Kisváltósúly

Minden, ami profiboksz!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem Cotto van annyira összeszedett hogy megverje és még nem akkora bajnok hogy ellegyen szállva magáról. A bizonyítási vágya szerintem túl nő a mostani ellenfelén.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Most már hivatalos:<br><br>2005. június 11-én kerül megrendezére a Cotto - Abdulaev WBO kisváltósúlyú címmeccs.<br>Sokan előre temetitek Cotto ellenfelét, de én adok neki győzelmi esélyt. És ne feledjük, hogy volt néhány olyan meccs az utóbbi években ahol, a már befutott profi szárt megtréfálta egykori amatőr legyőzője... <br>Nos Abdulaev legyőzte Cottot a fejvédősök közt...<br><br>A többi kiderül júniusban!
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: capture »

Én már nagyon várom a GAtti-Mayweather meccset jó meccsnek igérkezik persze MAyweather sikerrel én Mayweathert tartom a legjobb boxolónak mondjuk azért is mert Roy Jonest látom benne.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Holly, <br><br>Akkor azon a meccsen megkapjuk a választ, mindketten. Bár ez neked egyértelmű jelenleg. Csak azt sajnálom, hogy pont az ellen bokszol Abdulaev, akit kedvelek. Egy a lényeg: az igazság ideát lesz annak az estének a végén.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Dp<br><br>Abdullaev megkapta az esélyt. Ő lesz Miguel Cotto következő ellenfele június 11-én New Yorkban! Érdekes párosítás, amatőr korukban többször verte Cotto Abdullaev. Most szerintem fordítva fog elsülni a dolog.
"Mindenki a napra tör..."
Alex_Stefi
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2004-05-18 20:30:14
Tartózkodási helyCOLON Szolnok
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Alex_Stefi »

[quote author=supras link=board=profiboksz;num=1106309621;start=15#26 date=03/25/05 ť 12:14:54]De nagyon remélem hogy Gatti KO-zza May-t[/quote]<br><br>Hát én is remélem, hogy Gatti betömi végre May pofáját ...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát ja, nem ártana pár komolyabb ellenfél... Nem szeretném hogy tiszteletbeli Polish-os legyen ebből a srácból :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Holly, <br><br>Lehet, hogy most még nem sok esélye van Abdullaevnek, de szerintem hamar odaérhet. Úgy érzem van benne potenciál.<br>Bár, tény, hogy a profik között is ideje lenne lemérni a képességeit.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: supras »

De nagyon remélem hogy Gatti KO-zza May-t
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: supras »

