Videók 2.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: Camo »

Csatlakozom VMVKWA-hoz. Köszönöm, Chagaev! <br><br>Még valami. Nincs meg valakinek Vova olimpiai döntője?
Camo
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1118867455;start=315#316 date=12/16/05 ť 08:28:36]Ibragimov állítólag nagyon jó volt Whitaker ellen. Remélem sikerül majd előhalászni ezt a meccset valahonnan és feltenni az FTP-re.[/quote]<br><br>Ha valami nem jön közbe, akkor holnap feltöltöm az ftp-re.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Kösz Chagaev! Hát véleményes meccs volt...Sztem Floydnak kellett volna nyernie 3-4 ponttal. Mindenesetre láttunk már sokkal nagyobb csalásokat is...
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Fent van a Mayweather - Todorov
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Hali!<br><br>Szerintem én tudok segíteni ezen a tárhely problémán. Valamelyikőtök, aki ezzel fodlalkozik, dobjon egy üzenetet.<br><br>(bár igaz, hogy még a mostani ftp elérhetőséget sem kaptam meg  ;D)<br><br>S.
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: Camo »

Chagaev!<br><br>Engem érdekelne az a bizonyos olimpiai elődöntő.  :)
Camo
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Srácok!<br><br>Először is köszi a felajánlást és az ötletet. De úgy érzem, kicsit félreérthető volt, amit a szerverrel kapcsolatban írtam. Az hogy nem túl nagy, azt úgy értettem, hogy hiába kéri valaki pl. Hamed összes meccsét (volt rá példa), azt egyszerűn lehetetlen lenne teljesíteni, akkora helyet igényel.Tehát a hozzászólás egyik lényege az volt, hogy ha lehet, akkor olyat kérjetek, amit teljesíteni is lehet normális keretek között. Amúgy az 5 giga szerintem elfogadható, már csak azért is, mivel hiába lenne nagyobb, ha nem lenne rá sávszélünk, hogy több meccset is feltoljunk. Leszedni pedig azt gondolom, hogy van idő, mert van olyan meccs, ami akár egy hónapig is elérhető, az pedig bőven elég szerintem. A szerver bővitésről pedig annyit, hogy sajnos nem ilyen egyszerű, hogy összedobjuk a lóvét, és veszünk vinyót. A tárhelyet Holy bérli, és ha fejleszteni akar, azt csak a bérbe adó teheti meg, aki tutira nem épít be idegen cuccot. Tehát itt igazából nem egy egyszeri költségről lenne szó, hanem minden hónapban kellene rá összedobni ez bizonyos összeget. Ez pedig egy idő után biztosan nem lenne zökkenő mentes. Tehát szerintem elégedjünk meg a mostani helyzettel, és köszönjük meg Holynak, hogy egyáltalán van ez a lehetőség is.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=netchan link=board=profiboksz;num=1132676459;start=45#50 date=12/15/05 ť 12:48:44]Nem tudom pontosan, hogy mik a lehetosegek hw bovites teren, de ha a szerverbe be lehet tenni egy sima IDE vinyot, akkor szerintem itt seperc alatt ossze tudnank dobni 20 ropit, amibol mar lehet venni egy nagyobb darabot.<br>Ha 10-en osszeallunk, fejenkent 2000 froncsival, akkor megvagyunk.<br><br>9 ember kell meg.[/quote]<br><br>Szerintem jó ötlet. A számítástechnikai professzorok (pl.: Fly :)) vizsgálják meg, hogy lehetséges - e a dolog, aztán egy számlaszámon keresztül el lehetne intézni. 1000-2000 ft-os felajánlásokkal könnyen összejöhet. Annyian vagyunk szerintem.  ;)<br>
netchan
Reménység
HozzászólásokCOLON 98
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 04:48:03

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: netchan »

[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1132676459;start=45#45 date=12/14/05 ť 17:54:01]Egyik dolog, hogy az ftp csak 5 gigás, ami nem kicsi (a régi 1 gigás szerverhez képest pedig pláne nem), de nem is túl nagy.[/quote]<br><br>Nem tudom pontosan, hogy mik a lehetosegek hw bovites teren, de ha a szerverbe be lehet tenni egy sima IDE vinyot, akkor szerintem itt seperc alatt ossze tudnank dobni 20 ropit, amibol mar lehet venni egy nagyobb darabot.<br>Ha 10-en osszeallunk, fejenkent 2000 froncsival, akkor megvagyunk.<br><br>9 ember kell meg.<br><br><br>
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Chagaev: Engem érdekelne! Ha van igény egy Toney - Danny Green sparringra, egy Trinidad - Mayorga, vagy egy Tszyu - Phillips meccsre, akkor szívesen felteszem.
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: paja »

Csepi meccsét esetleg?<br>
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Ha van érdeklõdés, akkor fel tudom tölteni az anno hatalmas viharokat kavart 57kg-os atlantai olimpiai elõdöntõt, ahol  igencsak vitatott pontozással dõlt el a meccs sorsa.<br><br>Floyd Mayweather - Serafim Todorov<br><br>
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Megnéztem a meccset. Abraham most is fantasztikus bunyót mutatott be. Nagyszerű bunyós.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Abraham vs Ikeke mérkőzés az ftp-n (388 MB).<br><br>Kép<br><br>Kép<br><br>Srácok! Lehetne pár kérésem? Tudom, hogy be lett írva a topikba, hogy jöhetnek a kívánságok. Ez oké is. De viszont azt senki sem mondta, hogy mindegyiket tudjuk is teljesíteni, vagy hogy azonnal teljesítjük is. És nem azért, mert nem akarjuk, hanem más van a háttérben. Egyik dolog, hogy az ftp csak 5 gigás, ami nem kicsi (a régi 1 gigás szerverhez képest pedig pláne nem), de nem is túl nagy. Tehát ez már egy korlát. A másik dolog pedig elég prózai, de mostanában gyakorlatilag kb. ketten-hárman töltünk fel meccseket folyamatosan. És ha azt szeretnénk, hogy a későbbiekben is hozzá tudjunk férni a friss mérkőzésekhez, akkor bizony kénytelenek vagyunk a feltöltésre szánt sávszélünket máshová is használni, nem csak ide. Ez van sajnos, ez az ára annak, hogy a legtöbb esetben a legnagyobb érdeklődésre számot tartó vasárnap hajnali meccs már kb. 24 óra múlva fent is van az ftp-n, a legtöbb esetben nagyon jó minőségben. De persze van olyan eset, hogy csak a hét közepére jutunk oda, hogy feltöltsük az éppen aktuális videókat, de úgy gondolom, azt a pár napot is ki lehet bírni. Úgy érzem, nem nagyon volt mostanában olyan mérkőzés, ami (ha volt rá igény) nem került fel időben az ftp-re. Ha tévedek, akkor sorry. Tehát ha lehet, akkor több toleranciát és türelmet kérnénk. Mielőtt esetleg valaki nagyon magára venné, természetesen nem kötözködésnek vagy kioktatásnak szántam az előző sorokat (nincs is hozzá jogom, úgy érzem), csak észrevételnek. Köszi!  
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: capture »

Szevasztok nem lehetne feldobni valami jó meccset??
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=kozi link=board=profiboksz;num=1132676459;start=30#41 date=12/12/05 ť 20:45:34]Már hogyne lenne :)<br><br>A szombati Amir Khan vs. Daniel Thorpe az FTP-n.[/quote]<br><br>Köszi, leszedtem, megnéztem, jó volt!  :D
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Abraham - Ikeke meccset felrakjátok?
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: kozi »

Már hogyne lenne :)<br><br>A szombati Amir Khan vs. Daniel Thorpe az FTP-n.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: gallien »

A Kahn meccsre van sansz?  ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Videók 2.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

AZ FTP címet akkor tudom bárkinek is megadni, ha 2-3 hétig rendszeresen és értelmesen hozzászól a forumhoz. ha ez megvan akkor küldjön nekem egy üzenetet és meg küldöm a hozzáférést.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY