Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Minden, ami profiboksz!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1034888073;start=45#48 date=11/28/04 ť 18:58:35]Morales had no excuses, nor did he mention the scoring. "My body didn’t react right in the beginning of the fight," he explained.  :P[/quote]<br>"Ez teljesen mértékben így van!" :P ;)<br><br>...Ezek az emberek 60 kilósan is kemény, tárgyilagos férfiak...és nyilvánvalóan egyik sem alkalmi cukorbeteg. <br><br>Nincs maszatolás - nem kell majd forró nyomon kutatnia az FBI-nak, hogy ki mit tett mibe...
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: greg »

Morales had no excuses, nor did he mention the scoring. "My body didn’t react right in the beginning of the fight," he explained. <br><br> :P
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: donvito »

Az egyik ekdvencem (írtam már?):<br><br>Randy Cobb mondta: <br>"Egyszer kiütött engem egy pehelysúlyú … de az is igaz, hogy 6 ember kellett, hogy meglóbálják."<br>[hr]<br>"Once I was knocked out by a featherweight … but then he was swung by 6 other guys."
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: WNB »

Kedves Greg,<br><br>Kérek engedélyt...<br><br>Abban, amit írtam, nem volt semmi mosolytalanul bajonettes, befenyítéses személyes vonulat. Tényleg. Pl. (hiszed, vagy sem - úgyse hiszed... ;)) a tinilányos példánál sem konkrétan abból indultam ki, amit te konkrétan írtál...<br><br>Egyébként tényleg mindenki ott és arról vitatkozhat, ahol és amiről akar - bármi legyen is a desztinációja...mindazonáltal a peregrináció egy arra alkalmasabb topikba segíthet elkerülni, hogy elvesszenek az ún. értékes gondolatok! ;)<br><br>Vagyok, aki. Maradok, ki voltam. Rezegjünk együtt - egyesüljünk az ütemre. :)<br><br>###<br>bandyg,<br><br>Most tképp Alitól idéztél? ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
bandyg
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2004-11-23 15:12:57
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: bandyg »

Ali az istenkirály!! ;D
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: greg »

Kedves Uram!<br><br>Mint a címzettek egyikének, engedtessék meg, hogy közöljem Önnel, ismerem a topic tematikájának gyökereit és témájának vonalvezetését, sõt, egy 'remek' jelzõre ítélt topic-nak tartom,  és agyi hullámaim - bármennyire is hihetetlen az Ön számára - képesek vele azonos ütemben rezegni. <br><br>Az Ön által beollózott, korábban Winky Wright szájából elhangzott gondolatnak sem felületes, sem mélyre ható boncolása, értelmezésem szerint, az Önével ellentétben, nem történt meg, pusztán "dp" nicknevû fórumtársunk írt rá egy megjegyzést ("ahhoz ki kellett volna ütni Mosley-t"), én pedig erre kívántam egy rövid gondolattal ellenpélda formájában reagálni. <br><br>Ezt én még távolról sem tenném semmilyen jellegû, ún. elemzés, boncolgatás kategóriájába. Bizonyos vagyok benne, hogy nem egyszer, s nem kétszer olvasta már különbözõ fórumok topic-jait, ahol az emberek véleményeiket, s ellenvéleményeiket tárgyalták meg, szempontom szerint, valahol mélyen, ez lehet eme fórumok desztinációja. Annyiban igazat adok Önnek, hogy ez a topic valóban nem az általunk beírt két gondolatról kell, hogy szóljon, de azt hiszem, mindegyik téma fiókjában adódtak már mellék-, sõt, vakvágányok is.<br><br>A bulvár-árnyékba vetõ tinilány-asszociációit kiváltó gondolatoknak, úgy sejtem, az én hozzászólásom volt a forrása, amirõl újfent csupán azt tudom mondani, hogy dp hozzászólását volt hivatott cáfolni, s nem volt semmilyen, a mai nemmondommilyen közízlést vakon követõ "légy pozitív, az élet szép, lálálá" szándékom vele, sajnálom, hogy Önt ilyesmire engedte következtetni.<br><br>Talán ezt is érezni kell.<br><br>Maradok tisztelettel:<br><br>Greg    
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: dp »

Okés papa WNB! <br><br>Vettem!  ;)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: WNB »

T. Uraim...<br><br>Egészen halk szóval szeretném jelezni, hogy ez nem az a topik... ;)<br><br>Itt csak összegyűlnek alkalomadtán, "a maguk csendességében" nagy/közepes/kicsi bokszolók és bokszközeli vagy akár csak magukat "bokszközelinek valló" emberek nagy (esetleg közepes/kicsi) mondatai...a bokszról vagy akármiről...DE: a lényeg, hogy ezeket (a maguk konkrétságában - ill. bármit, ami ezek kapcsán bárkinek "bokszszakmailag" eszébe juthat)  nem itt próbáljuk meg ízekre szedni...klasszika-filológiailag.<br><br>Tehát pl. az, hogy Wright - nyilván saját elhatározásából és büntetőjogi felelőssége teljes tudatában - azt mondta, amit és ez ide lementődött, az tképp nem egy vitaindító akart lenni...hááááát ezért nem is írtam oda elé, hogy "Igazoljuk vagy cáfoljuk:", ugye?... ;)<br><br>[És persze azt is szeretném valahogy elkerülni, hogy Wrightnak tinédzserlányok levéláradatával kelljen szembesülnie: "Winky! Nincs igazad! Legyél pozitív! Mi már régóta csak téged szeretünk!"]<br><br>Mindegy. Ezt érezni kell... :)<br><br>Elnézést. Köszönöm.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1034888073;start=30#40 date=11/22/04 » 22:58:26]<br><br>Ez teljesen mértékben így van! <br>De a Tito elleni meccs csupán egy álom. <br>Ahhoz ki kellett volna ütnie Shane-t!<br>[/quote]<br><br>Minek kellett volna kiütnie?! Például Felix Sturm sokak szerint szorosan legyõzte DLH-t, mégsem õt hozták ki gyõztesnek...és most tessék! Hopkins és Trinidad is a német után kapkod. <br><br>Winky két alkalommal elagyalta Mosley-t, plusz ott volt a Vargas meccs, ami - állítólag - végeredményében hasonlított a Sturm vs. Hoya - hoz. A nagyváltósúly vitathatatlan bajnoka...mi kell még ehhez?! Mayorga is ringbe léphetett Tito ellen, pedig Forrest elverése óta nem remekelt... Mi kell még?! Miért kellene ahhoz mindenáron KO, hogy összejöjjön a meccs?!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1034888073;start=30#39 date=11/22/04 ť 13:27:47]Winky Wright: "I thank Shane Mosley. Without him, I'd still be fighting on ESPN in West Virginia."<br>[/quote]<br><br>Ez teljesen mértékben így van! <br>De a Tito elleni meccs csupán egy álom. <br>Ahhoz ki kellett volna ütnie Shane-t!<br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: WNB »

Winky Wright: "I thank Shane Mosley. Without him, I'd still be fighting on ESPN in West Virginia."<br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: WNB »

[Holly, ami a Joe Goossen féle "technológiát" illeti...egy idevágó adalék...:)]<br><br>It was record producer Quincy Jones who coined the phrase, “Check your ego at the door” but it's a phrase that might well apply to Goossen's gym too. <br><br>The energy is high, no egos allowed, no egos want to be allowed."<br><br>Joe Goossen Exorcises His Ghost <br>12.05.04 <br>By Fiona Manning: <br>http://www.goossentutor.com/pages/artic ... htm<br><br>(A cikk a Robert "The Ghost" Guerrero - Joe Goossen "szakítást" kommentálja...)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: WNB »

THE “EXPERTS” MAKE THEIR PREDICTIONS:<br><br>DIEGO CORRALES   vs   ACELINO FREITAS<br><br>“Hard to bet against Acelino Fretias, never been beaten, fights with a ton of heart and a lot of confidence you get from never losing, plus he's good-looking.  I'm not gay but I am not blind either."<br><br>Adam Carolla, Host of “Loveline” / Former Host of “The Man Show”<br><br><br>“Whoever Adam Carolla picked, I pick the other guy.”<br><br>Jimmy Kimmel, Host of ABC’s “Jimmy Kimmel Live”
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: WNB »

[ http://www.maxboxing.com/Kim/Kim111504.asp ]<br><br>K9'S LIST<br><br>Well, King got his wish and got some much valued HBO airtime last night. The look on Larry Merchant's face as he told King, "Well, thanks for that commercial" in response to one of King's evasive answers was priceless.<br><br>Which got me thinking about some of the other classic Merchant on-air moments on HBO. <br><br>5 - After another one of Roy Jones Jr's mismandatory defenses, Merchant would bluntly tell the audience, "Tonight, we brought you junk."<br><br>Yeah, they did.<br><br>4 - In the aftermath of Mosley's early knockout of Stone, a rather proud 'Sugar' Shane would gloat about his effort, only to be stopped in his tracks by Merchant, who tells Mosley, "So what!?!?"<br><br>Which of course then brought on a deluge of e-mails to us at MaxBoxing about how Merchant was anti-Mosley, despite the fact that Merchant was his biggest advocate in the media.<br><br>3 - Merchant, being a former columnist, has always had a way with words. And he summed things up perfectly as Buster Douglas completed his shocking upset of Mike Tyson in Japan in 1990.<br><br>"This makes Cinderella, look like a sad story," said Merchant, as Tyson was counted out. <br><br>Those were the perfect words to sum up a surreal night.<br><br>2 - One thing that Merchant is insistent on is that when he conducts a pre or post-fight interview, a question directed to the fighter must be answered by him. One of his pet-peeves is having someone feed a fighter canned responses.<br><br>Which was precisely the case when Dan Goossen was acting as the puppeteer after Hector Camacho Jr's quit job against Jesse James Leija a few years back.<br><br>When Merchant saw what was taking place, he immediately chastised a stunned Goossen and Camacho was made to answer Merchant's queries by himself.<br><br>1- Merchant is an old-school Philadelphia tough guy, who will not back down from much. And this was evident in the post-fight interview after Daniel Zaragoza's close and exciting win over Wayne McCullough in 1997.<br><br>It was a heated battle in front of a very partisan Irish crowd in Boston. As the post-fight interviews were taking place, a disgruntled McCullough supporter would jump into the camera and voice his displeasure over the decision.<br><br>Seamlessly, Merchant would push the guy out of the way, while also making sure his hair stayed in place and then resumed his interview. Now, that's a true professional.<br><br>You gotta love live TV.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

WNB<br><br>Az az ember Heidi az Universum matchmakere. Ő szerzi az ellenfeleket az Uni és még számos európai bokszistálló számára. Kohl után a legfontosabb ember az Uninál.
"Mindenki a napra tör..."
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: WNB »

Van az UNI-nál egy ötvenes, köpcös, testes, bajszos, kicsit bongyorhajú ünnepeltetőember (a nevét sajnos nem tudom) - a meccsek végén ő szokta fellökdösni a hazai delikvenseket a sarokban a kötélre, Debrecenben anno ő jelezte be a meccs végén Madárnak a röpködést, stb. - tömören: PR-koreográfus...<br><br>Szerintem az egészet ő találta ki, vagyishogy ő volt az "agytröszt" - ő az, akinek beszélhetett vki a topik címéről...<br><br>A kesztyű (nem is mondok többet: vajon nem ürgebőrből volt-e varrva?!) preparálva volt, a beleapplikált titkos ketchup ampullából lövellt ki a vörösség a kamera lencséjébe - mégpedig pont abban a pillanatban, amikor azt a CERN fizikusaiból verbuvált alkalmi szakértői csapat épp a legoptimálisabbnak találta...<br><br>A köpcös PR-szakértő pedig a végén az alkalmas pillanatban odasúgta Karcsinak a minden bizonnyal Ádámtól magyarul megtanult szavakat (mivelhogy Karcsi még nem elég jó a német nyelvben): "Törlest kerek..."<br><br>;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
omega
Újonc
HozzászólásokCOLON 15
CsatlakozottCOLON 2003-01-26 19:46:41

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: omega »

Balzsay szerintem már olvasta ezt a topicot. Vagy legalábbis a címét......
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: Santos »

off:<br><br>adam, csak, hogy én is segítsek egy kicsit neked: Legutóbbi megemlékezésünkön is megjelent egy szakállas ürge, aki élőben előadta a "Nem tudok ééélni nééélküled.." kezdetű opuszt... rögtön benedvesedett a zsebkendőm... ;) ... és akkor most jöhet a kedvenc idézeted abból a bizonyos vörös könyvből, amelyet korábban sok ezer kínai felemelve vörösbe borította a Tian'anmen teret... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Ha már letörölted ellenfeled vérét...

