Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Minden, ami profiboksz!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1113045402;start=45#58 date=04/06/06 » 10:56:29]Jó, de vedd hozzá, hogy az bulvárlap![/quote]<br><br>:)<br><br>...aki szerint attól, hogy magyar, már egybõl kiváló, meg klasszis egy bokszoló... :P
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Jó, de vedd hozzá, hogy az bulvárlap!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=monczattila link=board=profiboksz;num=1113045402;start=45#53 date=04/06/06 » 02:02:37]Május 20-án Amir Khan Komjáthi Lászlóval bokszol Belfastban. Szép kis kaland...[/quote]<br><br>Már elõre látom a cikket, amit egy másik boxlap fog leközölni, amiben agyon fogják fényezni a magyar klasszist - aki olyan jelentõs címet is begyûjtött, mint a magyar bajnoki cím - hogy sikerült 1,5 percig távol tartania Khan-t, sõt, egy remek testütéssel el is találta a könyökét, amikor is szerencsétlenségére belelépett egy ütésbe, és kiszámolták.  
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Povetkinnel kapcsolatba annyi már most biztosnak tűnik, hogy sokkal keményebb ellenfeleken kell túljutnia, mint az Unit erősítő Dimitrenkónak. Habár ez bőven következik a Sauerland többeknél követett menedzselési politikájából. Ott a mély víz, ússz, ha nem fulladsz meg, Tiéd lehet a világ...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Khan simán kiüti szerintem Komjáthit, nagyon sima meccs lesz.<br><br>Viszont a Povetkin vs Ahunanya meccs az kemény lesz. Ilyen ellengfelet hozni a 7. meccsre az kőkemény. Ha Povetkin megveri nálam benne van a TOP 20-ban a legyőzött ellenfelek alapján.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=monczattila link=board=profiboksz;num=1113045402;start=45#53 date=04/06/06 ť 02:02:37]Május 20-án Amir Khan Komjáthi Lászlóval bokszol Belfastban. Szép kis kaland...[/quote]<br><br>Azta...........<br><br>Egyetértek Attila: szép kis kaland lesz...Már ha Komjáthi emlékezni fog rá  ;D<br>Az is csúcs lenne, ha végigállná a tervezett menetszámot. Egyébként úgy látszik már végleg felhozóellenfél lett belőle.
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Május 20-án Amir Khan Komjáthi Lászlóval bokszol Belfastban. Szép kis kaland...
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagyon komoly ugrás ez a nigériai gyerek. Remélem POvetkin képes lesz felnőni a feladathoz, mert sokat várok tőle a későbbiekben is.
"Mindenki a napra tör..."
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Povetkin márciusban boxol legközelebb Richard Bango-val      (17-1-0) Aki egy az előzőeknél komolyabb ellenfél lesz.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Blain legközelebb Komjáthi ellen bokszol majd Hamburgban. Szerintem jó választás Komjáthi mert hajtós bunyós, de azért egy ennyire technikás bokszoló ellen nem sok esélye van. Az Eurosport élőben adja a meccset, így mi is láthajuk mire megy majd a Szikla.
"Mindenki a napra tör..."
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Camo »

Nem lehetséges, hogy egy kicsit Hamed stílusára szeretne hasonlítani?
Camo
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Sama »

Megneztem en is a Khan meccset. Irtozatosan gyors es pontos, de ha nem szokik le a kezlogatasrol, csunya vege lesz. Szerintem az utoerejevel sincs gond, de mivel hihetetlen pontosan ut, igy boven eleg.  
If you don´t want pain
You don´t understand
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Amir Khan<br><br>Iszonyat nagy tehetség, de nála is azt látom, mint Andre Wardnál, hogy egyre nagyobb arca lesz. Borzalmasan gyors és kombinatív a gyerek, de annak ellenére, hogy 4 meccséből 3-at nyert Ko-val gyanús az ütőereje. Sok tiszta találata van, de nem az az igazi bombázó típus. Ez a Daniel Thorpe negyedik ellenfélnek tökéletes volt, bár kicsit sokat szabálytalankodott.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Vitali Tajbert profi bemutatkozása<br><br>Sokat vártam Tajberttől, aki az egyik legjobb amatőr bunyós volt Európában az elmúlt években. Nem is csalódtam. Iszonyat gyors kezű gyerek, akinek a balhorgai és a jobbegyenese nagyon veszélyes. A lábmunkája is jónak tűnik, de kicsit szellős a védekezése és talán nagyképű is. Ettől függetlenül nagyon jó alapanyag szerintem, jó vásárt csinált vele az Universum. Ez a mostani ellenfél semmit nem tudott tenni ellene, de első meccsre nem is várhattunk mást.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Az én meglátásom szerint elég szoros volt a Ward-Boone meccs. Hogy konkrétabb legyek, szerintem összeségében 1 ponttal nyert Ward. Az első három menet az az övé volt (de szerintem itt sem volt annyira meggyőző, mint az előző mérkőzésein), a 4. menetet a padlózás miatt elbukta 2 ponttal. Az ötödik menetet szerintem megint elvesztette, a befejező felvonást viszont megint Wardnak adtam.<br>Én azt gondolom, le kell vonni a tanulságot Wardnak ebből a mérkőzésből. Sokkal pontosabban és koncentráltabban kell védekeznie, és nem szabad ilyen könnyelműen szorítóba lépnie senki ellen.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: kozi »

Holi leírásával mindössze annyiban nem értek egyet, hogy nálam egyértelmüen bukta az 5. menetet is Ward, de a többi jó  :D.<br>Ward elképesztő jó alapképeségekkel rendelkező bokszoló, de kicsit attól tartok túlságosan el van szállva magától és ez a nagyképűség még nagyon sokszor kellemetlen helyzetbe fogja sodorni. Roy Jones stilusban bokszol a srác, mindössze szerintem annyiban különbözik, hogy a beugrásos horgok után nem mozog olyan jól el mint Roy fénykorában (no meg persze szerintem Jones szemtelenül bokszolt és nem nagyképüen). Ha Ward továbbra is lebecsüli ellenfeleit nehéz lesz boldogulnia, viszont ha helyrerakja magát fejben - vagy helyrerakják - akkor 2 éven belül világbajnok lesz. Ha van esze akkor még akár rengeteget tanulhat is ebből a mostani gyengébb produkcióbol (és akkor ez még kifejezetten jól is jött neki) .
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Andre Ward vs Darnell Boone<br>Ez volt az a meccs, mely után Wardot sok kritika érte és le ütötte ez a srác.<br>1. menet<br>Már az elején látszik, hogy az ellenfél nem ijedt meg a nagyobb névtől, ennek ellenére nem sok ellenszere van a villámgyors és kiválóan mozgó Wardal szemben. Rengeteg gyors é ppntos balegyenest üt Ward és néhány, szinte már a védjegyének számító beugrásos horgot (amit talán Jonestól tanult el). Boone tehetlen a magabiztos amerikival szemben, de az utolsó percben elereszt egy jó kis jobbegynest, ami talál is, de csak a közönség sziszenése a következmény, Wardban nem tud kárt tenni.<br>Öröm látni, hogy a Nike Lebron James után megtalálta az újabb fiatal sportolót, aki a cég arca lehet. Ward már Air Jordanas gatyában nyomul.<br>2. menet<br>Hasonló a koreográfia mint az első három percben, de mintha kicsit több belharcot vállalna fel Ward. Figyelmeztető, hogy a menet elején újra jön egy jó Boone ütés, ezúttal egy balfelütés-balhorog formájában, ami tisztán talál. Tetszik Ward boksza, de az ellenfél az nyilvánvalóan Kenny Kost mellett az eddigi legjobb elenfele Wardnak. A végén van egy már Wardtól megszokott alapállás váltás is. Sima menet 20-18.<br>3. menet<br>Ezt a menetet fordított alapállásban kezdi Ward és néhány jó balegyenese be is fér. A lábmunka az továbbra is fantasztikus. Elég showjellegű a meccs, Ward gesztikulál és látványosan eltáncolgat, valamint ilyen beugrásos horgokat üt, mint amiket Hamed vagy Jones szokott. Ebben a menetben a legnagyobb a főlény eddig, Boone egyszer sem tudta eltalálni Andret. Az utolsó percben viszont ő beszedett négy nagyobb bombát, de látszólag meg se rezzent tőle. 30-27.<br>4. menet<br>2 perc 20 mp-ig semmi nem történik igazából. Ward támadgat, sok szögből üt Boone vár. Ekkor azonban egy belharc alakul ki, amikor a fogásból bontás után Boone egy rövid jobbegyenessel eltalálja Wardot, aki kettős fedezékben van, majd közellépve hozzá egy jobbfelütéssel le is üti. Eléggé eldőlt Ward, látszik ahogy feláll, hogy meg van fogva rendesen. A fennmaradó 20 mp Ward túléléséről szól, sok a fogás, de még egy jobbhorog rendesen betalál, ennek ellenére Andre megússza. A lassításon látszik, hogy a jobbfelütés pont állcsúcson kapta el az amerikait, nagyon pontos ütés volt. 38-37 az állás Wardnak. <br>5. menet<br>Az első jobbegyenese talál Boonenak az 1 mp-ben. A közönség csak értetlenül néz és fel-fel hőköl. A mozgása rendezettnek tűnik Wardnak, de Boone nagyon felbátorodott és űzi hajtja. Most sokat fog az olimpiai bajnok, nem tudja kontrollálni a küzdelmet és össze van zavarodva kicsit az nyilvánvaló. Boone ennek ellenére nem annyira jó bunyós, hogy ezt ki tudja használni. Van néhány találalta, de az 5. menet végére Ward megtalálja önmagát, bár a vigyorgásai nem tűnnek őszintének. Szoros menet volt, de Ward sokkal többet talált annak ellenére, hogy Boonenak is volt 2-3 látványos ütése. 48-46 Ward.<br>6. menet  <br>Az utolsó menetben Boone tovább rohamoz, érzi, hogy ezen az estén el lehet kapni esetleg ezta  kissé nagyképű és könyelmű Wardot. Van is egy jó balfelütése az elején, de Ward egy kemény balhorog, jobbegyenes kombinációval büntet, ami teljesen tisztán ül. Ezutrán nem igazán történik már semmi említésre méltó. Ward főleg jabekkel talál, Boone meg látványos luftokat üt. Nem volt egy referenciamenet Wardól az biztos, ennek ellenére megnyerte. 58-55 lett nálam az eredmény.<br><br>A közönségnem nem tetszett, hogy egyhangú pontozással Ward nyert, de szerintem kétség sem férhetett a döntés jogosásgához.<br><br>Összeségében véve úgy gondolom, hogy hatalmas leckét kapott a fitala Ward ezen az estén. Megtanulta (remélhetőleg), hogy az ellenfelet nem lehet lebecsülni mert könnyen visszatüthet. Ha ezen az estén egy 30%-al jobb bokszolóval találkozik, mint Boone akkor ez vereség is lehetett volna. Ettől függetlenül kedvelem Wardot, zsenális képességű bokszoló, akinek páratlan lábmunkája és ritmusérzéke van. Úgy vélem ő lehet az elkövetkező évek egyik legnagyobb bokszolója, de ehhez sokkal komolyabban kell venni a dolgokat. Perzse az áll az nagy kérdés lesz a karrierjében, mivel már Kenny Kost ellen is csúnyán meg volt egyszer fogva és csak a 7. profi meccsénél jár. Ha rendben lesz és elhagyja a könnyelműsködést akkor világbajnok lesz az 100%.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Blain fejlődött újra egy kicsit a keddi meccsen. Rendesen leküldte a gyereket, akinek 9-0 volt a rekordja, de egy súlycsoporttal lejjebbről jött. Szép győzelem volt. Mindezek ellenére meglepne ha Blain labdába tudna rúgni a legjobbakkal szemben.
"Mindenki a napra tör..."
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: menyus »

Nekem Tajbert maradt meg leginkább az olimpia bunyósai közül (még Ward sem annyira), nagyon meggyőző volt, szerintem jó lesz profiként...<br><br>Egy pár - bokszot nem igazán szerető - haveromtól sorra kaptam az sms-eket az olimpia alatt hogy: "nézzed csak ezt a német/ukrán gyereket! ez nagyon keni"... :)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1113045402;start=30#39 date=11/13/05 ť 21:24:11]Vitali Tajbert a Spotlight Boxinghoz igazol a kínai világbajnokság után. Érzésem szerint kiváló döntés volt ez az Universum részéről, hiszen Tajbert az egyik legmeggyőzőbb bunyósnak tűnt nekem az amatőr mezőnyből. És még csak 23 éves. Debütálás december 3-án Magdeburgban, részletesebb hír holnap a profiboksz.hu-n.[/quote]<br><br><br>Tajbert jelenleg a legjobb német amatőr, engem legalábbis meggyőzött a bunyója. Úgy emlékszem, a 2000-es budapesti junior VB-n őt választották a torna legjobbjának. Szerintem simán befuthat egy fényes profi karriert nagypehely/kiskönnyű súlyban.<br><br>Kiegészítés (11:15): most nézem, hogy Holly cikkében ott is van az életrajzi adat. Sorry!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY