Reménységek, felfedezettek

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=ecstasy999 link=board=profiboksz;num=1078013460;start=105#116 date=09/01/05 ť 16:02:51]A nagyközépsúlyú Lucian Bute 2 hét múlva Kabary Salemmel találkozik, aki normális pontozás mellett egyértelműen legyőzte volna Veitet, és padlóra küldte Calzaghe-t is. Ő maga viszont padlón sose volt, ha őt is kiüti Bute akkor tényleg nagyon tud ütni a srác.<br>Tud valaki valamit Bute amatőr múltjáról?<br>Egy évvel fiatalabb Balzsaynál, de amilyen tempóban emelkedik az ellenfelei színvonala igencsak hamarabb lesz kihívó.<br>Vajon csak egy egysíkú erőgép mint Pinto, akit első klasszis laposra ver, vagy a jövő nagy bajnoka?[/quote]<br><br>Azt hiszem a legjobb amatőr eredménye junior Világbajnokság 3. hely és Világkupa 3.<br>(Egyébként a Világkupán (99-ben) Kótai Misit kipontozta!)<br><br>Ettől függetlenül nem hinném, hogy ő lesz a jövő nagy bajnoka...
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

A nagyközépsúlyú Lucian Bute 2 hét múlva Kabary Salemmel találkozik, aki normális pontozás mellett egyértelmûen legyõzte volna Veitet, és padlóra küldte Calzaghe-t is. Õ maga viszont padlón sose volt, ha õt is kiüti Bute akkor tényleg nagyon tud ütni a srác.<br>Tud valaki valamit Bute amatõr múltjáról?<br>Egy évvel fiatalabb Balzsaynál, de amilyen tempóban emelkedik az ellenfelei színvonala igencsak hamarabb lesz kihívó.<br>Vajon csak egy egysíkú erõgép mint Pinto, akit elsõ klasszis laposra ver, vagy a jövõ nagy bajnoka?
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Sikerült előbb megnéznem (Kozinak köszönet érte, hogy feltette az ftp-re :)) az ifjabbik J.C. Chavez tegnapi meccsét Adam Wynant ellen. Az biztos, hogy van fantázia a gyerekben (még tényleg az, alkatilag legalább is  ;)). Gyors, mint a villám, és jó kis kombinációkat tud ütni. Viszont arra azért majd kiváncsi leszek a későbbiekben, hogy mennyire bírja az ütést, és milyen a védekezése, ha olyan ellenféllel kerül szembe, aki vissza is akar támadni. Bár a kép alapján már volt olyan, aki visszaütött neki (vagy a papa rendet tett otthon, esetleg Arce mutatott neki pár trükköt ;)?):<br><br>Kép<br><br>Eddig ez volt a 3. meccse, amit láttam (Leroy Newton és Ryan Maraldo után) , de talán ez volt mind közül a leggyengébb ellenfél.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=ringsider link=board=profiboksz;num=1078013460;start=105#111 date=05/23/05 ť 11:07:01]Én Vilit nagyon szerettem!<br>Mikor ment el profinak, hol bunyózik?<br>Kicist le vagyok maradva... ;)[/quote]<br><br>Nemrég ment el profinak, márciusban volt az első meccse. A promotere Peter M. Pospichal, akárcsak Koczák Sanyinak. Itt találod Vili BoxRec linkjét:<br><br>http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=309309
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Valero: a motorbaleset - mint azt éppen ma olvastam -  4 éve volt már - otthon versenyezhetett agyműtötten is. Az USÁban nem engedték... A mostani kihagyás tehát nem egy aktuális baleset következménye és továbbra sincs engedélye amerikai ringben szerepelni.<br>Jó lett volna látni (és tényleg látni) egy tapasztalt versenyző ellen - nos ez most nem jött össze. Azért még reménykedem, hogy láthatjuk őt amerikai gálákon is.
Zsoltt
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2005-02-20 20:59:19

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Zsoltt »

