Bogesz

Minden, ami profiboksz!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: greg »

Nem hinném, hogy az argentin ide fog jönni Bognár kedvéért. Amúgy meg max egy felhozómeccs lesz neki ez a találkozó, én nem hinném, hogy Bognár bármikor komoly gondokat okozhatna Chacon-nak.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: dp »

Én is olvastam. <br><br>Őszintén szólva Chacón még mindig tud olyan formát hozni, hogy Bogeszt kiüsse.<br>Míg Lacinak lehet, hogy nem sikerül már soha olyan edzettségi állapotba hoznia magát, hogy a Chacón szintűek ellen kibírja a 12 menetet.<br><br>Jó lenne ezt mérlegelnie az Actionnek....
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: greg »

Egy konkurens lapon olvastam, hogy állítólag Bognárnak is el akarják hozni Chacon-t... :o<br><br>Gyors, 1-2 menetes meccs lenne... 8)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1047732539;start=75#80 date=03/16/05 ť 20:15:09]Jani vs Bogesz? Ez a marhaság meg kinek jutott eszébe? Bogesz egy pályája végén lévő bunyós, szép, de nem kiemelkedő karierrel. Jani egy ereje teljében lévő, nagy lehetőségek küszöbén álló bunyós. [/quote]<br><br>Azt hiszem azért mégis érted te a lényeget (Bognár 2 öv). ;)<br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: dp »

Tegnap este néztem a Bogesz - Kirkorov meccs ismétlését.A végére voltam leginkább kíváncsi, hogy milyen formát mutatott a "Paksi Atom". :)<br><br>De mégis egy olyan dolog ragadta meg a figyelmemet ami nem a meccshez kötődik. Bognár és Kirkorov a végén olyan tisztelettel adózott egymásnak, hogy jó volt nézni!<br><br>Tudom, hogy a boksz nem mindig a baráti vállveregetésekről szól, de azért örülök, hogy ilyenre is van példa.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Darien »

Jani vs Bogesz? Ez a marhaság meg kinek jutott eszébe? Bogesz egy pályája végén lévő bunyós, szép, de nem kiemelkedő karierrel. Jani egy ereje teljében lévő, nagy lehetőségek küszöbén álló bunyós. Semmi értelme nem lenne most Bogesz ellen bokszoltatni. Most egy NÉV kell Janinak mint pl Medina. Szerintem.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Egyetértek azokkal, akik szerint hiba lenne Bogeszt Janival összeengedni! Szerintem se ezt az utat keresik Janiék! Chacon után, illetve Medinával a képben felesleges Bogeszről mégcsak beszélni is! Ezzel nem Bognárt akarom bántani, hanem csak tartom Janival egy kategóriába tartozónak! Bár ha jobban meggondoljuk 2 világbajnoki öv... ;D :D :D
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Santos »

Hiba lenne Janit Bogesz ellen ringbe küldeni. Persze, ha kikap Janika a következő meccsen, akkor ez lenne a legkézenfekvőbb megoldás, hogy vissza tudjon kapaszkodni. Simán TKO/KO-val nyerné a Bogesz elleni meccset, amivel Bogesz vissza is vonulhatna. Ebben a meccsben lenne is pénz szerintem. <br><br>U.i.: Mindig jó, ha van egy tartalék 'világbajnok' a tarsolyban... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: justy »

Bar ha belegondulunk, hogy Jani lehetne az elso bunyosunk, aki 3 ...khmm...[sub]kisebb[/sub] szervezet ovet is birtokolja... ;)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hanyagolni kéne ezt a Bognárt... Janinak jó boxolók ellen kell meccselnie!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: supras »

Jani szerintem kicsapná Bogeszt.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=prof link=board=profiboksz;num=1047732539;start=60#74 date=03/15/05 ť 16:20:02](Eger, Noszvaj, Lillafüred: Sport1 nélkül bár, de igazán pihentető táj[/quote]<br><br><br>Itt voltál a szomszédomban prof!  :D<br>Remélem tetszett a környék!<br><br>A Nagy-Bognár meccsről időpocsékolás beszélni.<br>Ha Janinak esetleg nem jön össze valami, ő inkább visszavonul, minthogy ébérért bokszoljon régi motorosokkal. Legalábbis én ezt nézem ki belőle.<br><br>És azt, hogy nagyon nagy esélye van komoly (!) világbajnoki címet nyerni!!!
janos1
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 07:35:27

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: janos1 »

Janit és Bogeszt nem mint menedzser hoztam össze, hisz nem is vagyok az, biztos, hogy menedzseri szempontból nem jöhet létre, hisz Jani számára ez nem tét. De, egy pályát befejező Bogesz számára nagy dolog lenne, de igazatok van nem jöhet létre.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=penge link=board=profiboksz;num=1047732539;start=75#80 date=03/15/05 » 20:00:55]Elképzelhetõ hogy összehoznák a Nagy-Bognár meccset[/quote]<br><br>Már egyszer összehozták, akkor Jani simán nyert, és még távolról sem volt ilyen rutinja, mint most...<br><br>De szerintem, egy Bognár elleni lehetséges meccs miatt inkább ne kapjon ki Nagy Jani :D
polo
Kihívó
HozzászólásokCOLON 111
CsatlakozottCOLON 2003-12-25 15:04:17

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: polo »

Elképzelhető hogy összehoznák a Nagy-Bognár meccset,...ha Jani kikapna egy Címmeccsen,és Bognárnak ezidőtájt meg van még a két gagyi öve,vagyis sikerül olyan ellenfeleket hozni neki,hogy addig nem kap ki.
Maromero the unforgettable
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=janos1 link=board=profiboksz;num=1047732539;start=75#78 date=03/15/05 ť 18:47:12]Nem értem mért mondjátok, hogy a Kirkorov öreg, egy héttel fiatalabb a Bogesznél, és öt évvel Hopkinsznál.[/quote]<br><br>Janos1<br><br>Lehet, hogy rossz az a megfogalmazás, hogy Kirkorov öreg. Akkor inkább az a helyes, hogy kiégett. Ez pedig nem kor függvénye. Van, aki 30 éves korára "beleöregszik" a bunyóba, és van olyan, aki 41 évesen is nagyon jó formát mutat mind kondicionálisan, mind mentálisan. Ilyen Hopkins. De Kirkorov nem ez utóbbi csoportba tartozik. Csak meg kell nézni a rekordját, az utóbbi hét meccséből csak egyet tudott megnyerni, a többit elbukta. Az az egy győzelem is egy olyan bunyós ellen jött össze, aki az eddig az összes (szám szerint 7) összecsapását elveszítette.<br><br>[quote author=janos1 link=board=profiboksz;num=1047732539;start=75#78 date=03/15/05 ť 18:47:12]Hozzáteszem, hogy addig nem hagyja abba amig Nagy Janival nem lessz visszavágó mérkőzése, de ez majd egy év múlva talán.[/quote]<br><br>Na ezt a meccset szerintem jobb ha Bogesz elfelejti, ha nem akar nagyon ráfizetni. Az egy dolog, hogy Jani sokkal esélyesebb lenne, de menedzselési szempontból sem lenne nagy értelme tető alá hozni az összecsapást. Jani egy "igazi" világbajnoki cím felé kacsintgat, míg Bogesz ettől oltári messze van. Meg pillanatnyilag Laci egy súlycsoportal feljebb is van. Nem hiszem, hogy nagyon fogyasztani akar, Jani pedig nemhogy ezért, de más meccsért sem hiszem, hogy mostanában feljebb menne. Jó neki nagypehelysúlyban. Én legalábbis nem hallottam, hogy gondja lenne a súlyával.<br>
janos1
Újonc
HozzászólásokCOLON 26
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 07:35:27

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: janos1 »

Nem értem mért mondjátok, hogy a Kirkorov öreg, egy héttel fiatalabb a Bogesznél, és öt évvel Hopkinsznál. Bogesz kiváló kondiba van és igen technikás búnyos, és még van benne tartalék és akarat. Meg kellet volna nézni szolnkon és más lenne a véleményetek. Hozzáteszem, hogy addig nem hagyja abba amig Nagy Janival nem lessz visszavágó mérkőzése, de ez majd egy év múlva talán.
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1047732539;start=45#54 date=03/15/05 ť 11:22:05]<br><br>Ez akár még a meccs tudósitásának is elmenne  :).  [/quote]<br><br>Sajnos, nem tudtam követni a gálát a hosszú hétvége kínálta családi üdülés miatt (Eger, Noszvaj, Lillafüred: Sport1 nélkül bár, de igazán pihentető táj :)), viszont megnyugtató tudni, hogy a világ a maga kiszámítható módján halad előre...  ;)<br><br>Bogesz mindig megérdemli a sikert, gratulálok!<br><br>
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Csepi link=board=profiboksz;num=1047732539;start=60#71 date=03/15/05 » 15:28:02]Két világszervezet világbajnoka![/quote]<br><br>Naa, azért sztem kezeljük a helyén ezeket a címeket... :P
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Bogesz

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Csepi link=board=profiboksz;num=1047732539;start=60#71 date=03/15/05 ť 15:28:02]Nem értem, miért kellene abbahagyni Bognárnak a versenyzést! Két világszervezet világbajnoka! Pénzt kereshet szeretett sportágával!Rövid időn belül  Pakson, vagyis hazai környezetben védheti meg címeit!<br>37 éves korára sincs lelakva (bocsi a kifejezésért). Kondciója kiváló! Szerintem minden adott, ahogy a riportban is elmondta, hogy még legalább két évig versenyezzen.<br><br>Csepi[/quote]<br><br>Én azért vagyok azon az állásponton, hogy be kéne fejeznie, mert nem szeretném, ha az lenne a pályafutásának a vége, hogy a padlón fekve kiszámolják. Közel sem biztos, hogy mindíg ilyen ellenfelet sikerül szerezni neki, mint a kiöregedett és kontrára játszó Kirkorov. A Kiilu elleni meccsen nagyon látszott, hogy egy igazi offenzív bunyós nagyon kellemetlen perceket tud neki szerezni. És itt most nem a pontozásra gondolok, hanem arra, hogy nem sok hiányzott a kiütéshez. Egy kicsivel rutinosabb bunyós legázolta volna a padlózás után. Szerintem Laci sem szeretne vereséggel véget vetni az aktív sportpályafutásának, pláne nem Pakson, hazai környezetben. Szerintem már ez is szép eredmény, hogy két kisebb szervezet világbajnoki címét begyüjtötte jóval túl a legjobb évein. Azt meg nem hiszem, hogy annyira rászolulna a pénzre, hogy azért bunyózzon. Az tényleg szép és becsülni való dolog, ha valaki úgymond a sport kedvéért bokszol, de az egészségét is szem előtt kellene tartani. Kirkorov rá a példa, hogy az idő múlása mekkora hatással lehet a szervezetre.<br>
BUTTON_POST_REPLY