Közös meccsnézéssel 2

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
nelson96

Hozzászólás Szerző: nelson96 »

Sziasztok!
Sajnos én nem lelehetek ott, most jöttem ki a kórházból.
Foci sérülésből kaptam egy trombózist, egyenlőre pihi.

jó szurkolást, érezzétek jól magatokat!
Streky
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2009-08-17 13:20:28
Tartózkodási helyCOLON Otthon
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Streky »

Srácok én már nagyon várom a találkát és a meccset!:)
Mindenkinek van egy terve, amíg meg nem ütik.
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Sziasztok Skacok! :wink:

Kezdetben be kell valljam, én inkább a May - Canelo derbire gyúrtam, mint legközelebbi legdögösebb összecsapás. De én sem és más sem generálta a közös meccsnézést, háááát... Istenem ez van.

Tehát akkor menjünk brit háziderbit nézni. Presztízscsata az biztos. Mint a Haye - Chisora volt. Bár lehet, h a Tyson gyermek még addig sem tartja magát. Ha csak rá nem szólnak Haye-re, h hagyjon már ő is valamit a reklámpiacnak :P :D

Carls... a Mester Káffi teccik, felőlem mehet... bár inkább nálad tolnám a mehika pizza-t :) De némi cseh sör (mert üvegesben nagyobb a választék) és mehika vagy tonhalas pizza kicsit enyhíti csalódottságom... :P
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Streky
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2009-08-17 13:20:28
Tartózkodási helyCOLON Otthon
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Streky »

Én is ott leszek!
Mindenkinek van egy terve, amíg meg nem ütik.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Én adnám a közös meccsnézést most is, csak ez úttal sajna hamar le kéne lépnem, mert másnap koránkelés van...

Ha adhatnék egy tippet, nézhetnénk akár itt is a meccset a változatosság kedvéért, ez a hely a 4-6-os villamos Mester utcai megállójánál van, nagyon kellemes és hangulatos kis pub, plazmatévékkel, pizzériával, és jóóó sok cseh sörrel! :)

A csapolt sörök is egész jó áron vannak a hely színvonalához képest: 280,- a csapolt Soproni, és 320,- a csapolt Zlaty Bazant és Staropramen, de van rengeteg féle üveges sör is 3-400 forintos áron.

Emellett pizzát is sütnek, a 30 centiset 1000-ért, a 45 centiset pedig 1400-ért. :)

http://mestercoffee.hu

https://www.facebook.com/mestercoffee

Ha tetszik a hely, lefoglalhatjuk akár ide is, ha viszont a jó öreg Club 32-höz húz a szívetek, akkor mehetünk ez úttal is oda. :)
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Szept.28. - Haye vs Fury - bár még nem tudni a tv-t (azért csak lesz), igazi csemege, már egy hónap sincs hátra, a legjobb lenne közösen megnézni, remélem benne vagytok! :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

tomi írtaCOLONElőször is jobbulást Grab!
Köszi tomi! :)

Jó sok "rosszalkodást" kívánok a - győzelmes - estére! :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
tomi
Újonc
HozzászólásokCOLON 31
CsatlakozottCOLON 2005-05-09 12:06:35

Hozzászólás Szerző: tomi »

Először is jobbulást Grab!

No akkor olyan 5-6 környékén még a cseh sörözőben lesztek, akkor ott találkozunk!
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

alain írtaCOLON
Beast_Pete írtaCOLONLehet, hogy korábban meg tudok érkezni, 5-6 fele. Még hívom Royt!
hol lesz a bemelegítő találkozó? és kb mikortól él a 32-es?
Mint már lejjebb említettem: "Rákóczi tér sarkán lévő Bohémia sörözőben találkozunk a koránkelőkkel, délután négykor." :)

A Club 32 este nyolctól lesz.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Beast_Pete írtaCOLONLehet, hogy korábban meg tudok érkezni, 5-6 fele. Még hívom Royt!
hol lesz a bemelegítő találkozó? és kb mikortól él a 32-es?
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Lehet, hogy korábban meg tudok érkezni, 5-6 fele. Még hívom Royt!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

ogreface írtaCOLON
grabanc írtaCOLONKöszi Fiúk!

Ma hoztak haza, mert cipekednem nem szabad (max. a saját testem...), a műtét úgy tűnik jól sikerült, jövő héten megyek kontrollra és varratszedésre. Nagyon sajnálom , hogy nem lehetek veletek, de nem csak gyorsan fáradok, hanem sajna a derekam és a hátam még nagyon megérzi, hogy nem használhatom a baloldalam jó részét. :?
Bazi jó lett volna együtt rosszalkodni, de ezt még nem merem bevállalni. Marad a kitámasztott, felpócolt párnák közti szurkolás (gondolom fogok ott is feszengeni eleget :) ) Madárnak!
Érezzétek nagyon jól magatokat, legközelebb ott kell legyek köztetek...
Mielőbbi jobbulást kívánok komám, vigyázz magadra, az egészségedre is fogunk inni egyet, ami meggyőződésem, hogy segíteni fog Téged a mielőbbi felgyógyulásban!
Hajrá Grabanc, hajrá Erdei! :wink:
Megtisztelsz... vagy mint barátom mondaná: "Dánke-pite"... :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

grabanc írtaCOLONKöszi Fiúk!

Ma hoztak haza, mert cipekednem nem szabad (max. a saját testem...), a műtét úgy tűnik jól sikerült, jövő héten megyek kontrollra és varratszedésre. Nagyon sajnálom , hogy nem lehetek veletek, de nem csak gyorsan fáradok, hanem sajna a derekam és a hátam még nagyon megérzi, hogy nem használhatom a baloldalam jó részét. :?
Bazi jó lett volna együtt rosszalkodni, de ezt még nem merem bevállalni. Marad a kitámasztott, felpócolt párnák közti szurkolás (gondolom fogok ott is feszengeni eleget :) ) Madárnak!
Érezzétek nagyon jól magatokat, legközelebb ott kell legyek köztetek...
Mielőbbi jobbulást kívánok komám, vigyázz magadra, az egészségedre is fogunk inni egyet, ami meggyőződésem, hogy segíteni fog Téged a mielőbbi felgyógyulásban!
Hajrá Grabanc, hajrá Erdei! :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

grabanc írtaCOLONKöszi Fiúk!

Ma hoztak haza, mert cipekednem nem szabad (max. a saját testem...), a műtét úgy tűnik jól sikerült, jövő héten megyek kontrollra és varratszedésre. Nagyon sajnálom , hogy nem lehetek veletek, de nem csak gyorsan fáradok, hanem sajna a derekam és a hátam még nagyon megérzi, hogy nem használhatom a baloldalam jó részét. :?
Bazi jó lett volna együtt rosszalkodni, de ezt még nem merem bevállalni. Marad a kitámasztott, felpócolt párnák közti szurkolás (gondolom fogok ott is feszengeni eleget :) ) Madárnak!
Érezzétek nagyon jól magatokat, legközelebb ott kell legyek köztetek...
A lényeg, hogy jól vagy. Első a pihenés! Majd legközelebb jössz! :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Köszi Fiúk!

Ma hoztak haza, mert cipekednem nem szabad (max. a saját testem...), a műtét úgy tűnik jól sikerült, jövő héten megyek kontrollra és varratszedésre. Nagyon sajnálom , hogy nem lehetek veletek, de nem csak gyorsan fáradok, hanem sajna a derekam és a hátam még nagyon megérzi, hogy nem használhatom a baloldalam jó részét. :?
Bazi jó lett volna együtt rosszalkodni, de ezt még nem merem bevállalni. Marad a kitámasztott, felpócolt párnák közti szurkolás (gondolom fogok ott is feszengeni eleget :) ) Madárnak!
Érezzétek nagyon jól magatokat, legközelebb ott kell legyek köztetek...
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Sajna nagyon úgy áll per pillanat, hogy nem tudok menni. Korábban a jönnek a rokonok egy nappal és úgy fest, hogy a "ki a francot érdekel?" kifogás nem igazán működik a húsvéttal kapcsolatban és már szombat este vagy vasárnap hajnalban le kellene zörgessek vidékre. vasárnap hajnal autóval lenne megoldható, akkor meg nem ihatnék szombat este (eleve jobban ellenőriznek húsvét kapcsán:) ), ami egy Erdei meccsel kapcsolatban és egy ilyen jó társaságban eleve ki van csukva. :(

Mindenesetre megpróbálom még valahogy elintézni.
bandi
-----------------
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

mivel látom, hogy mindenki vagy dolgozik vagy havat seper, ezért önhatalmúlag kihirdetem, hogy a Rákóczi tér sarkán lévő Bohémia sörözőben találkozunk a koránkelőkkel, délután négykor. Ajánlom magamat!
Itt minden megtalálható róla: http://szindbad.blog.hu/2012/04/25/bohe ... oczi_teren
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

IMiKeT írtaCOLONGrabanc bajtárs, remélem minden oké, csak még nem vagy gépközelben.

Bár Roy engem is felsorolt a listában, nekem közel sem volt biztos a menetelem, és sajnos nem is fogom tudni megoldani.
Nagyon sajnálom, ugyanakkor remélem, hogy legkésőbb a május 25-i Froch vs Kessler meccsnézésen valamennyiőtökkel újra találkozhatok.
Ogre, remélem, hogy Veled is mielőbb újra találkozom. Mondjuk a júliusi monacói döntő közös megtekintésekor. ;)
Bandi78, menj mindenképp, csatlakozz a csapathoz! ;)

A Fekete Démont már behűtöttem szombat estére, és majd odaképzelem magam az asztalotokhoz. :)
Sajnálom, hogy nem tudsz jönni. :(
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Ki tud jönni már négyre? Eddig Alain, Roy, és én vagyunk a "nagyon ráérő és szomjas" csapat. Még valaki?
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

IMiKeT írtaCOLONGrabanc bajtárs, remélem minden oké, csak még nem vagy gépközelben.

Bár Roy engem is felsorolt a listában, nekem közel sem volt biztos a menetelem, és sajnos nem is fogom tudni megoldani.
:(

Akkor jelenleg így állunk: alain, tomi, Beast_Pete, Carlsson + haverja, Ogre, Roy, bandi78, berti.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
BUTTON_POST_REPLY