Közös meccsnézéssel 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

ogreface írtaCOLONNa, mi a szitu uraim? Mi ez a csend? Ki jön akkor az esti szurkolásra?
Ha jobban megjön a kedv, akkor már négy órakor találkozhatunk melegíteni, van egy pár jó hely a közelben, ahol finom sörök vannak. Erre is jelentkezhetnétek péntek kora délutánig. Hajrá! :wink:
asszem én tudok akár korán is csatlakozni...
IMiKeT
Bajnok
HozzászólásokCOLON 270
CsatlakozottCOLON 2006-04-06 12:39:29
Tartózkodási helyCOLON Tihany

Hozzászólás Szerző: IMiKeT »

Grabanc bajtárs, remélem minden oké, csak még nem vagy gépközelben.

Bár Roy engem is felsorolt a listában, nekem közel sem volt biztos a menetelem, és sajnos nem is fogom tudni megoldani.
Nagyon sajnálom, ugyanakkor remélem, hogy legkésőbb a május 25-i Froch vs Kessler meccsnézésen valamennyiőtökkel újra találkozhatok.
Ogre, remélem, hogy Veled is mielőbb újra találkozom. Mondjuk a júliusi monacói döntő közös megtekintésekor. ;)
Bandi78, menj mindenképp, csatlakozz a csapathoz! ;)

A Fekete Démont már behűtöttem szombat estére, és majd odaképzelem magam az asztalotokhoz. :)
ringcsoda.blog.hu
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Haliho!

Én majd valszeg csak 8-ra érkezem, a délutánomat már elígértem. De lehet, hogy meg tudom oldani a korábbi érkezést, még meglássuk! Royt majd felhívom, mikor elindultam, és akkor még egyeztetünk, hova is menjek.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

grabanc írtaCOLON
ogreface írtaCOLON
grabanc írtaCOLONNálam sajnos rezeg a léc... az még hagyján, hogy aznap jön a Mr. Big gitárosa varázsolni :-({|= - de lesz egy műtétem (is) 22.-én. Utána meg pihi-nyugi... :?
Asszem ez kimarad a részemről. Persze ha bazi gyorsan épülök (föl), akkor "ugrom" én is :wink:
Remélem, hogy minden rendben ment komám, jó lenne tudni rólad, hogy mi a helyzet!
Szia ogre! A helyzet változatlan, halasztva a beavatkozás hétfőre... tehát csak kedd magasságában leszek észnél (remélem). Viszont így már olyan közel került a szombati derbi, h esélytelen a társaságom :( Remélem 7végére hazaengednek, h legalább otthon nézhessem Madár győzelmét :wink:
ui.: viszont jelentem, erősíteni fogok egy Nonito - Rigo közös meccsnézésre!
Mondj valami jó hírt Grabanc pajti, minden rendben?
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Na, mi a szitu uraim? Mi ez a csend? Ki jön akkor az esti szurkolásra?
Ha jobban megjön a kedv, akkor már négy órakor találkozhatunk melegíteni, van egy pár jó hely a közelben, ahol finom sörök vannak. Erre is jelentkezhetnétek péntek kora délutánig. Hajrá! :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Szerintem tökéletes lenne a múltkori Haye-Chisora meccs koreográfiája, ha a többieknek is megfelel.

Kezdünk valamikor délután (16 óra) egy minőségi sörözőben (pl. Cafe Colombo vagy máshol), aztán 20 órára érkezünk a Club32-be (amit lefoglalt Carlsson 10 főre) és ott nézzük meg a Sport1-es gálát. Nagy plazma tv, korrekt sörárak és tudunk pizzát is rendelni, ha éhesek lennénk, ahogy legutóbb is.

Akkor így néz ki a csapat jelen pillanatban:
alain, tomi, Beast_Pete, Carlsson + haverja, IMiKeT, Ogre, Roy, bandi78, Leibi?
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Grabanc, jobbulást!
Lehet már valami konkrétumot tudni a Zsolt meccse kapcsán leendő közös meccsnézéssel kapcsolatban?
-bár a húsvétot vidéken töltöm, talán sikerül a vasárnap reggeli lemenetelt megoldani. Zsoltnak nagy érzéke van a meccsek időpontjához: szilveszter, húsvét... :) De mindegy, csak nyerjen!-
A Nonito-Rigo meccset viszont mindenképpen Veletek nézem!
bandi
-----------------
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

ogreface írtaCOLON
grabanc írtaCOLONNálam sajnos rezeg a léc... az még hagyján, hogy aznap jön a Mr. Big gitárosa varázsolni :-({|= - de lesz egy műtétem (is) 22.-én. Utána meg pihi-nyugi... :?
Asszem ez kimarad a részemről. Persze ha bazi gyorsan épülök (föl), akkor "ugrom" én is :wink:
Remélem, hogy minden rendben ment komám, jó lenne tudni rólad, hogy mi a helyzet!
Szia ogre! A helyzet változatlan, halasztva a beavatkozás hétfőre... tehát csak kedd magasságában leszek észnél (remélem). Viszont így már olyan közel került a szombati derbi, h esélytelen a társaságom :( Remélem 7végére hazaengednek, h legalább otthon nézhessem Madár győzelmét :wink:
ui.: viszont jelentem, erősíteni fogok egy Nonito - Rigo közös meccsnézésre!
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

grabanc írtaCOLONNálam sajnos rezeg a léc... az még hagyján, hogy aznap jön a Mr. Big gitárosa varázsolni :-({|= - de lesz egy műtétem (is) 22.-én. Utána meg pihi-nyugi... :?
Asszem ez kimarad a részemről. Persze ha bazi gyorsan épülök (föl), akkor "ugrom" én is :wink:
Remélem, hogy minden rendben ment komám, jó lenne tudni rólad, hogy mi a helyzet!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Én is mennék, de tudja már valaki, hogy hova? :D
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Jövök. :)
tomi
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2005-05-09 12:06:35

Hozzászólás Szerző: tomi »

Elméletileg nekem OK volna, legalábbis úgy néz ki jelen pillanatban.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Nálam sajnos rezeg a léc... az még hagyján, hogy aznap jön a Mr. Big gitárosa varázsolni :-({|= - de lesz egy műtétem (is) 22.-én. Utána meg pihi-nyugi... :?
Asszem ez kimarad a részemről. Persze ha bazi gyorsan épülök (föl), akkor "ugrom" én is :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

részemről rendben... valószínűleg meg tudom oldani.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Márc. 30. - Erdei vs Grachev - bár még nem tudni a tv-t (azért csak lesz), de a legjobb ürügy lenne egy közös meccsnézésre, remélem benne vagytok! :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Lájkoltam! :D

Köszi a szíveslátást! Jól el voltunk! =D>
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Eddig így állunk a Klitschko meccs előtt. :)

Kép
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

grabanc írtaCOLONCarls!

Köszi, Roy már dobta legutóbb a számod, de legalább ellenőriztem :wink:

Más: egyeztettem alain-nel és Pete-tel, mindketten jönnek, csak a kezdés a C.C.-ban nem tuti. Vagy odaérnek még időben vagy később csatlakoznak hozzánk. Kértem hozzanak "ellátmányt" magukkal, mert mi is így teszünk :) Nem kizárt hogy ők már csak "kéróra" jelentkeznek... :roll: Kiderül.
kiderül.
viszek ellátmányt.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Carls!

Köszi, Roy már dobta legutóbb a számod, de legalább ellenőriztem :wink:

Más: egyeztettem alain-nel és Pete-tel, mindketten jönnek, csak a kezdés a C.C.-ban nem tuti. Vagy odaérnek még időben vagy később csatlakoznak hozzánk. Kértem hozzanak "ellátmányt" magukkal, mert mi is így teszünk :) Nem kizárt hogy ők már csak "kéróra" jelentkeznek... :roll: Kiderül.
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Nah, Tominak, Bandinak és Grabancnak elküldtem privátban a számom, Roy-nak meg már megvan korábbról, így bármi van, hívjatok csak nyugodtan a délután folyamán. Alain, Imiket, és Beast Pete még nem nyilatkozott, hogy jó-e nekik ez a felállás, de remélem nekik is minden patent, és jönnek Ők is holnap. Annyi változás van még, hogy az egyik vidéki ismerősöm is velünk lesz, aki a hétvégén nálam vendégeskedik, de mivel imádja a sört, és nem veti meg az izgalmas bokszmeccseket sem, így nem fog kilógni a sorból ő sem... :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
BUTTON_POST_REPLY