Juan Carlos Gomez

Minden, ami profiboksz!
Schatzi
Újonc
HozzászólásokCOLON 18
CsatlakozottCOLON 2006-04-01 14:33:49

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: Schatzi »

Nekem egy Gomez-Mesi mérkőzés izgatja a fantáziámat. Csak nehogy megint egy ex-cirkálósúlyu csinaljon Mesinek problémát. A nyáron megint boxol majd az USában... Még van neki esélye címmérköséz közelébe jutni? 32 éves már...
spiler7010
Újonc
HozzászólásokCOLON 34
CsatlakozottCOLON 2006-03-10 14:43:29

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: spiler7010 »

most olvastam lehet hogy mégis boxolni fog gomez,nem lenne egy hátrány<br>
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Sajnálom, hogy eltiltották kedvenc MOSTANI nehézsúlyú boxolóim közé tartozik. De szerintem megérdemli a büntetést.
nikike9
Reménység
HozzászólásokCOLON 51
CsatlakozottCOLON 2002-11-30 11:51:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: nikike9 »

Sziasztok!<br>Most olvastam,hogy az Universum megvált Gomez-től,mert a megismételt drogteszt is pozitív lett.<br>A Német Profi Ökölvívók Szerv.1évre tiltotta el a versenyzéstől.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1047303929;start=75#75 date=12/16/05 ť 20:14:43]Gomez ismét okot szolgáltatott arra, hogy beszéljünk róla. Ezúttal azonban nem bunyójával, hanem azzal, hogy kiderült, McCall ellenei meccsét megelőzően kokaint fogyasztott. A német szövetség kapásból két évre eltiltotta, és akkor még arról nem is szólnak a híradások, hogy ennek milyen jogi következményei lehetnek, hiszen legjobb tudomásom szerint Németországban is bűncselekmény a drogfogyasztás. Mit szóltok? Ezzel vége a Fekete Párduc karrierjének?[/quote]<br><br>Súlyosabb büntetést is fog kapni sztem mint a 2 éves eltiltás. És sztem ezzel vége a karrierjének.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: Darien »

Gomez ismét okot szolgáltatott arra, hogy beszéljünk róla. Ezúttal azonban nem bunyójával, hanem azzal, hogy kiderült, McCall ellenei meccsét megelőzően kokaint fogyasztott. A német szövetség kapásból két évre eltiltotta, és akkor még arról nem is szólnak a híradások, hogy ennek milyen jogi következményei lehetnek, hiszen legjobb tudomásom szerint Németországban is bűncselekmény a drogfogyasztás. Mit szóltok? Ezzel vége a Fekete Párduc karrierjének?
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Érdekes hogy Gomezt az Univerzum fogja menedzselni a továbbiakban...
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: dp »

Gomez életmódja megtette "végre" a hatását.Ez várható volt.Gomeznek vége.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hihetetlen gyenge volt Gomez. Legalább 10 kilós súlyfeleslegével úgy nézett ki kb mint Cley-Bey. Ilyen ellenféltől ilyen súlyos vereség általában egy karrier végét szokta jelenteni.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát azért meglepő főleg ahogy. Ez nem egészen LP volt :D Ha lp lett volna, akkor Gomez nyer. <br><br>Ellenfél szerintem top100ba nem fér be. bal kézzel pl egyet sem ütött, semmi jab, védekezése sem tetszett, a győzelemnek is hülyén örült, stb :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Juan Carlos Gomez

Hozzászólás Szerző: edge »

Mint a hírekben is olvastátok bizonyára, Gomez tegnap az elsõ menetben kikapott a felhozóembernek szánt Azcuytól. Bár én személy szerint semmi jóra nem számítottam a nehézsúlyban Gomeztõl, veresége mindenképpen meglepetés. Azcuy az elsõ menet közepén egy jobbhoroggal nagyon elkapta Gomezt, aki hiába próbált fogni, a záporozó ütések közepette nem tudott kitisztulni. Ekkor a bíró -szerintem teljesen jogosan- beszüntette az egyoldalú küzdelmet. A mérkõzést már töltöm fel ftpre, kb 2 órán belül fenn is lesz.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

