Bogesz

Minden, ami profiboksz!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Romsy írtaCOLONBogesz királlyal mi történt? Tegnap kipontozott egy debütáló gyereket :D 1 hónap múlva meg olaszban meccsel.

Szerintem csúnyán félresiklott a búcsúja, ezért futnak neki újra. Bogesz pályafutása mondjuk tényleg szebb lezárást érdemel, mert cikizhetjük ugyan az utolsó 2 év PR-sajtóját vele kapcsolatban, de az biztos, hogy Bognár komoly sportember és büszkék lehetünk rá! A vele kapcsolatos parasztvakításról meg nem ő tehet, ő csak tette a dolgát.

Én szurkolok neki, mert szimpatikus srácnak tartom.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Volt neki.. és ki lett ütve. Mint tavaly Afrikában (ja nem..4 éve Afrikában Fana ellen) és 2 ember.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Bogesznek nem volt már búcsúmeccse?
Avatar
scarggy
Reménység
HozzászólásokCOLON 68
CsatlakozottCOLON 2005-04-17 21:37:33
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: scarggy »

Romsy írtaCOLONBogesz királlyal mi történt? Tegnap kipontozott egy debütáló gyereket :D 1 hónap múlva meg olaszban meccsel.
Ja, ez érdekes, ráadásul váltósúlyban bokszolt. Aztán a könnyűsúlyú IBF interkontiért megy olaszba. :D
Nem félek a cápától. Csak attól, hogy megharap...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Bogesz királlyal mi történt? Tegnap kipontozott egy debütáló gyereket :D 1 hónap múlva meg olaszban meccsel.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
resident0609
Újonc
HozzászólásokCOLON 27
CsatlakozottCOLON 2006-05-01 18:30:34

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: resident0609 »

Ettől a Sark gyerektől láttok még meglepetéseket! énis komáromi vagyok mint ő,sőt 3évig edzettem is vele!iszonyú nagy ütése van!18 éves koráig súlyemelő volt! nem semmi,mi?
pacquiaofan
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2006-02-02 12:33:54

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: pacquiaofan »

Sziasztok!<br><br>Hogy-hogy nem Bogeszt hozták ki győztesnek? Ilyen is van? Hogy-hogy nem léptették le utólag az ellenfelet? Különben is Bogesz csak megcsúszott vagy az ellenfél szándékossan ellökte. Véletlen fejelésről lehetett szó (ökölbe fejelésről)? Szóval nem értem. Nem értem...
palfipisti
Újonc
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON 2005-10-23 00:46:47

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: palfipisti »

Hát sajnos igaz, már a meccs elejétõl fogva Sark támadóan lépett föl és Bogesz vajmi kevés választ tudott nyújtani.<br>Ránézésre is meg lehetett saccolni a KO-t
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: greg »

Én a Kiilu elleni "gyõzelmét" láttam utoljára (azt is nehéz volt végignézni, pláne az eredményhirdetést), az bõven elég volt belõle.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Camo »

Meg sem lepődtem a vereségén. Bár már nem is tudom, mikor láttam utoljára bokszolni, mert annyira nem hozott lázba a teljesítménye, hogy időt szánjak rá. Ez van.  :(
Camo
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1047732539;start=90#94 date=04/23/06 ť 07:37:00]<br><br>Bogesz a 3. menetben kikapott TKO-val.  :(<br>[/quote]<br><br>Egyáltalán nem drukkoltam Bogesz ellen, de sajnos majdnem 100%-ig biztos voltam benn, hogy ki fogják ütni. Láttam tavaly Sarkot, ahogy 1 menet alatt 3 alkalommal is leütötte Kertészt, és láttam, ahogy Bogesz februárban Tapolcán szenved egy 2-62-es mérlegű ürge ellen. Kár volt ezért zakóért, nem szép így lezárni egy pályafutást. Rossz ezt kimondani, de sajnos Bogesz sem tudta meghúzni azt a határt, mikor szögre kellett volna akasztani a kesztyűt.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1047732539;start=75#88 date=04/14/06 ť 09:10:47]Ellenfele a Kertész Henriket néhány másodperc alatt likvidáló Andrzej Sark lesz.[/quote]<br><br>Bogesz a 3. menetben kikapott TKO-val.  :(<br>
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
resus
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2006-02-25 23:06:29

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: resus »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1047732539;start=75#81 date=03/22/05 ť 10:53:47]Tegnap este néztem a Bogesz - Kirkorov meccs ismétlését.A végére voltam leginkább kíváncsi, hogy milyen formát mutatott a "Paksi Atom". :)<br><br>De mégis egy olyan dolog ragadta meg a figyelmemet ami nem a meccshez kötődik. Bognár és Kirkorov a végén olyan tisztelettel adózott egymásnak, hogy jó volt nézni!<br><br>Tudom, hogy a boksz nem mindig a baráti vállveregetésekről szól, de azért örülök, hogy ilyenre is van példa.[/quote]<br><br>Üdv dp!<br><br>Szerintem pedig a boksz nagymértékben erről is szól ( mármint, hogy igenis nagyra tartjuk és tiszteljük ellenfelünket ) hiszen ez egy nemes vetélkedés. A tiszetelet megadása a mérkőzések szerves részét képezi az elején és a végén egyaránt. Szerintem aki ki mer állni egy másik ember ellen küzdeni, tudva azt, hogy az a másik arra készült fel, hogy őt legyőzze, igen tiszteletre méltó. <br><br>Egyébként én azt tapasztalom, hogy a versenyzők szinte mindíg jelzik valamilyen módon ( válveregetés, ölelkezés, kézfogás stb. ) egymásnak a tiszteletüket a meccs végén függetlenül annak kimenetelétől. Tehát a győztes is kimutatja tiszteletét a vesztes felé. Inkább az ellenkezője a kivétel, amit amúgy elég primitív magatartásnak tartok.<br><br>Egész más kategória a meccs előtti üzengetés, illetve a mérlegeléseknél elő- előforduló 'műbalhé', ami sokszor egyszerűen a show része és a fent írtakhoz kevés köze van.<br><br>
Kép
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Felháborító, hogy lehagyták a határozott névelőt a "paksi" szó elött! Skandallum!<br><br>Ezeket a kis szervezeteket meg sosem szerettem annyira :'(<br><br><br>ui.: majdnem kihagytam a félreinformálás szót.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1047732539;start=75#89 date=04/14/06 ť 09:18:26]Kíváncsi vagyok, Romsy hogyan kommentálja ezt a szöveget:D;)![/quote]<br><br>popovics szar, mit keres ott a boxrecen elol, ki a fax rakta oda :D<br><br>kb ezt ;D
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1047732539;start=75#89 date=04/14/06 ť 09:18:26]<br><br>Kíváncsi vagyok, Romsy hogyan kommentálja ezt a szöveget:D;)![/quote]<br><br>Hát, arra én is.<br><br>Szerintem gyermekkorunk egyik mondókáját is idézhetné, kicsit kifordítva: enyém a vár, Tiéd a bulvár...  ;D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1047732539;start=75#88 date=04/14/06 » 09:10:47]Felix-Promotion honlap: "Amennyiben Bognár László gyõztesen hagyja el paksi Atomerõmû Sportcsarnokban felállított ringet, úgy õ lesz az elsõ magyar ökölvívó, aki négy különbözõ súlycsoportban szerzett valamilyen nemzetközi övet, õ lesz az elsõ, aki a férfiak mezõnyében két különbözõ súlycsoportban lett világbajnok, illetve õ lehet az elsõ, aki világbajnokként vonul vissza."[/quote]<br><br>Kíváncsi vagyok, Romsy hogyan kommentálja ezt a szöveget:D;)!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: PTM »

Pályafutása utolsó meccsére készül Bognár Laci. Bogesz a negyedik súlycsoportban vív VB címmérkőzést, ezúttal az IBC kisváltósúlyú övéért.<br><br>Ellenfele a Kertész Henriket néhány másodperc alatt likvidáló Andrzej Sark lesz.<br><br>Felix-Promotion honlap: "Amennyiben Bognár László győztesen hagyja el paksi Atomerőmű Sportcsarnokban felállított ringet, úgy ő lesz az első magyar ökölvívó, aki négy különböző súlycsoportban szerzett valamilyen nemzetközi övet, ő lesz az első, aki a férfiak mezőnyében két különböző súlycsoportban lett világbajnok, illetve ő lehet az első, aki világbajnokként vonul vissza."
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ha Chacón idejön, akkor győztesen fog távozni. Nagy eséllyel TKO/KO győzelemmel. Ennek semmi értelme nem lenne. Technikailag legalább két fokkal képzettebb, mint Bogesz (sry). Az egész szerintem kacsa...
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: dp »

Pénz beszél kutyasz@r táncol.<br>Ezt ne felejtsd el.<br><br>Chacont világviszonylatba nem lehet eladni.Neki már nincs esélye(jelen állás szerint) neves ellenfél ellen valamelyik nagy szervezetnél bokszolni.<br><br>Úgyhogy, bármi lehet!  ;)
BUTTON_POST_REPLY