Kisváltósúly

Minden, ami profiboksz!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Nagyon felkeltetted az érdeklődásemet Holly!  :D<br><br>Cottot eddig is az egyik legjobb trónkövetelőnek tartottam súlycsoportoktól függetlenül.De ezzel a győzelmével bebizonyította, hogy esélyes bárki ellen.<br>Még nem láttam a meccset de megpróbálom minél hamarabb letölteni, addig csak a beszámolódra tudok támaszkodni.<br>Corleyt legyőzni, méghozzá így, nagyon - nagy fegyvertény!<br><br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Most így nézve a meccset Corley iszonyat nagy verést kapott összeségében véve. Az utolsó leütésnél el se találták, de letérdelt már. Nagyon kemény meccs volt mindkét bunyósnak.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: kozi »

Hatalmas meccs volt, Holywood mindent leírt, csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem még tovább lehetett volna engedni,kicsit korainak éreztem ezt a leállítás. Bár Corley biztos nem húzta volna sokáig.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Megnéztem a Cotto vs Corleyt. Iszonyat jó meccs.<br>Az első menetben már látszik, hogy Cotto csak KO-ban gondolkodik. Minden ütését brutálisan meghúzza. Kb 25 mp elteltével Corley lemegy, egy balhorogtól, de Cotto kicsit el is löki, de alapvetően ez ütéstől volt. Ezután aztán mint egy gép mindent hozzávág Corleyhoz, ami a keze ügyébe kerül. Nem sokkal később egyszer nagyon megfogja az amerikait, de az regenerálódik és visszajön. Két-három alkalommal nagyon tisztán keresztbe veri Cottot, aki nem lassul. A menet végén még egy kis dulkodás, Cotto leakaszt egyet a bírón keresztül a kihívónak a biztonság kedvéért. A közönség örjöng, az ilyen meccsekért érdemes nézni a bokszot.<br>A második menet ott folytatódik ahol az első abbamaradt. Továbbra is hatalmas elánnal megy Cotto, aki a menet felénel egy brutálisan erős ütést helyez el Corley heréire. A továbbiakban végig Cotto az agresszor, de Corley párszor megint keresztbe veri ballal. Ebből egy nagyobb ütés van, de ez nem lassítja le a puerto ricoit. Ez is Cotto menete, de a mélyütés miatt le kell vonni tőle egy pontot. A menet végét jelsző gong után most Corley ver le egyett a világbajnoknak. Ez a két bunyós nagyon utálja egymást, szinte süt a gyülölet a szemükből.<br>Harmadik menet ugyanígy kezdődik Cotto jön előre, de kb 40 mp után iszonyúan megfogja őt Corley egy szűk jobbhoroggal. Cotto lába harmonikázni kezd. Cottoban iszonyat módon benne van az ütés és még 2 perc van a menetből. Corley folyamatosan űzi a menekülő bajnokot és sokat üt testre. Cotto végig a kölekenél védekezik szinte, de szorult helyzetből vissza visszatámad, ami mutatja, hogy egy nagy bajnokról van szó akinek helyén van a szíve. A menet végén még egy brutális jobbhorog robban fel Cotto állán, de sikerül kihúzni a menetet. Ez nagyon simán Corleyé volt, talán két ponttal is ahogy Lederman pontozta, bár a fiatal puerto ricoi nem ment le.<br>A negyedik menetre Cotto teljesen rendbejön, bár már nem támad annyira fejetlenül mint az elején. Cotto visszaveszi teljesen az iránytíást, bár Corley veszélyes horgai és felütései továbbra is találnak néha néha. 1 perccel a menet vége előtt Cotto kap egy mélyet, ami után levonnak egy pontot a kihívótól. A menet vége viszont Corleyé, de összeségében véve ez újta a bajnok menete.<br>Az ötödik mementben Cotto jön előre és elég sokat talál is. A menet felénel egy nagyon nagy találata van, ami után vérszemet kap. A közönség iszonyat hangulatot csinál, mindenki áll szinte az egész meccsen. Cotto egy testütéssel, ami után Corley reklamál, hogy mély volt leküldi a kihívót, de az abszolút nincs megfogva bár a fején látszik, hogy neme yg könnyű este a mai. Fél perc van még, de Corley megint letérdel és a bíró leállítja a meccset. Nem tiltakozik annyira Corley először, szerintem iszonyat nagy verést kapott összeségében véve, bár az edzői és a segédei nincsennek kibékülve az eredménnyel. Szóváltás si kialakul a Cotto és a Corley team között. <br>Cotto ezen a meccsen megkapta a leckét, nehéz helyzetből is vissza tudott jönni, egy nagyon jó Corley ellen, aki fordított alapállása, a hosszú kezei és az egész stílusa miatt egy iszonyat kellemetlen ellenfél. Mindenképpen a súlycsoport legjobbjai között van a puerto ricoi, aki Tszyu és Mayweatheren kívül mindneki ellenesélyes lenne, de lehet őket is megverné.<br><br>Nagyon ajánlom a meccset mindenkinek, csak 65 mega, így gyorsan lejön. Feltétlenül nézzétek meg.
"Mindenki a napra tör..."
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Szerintem Tszyu ellen bármi megtörténhet.<br>Cotto is megnehezítheti Mayweather dolgát.<br>De szívesen megnézném Oscar ellen is.<br>Úgyhogy csak hajrá!<br>
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Golyo<br><br>Én többek közt két dologra éreztem rá nagyon: Tyson Williams elleni és Tarver Johnson elleni vereségére.Nálunk volt valami a levegőben... ;D<br><br>Kíváncsi vagyok egyébként, hogy a jövőben ki lesz az aki Floydot nagy csatára kényszeríti, esetleg meg is veri?!
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Golyo »

