Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

PTM írtaCOLONÉn még vezettem is meccset neki, de nem emlékszem rá, hogy bunyózik. Rég volt - talán juniorban.
Nos revidiálnom kell magam, sokat fejlődött Gábor, ott volt a Paksi Kupán. Ami a svájci menedzsert illeti, az egy vicc, Gáborék kijárnak svájcba bokszolni, és ez a pali önjelölt menedzser, szóval még várpalotán van.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Én még vezettem is meccset neki, de nem emlékszem rá, hogy bunyózik. Rég volt - talán juniorban.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Manoka
Reménység
HozzászólásokCOLON 100
CsatlakozottCOLON 2005-10-03 14:32:43

Hozzászólás Szerző: Manoka »

Folyamatosan kapom a hireket Gáborról, csak egy baj van, én ismerem, Várpalotán bokszolt és semmi eredménye nem volt, fogalamam sincs hogy kerülhetett svájcba, de egy biztos, nem lesz világverő. Még mindig amatőr és amatőrben szeretnének vele eredményeket elérni, ezidáig nem sikerült, ellenfelei az amatőrknél is gyengék, nem is értem a menedzserét, bár rám megharagudott, mert nem közöltem le a hireit, sajnálom, de ismerem az amatőr ökölvivást, és nem tud megetetni az ellenfelekről. Ráadásul mint mondtam ismerem Gábort is, sőt lent jártam várpalotán és elmentem egy edzésre is, ott fotóztam a csapatot, köztük Gábort, semmi eredmény itthon, remélem kint lesz, de nem bizok benne.


Erwin írtaCOLONTalán emlékeztek rá, hogy nem is olyan régen jelentettünk meg egy rövid hírt Vető Gáborról:

http://www.profiboksz.hu/hir.php?id=11885

Újra kaptam infókat a srác menedzserétől. Hírt most nem akarok belőle írni, mert egyrészt mégiscsak a profi bunyó a profilunk, másrészt igazságtalan lenne a többi feltörekvő magyar tehetséggel szemben, ha Vetőről írnék, róluk viszont nem.

Azt már korábban írta Duetchler, hogy tárgyaltak a K2-vel, és állítólag közel állnak ahhoz, hogy Gábor 2009-től náluk kezdjen profi karrier, és beígértek neki egy meccset valamelyik amerikai Klitschko gála undercardjában. Meglátjuk, ebből mi lesz.

A friss hír pedig ez, hozzá két kép:

Gabor Vetö erhielt Trophäe ‚Bester Boxer des Backfischfestturniers 2008’

Beim traditionellen Backfischfest in Worms (Deutschland) wurde der ungarische Amateurboxer Gabor Vetö (19/Varpalota) als bester Boxer des Backfischfest-Turniers 2008 mit einer Trophäe ausgezeichnet. „Es freut mich sehr, dass Gabor Vetö hier bei uns in Worms geboxt hat – er ist ein Superjunge“, sagte Wolfgang Bischer, Sportwart des südwestdeutschen Amateurbox-Verbandes.

Gabor Vetö got the trophy ‚Best Boxer of Backfischfest tournament 2008’

At the traditional Backfischfest tournament in Worms (Germany) the hungarian amateur-boxer Gabor Vetö (19/Varpalota) got a beautiful trophy ‘Best Boxer of Backfischfest tournament 2008’. “It’s a big pleasure to have such an excellent boxer like Gabor Vetö here in Worms – he’s a very good talent”, said Wolfgang Bischer, Technical Director of the SWABV.


Kép

Kép

Ha minden igaz, akkor kapunk dvd-t a srácról. Felteszem majd ftp-re, és akkor meg lehet nézni, hogy mit tud.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Talán emlékeztek rá, hogy nem is olyan régen jelentettünk meg egy rövid hírt Vető Gáborról:

http://www.profiboksz.hu/hir.php?id=11885

Újra kaptam infókat a srác menedzserétől. Hírt most nem akarok belőle írni, mert egyrészt mégiscsak a profi bunyó a profilunk, másrészt igazságtalan lenne a többi feltörekvő magyar tehetséggel szemben, ha Vetőről írnék, róluk viszont nem.

Azt már korábban írta Duetchler, hogy tárgyaltak a K2-vel, és állítólag közel állnak ahhoz, hogy Gábor 2009-től náluk kezdjen profi karrier, és beígértek neki egy meccset valamelyik amerikai Klitschko gála undercardjában. Meglátjuk, ebből mi lesz.

A friss hír pedig ez, hozzá két kép:

Gabor Vetö erhielt Trophäe ‚Bester Boxer des Backfischfestturniers 2008’

Beim traditionellen Backfischfest in Worms (Deutschland) wurde der ungarische Amateurboxer Gabor Vetö (19/Varpalota) als bester Boxer des Backfischfest-Turniers 2008 mit einer Trophäe ausgezeichnet. „Es freut mich sehr, dass Gabor Vetö hier bei uns in Worms geboxt hat – er ist ein Superjunge“, sagte Wolfgang Bischer, Sportwart des südwestdeutschen Amateurbox-Verbandes.

Gabor Vetö got the trophy ‚Best Boxer of Backfischfest tournament 2008’

At the traditional Backfischfest tournament in Worms (Germany) the hungarian amateur-boxer Gabor Vetö (19/Varpalota) got a beautiful trophy ‘Best Boxer of Backfischfest tournament 2008’. “It’s a big pleasure to have such an excellent boxer like Gabor Vetö here in Worms – he’s a very good talent”, said Wolfgang Bischer, Technical Director of the SWABV.


Kép

Kép

Ha minden igaz, akkor kapunk dvd-t a srácról. Felteszem majd ftp-re, és akkor meg lehet nézni, hogy mit tud.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Hát igen, a lábon mozgás az amit egyikőjük sem sajátított, még el annyira, de úgy ez eddig elég hátrányban volt, ráfigyelek erre. A magasabb srácnak a Taktika a távolról ütés volt a másiknak pedig a kemény kontrák, mondjuk ő elég rosszul szerepelt most, nem pörgött fel.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

A hosszabb srác nem a hétvégén egyesítette a nehézsúlyú öveket? :)
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Hozzászólás Szerző: Pisti »

supras írtaCOLONIsmét össze eresztettem a srácokat

http://www.youtube.com/watch?v=Owq8ZHMtVws&feature=user

Ha a nevemre kattintotok ott (TattooAti) akkor vannak edzés bunyók illettve zsákolás iskolázás stb.
Supras, ha egy tanácsot elfogadsz...mind a két srácnak egyelőre használhatatlan a lábmunkája (a zöld srác rendre összezárja a lábát, a másik pedig nem lezárja, hanem lenyomozza az ellenfél mozgásirányát)
Az alap feladat, játékosan megtanitani hogy a lábbán könnyedén, esztétikusan mozogjon...
Addig a kesztyüzés borzalmas látvány, ugy néz ki mint egy ringlispil, az egyik forog egy álltala megszokott irányba a másik pedig követi és néha, ha véletlenül közelkerülnek egymáshoz akkor ütnek.
A támadás és a védekezés csak is a test összehangolt munkájának az eredményeként lehet hatásos és szép.
Rengeteg rávezető gyakorlat van és nagyon sokat lehet fejlödni már honapok alatt is...
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Ismét össze eresztettem a srácokat

http://www.youtube.com/watch?v=Owq8ZHMtVws&feature=user

Ha a nevemre kattintotok ott (TattooAti) akkor vannak edzés bunyók illettve zsákolás iskolázás stb.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Hidd, el benne vannak ezek az edzés munkában :) Kéz leengedés, mindehol gond természetesen :) Fejleszegés, meg szerintem, bunyós függő, de eddig tény hogy nem gyakoroltunk rá, belevesszük majd.
Alien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 196
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 00:01:37
Tartózkodási helyCOLON Isaszeg/Bp/Naprendszer

Hozzászólás Szerző: Alien »

Ha megengeded, még pár észrevétel....

-A zöld pólós fiú, Bálint folyamatosan "kiemeli" a fejét és ha ez így rögzül, akkor a késöbbiekben ez gond lesz, ....egy összetekert bandázst, v vmi hasonló dolgot szorítson az álla alá és úgy zsákoljon, gyakoroljon. Pár hét és átáll a rendes, kissé leszegett fejtartásra...
-A leengedett kezek.....Az is alap, hogy ahonnan kipattan, kiindul az ütés az oda is jöjjön vissza..
-Néha gyakoroltass velük belharcot, vállszél terpesz, fej a másik vállgödrében és mehet.....cél a belsõ pozíció megszerzése..néhány perc nem sok, és jó ha ezt is tudják...
- Csináltass velük un feladathoz kötött kesztyûzéseket...
Pl: az egyikük csak üt, a másik csak védekezik és csere..Itt aki védekezik, kénytelen a számára legjobb, leghatékonyabb módszert alkalmazni vagy elmozgással v lefogással, leforgással,.a támadó pedig megtanulja jól lezárni a szögeket a menekülési útvonalakat..
Csak testütések v csak bal v csak jobbkéz,... minden edzésen csak 2-3 menet......... és két hónap alatt sokat fognak "ugrani"..:-)
Fight....
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

Köszönöm, közel 10kg köztük a külömbség, de annyira nem jön le. A Zöld polós srác, Bálint már régebb óta nyomja, ahhoz képest hogy 60kg, nagyon erős. A másik srác meg ha jól számolom 3 hónapja jár, ő is nagyon tehetséges. Ma is készítek felvételt, kérdés, lesznek e ma edzésen megfelelő partnerek,
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

A szürke pólós srác fegyelmezetten, de kicsit egysíkúan nyomja, a zöld pólós arc leengedett kezeihez még fejleszteni kéne a törzsbõl elhajlásokat, de figyelemre méltó az állóképessége, hogy végig ugyanolyan intenzitáson tolja a sok mozgást.
Ügyesek. Gratulálok!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: supras »

http://youtube.com/watch?v=TEPy4y8bkyI

tanítványaim box edzésen. Egyik sem jár régóta
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Szolgálati közlemény: ma kezdetét veszi az évek óta nagy sikerrel futó Bizalom Kupa 2008-as sorozata, a ZUGLÓI SPORT- ÉS SZABADIDŐ KÖZPONT-ban. A megszokott parázs meccsek várhatóak. Lesznek kezdők és megszokott, rutinos arcok is.

Érdemes kimenni és megnézni a versenyt. Következő forduló: február 16.

Cím: 1147 Budapest Csömöri út 19. (a Bornyák Tér mellett)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Én is köszönöm :)
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Chagaev írtaCOLONwww.ceadventure.com/BlancovsKorobov_2007.mpg

Korobov vs. Blanco 75 kg döntő
Ez igen! Köszi! :lol:
A venezuelai gyerek elég szertelen és kapkodó, Korobov ellen esélye sem volt. Azt sem nagyon értem, hogy Artayevet hogy tudta legyőzni?
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

www.ceadventure.com/BlancovsKorobov_2007.mpg

Korobov vs. Blanco 75 kg döntõ
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Chagaev írtaCOLONHa valakit érdekelnek a meccsek, akkor írjon, felteszem valahova.
Ez nem lehet kérdés!
Bárhová, ahonnan letölthetem. :lol:
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Ha valakit érdekelnek a meccsek, akkor írjon, felteszem valahova.
BUTTON_POST_REPLY