Én úgy érzem hogy Mosley ha formában van akkor nagyon nagyon meglepegetné (de szépen fogalmaztam)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Dp<br><br>Ja Mosley és Oscar tutira nem fog már szerintem se Mayweatherrel bokszolni, de elméletileg lehetséges ez a meccs ott szerintem Floyd kikapna.<br>Cintron kicsit kipróbálatlan még világszinten, pedig én is nagyon csípem a fickót. Margarito maximum a fizikai főlényével nyerhetne Mayweather ellen mással nem.<br>Cottos a Bailey elelni meccs óta nekem nagyon gyanús, Abdullaev pedig teljesen más szint hiába volt olimpiai és világbajnok mataőrként. Én kedvelem Abdullaevet, de még a hivatalban lévő világbajnokok is csúnyán elvernék nehogy a világklasszis Mayweather.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1106309621;start=15#21 date=03/24/05 ť 12:33:18]Hát, ha szabad, akkor tippelek [/quote]<br><br>Ugyan már, tanárúr!  ;)  Ez csak természetes!  :)<br><br>Nálam kisváltóból Tszyu az abszolút esélyes. Szerintem meg tudná fogni. Rajta kívül még Cotto és Abdulaev(!) az aki meglepheti. <br>Váltóból pedig Judah (minimum a Spinks elleni KO-s formával!) és Cintron és Margarito szedheti szét.<br><br>Mosleyben nem bízok (legalább a következő meccs végeredményét várjuk meg), De La Hoya pedig nem fog a Pretty Boy-al bokszolni.<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Könnyűsúlyban senki ebben biztos vagyok. Kisváltósúlyban egyedül Tszyunak lenne esélye Floyd ellen szerintem, de kérdéses mikro ég ki az ausztrál. Spadaforát szerintem nagyon simán verné May, könnyű meccs lenne, Spadi régóta szarul bokszol. Cottonak korábban adtam esélyt, de Corley ellen látszott, hogy egy gyors, sokat mozgó bunyós zavarba tudja hozni és Mayweather pont ilyen.<br>Váltósúlyban már más a helyzet. Ott azért már nagyobb darabok a srácok. Judah, De la Hoya, Mosley mindenképpen esélyes Mayweather ellen már csak a kemény ütőerő miatt is. Spinks hasonló stílusú mint Floyd csak gyengébb kiadásban, kevés ütőerővel. Szerintem őt megverné. Ami a fenti három bunyóst illeti ők esélyesebbek Mayweather ellen 50%-nál, de mindegyik érdekes meccs lene. Én a következő bunyósokat szeretzném sorrendben látni Mayweather ellen:<br>1. Tszyu<br>2. Harris vagy Cotto<br>3. Spinks<br>4. Judah vagy Mosley<br><br>ha ezeket megverné akkor minden idők 10 legjobb bunyósába is beférne szerintem.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1106309621;start=15#20 date=03/24/05 ť 11:00:33]Holly, mit gondolsz ki lehet az aki megállíthatja a jövőben Mayweathert?<br><br>Könnyű - kisváltó és váltósúlyú bokszolók közük várnám a tippjeidet és természetesen másokét is...[/quote]<br><br>Hát, ha szabad, akkor tippelek: talán (!) Kostya Cju, Zab Judah vagy Paul Spadafora. Cju talán egy nagy ütésben is bízhat, egyébként 12 menetes meccsekre tippelnék, de tényleg nehéz a kérdés...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1106309621;start=15#19 date=03/24/05 ť 09:56:52]Floyd egy istenáldotta tehetség. Sok  [/quote]<br><br>Igen, így van.<br><br>Holly, mit gondolsz ki lehet az aki megállíthatja a jövőben Mayweathert?<br><br>Könnyű - kisváltó és váltósúlyú bokszolók közük várnám a tippjeidet és természetesen másokét is! Azért neveztem meg ezt a három (közvetlenül egymás mellett lévő) súlycsoportot, mert itt egy - egy jól fizetős meccsért bárki, le - vagy fel tud menni.<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mayweather nem csak a boksztudásban első súlycsoportoktól függetlenül, hanem parasztságban is. Régóta ez van már. Nála talán csak Mayorga a bunkóbb, meg esetleg Toney.<br>Ettől függetlenül Floyd egy istenáldotta tehetség. Sok helyen úgy írnak róla az angolok meg az amerikaiak, hogy "Pound for pound picasso" ami hűen tükrőzi milyen bunyós is ő. Gatti ezen a meccsen csak egy nagy ütésben bízhat, másban nem. Ha nem tudja kiütni valahogy Mayt akkor nem nyerhet ezen a meccsn. Az én tippem Mayweather TKO a 8. menetben.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

"Floyd egy meglepő kijelentést is tett, miszerint ő nem tiszteli a harcos Gattit, mint bokszolót."<br><br>Ez a Gatti - Mayweather sajtótájékoztatón hangzott el, ahol Gatti a súlycsoport WBC világbajnoka nem volt jelen.<br><br>Nem tudom, ti, hogy vagytok vele, de én nem szimpatizálok Mayweatherrel, jobban mondva azokkal a dolgokkal amiket a ringen kívül mond és tesz. <br>Tény, hogy súlycsoportoktól függetlenül az egyik legjobb bunyós, de ez még nem jogosítja fel mindenre.<br><br>Tudom, hogy nem Gatti az esélyes a meccsen (én 30%-ra taksálom a sanszát), de örülnék ha borulna a papírforma!  ;D
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: justy »

Hollywood,<br>Igen, ez a 157 fontos meccs-suly elegge arra mutatott, hogy nem volt egy leanyalom a 140 font bemerese. Valto felett a rovidebb kezeinel is nagyon problemaja lehet a meggondolatlan rohanasa miatt bekapott nagyobb pofonok miatt.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Justy<br><br>Szerintem Cotto legkésőbb jövő év végén felmegy váltósúlyba. Még 3-4 meccs adok neki kisváltóba. A súlyát már most is nehezen hozza, a meccsen már középsúlyúként lépett ringbe (157 fonttal)!<br>Attól viszont tartok, hogy a rövid kezeivel nem fog tudni váltósúly felett érvényesülni.
"Mindenki a napra tör..."
justy
Bajnok
HozzászólásokCOLON 478
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 14:15:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: justy »

Nekem egyaltalan nem tetszett Cotto tegnapi boksza. Hatalmas utoereje van, ez teny. Nagy szive is van, ezt is lathattuk. Viszont ilyen taktikaval egy Kosztya vagy egy Mayweather ellen ugy vegzi, mind Vargas Trinidad ellen. Most kepzeljetek el a megroggyant Cottot egy Tszyu ellen! 15 mp alatt a foldon van, az szinte biztos. Egy kicsit vissza kellene venni ebbol az orulten nyomulos, terrorizalos stilusbol, mert az igazi nagyagyuk ellen ez ongyilkossag. Mert birja az utest, az igaz, de ANNYIRA azert nem. Egyebkent minden adottsaga megvan, hogy hosszu ideig a kisvaltosuly meghatarozo egyenisege legyen - amennyiben tudja/akarja tartani a sulyat.
BUTTON_POST_REPLY