Valero eredeti ellenfelének(akit ugyebár lecseréltek), nemtom pontosan, de asszem vmi 64 győzelme volt, és tizenvalahány vereség. Szal sokkal jobb mint az eddigi ellenfelei.  A hosszú kihagyásról, motorbalesete volt aztán meg kellett műteni az agyát, és komplikációk léptek fel, kb. fél éve mondták, hogy hamarosan visszatérhet, és végre vissza is tért. Még a balesete elött volt szó róla, hogy Chacon ellen húzna kesztyűt, de az a meccs nem jött össze. Most sztem nem fog még komolyabb meccseken boxolni, mert most tért vissza, kell neki 2-3 könnyebb meccs.
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: ringsider »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1078013460;start=105#105 date=05/21/05 ť 09:36:21]Tegnap megnyerte pályafutása harmadik profi meccsét is az amatőrként hétszeres Magyar bajnoki címet szerző Balog Vilmos (3-0-0; 2 KOs).<br><br>Gratula!  ;)[/quote]<br><br>Én Vilit nagyon szerettem!<br>Mikor ment el profinak, hol bunyózik?<br>Kicist le vagyok maradva... ;)
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Romsy: köszönöm!<br><br>Holly: nem sérülés, nem betegség - rendellenességet mutattak ki nála - ha jól olvastam valahol a koponyájával van valami gond. NYSAC nem engedte bokszolni - és a sportfelügyeleti szervek az USÁ-ban szeretnek valamennyire legalább egységesnek mutatkozni - pl. Mesi.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Boniek<br><br>Edwin Valero kb 1 évvel ezelőtt leszerződött a Golden Boy Promotionhoz. Ezután az első amerikai meccse alőtt megsérült vagy beteg lett és nagyon sokat kihagyott. Elvileg a Golden Boy számít rá, úgyhogy szerintem látni fogjuk hamarosan nagyobb gálákon is.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=Boniek link=board=profiboksz;num=1078013460;start=105#107 date=05/22/05 ť 22:03:10] Immár 13 egymenetes győzelem zsinórban. Vajon ez rekord  ???[/quote]<br><br>Tye Fields, 14 első menetes győzelem zsinórban:<br> http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=015663
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Valeronak már volt olyan ellenfele, aki elég rutinosnak volt mondható - ő is úgy végezte mint a többiek. Immár 13 egymenetes győzelem zsinórban. Vajon ez rekord  ???<br><br>A gond az, hogy az USÁ-ban nem tudom kap-e valaha versenyzési lehetőséget.
Zsoltt
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2005-02-20 20:59:19

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Zsoltt »

Asszem Valeronak mégsem lesz nehéz dolga, mert új ellenfelet kapott, aki nem sokkal jobb mint az eddigi ellenfelek, az eredeti ellenfélnek nagyon sok meccse volt, elég rutinos lehet, sztem nem véletelnül cserélték le.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: PTM »

Tegnap megnyerte pályafutása harmadik profi meccsét is az amatőrként hétszeres Magyar bajnoki címet szerző Balog Vilmos (3-0-0; 2 KOs).<br><br>Gratula!  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Na Zsoltt, ez egy érdekes hír! Bevallom Doug Fischer áldásos aknamunkájának köszönhetően én is rajongója lettem Valeronak. Nehogy nekem csalódást okozzon! Morales ellen nem volt semmi - igaz az csak edzés volt...
Zsoltt
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2005-02-20 20:59:19

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Zsoltt »

Edwin Valero holnap visszatér!!!! És végre egy egész jó ellenfelet kapott az előbbiekkel ellentétben. Sztem ezt nem fogja 1 menet alatt befejezni, bár nagyon örülnék neki.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: edge »

Most néztem meg az Amir Khan vs Michael Evans meccset. Nagyon sztárolva van már a fiú, de kétségtelen, hogy megérdemli. Gyors, pontos, a lábmunkája is fantasztikus, szegény Evans csak statisztál mellette. Ha valamit el nem rontanak vele, akkor szerintem két éven belül top10-es lesz a P4P listákon. Ha érdekel vkit, hétvégén felteszem ftp-re.<br><br>Itt egy félkész unofficial homepage is:<br><br>http://www.goldenboy.force9.co.uk/news.html
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ez igaz. És amikor a fordulat bekövetkezik ilyen hatásvadász zenét is benyomnak a biztonság kdvéért, hogy mindenki tudja miről is van most szó. :)
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: edge »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1078013460;start=90#98 date=04/18/05 » 03:14:44]De az ötödikben valahogy feltámadt és szétverte Langét, aki többször is megpróbálta ezt megelõzõleg lefiniselni és valószínûleg elfáradt benne.[/quote]<br><br>Ez a "valahogy feltámadt" dolog már az elõzõ részekben is jellemzõ volt több mérkõzésre. Valószínûleg szándékosan így vágják össze, hogy fordulatosabbnak tûnjön a találkozó. Remélem késöbb majd sikerül a mérkõzéseket megszerezni "fullosan" is, mert az a pár perc amit összevágnak, az nagyon látványos, de teljesen alkalmatlan egy szoros meccsnél a reális pontozás megítélésére.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Reménységek, felfedezettek

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Megnéztem a 9. részt, de csak a meccset. Ezt meg lehet tenni az alábbi címen: http://contender.tv.yahoo.com/01/index.html<br><br>A meccs szerintem nem a legjobb volt eddig, de amit Joey Gilbert csinált az valami félelmetes volt. Az első 2 menetben nagyon megverte Jimmyt, majd megrándult a bokája és nem is tudott nagyon mozogni. Ekkor Jimmy mindent megpróbált, de képtelen volt komolyan kárt tenni Joeyban, aki nagy bírta az ütést. Az utolsó menetben újabb fordulat, amineka  végén Jimmy a padlóra került, de a bíró nem számolt rá. Joey nagyon nagy harcos, figyelni kell rá és számolni kell vele a jövőben.<br><br>Juant nagyon sajnálom, az egyik kedvencem volt. Jó lenne ha Ahmedet szavaznák vissza mert ő a legjobb bunyósa  kiesettek közül, de a bukósága miatt szerintem szavazatot sem fog kapni. Nem tudom ki lenne jó még. Talán Jonathan Reid fogja a legtöbb szavazatot kapni.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY