Bogesz

Minden, ami profiboksz!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: greg »

A Kiilu-meccsbõl kiindulva, Bognárnak csupán annyi feladata van ezen a meccsen, hogy ne ütesse ki magát idõ elõtt, pontozással úgyis kihozzák :P<br><br>Ha lenne bennük egy kis sportszerûség, akkor Kiilu-nak adnának egy visszavágót!!!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: dp »

Nálam a Kirkorov bácsi az esélyes!  :D<br><br>Ha összekapja magát, és Bogesz nem nyújt sokkal jobb produkciót mint legutóbb, akkor Bogesz megint csak "menedzseléssel..." győzhet...
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Darien »

Nem tudom... ha abból indulok ki, hogy Bogesz mit mutatott a legutóbbi meccsén, és hogy Kirkorov mit alkotott Jani ellen, akkor inkább a bolgárt látom esélyesnek. De azért Bogesz többre képes (vagy legalábbis többre volt képes) mint amit legutóbb láttunk tőle. Szóval remélem nyerni fog. Remélem TÉNYLEG nyerni fog!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Azóta már volt Kirkorovnak egy TKO veresége. Ettől függetlenül én közel sem venném biztosra, hogy Bogesz meg tudja verni, pláne ha olyan formát mutat, mint decemberben Győrben. Jani igaz, hogy megverte Kikorovot, de neki is feladta a leckét olyan szempontból, hogy a bulgárnak oltári kellemetlen stílusa van és allig találta meg a ringben, annyit mozgott. Támadni nem nagyon akar, viszont lábon elég jól mozog. Talán még az ütésállósága sem olyan rossz, mert párszor azért Jani is elkapta, mégsem volt igazán megfogva. Azt viszont már most borítékolni lehet, hogy valószínüleg nem ez lesz az év leglátványosabb mérkőzése  :P.  
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: HIE »

Bogesz következő ellenfele Nagy János egykori ellenfele, Kirkor Kirkorov lesz. Kiváncsi vagyok, hogy vajon Laci is meg tudja e majd verni. Nem tartom elképzelhetetlennek, mivel tudtommal Kirkorovnak a Nagy Jani elleni meccse volt az utolsó. Ami pedig elég régen volt.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: greg »

De, igazad van, fõleg a mondatod végét illetõen...
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: HIE »

Szerintem Bogesz, Nagy Józsefhez hasonlóan szintén ki fog kapni a következő meccsén, mert szerintem már a legutóbbi meccsét se nyerte meg David Kilu ellen.<br>Bár ne lenne igazam!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem az lenne a legjobb, ha Bogesz szépen visszavonulna. Ha az a maximum, amit Győrben mutatott, akkor nincs olyan ellenfél, akinek ne lenne rá nagy esélye, hogy megverje. Komjáthi is nagyon szeretne egy visszavágót tőle, és ha összehasonlítom a két bunyós győri teljesítményét, akkor csoda lenne, ha 5 menetnél tovább tartana a meccs  :-[.
hayimpapa
Kihívó
HozzászólásokCOLON 176
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:17:08
Tartózkodási helyCOLON Melbourne, Ausztralia

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: hayimpapa »

Én nem láttam a győri gálát, de ezek után nem is biztos, hogy meg szeretném nézni az óminózus meccset. Persze nem Bogesz tehet arról, hogy így pontoztak, de ami biztos, hogy ilyen pontozással Magyarországot járatjuk le. <br>Sajnos mi is kezdjük ezt a fajta, látványos, "jó menedzselést", ami sajnos a bokszolóink mérlegének javulását mutatja, ugyanakkor egyáltalán nem előre fejlődés. <br>Ettől függetlenül Bogesznak minden jót kívánok, remélem ad egy visszavágót Kiilunak, és akkor lemossa a pályáról  ;). De nem hinném, hogy a menedzsment támogatná ezt a címvédést. Inkább valami könnyebb ellenfél, vagy egy feltörekvő magyar srác...
Hayim
Melbourne, Ausztralia
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Haat , a Bogesz-meccs utan szerintem mar nem csak Italiaba nem mennek majd szivesen vilagbajnoki meccsre a boxolok... Egett a pofam a teve elott. De a konyvekbe csak az eredmeny kerul be.  ???
bandi
-----------------
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Fekete Ember p4p!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: greg »

greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1047732539;start=30#31 date=12/20/04 » 01:08:43]Azt nem tudom, hogy csalás volt-e. Nem merem visszanézni és lepontozni... :-[[/quote]<br><br>Szerintem nem is érdemes, az eredményen úgysem változtat, a kollektív beégés már megmásíthatatlan... :'(
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=nk76 link=board=profiboksz;num=1047732539;start=30#31 date=12/20/04 ť 01:08:43]<br><br> Azt nem tudom, hogy csalás volt-e. <br>[/quote]<br><br>Az :-[, de pár hét múlva nem fog rá emlékezni senki.
nk76
Bajnok
HozzászólásokCOLON 274
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:59:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: nk76 »

[quote author=csontika link=board=profiboksz;num=1047732539;start=15#28 date=12/19/04 ť 12:23:26]Bognár sosem volt egy világbajnok szintü bokszoló![/quote]<br><br>A Bogesz topikot azért nyitottam, mert nekem nagyon tetszett Bogesz. Szerintem volt benne lehetőség, hogy egyszer világbajnok legyen. Pont itt reklamáltam, hogy amikor megvolt rá a lehetőség, akkor nem sikerült világbajnokot kreálni belőle - tehát valami apró szervezet bajnoka lehetne. Ezért örültem az IBC-nél szerzett lehetőségnek. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy ilyen teljesítménnyel lett világbajnok Bogesz. Azt nem tudom, hogy csalás volt-e. Nem merem visszanézni és lepontozni... :-[<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Győrben is csak egy meccsel volt gond.
"Mindenki a napra tör..."
csontika
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2004-12-19 13:16:22

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: csontika »

A nyíregyházi Kótai Misi gálán igazságos eredmények születtek és az lett mindig a győztes aki valóban jobb volt!
Nyíregyháza rulezzzzzzz!
Morales is the best!
csontika
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2004-12-19 13:16:22

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: csontika »

Bognár sosem volt egy világbajnok szintü bokszoló!
Nyíregyháza rulezzzzzzz!
Morales is the best!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Bognár hallatlanul gyengén bokszolt ezen a gálán. Az ilyen bunyóst sajnos tényleg szégyen világbajnoknak nevezni. És ez nem személyes vélemény mert tényleg rendes srácnak tűnik ez a Bognár, de ez arcpiritó csalás volt.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: dp »

Előljáróban annyit, hogy én nagyon drukkoltam Bogesznak a meccs előtt és végig bíztam abban, hogy kiüti (miután látszott, hogy pontozásos győzelemre nincs esélye)ellenfelét.<br><br>_______________________________________________________________<br>Mi volt ez a pontozás?!!!!<br>SZÉGYEN!!!!<br><br>Tiszta Olaszország!Ott vannak ilyen egyértelmű csalások.<br>Nem volt nagy színvonal a meccsen, de Kiilu egyértelműen nyert.<br>Mi szüksége van Félixnek egy olyan bunyósra akit egy ilyen harmatgyenge ellenfél is elver?! Majd jobb lesz legközelebb látni amit látványosan kiütik??<br><br>Le lett jártva az egész rendezvény és az ország is, azok szemében akik látták ezt a meccset!<br><br>CSALÁS!CSALÁS!CSALÁS!
BUTTON_POST_REPLY