Közös meccsnézéssel 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Laslie link=board=profiboksz;num=1076598433;start=75#82 date=10/13/05 ť 20:10:44]Valaki nem akar jelentkezni, aki enyhén jobbos? :)[/quote]<br><br>Én az vagyok hékabéka!  :D<br><br>Enyhén, de jobbos. Inkább középsős, de mégis jobbra picit. <br>Balos semmiféleképpen sem!<br><br>Menni viszont valszeg egyenlőri nem tudok, viszont itt nálam szintén lesz egy nagycsapatos meccsnézés a szalonban, és bárki jöhet (akármilyenes is), aki a Balaton felé jár szombat este. <br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: atya »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1076598433;start=75#87 date=10/19/05 ť 19:46:51]<br><br>Példának itt lennék én, mondjuk. [/quote]<br><br>Te, mint jobbos? <br>Jobb lábbal keltél fel? <br>Vagy tükörbe tekintve írtad ezt?<br><br>Vagy csak le vagyok maradva valamiről?<br>
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=nikike9 link=board=profiboksz;num=1076598433;start=75#86 date=10/19/05 ť 15:11:16]Este 8-ig szolgálatban vagyok,de ha nem jön közbe semmi,szeretnék én is csatlakozni a kis csapathoz,ha lehetséges.<br>Igyekszek nem az utolsó pillanatban beesni. :)[/quote]<br><br>Gyeregyeregyere!  ;)<br><br>[quote author=berti link=board=profiboksz;num=1076598433;start=75#85 date=10/19/05 ť 14:42:38]Aztán mikor legyen a gyülekező? Nem kellen esetleg már asztalt foglalni? [/quote]<br><br>Figyuzzatok, csak egy percre kerültem internet közelbe és már rohanok is... Csak azt szeretném kérni, hogy valaki foglaljon asztalt a BoxUtcában légyszi-légyszi!<br><br>Előre is köszi.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=Laslie link=board=profiboksz;num=1076598433;start=75#82 date=10/13/05 ť 20:10:44]Valaki nem akar jelentkezni, aki enyhén jobbos? :)[/quote]<br><br>Példának itt lennék én, mondjuk. <br>Bár, most páran kardjukba dőlnek, <br>királyi többesben sajnos lemondjuk.<br>Sajnálatos módon szólít a haza, meg családi szülinap<br>ezért most nem lesz fasza, támolygós bulinap.  8)<br><br>Őszintén sajnálom, de most nem vehetek részt. Most jöttem haza egy kisebb long-haul kiruccanásról, és haza kell mennem mert ugye a család az első. Persze sajnálom, mert tuti, hogy most hozza el Laslie a nagylányát. ;) By the way, ócseny döbbenetes hajkoszorú övezi ezt a lányt. Talán nem a Marilin Manson koncertről ugrott be csereként a csapatba?  ;D<br><br>Előre is jó szórakozást kívánok mindenkinek!
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
nikike9
Reménység
HozzászólásokCOLON 51
CsatlakozottCOLON 2002-11-30 11:51:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: nikike9 »

Este 8-ig szolgálatban vagyok,de ha nem jön közbe semmi,szeretnék én is csatlakozni a kis csapathoz,ha lehetséges.<br>Igyekszek nem az utolsó pillanatban beesni. :)
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: berti »

Aztán mikor legyen a gyülekező? Nem kellen esetleg már asztalt foglalni?
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: PTM »

Gyere Nagypapi, gyere!<br><br> ;D<br><br>Ne bántsátok a szélkakast... Nem ő váltogatja az irányt, hanem a szél.  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: gallien »

Köpönyegforgatók, szélkakasok?  ;D
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Valaki nem akar jelentkezni, aki enyhén jobbos? :)
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

Félénken bár, de szeretnék én is bejelentkezni.<br>Egyelőre úgy néz ki, épp ráérek akkor, egy ilyen box-ivászat meg régóta érdekelt volna.<br>Szabad?  ::)
Öregember nem gyorsvonat.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1076598433;start=60#73 date=10/12/05 ť 13:42:55]PTM, <br>köszi a személyes megszólítást (mármint hogy többek közt engem is...), jól esett, pláne így (félig-meddig) ismeretlenül! :)<br>Most még nem tudok sajna választ adni, de egy kérdés: ezek az összejövetelek kizárólag kanbulik, vagy oldalbordás megjelenés is elfogadott?  :)[/quote]<br><br>Bosco,<br><br>Aki lemarad, az kimarad és elszáll felette az idő vasfoga (pazar képzavar, remélem, WNB mester elégedetten csettint és remegő ajkakkal mormolja "tanárúr, nem is rossz egy kezdőtől, még ha van is bőven fejlődni valód").  ;)<br><br>Hozd csak el az oldalbordát, ha nem kap sikítófrászt a Mojitot vagy egyéb jókedvcsináló szörpöket kortyolgató bokszőrültektől, akik szeretnének jó hangulatban végigülni egy bokszestét, néha rágyújtva, néha eszegetve-iszogatva, esetleg szabadszájúan "baszki, ez mingyá kiüti" vagy "óbazmeg" rigmusokkal kísérve polkát járni az asztal körül. ;D<br><br>Szóval szerintem hozd el, ha bírja a szurkolói és sporttársi légkört.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: Laslie »

;D
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: WNB »

Na, megnéztem az eredeti zsinati jegyzőkönyveket...és bizony...egy igen apró korrekció: hát ott is nem pont úgy szerepel, hogy "nem nézheti meg"! :o :)<br><br>Kedves testvérem, engedj meg továbbá a csatolt képen is egy apró, de azért határozott igazítást...nehogy további érzékenységek sérüljenek itt...<br><br>Kép
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1076598433;start=75#76 date=10/12/05 ť 17:58:45]...vajon megnézheti-e az ember asztaltársa tizensokéves tinédzserlányának fenekét? [/quote]<br>Off (sorry):<br>Kép<br>Nem, mert még csak 15 éves!!!! Santosnak meg pláne nem!!!!<br><br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: WNB »

nk76,<br><br>Semmiképp sem akarlak elriasztani, de van rá egy bizonyos el nem hanyagolható esély, hogy az általad minimálisan feltételként elvárt csöndes, fegyelmezett, befeléforduló, füstmentes szakmaiság az ilyen boxmeccses vacsorák alkalmával élő egyenesben nem garantálható maradéktalanul...<br><br>Tképp több okból sem.<br><br>Egy ilyen tv-bambulásos vacsora olyasmi, mint...szóval...nos, talán leginkább egy majálishoz tudnám hasonlítani. "Ünnepelünk, mulatunk, szórakozunk. Evés-ivás. Jók a programok."...satöbbi, satöbbi. A szeretet ünnepe.<br><br># Eleve semmiképpen sem tud teljes csönd lenni, és nem csak azért mert nem szoktuk kajakra kibérelni az egész házat, tehát - igen elítélhető módon - mások is vannak a szűkebb és távolabbi vonzáskörnyezetünkben, más asztaloknál.<br><br># Persze felállhatnánk (felállhattunk volna), hogy szelíd türelemmel körbefordulva, mutatóujjunkat a szánk elé helyezve, pisszegéssel intsük csendre-rendre a vacsorázó nézőközönséget, de ilyesmi eddig vagy nem is jutott eszünkbe, vagy egyszerűen mindig tömegverekedésbe fulladt.<br><br># Mi magunk sem szoktunk szigorú, fegyelmezett szakmaisággal, a magunk csendességében csüggeni minden elejtett szón, amit a tévében beszélnek - mivel a szünetek pl. logisztikailag jól felhasználhatók az elő- és utánrendelések gyors leadására. Ezenfelül a 12. menet megkezdésekor történő kesztyűösszeütés protokolláris eseménye afféle helyi tiszteletadásként kiegészül azzal, hogy Laslie ekkor belekezd abba a történetbe, hogy amikor...tudjátok...Debrecen, Arany Bika, cukrászda, vonulás... :)<br>Ezenkívül korábban is véletlenszerűen ismétlődve megzavarhatják a csöndes odafigyelést olyasmi párbeszédek az éppen álló (idegesen rohangáló) sorok felől, hogy:<br><br>- Már besz...tál?<br>- Nem, még nem. És te?<br>- Nem, még én sem...hú...de szép feltartó balegyenes volt. Láttad?<br>- Nem. Épp most sz..tam be. <br><br># Füstmentesség...hát...mondjuk úgy, hogy nem ez szokott lenni a Füstmentes Világnap záróeseménye. A rendszeresebben megfordulók közül pl. - a teljesség igénye nélkül - a Mester (~gallien) dohányzik, Santos dohányzik, Laslie dohányzik, profun dohányzik, berti dohányzik...DE: jó hír lehet, hogy én pl. alapvetően nem dohányzom...bár ebben a környezetben, főleg evés-ivás után még én is rá szoktam gyújtani (~csordaszellem?).<br><br># Az ember ilyen alkalmakkor komoly morális kérdésekkel szembesülhet...egyszóval önmarcangoló vívódásra alkalmas helyzetek sokasága adódhat. És akkor jöhet a hosszas, önkínzó moralizálás...grál lovagság (tovább a szőr Robini úton..."tá-tá-tá-tá nyúlként futott, és farkát behúzva vágtatott") vs. pedofil bokszpápaság...vajon megnézheti-e az ember asztaltársa tizensokéves tinédzserlányának fenekét? [csak nadrágon át, persze]...és akkor végre felszáll a füst, az izzadó arcokra kiül valamiféle megnyugvás és béke...megvan a 2/3-os többség: megnézheti. <br><br>Viszont simán jöhettek többen...nem gond. :)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1076598433;start=60#69 date=10/12/05 ť 08:19:32]Ha a meccs alatt teljes csend van (mindenki arra figyel, nem hangoskodik, nem mond semmi megjegyzést amikor beszélnek a tévében - előtte, alatta és utána) és nincs dohányfüst, illetve nem gond, hogy nem egyedül megyek, akkor részemről/részünkről rendben.[/quote]<br><br>Nem tudom eldönteni, hogy ezt komolyan mondod-e vagy csak lemaradt a szmájli :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: leibigab »

PTM<br><br>Én most passzolom a Boxutcai meccsnézést, épp melózni fogok.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: Bosco »

PTM, <br>köszi a személyes megszólítást (mármint hogy többek közt engem is...), jól esett, pláne így (félig-meddig) ismeretlenül! :)<br>Most még nem tudok sajna választ adni, de egy kérdés: ezek az összejövetelek kizárólag kanbulik, vagy oldalbordás megjelenés is elfogadott?  :)
Bosco
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: gallien »

ja, és elhullott állatok vére is akad, de csak tányéron...  ;D
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1076598433;start=60#69 date=10/12/05 ť 08:19:32]<br><br>nincs dohányfüst[/quote]<br><br><br>Egy kicsi van, viszont tőle, se légy, se szúnyog ;D
BUTTON_POST_REPLY