Juan Carlos Gomez

Minden, ami profiboksz!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: kozi »

[quote author=prof link=board=profiboksz;num=1047303929;start=0#0 date=03/17/03 ť 14:54:55]<br>Feladat: melyik a helyes alak? <br><br>Bridzsel vagy briddzsel?<br>[/quote]<br><br>A szélső  ;D<br><br>Kozi<br>
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: prof »

OFF nyelvtan óra ;)<br><br>dz-ddz<br><br>A főnévnél nincs probléma: a török hatással átvett "dz", amúgy hosszan kiejtett hangot hagyományosan röviden írjuk, dz-vel. /A magyar írás egyik fő jellemvonása, hogy egy kiejtett hangot egy betű jelöl. A dz egy betűnek számít, csak többjegyű!/<br><br>Az igéknél akadhat probléma: az írásban jelölt teljes hasonulás tehet mindenről... ;)<br><br>Az edz szóhoz járuló j /felszólító mód jele/ kiejtésben teljesen hasonul a dz hanghoz, így kettőzött dz-vel állunk szemben, amely hosszú dz hangot a d kettőzésével jelölünk.<br><br>edzünk: kijelentő mód, jelen idő, többes szám első személy, alanyi ragozás<br><br>eddzünk: felszólító mód, jelen idő, T/1., alanyi ragozás<br><br>Szegmentálva:<br><br>edz /abszolút szótő/ + ünk /igei személyrag/<br><br>edz /absz. szótő/ + d /a felsz. mód j jelének dz-hez teljesen hasonult, írásban jelölt alakja/ + ünk /igei személyrag/<br><br>De hogy kavarjam a dolgot: lehet kijelentő módban, tárgyas ragozásban is két d:<br><br>Mi eddzük a testünket.<br><br>Ekkor nem a felszólító mód j jele hasonul teljesen a dz-vel, hanem a -juk, -jük  - tárgyas ragozáskor használt igei személyrag -  j-je.<br><br>Az sem mindegy, hogy ugyanazon értelmű igealakoknál a rövid vagy a hosszú alakot használjuk: <br><br>Eddzed!: hosszú alak, edzd!: rövid alak. <br><br>Mód-idő-szám-személy-ragozás-rövid alak~hosszú alak: <br>ezeket kell figyelembe venni egy ige helyes leírásánál.<br><br>Feladat: melyik a helyes alak? Bridzsel vagy briddzsel?<br>A helyes választ beküldők a jövőben nyelvi lektorokként segíthetik a profiboksz.hu munkáját! :D<br><br>ON<br><br>Gomez jelenleg a Dominikai Köztársaságban edzés helyett koktélokkal és szép hölgyekkel múlatja idejét? <br>Nem tudom, irigylendő-e a helyzete, vagy szomorkodjunk, ha az elvesztegetett tehetségét tekintjük...  
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: berti »

Tárgyas ragozásban:<br>Edzd a tested!<br>Alanyi ragozásban:<br>Eddz a meccsre!
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: ppal »

Kedves Ádám!<br><br>Legjobb tudomásom szerint "edzés" a helyes írásmód. Megkettőzőtt dupla mássalhangzóval véleményem szerint csak felszólító módba helyezve használjuk.<br><br>PPal
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Most én arra az időszakra gondolok, amikor Gomez cirkálóban volt és RJJ félnehézben.<br><br>
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Most már Gomez és RJJ egy súlycsoport  ::)
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Szerintem magasan az Uni legjobb boxolója volt és ezt Schdunek is tudta.<br><br>ő a cirkálóban nagy bajnok lehetett volna.<br>Sőtt szerintem RJJ egyetlen riválisa lett volna abban a sulycsoportban(feltéve ha RJJ is felmegy).<br><br>A nehézsuly viszont nagy falat lesz neki(bár Vityából azért még bármikor képes lenne hülyét csinálni)<br>
onoff
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:49:00

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: onoff »

Vagy az UNI az ökölvívást?  ;D
on.Uff.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Igen, erre nem is gondoltam, hogy Gomezen múlik. Akkor Gomez nélkülözi az ökölvívást vagy az Uni Gomezt?
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: prof »

Az UNI hanyagolná Gomezt? Talán Gomez hanyagolja a felkészülést...  :D
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Ha én lennék az UNI döntéshozó szerepében (marhaság, mert nem vagyok), azért tudnám mire értékelni J. C. Gomezt. Még ilyen mellőzötten is minden szervezetnél az élen van. Biztosan építenék rá. Kiváncsi lennék miért hanyagolják. Vagy rosszul érzem?
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: TKO »

Én azt hallottam, hogy Sdunek mesterrel fog megmérkőzni, az öreg Fritz lányának<br>kegyeiért   :D<br>Vagy csak nem tudnak az öreggel megegyezni a tartásdíjon?  ;D
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: gallien »

szerintem egy csomó fejlett kisasszonnyal lóg/áll valahol és vár egy visszahívást don kingtől... :D
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: TKO »

Bocsánat.<br>A Kubai már nem is világbajnok. 8)
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: TKO »

Az Rtl-Klub marketing dumája szerint, a leglustább világbajnok.<br><br>Vajon az RTL-nél hány világbajnokot ismernek Kolosiék?  ;)<br>
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: atya »

Én is szeretnék róla tudni. <br><br>Szeretem a boxát és még jó fejnek is tűnik  ;D
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Termeszetesen varjuk Zsoltitol a valaszt.Szerintem is egy nagyon jo bokszolo a Gomez.<br>
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Engem erdekel mi a helyzet Gomezzel.... <br><br>A musorba mindig beteszik a nevet aztan kesobb leveszik....<br><br>En Gomest nagyon jo boxolonak tartom, szerintem nehezsulyban is vilagbajnok lehetne de nem ezzel a hozzaallassal...
BUTTON_POST_REPLY