Juan Carlos Gomez

Minden, ami profiboksz!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Sziasztok!<br>Sajna a meccsnek csak az összefoglalóját láttam a ZDF-en, de szerintem megérdemelten nyert Gomez! ;)<br>Csak a védekezésen kellene csiszolni! Remélem nemsokára újra látjuk!
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
chubba
Kihívó
HozzászólásokCOLON 237
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 14:40:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: chubba »

És J. Carlos Gomez visszatért!<br>"Juan Carlos Gomez won a ten round unaimous decision over European champion Sinan Samil Sam at the HSBC Arena in Buffalo."
Főtápász
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

[quote author=zanza23 link=board=profiboksz;num=1047303929;start=0#1 date=09/23/03 ť 09:18:05]Lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, de én úgy tudtam, hogy EBU címért csak európai versenyző bokszolhat, nem értem tehát, hogy Gomez hogyan is bokszolhatna érte.  ;D ;D ;D[/quote]<br><br>Ahogy Ádám is mondta, nem tét az EBU öv, tehát ez csak költői kérdés lehet.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Éppenséggel, azért mert valaki nem európai születésű, attól még lehet európai állampolgár. A kérdés, hogy Gomez német állampolgár is-e? (De, lehet, hogy "csak" az EBU álltal elfogadott licensz is elég hozzá.  Azt meg valószínűleg állampolgárság után bárkinek kiadják.)
zanza23
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2003-09-23 09:13:09
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: zanza23 »

Lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, de én úgy tudtam, hogy EBU címért csak európai versenyző bokszolhat, nem értem tehát, hogy Gomez hogyan is bokszolhatna érte.  ;D ;D ;D
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Santos »

SSS hivatalos EBU kihívója még mindig Brian Nielsen! JCG elleni meccsnek nem lehet tétje az EBU öv, hacsak az EBU elnöksége ezt nem hagyja jóvá.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: ppal »

Én is Sinan-nak szurkolok.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Gomez fog nyerni, 6 menetben. A mostani edzője nem fogja hagyni hogy ne látogassa az edzéseket, és lazsálja a felkészülést. Leonardnál talán ő lehet az első számű bunyós, és ezt nem akarja elszalasztani szerintem. (talán)<br><br>KO6 - egyenes KO
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Sziasztok!<br><br>Szerintem ha Gomes fejben ott lesz (egy volt klubtárs ellen szerintem maximálisan), akkor SSS-nek semmi esélye ellene!<br>Gomesből ha megfelelően felkészül, és komolyan veszi a dolgot akkor még akármi is lehet a nehézsulyban!<br>Egy biztos: érdekes meccs lesz!<br>Hajrá Gomes! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Alberto link=board=profiboksz;num=1047303929;start=0#0 date=09/21/03 ť 17:11:35]Van egy olyan érzésem hogy JCG motivált lesz és ugyanakkor jól felkészült.[/quote]<br><br>Ugyanezen gondolkodtam én is... Gomez még nem bizonyíatott a nehézsúlyban, hisz árnyéka sem volt saját magának, mióta súlycsoportot váltott!<br><br>Itt a nagy lehetőség, hogy bizonyítson, hisz Sam egy erős, képzett és esélyes öklöző.<br><br>--<br>PTM<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Van egy olyan érzésem hogy JCG motivált lesz és ugyanakkor jól felkészült. Ez pedig egyet jelenthet: simán megveri SSS-t! Nem vitás hogy tudásban elég nagy a szakadék a két boxoló között, pedig SSS is elég képzett boxoló  (a többi nehézsúlyúhoz viszonyítva)
egyenes

Hova tûnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Attól tartok török öröm lessz a dolog vége. ;)
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Mi lesz a tet ezen a meccsen?Lemond Sinan az europa bajnoki cimrol?
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: nk76 »

Ez nagyon érdekes lesz: Gomez következő ellenfele egy Universumos alak... Kiváncsi vagyok ki fog nyerni
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Szerintem  Gomeznak a képességei alapján lehetne esélye Toney-val szemben, de kérdés, hogy milyen edzettségi állapotban lehet. Amennyit lehetett róla hallani (illetve nem lehetett), nem hinném, hogy valami aszkéta módon készült volna :). Szerintem az USA-ban nem csak az éghajlattal, de a nőkkel is meg lesz elégedve. Ez, pedig "ismerve őt" elég lesz arra, hogy a későbbiekben ismét hanyagolja az edzést. Ilyen mentalitással pedig a legjobbak ellen nagyon nem lesz esélye. Mindenesetre kiváncsian várom, hogy mi lesz a sorsa.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Alberto 11<br><br>Állítólag Gomezt kizárólag a jó nők, gyors autók és a bulizás motiválja. A boksz a legkevésbbé sem. Szerintem azért is akart Miamiba költözni, mert az éghajlattal lehettek még problémái.<br><br>Ami a Gomez vs Toney meccset illeti jelenleg nem sok esélyt adnék Gomeznek. Toney túl jó hozzá, hasonló kaliberű ellenfele még nem is volt a kubainak. Nem tudni mire képes igazán klasszis bunyósok ellen. A Jirov elleni Toney szerintem Gomezt is legyőzné, felőrölné.
"Mindenki a napra tör..."
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Hova tűnt J. Carlos Gomez?

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Uj edzo, uj manager, uj kornyezet, uj orszag....ezek mind olyan dolgok amelyek altlaban motivaljak a versenyzoket. Remelem JC Gomezt is. Gomes mar regen le akart lepni, szerintem ugy latta hogy o mindenkeppen a hatterben szorul  a Klicskok mogott, es ezert is elment a kedve az egesztol. Meglatjuk mit hoznak ki ebbol. <br>Velemenyem szerint egy csucsormaban levo Gomez meg tudna verni Toney-t.
BUTTON_POST_REPLY