Hozzászólás Szerző: WNB »

OFF: Ádám,  engedelmeddel felvázolom a lehetséges verziókat...<br><br>###<br>(1) Emlékedet emlékbizottság (sőt: bizottmány) hivatott őrizni...ünnepélyes zászlófelvonás, napirend megszavazása (~mindig ugyanaz), oltárkép ápolása (üveg + keret), közben egy régi gramofonból az "Engem nem lehet el-fe-lej-teni, értem könnyeket illik ej-te-ni..." búg, zsebkendők gyűrögetése, könnyek elmorzsolása, esetenként hisztérikus érzelemkitörések (főleg Edgegod - legutóbb is mentőt kellett hívni, 1 egész napra leszedálták), "emlékeztek még, amikor...", "azok voltak a...", "amikor még...", "igen-igen...mindenképpen...", ünnepélyes zászlólevonás, takarodó....hopp, el ne felejtsük: Cavintonok bevétele! Ha esetleg el-elgurulnak a tabletták (reszkető kezek? elvonási tünetek?), az sem baj - újabb apropó a további nosztalgiázáshoz; lehajlás közben pedig azok a kedélyes összefejelések...<br><br>###<br>(2) "A valóság ezzel szemben az, hogy"...ez a nyilvánvaló realitás, ugye? :)<br><br>Laslie: "Te, Santos, ki is volt az a testes tag, akivel a múltkor (nem is olyan rég, ha jól emlékszem még) a Box-utcában együtt iszogattunk...pedig b. nejével még tképp táncoltam is...nézd már, nem elfelejtettem?!"<br><br>Santos: "Várjál, várjál...ugye...ugye arra az illetőre gondolsz, akit egyszer (ha jól emlékszem) valami Mao Ce Tung válogatással leptem meg?!...Óóó...bárcsak tudnám, ki lehetett az. Vagy legalább a politikai nézeteire emlékezni tudnék...de ha jó baloldali elvtárs volt, azóta biztosan megtanult néhány fontosabb idézetet..."<br><br>gallien: "Nem valami Béla?...Vagy Manuéla?!...Arra emlékszem csak, hogy az üvegvisszaváltóban nem vették vissza annak a bornak az üvegét, amit kaptam (kapni véltem?) tőle, hiába hívtam ki a szupervájzort...Pistiét bezzeg...a Chateau Mouton Satöbbi üvegét biztos visszavették - ha máshol nem is, a Tescoban."<br><br>berti: "Jajmár...pedig elég hosszasan beszélgettünk is...de sajnálom: az arca valahogy nem ugrik be. A b. nejére még csak-csak emlékszem, de valahogy az övé...nem, nem megy. Még ha játszott volna az 'Egy olasz nyár'-ban...de így?"<br><br>WNB: "Várjatok...így hirtelen nem is tudom...asszem inkább rákeresnék, ha lehet."<br><br>Edgegod: "Mivel én nem voltam ott...szóval így ugye eleve nem is emlékezhetek."<br><br>Romsy: "Arra-e az illetőre gondoltok, akit épp most elnöknek választott a BDB? Még az iskolaújság gyurmázási és UFC melléklete is megírta. Még kép is van róla, wazze! Az van aláírva, hogy: 'Dr. Kokszherceg'. Ha gondoljátok, kivágom, elküldöm - ne tipródjatok. Na szevasztok."<br><br>###<br>Most határozottan nem gúnyolódni akartam (tényleg), csak vmi öriróniára próbállak meg rávenni...ennyire azért ismersz már.<br><br>Aki ténylegesen el szokott felejteni téged, az Dariusz M. (látod: emlékezem)...neki a lengyel gyökerű kórházi nővérek valahogy szilárdabb tájékozódási pontot jelentenek...<br><br>Szerintem titokban hiányzunk neked.<br>Vagy te nekünk.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
BUTTON_POST_REPLY