi adás, nagyon jó bokszolókkal. Már várom, hogy kész legyen a rendes topikja a műsornak és elkezdhessek garázdálkodni ott. ;D
"Mindenki a napra tör..."
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

ÉRe: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: capture »

Én szerintem a Kis CHavez sokra viszi még.nekem nagyon tetszik a stílusa  :)
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Az eddigiekhez hasonlóan a Contender 5. része is szenzációs volt!<br>Ajánlom mindenkinek! ;)<br>Peter Manfredo Jr. nagyon jó meccset vívott ebben a részben. És feltűnt benne Antonio Tarver is!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: kozi »

A Contender új epizódjához a link:<br><br>http://w2.tvtorrents.tv:8081/bt/the.con ... <br><br>Én megint nagyon élveztem :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Érdekes bunyós ez a Duddy. Nem tart sokáig a Pierre elleni meccse, de abból is tisztán látszik, hogy nagyon szeret horgot ütni, olyannyira, hogy szinte más ütésfajtát nem is "használ". Egyedül a végén üt pár egyenest, de azok kegyetlenek. Kiváncsian várom, mire megy majd komolyabb és rutinosabb ellenfelek ellen. Én örülnék, ha maradna középsúlyban, mert Hopkins visszavonulása után sem lenne úgymond lyukas ez a súlycsoport. Viszont nagyközépbe is elkelne pár ilyen feltörekvő fiatal.
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: prof »

Duddy balhorga tényleg impresszív, ehhez rettentő gyors is az egész ember. A nagy nekidurálásban nem veszíti el a pontosságát és bizonyos fokú "kívülállását", amit talán angol (ír ;)) hidegvérnek is mondhatnánk, eltekintve a meccs cseppet sem hűvös légkörét.  ;)<br>Viszont: védekezéséről és ütésállóságáról semmit nem tudunk, taktikus ellenféllel eleddig nem nagyon találkozhatott, s bármikor jöhet egy nagyütő vagy/és rutinos bokszoló, aki feladja a leckét neki. A 10-12 menetet hogyan kezeli majd, tud-e váltani meccs közben stb. stb. <br>Tehát a világbajnoki álmok egyrészt jogosak, másrészt még sok víz lefolyik addig a Dunán, ill. Hudsonon.  ;)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Megnéztem a John Duddy vs Leonard Pierre meccset. Állati jó. Ez a Duddy nem viccelt. Egy olyan meccset képzeljetek el amin csak power punch volt. Nagyon nekiesnek egymásnak a fiúk. Duddy anagyon kell figyelni a jövőben, 1-2 év múlva átrendezheti a nagyközépsúlyt. Gyors, erős, pontos, halálos. Rz John Duddy röviden.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: kozi »

Kicsit megkésve itt a link a Contender negyedik részéhez:<br><br>http://w2.tvtorrents.tv:8081/bt/the.con ... <br><br>Ez a rész is érdekes volt, már várom az ötödiket :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: KriZS »

A dolog februári, de nagyon nem olvastam róla itthoni sajtóban ezért berakom:<br><br><br>Amir floored<br><br><br>AMIR Khan bounced back after suffering the first knock-down of his career on his ABA Championship debut last night.<br><br>Bolton's Olympic silver medallist quickly recovered from the shock of hitting the canvas to claim a points win over Manchester's Craig Watson at Preston Guildhall.<br><br>Khan had been cruising to victory in the East Lancashire and Cheshire light welter-weight divisional semi-final when he got careless in the fourth and final round.<br><br>Leading 16-4 going into the last two minutes, the 18-year-old from Bury Amateur Boxing Club went for the finish instead of using his boxing skills to stay in control.<br><br>As he opened up with both hands, Khan was caught by a southpaw left-hook to the head and wobbled backwards before dropping on to the seat of his pants midway through the round.<br><br>Referee Yaq Hussain gave him a mandatory eight count as Khan rose to his feet and Watson - sensing a sensational upset on his 22nd birthday - went for the kill on the restart.<br><br>But Britain's Olympic hero blocked the follow up punches and came back to finish strongly and record a 21-9 victory.<br><br>Watson, from Clayton's Northside club, said: "My heart went in my mouth when I saw him go down, as I thought I had knocked him out - and then it sank again when he got up."<br><br>Despite moving up from lightweight (60 kg) to light-welterweight (64 kg), Khan had been expected to win with ease in only his second contest since losing to Cuba's Mario Kindelan in the Athens final.<br><br>He entered the ring to a standing ovation and to chants of "Bolton" and "Amir" from the 2,300 capacity crowd.<br><br>He started with some effective combinations and led 8-2 after the first round and 13-4 after the second, extending that gap with a 3-0 advantage in the third.<br><br>Salford's Liam Dorrian (Arrow) set up an East Lancashire final against Khan by out-pointing Chorley's Lee Graves 15-11 in the other semi-final.
Az erő legyen Velem!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Most néztem néztem meg a Contender 4. részét! <br>Ez a rész is fantasztikus küzdelmet hozott. A mexikói Sergio Mora küzdött meg az azóta tragikusan elhunyt Najai Turpinnel. A rendkívül őszinte, és kemény meccsen a mexikói bizonyult jobbnak, így Turpin búcsúzott a sorozattól! Az epizód végén Sugar Ray Leonard emlékezett meg róla, és méltatta életét!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ja, a hajduhadházi tornateremben rendezett Félix gálán. ;D
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: greg »

Utána lehet, hogy Nagy Józsi következik??  ;D ;D ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Andre Ward újra hozza önmagát. Következő ellenfelének rekordja 4-0, 3KO és eddig félnehézsúlyban bokszolt. Ward nemrégiben azt nyilatkozta, hogy akár nagyváltósúlyig is le tud fogyasztani az első címmeccsére. Akkor mit keres az ellenkező sarokban egy félnehézsúlyú? ;D ;D ;D
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: kozi »

John Duddy<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php ... ><br>Eddig 9 meccse volt az ír középsúlyú srácnak, aki minden meccsét KO-val nyerte, hetet az első menetben. Az utolsó meccse pénteken volt, és sikerült megnéznem. Ellenfele a 16-0-ás rekorddal rendelkező Leonard Pierre volt, és csodás meccset hoztak össze. Az első gongtól kezdve kegyetlen intenzitással kezdték egymás verni, de érződött, hogy nem Duddy lesz az aki hamarabb eldől. Brutális balhorga van. Kétszer üti le Pierret, de a 2. ritka nagy padlózás, Tyson intézte el az ellenfeleit így 20 évvel ezelőtt. Nagyon komoly dupla balhorgokat üt, és kőkemény az ember, érdemes megnézni. Ma vagy holnap felrakom az ftp-re.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Délután én is megnéztem a 3. részt! ;)<br><br>Már alig vártam! A szupermeccs nekem se okozott csalódást! Ishe Smitht nagyon nagy reménységnek tartom! Az egész műsoron látszik a profi hozzáállás, és a profi szervezés! Csak a folytatást nehéz kivárni!  ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nemrég lett vége a Contender harmadik részének. A mostani meccs a várt Ishe Smith vs Ahmed Kaddour "szupermecs" volt. Ugy is alakult. Látszott, hogy nagyon utálják egymást, és valami elképesztöen kemény 5 menetet nyomtak le. Olyan tiszta találatok voltak mindkét oldalrol, hogy csak lestem. Itt tényleg nem kutyaütö emberkék vannak. Nem csoda, hogy ez a Smith elverte Randal Baileyt. Simán eltudom képzelni, hogy világbajnok lesz kb 1 év múlva.<br><br>A szokásos torrent link a harmadik részhez(szedjétek nyugodtan, nincs ratio ;)):<br><br>http://w2.tvtorrents.tv:8081/bt/the.con ... ol.torrent
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Most volt a Contender 3. része.<br>Most Ishe Smith (14-0) boxolt Ahmeg Kaddour-ral (18-0). Ez egy nagyon nagy meccs volt, rengeteg tiszta találattal, kemény verekedés volt, és ez a két srác gyűlöli egymást. Ekkora ütéseket nem értem hogy hordtak ki lábon. Első két menetben Smith volt a keményebb, második kettőben Kaddour, utolsóban meg megint Smith. Visszavonom nemrégi kijelentésemet, választhatnak ellenfelet Kótainak eggyel lentebbi súlycsoportból. Csak ilyen ellenfelet. Nagyon csúnya vége lenne, az biztos :D (Egyébként Kaddour nagyközépsúlyú eredetileg, szóval... :D)<br><br>ui.: majdnem elfelejtettem, Ishe Smith nyert.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY