Közös meccsnézéssel 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: gallien »

Ha nem zavar, hogy Bertivel ki és berohangálunk állandóan...  ;D
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1076598433;start=60#68 date=10/12/05 ť 08:04:27]<br> Nk76? Bocs, ha kifelejtettem volna valakit... [/quote]<br><br>Utolsókból lesznek az első <br>válaszolók :-)<br><br>Ha jól értem a Boxutcában lenne a meccsnézés.<br>Én az étteremtől néhány lépésre lakom.<br>Ha a meccs alatt teljes csend van (mindenki arra figyel, nem hangoskodik, nem mond semmi megjegyzést amikor beszélnek a tévében - előtte, alatta és utána) és nincs dohányfüst, illetve nem gond, hogy nem egyedül megyek, akkor részemről/részünkről rendben.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=fly link=board=profiboksz;num=1076598433;start=60#67 date=10/11/05 ť 23:32:12]fly nem ért ilyen dolgokhoz csak a bitekhez, pixelekhez ;)<br>rá sem ér, mert családos/építkezik/dolgozik* meg "dátházs" is.<br><br>*: szabadon választható ;D<br><br>ilyen csoportos buliba csak az igazán hardcore emberek járnak, néhány hete azok is csak husánggal, surikennel, fa-testápolóval, pisztollyal, ...[/quote]<br><br>Oké Fly,<br><br>begérdelek, hogy deb akarz dátházsad eljöddi egy beccsdézézsre, amire didzs időd és bég pixelek sidzsedek bedde...  ;D<br><br>Szóval jobbulást kívánok és maradj csak otthon, a család és jól megszokott operációs rendszered biztonságos, puha melegében...  ;) És a többi megszólított hardcore fazon?<br><br>Donvito bácsi meg Dp pajtás? Santos testvérem? Holly? Romsy=ratte (bocs, nem bírtam kihagyni   )? Golyo? Csepi? Leibi? Edge? Supras? Bosco? Tyll Vietta? Nk76? Bocs, ha kifelejtettem volna valakit...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: admin »

fly nem ért ilyen dolgokhoz csak a bitekhez, pixelekhez ;)<br>rá sem ér, mert családos/építkezik/dolgozik* meg "dátházs" is.<br><br>*: szabadon választható ;D<br><br>ilyen csoportos buliba csak az igazán hardcore emberek járnak, néhány hete azok is csak husánggal, surikennel, fa-testápolóval, pisztollyal, ...
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: PTM »

Na, akkor röviden összefogdosom... izé, összefoglalom! Számíthatunk (jelentkezési sorrendben) Berti, Gallien, Atya, WNB és Laslie mesterek és jómagam megjelenésére.<br><br>Donvito bácsi meg Dp pajtás? Santos testvérem? Holly? Fly? Romsy=ratte (bocs, nem bírtam kihagyni  ;D )? Golyo? Csepi? Leibi? Edge? Supras? Bosco? Tyll Vietta? Nk76? Bocs, ha kifelejtettem volna valakit...<br><br>Helyszín legyen Kokó étterme (Mojito-temető)?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1076598433;start=60#62 date=10/11/05 ť 11:35:09]<br>...bölcs, tanító, nemzetvezető jellegű, ...[/quote]<br><br><br>Na jó megyek ;D
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: dp »

# podhod do boju.... dá = mehet a harc... igen<br># sast a szemembe<br># Erdei vs. Sahnonune - curling verseny<br># BritneyFan Club<br># Mi a vér miatt vagyunk itt<br># MadárTánc Performance<br><br>Nekem tetszik az ötlet, de biztos, hogy nem tudok menni :( .
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: gallien »

# ...but now, I am the Master!<br># Mester<br># Jég dupla viszkivel és kólával<br># Hozzátok ide a fejét!<br># Honnan van tökötök?<br># Álszakállt, kavicsot?<br><br>Hmmm?<br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: WNB »

+ 1 fő(?)<br><br>Azért legalább valamilyen kihívó, vagy éppen bölcs, tanító, nemzetvezető jellegű, felsőruházat alá rejtett hátfelirattal illene jelezni, hogy itten komoly dolgok zajlanak, és akár a pofon lehetősége is bármikor benne van a levegőben...<br><br>Egy csokorravaló - szabadon választható:<br><br># The Porcupine Preservation Fund of the World<br># Zöld tea, kecskesajt, teljes kiőrlésű pékáru - közvetlenül a gyártótól!<br># The Canadian Wolverine<br># Várj, megmagyarázom...<br># Agressor Live!<br># Oh, my little pony!<br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1076598433;start=45#57 date=10/11/05 ť 08:39:38]Mit szólnátok egy pofozkodásmentes, baráti hangulatú közös Madár-meccsnézéshez?[/quote]PTM!<br>Oszd meg velema módját annak hogy veszed rá Zsoltot és Sahnoune-t, hogy ne pofozkodjanak? ;D<br>Leülnek és megbeszélik? ;D<br>Én is szivesen mennék, de hát ...<br>vito
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: atya »

Nekem is :)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: gallien »

Nekem is tetszik!
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: berti »

Nekem tetszik az ötlet!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: PTM »

Mit szólnátok egy pofozkodásmentes, baráti hangulatú közös Madár-meccsnézéshez?<br><br>Írjatok, írjatok!  :)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: atya »

Pfff. Pont most hétvégén nem néztem netet  :'(<br>Pedig jó lett volna :)
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: gallien »

Érdekel valakit még rajtam kívül? Most úgy néz ki, hogy ráérek!
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: Pisti »

Ha valakit érdekel, ma éjjel barátaink részére rögzitjük a Peden-Barrera meccset, a kocsmában holnap reggel 10-töl nézhető( nem elvihető!)...kérni kell az üzletvezetöt, hogy tegye be a videóba... ;)<br><br>Pisti
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: berti »

Salom! <br><br>Nekem sajna vissza kellett jönnöm Tbányára, így nem leszek ott este! Szorri! De Nektek jó bulit.  :-*<br><br>Ja és ne politizáljatok!  8)<br><br>Ja persze!
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ne, csak azt, amit megbeszéltünk... Bár, most hogy mondod, jön Laslie öccse is, és így már tényleg nagy bajban lesz a konyha... :D Télleg, üzenik, hogy készítsd fel magad, mert Laslienek már annyi szabadideje van, hogy a Parlamenti közvetítéseket is nézi minden nap... ;D<br><br>19:21<br>Mégsem jön Laslie öccse, viszont a +2 az áll. Profun+2-vel bővült még a létszám. ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Közös meccsnézéssel 2

Hozzászólás Szerző: gallien »

Kaját vigyek? :)<br>
BUTTON_POST_REPLY