Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Minden, ami profiboksz!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Így a 8. menet tájékán inkább több lesz az 3 pont különbségnél... :wink:
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

A Povetkin - Byrd meccs van legközelebb. Előszoba a címmeccs felé. Byrd valóban rutinosabb profi, de mintha ezt a súlycsoportot nem igazán neki találták volna ki. Most sem őt tartom az esélyesebbnek, Povetkin min. 3 ponttal megy ellene...
VlaKlics ellen is az orosznak lehet valamennyi esélye, az amerikainak szemernyi sem... :roll:
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

faceload írtaCOLONNem úgy néz ki, hogy sokat pihentetik, már ki van írva az amerikai debütálás.
Szó szerint
http://www.boxrec.com/list_bouts.php?hu ... &cat=boxer
30-ra. Kétszer is megnéztem...jól látom-e?
Nem vesztegetik az idejüket fölöslegesen.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Nem úgy néz ki, hogy sokat pihentetik, már ki van írva az amerikai debütálás.
You will never walk alone!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Sok múlhat azon, hogy hogy bírja az ütést. Az biztos, hogy a reflexei eszméletlen jók, de ezzel a típusú védekezéssel, biztosan kap majd 1-2 keményet pályafutása során. Nagy kérdés, hogy hogy fogja bírni. Ha nem porcelánból van az álla, akkor gyakorlatilag borítolható, hogy a jövő nagy bajnokát tisztelhetjük Gamboa személyében. Kicsit még polírozzák a stílusát, hoznak neki néhány ütésálló hurkát, hogy szokja a nagyobb menetszámokat, és 1-2 éven belül mehet egy komolyabb övért.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hollywood írtaCOLONMegnéztem a Gamboa vs Kebede mérkőzést. Nagyon egyoldalú küzdelem volt...
Jesssz...és éppen ezért elég látványos a kubai szemszögéből. Nem csak két külön világ hanem két külön technika is csapott össze...Gamboa gyakorlatilag akkor és ott ütötte meg csóri etiópot ahol csak akarta...
Hogy ezt a lazaságot mennyire teheti meg egy top ellenfél ellen? Hát talán ott visszavesz a második menetben látottaktól.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Nagyon erős a súlycsoportja per pill! Pacquiao, Marquez, Valero....stb stb. Szerintem még 1-2 évig jó lenne fokozatosan erősíteni az ellenfeleket, ahogy azt Povetkin esetében tették!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Megnéztem a Gamboa vs Kebede mérkőzést. Nagyon egyoldalú küzdelem volt, ez az etióp azt hitte, hogy a Harrison meccsen van ott is kb ennyit csinált. A kubainak egy picit sem tudta megnehezíteni a dolgát. Az látszik, hogy Gamboa nagyon jó felépítésű, erős bunyós, jó kézsebességgel és technikai repertoárral. Viszont elég könnyelműen kezdett bokszolni mikor már nagy volt a fölénye. Kétségtelen, hogy tehetséges a srác, meglátjuk mire viszi a jövőben még korai lenne bármit is mondani.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Úgy tűnik, hogy úgy volt...most pedig úgy tűnik, hogy lesz... :wink:
Igazi erőpróba...kell Khan-nak az ilyen megmérettetés...remélem behúzza a meccset
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Khannak a (boxrec szerint) dec 8-án lekötött meccse van Graham Earl ellen.

(úgy volt hogy ez meghiúsul, de akkor a boxrec-en miért van még kinn?)

Kíváncsi vagyok mire menne vele. Már Willie Limond ellen is gondban volt.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Zoli írtaCOLONGrabanc,

Az igaz, hogy sok utest eldob meg a srac, viszont ha megneznenk az inditott utesek statisztikait akkor nem lepodnenk meg ezen... Rengeteget ut, villamgyors kezek, szerintem a vedekezesen kell meg sokat csiszolni, mert amikor elszall az agya, akkor bizony nagyon szellosse vallik.
Biztos vagyok benne, hogy vilagbajnok lesz a srac, csak visszakellene venni az arcbol egy kicsit, mert kezd engem a kishercegre kezd emlekeztetni...

Zoli
Zoli!
Szerintem a sok eldobott ütés az elején még nem, de a 7-8. menet körül már megbosszulhatja magát. Ha addig Khan végez az ellenfelével, akkor mit se számít, viszont ha mégse? Egyébként vannak itt sokkal szkeptikusabbak tőlem Khan-t illetően...csak hogy tudd! (a kisherceg :lol: )
Zoli
Újonc
HozzászólásokCOLON 33
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:18:52

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Grabanc,

Az igaz, hogy sok utest eldob meg a srac, viszont ha megneznenk az inditott utesek statisztikait akkor nem lepodnenk meg ezen... Rengeteget ut, villamgyors kezek, szerintem a vedekezesen kell meg sokat csiszolni, mert amikor elszall az agya, akkor bizony nagyon szellosse vallik.
Biztos vagyok benne, hogy vilagbajnok lesz a srac, csak visszakellene venni az arcbol egy kicsit, mert kezd engem a kishercegre kezd emlekeztetni...

Zoli
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

grabanc írtaCOLONErwin!
Gyanús is volt valami, mint amikor az emberre rájön néminemű hiányérzet...nem baj küzdünk tovább...
Majd jól visszaemlékszem mit is írtam... :wink:
Nem kell visszaemlékezned, mert ott az idézet a hozzászólásomban. Küzdeni lehet, de szerintem nem olyan rettentő nagy kérés, hogy egy témáról egyszerre csak egy topikban írjunk, mert egyszerűen nem lehet követni a párbeszédet, ha páran össze-vissza írnak épp abba a topikba, ami kézre esik.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

grabanc írtaCOLONErwin!
Gyanús is volt valami, mint amikor az emberre rájön néminemű hiányérzet...nem baj küzdünk tovább...
Majd jól visszaemlékszem mit is írtam... :wink:
...tudom miről beszélsz! Amikor vasárnap reggel egy újsággal a kezedben egy fél órás könnyű vajúdás után megfordulsz, hogy megrántsd a láncot és csak a sárga lé meg a papír! :oops: :wink:
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Erwin!
Gyanús is volt valami, mint amikor az emberre rájön néminemű hiányérzet...nem baj küzdünk tovább...
Majd jól visszaemlékszem mit is írtam... :wink:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

grabanc írtaCOLONHát nem volt rossz Khan meccse, de elég rövid is... :?
Az ellenfél most zsengébb volt mint legutóbb...kérdés, hogy mennyire kell az ilyen egyoldalú meccs egy tehettséges feltörekvőnek? :roll: :?:
grabanc

Töröltem az idézett hozzászólásodat az aktuális meccsek topikból, de nem azért, mintha bármi gond is lett volna vele, de ha már Zoli itt kezdett írni a Khan meccsről, akkor itt kellene folytatni is, mert követhetetlen és olvashatatlan lesz az egész, ha párhuzamosan egyszerre több helyen is ugyan arról fog szólni a nóta.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Hogy ezt Te honnan szedted elő? Mármint ezt a topikot...
Hát mielőtt igazán bekezdett volna Khan, már mehetett is örülni...kéne kicsit veretesebb ellenfél...a mostani kissé lepkefing vót... :wink:
Jah még valami...egy komoly ellenfél ellen nem nyerő, ha ennyi ütést küld a semmibe.
Zoli
Újonc
HozzászólásokCOLON 33
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:18:52

Hozzászólás Szerző: Zoli »

Most lett vege a Khan vs Lawton mecsnek. Hihetetlen gyors es pontos ez az Amir gyerek...
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Hát remélem még időben magához tér hogy ne fusson bele egy hatalmas zakóba !! :-/
www.profiboksz. hu az igazi!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ward, Khan, Povetkin és a 2004-es olimpikonok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Megnéztem Andre Dirrellt, aki 7-0, 4Ko-s mérleggel rendelkezik és bronzérmes volt az athéni olimpián. Több meccsét is láttam már, de egyre kevésbbé tetszik. leengedett kezekkel van végig a meccseken és csak húzogatja hátra a fejét az ütések előtt, meg táncol. Az se különösebben tetszik, ahogy üt, valahogy oylan furcsa. Nagyon pontatlan ráadásul. A 3. ementben az ürge ellenfele nagyon komolyan leüti Dirrellt a gong pillanatában, de aztána  szünetben magához tér. ha yg folyattja akkor haamrosan nagy zakó lesz a vége.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY