Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok!

Hozzászólás Szerző: kozi »

Szikora István(?) bokszolt Lewis ellen az olimpia elött.<br><br>Tysonnal is! Töle csak segédpontokkal kapott ki ha jól emlékszem.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok!

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=Pasu link=board=profiboksz;num=1036456423;start=0#0 date=11/15/02 ť 14:44:44]Tudna valaki segíteni?<br><br>Egyszer egy sport1-es közvetítésb?l (mármint az összeköt? stúdióbeszélgetésekb?l) valami olyan rémlik nekem, hogy pl: ifj. Füzessy Zoltánnal is összehozta a balsorsa. :)<br>[/quote]<br><br>Most amatőr oldallal nem szolgálhatok, Füzessyvel viszont biztos nem hozhatta össze Lewist a jósorsa, mivel F. Z. emlékeim szerint 75 kilóban indult, hol Henry Maske, hol  Sven Ottke ellenfeleként. <br>Füzessy igen vékonynak tűnt amúgy magasságával abban a mezőnyben. Játszotta  a bokszot, rendkívül kuturált mozgással rendelkezett. Profiként is próbálkozott, inkább keserű tapasztalatokra tehetett szert, nem a maga hibájából.<br><br>
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok!

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Tudna valaki segíteni?<br><br>Valami olyan oldalt keresek, ahol amat?r ökölvívókról lehet információkhoz jutni. Valami www.boxrec.com -hoz hasonló dolog lenne a legjobb.<br>Most pl. az foglalkoztat, hogy Lennox Lewis kikkel meccselt amat?r korában? Egyszer egy sport1-es közvetítésb?l (mármint az összeköt? stúdióbeszélgetésekb?l) valami olyan rémlik nekem, hogy pl: ifj. Füzessy Zoltánnal is összehozta a balsorsa. :)<br><br>WNB-ben igen bízok. Nem-egy jó linkért lehetünk már hálásak neki.<br>
Bill
Újonc
HozzászólásokCOLON 6
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 00:31:05

Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok!

Hozzászólás Szerző: Bill »

Hát olyan szinten seretném űzni ahogy csak lehet.A sulit abbahagytam,dolgozni nem dolgozok.Szóval időm mint a tenger.Sokat szeretnék edzeni.Amennyit csak lehet.Egyébként én egy 18 éves fiatalember vagyok.Úgyhogy szerintem még nincs késő belekezdeni.<br>Vagy rosszul látom?<br>Kb. két hét múlva szeretnék belevágni a dolgokba.Ugyanis Paksi lakos vagyok és most még nincs albérlet.De mindenképp érdekel ez a dolog.Végülis ezért akarok megint fölmenni pestre.
Bill
Újonc
HozzászólásokCOLON 6
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 00:31:05

Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok!

Hozzászólás Szerző: Bill »

Valaki segítene nekem?Szeretném ha valaki ajánlana Budapesten olyan boksz,kickboksz klubbot ahol szivesen fogadják az ujjoncokat.
Kukorica
Reménység
HozzászólásokCOLON 76
CsatlakozottCOLON 2002-10-26 09:07:07

Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok!

Hozzászólás Szerző: Kukorica »

Rogge eléggé kiszúrt szerintem az olimpiai programmal. Mintha neki nem az állna érdekében, hogy minél többen szeressék/csinálják/nézzék a sportot. Gondoljunk csak arra, hogy a női kardvívást nem akarja/akarta felvenni a programba (a legutóbbi vb-n 2. lett a magyar csapat), illetve törölni akar(t)még 2 vívószámot a programból. Arról nem is beszélve, hogy a "túl sok időt igénylő " öttusát is szerette volna bojkottálni. Ja, és ezek helyett nem akar új számokat az olimpián. Még szerencse, hogy ezekről a kérdésekről nem egyedül ő dönt, viszont azt én is nagyon sajnálom, hogy a boksz számok közül pont ezt vették le a programból. Bár én bármelyik súlycsoprt levételére így reagáltam volna. Szerintem az olimpiai játékokat nem szűkíteni kell, hanem bővíteni.  Főleg nem olyan számokat eltávolítani, ami már az ókori játékokon is szerepelt. (Itt természetesen nem a súlycsoport-szűkítésre gondolok, hanem magára az ökölvívásra.)
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok!

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Sajnos amatorben annyi csalast lattam mar hogy en mar semmin sem lepodom meg.
BUTTON_POST_REPLY