DP<br><br>Értem. Nekem is volt néhány ilyen megérzésem, pl : Marquez kiüti Pacmant, de hát az sem jött be. Éppen ettől éredekes. Floydot azért nem féltettem most, mert az álla nem hagyja cserben, egy nagy ütésen kívül pedib Bruseless másban nem nagyon bízhatott.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Golyo<br><br>Sok meccs előtt vannak megérzéseim, amik eddig 80%-ban bejöttek.Van amikor megegyeznek a papírformával van amikor nem.Eddig nem írtam le ezeket, de most megtettem és nem jött be. - Van ilyen.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Mayweather legyőzte Bruselest!!! ;)<br>Egy nagyon egyoldalú küzdelemben zseniális boxot mutatva Floyd végig vezetett, amikoris a 8. menetben testen megfogta Bruselest aki padlóra került, de folytatta a küzdelmet. Ezt követően Floyd ismét padlóra küldte elenfelét, majd ezt követően a sarokból, és a ring orvos is jelezte, hogy befejezik a küzdelmet. Bruselesnek nem volt sansza a győzelemre. Mayweather már az első menetben kézbe vette az irányítást, és a mérkőzés során végig kézben is tartotta. Jó meccs volt! :)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Én se hiszem, hogy ez a Bruseles megverné Floydot! Bár Royról se gondoltuk, hogy kiütik (2X!!!)! Mégis szerintem Mayweather egyértelműen lefogja győzni ezt a srácot! Jó lenne élőben látni a meccset valami hazai adón! ;) :)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: kozi »

Láttam Bruselesnek egy meccsét és abból annyi derült ki, hogy elég gyors, nagyon sokféle ütésfajtát használ, rengeteg kombinációt üt kevés balegyenest. Balhorga a legveszélyesebb fegyvere, kontrábol is jól üt vissza, de elég valószinütlennek tartom, hogy megverje Mayweathert, bár elképzelhető, hogy párszor olyan kellemetlen helyzetbe hozza mint Corley. A meccs legelején lehet esélye Bruselesnek utána szinte semmi. Az álla nem volt letesztelve ezen a meccsen amit láttam ugyhogy az számomra kérdéses, a tippem viszont Mayweather WP nagyon simán.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: greg »

Viszont a Tszyu vs. Hatton érdekes futam lesz, szerintem... 8) Remélem, vmelyik csatorna leadja majd itthon.
Golyo
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 519
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: Golyo »

DP<br><br><br>Nem láttam a képet, nem láttam az ellenfelet. Azt mindenesetre nehezen tudom elképzelni, hogy Mayweather bármilyen módon kikapjon ettől a fiútól.  Cotto persze hogy azt nyilatkozza: nem csak a honfitársa, de az edzőjük is ugyanaz. Nem, Bruseless eddigi eredményei alapján nem látom, hogy miért lenne komoly fenyegetés.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Kezdük mindjárt az aktuális Mayweather - Bruseles meccsel! Cotto szerint Mayweather KO-val fog kikapni a puerto rico-i vetélytársától.Az eredménylistája nem mutat sokat a srácnak, de a sajtótájékoztatón készült kép alapján nekem is furcsa érzésem támadt.Nem tudom megmondani miért.<br><br>Nektek mi a véleményetek?
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Kisváltósúly

Hozzászólás Szerző: dp »

Végignéztem az oldalakat és nem találtam ilyen topicot.Szerintem a súlycsoportban lévő bokszolók minősége és a meccsek irama szinte megköveteli, hogy legyen egy ilyen is.
BUTTON_POST_REPLY