;D ;D<br><br>http://www.fightnews.com/fightnews_2/he ... br>Tuesday, October 7 2003<br><br><br>Baby: <br><br>Shock the World? The only shock would be if you ever have the guts to fight a real, live heavyweight. You have never fought anyone but a collection of hand-picked, over-the-hill bodies. If you had fought David Izon "anywhere near his prime" he would have knocked you out in a round. Don't fool yourself. Everyone knows exactly why you are being given opportunities on HBO and it sure isn't because of your boxing ability. On his worst day, Gerry Cooney would have used you as a sparring partner.<br><br>It is one thing to talk the talk and totally another to walk the walk. After last week's HBO event you had the guts to say that I "did not impress you and that you are not at all worried about me." Well Baby, now walk the walk!!! You think you can go a few rounds with me, then do it December 6th in NY in your own backyard on HBO. HBO will take the fight, the promoter wants the fight and I will FIGHT YOU ANYTIME, ANYWHERE on a day's notice. Now all that's left for you to do is walk the walk. All you have to say is 'yes, I will fight Juan Carlos Gomez.' <br><br>Unlike you, I have never had anything handed to me. Unlike you, I come from the streets and have worked for everything I have ever received. Unlike you, I will fight anyone, anywhere, anytime. Unlike you, I am a fighter with the heart of a fighter. For only once in your career be a real fighter. Accept my challenge and fight me on December 6th!<br><br>You and your Daddy's excuses are anticipated.<br><br>"The Black Panther" Juan Carlos Gomez, 37-0 (31 KOs)<br>Former Cruiserweight champion, now heavyweight contender <br><br>
bandi
-----------------
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

jó értettem hogy mire gondolsz, csak némi iróniát próbáltam csempészni a mondanivalómba :D<br>Szerintem Mesi is érzi hogy gyengék az ellenfelei, ezért dobálózik Rahman-nal meg Tyson-nal... Azért nem inkább valami egyéb komoly nehézsúlyúval, mert ennek a két embernek már van programja, szal úgysem fognak kiállni vele...<br>Szerintem Wovát kéne odatolni neki, bár ez nem fog előfordulni szerintem
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Romsy<br><br><br>Nehéz kérdés, de nem ez volt a lényeg. Csak azt akartam mondani, hogy egy komoly ütőerővel bíró ellenfélnél valószínűleg nem vigyorgott volna a 10. tiszta ütés után. <br><br><br>Mellesleg Joe Mesitől sem vagyok elájulva. Persze képzett, meg intelligens, de ezzel csak a 3. vanalbeli ellenfelek ellen él meg. Nem hiszem, hogy bajnokaspriáns. Ettől még bekerülhet a top 10-be, tekintve a jelenlegi nehézsúlyú színvonalat...
egyenes

Hova tûnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Hát Gomez megkerült. Sinan pedig lecsúszott a ranglistákon. Ez tény. ;)
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

[quote author=Tommy_Carrot link=board=profiboksz;num=1047303929;start=0#0 date=09/29/03 ť 13:00:24]<br><br><br>Nem Sugar Ray Leonard a promótere?[/quote]<br><br>Nézd!Erről fogalmam sincs.Évekig az uninál volt.Ha most máshová is ment,nem változtat semmit a lényegen 8)<br>
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=Carnivores link=board=profiboksz;num=1047303929;start=0#1 date=09/29/03 ť 12:14:48]Az uni  hurkamatyi ellenfeleket hoz neki,ebből él.<br>[/quote]<br><br><br>Nem Sugar Ray Leonard a promótere?
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Golyó: így saccra melyik veretlen nehézsúlyú nem szenvedne szerinted vereséget Tua-tól? :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Carnivores
Super Champ
HozzászólásokCOLON 508
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Carnivores »

Engem Gomez sohasem győzött meg.Nem tartom tehetségesnek.Cirkálóban mindig is kerülte a nagy neveket,nagy csatákat.És a nehézbe is csak poénból lépett.Jól tudja hogy egy jó és erős ellenfelet ebben a súlycsoportban sohse tudna legyőzni.Az uni  hurkamatyi ellenfeleket hoz neki,ebből él.<br>Majomparádé amit csinál :D
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Golyo »

Nem voltam elragadtatva Gomez teljesítményétől. Továbbra is tolja az ütéseit, sokat üt tenyérrel. A védekezése nagyon szellős. Ha Samil Sam nem ennyire lomha lábon, akkor Gomeznek komoly gondjai lettek volna. Sokszor talált tisztán a török. Szerintem Gomez nem tudna megverni egy jó nehézsúlyút. Valahogy túl laza, túl könnyelmű. Ha Tua lett volna a szombat esti ellenfél, akkor Gomez elszenvedte volna első vereségét. Nem győzött meg.
BUTTON_POST_REPLY