Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Hol tudjátok nézni az athéni boxmeccseket?<br><br>A magyar csatornák össze vissza kapcsolgatnak - az egyetlen normális csatorna az EuroSport lenne, DE tegnap este 3 vagy 4 meccset adtak le 5 perces reklámblokkokkal (ami persze minden alkalommal ugyanaz volt).<br><br>A délutáni közvetítés milyen? Látta már valaki? (Én akkor dolgozom)<br>A ma esti közvetítésről például ez van az eurosport.com-on:<br><br>"21:20 BOXING <br>live     OLYMPIC GAMES - ATHENS 2004 <br>             BASKETBALL - MEN'S GROUP B<br>             GREECE v LITHUANIA"<br><br>Most akkor mi???
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Végre én is meg tudtam Bedák Pali meccsét nézni, és az itteni nagy ajnározás után bizony nagyot csalódtam a látottakban. :( Tényleg ő lenne a legnagyobb magyar reménység? Én csak egy Kótai stílusban bokszoló agyatlan csapkodógépet láttam, taktikának, technikának nyoma sem volt, huszadszorra is elkövette ugyanazokat a hibákat, nem tudott alkalmazkodni az ellenfélhez, stb...<br><br>Sajnos egyik magyar bokszolóban sem látom azt, hogy érmet tudna nyerni...
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1036456423;start=75#85 date=08/18/04 ť 14:19:13]Ezek szerint jól láttam, hogy ABIYEV  Jeyhun-tól kikapott 23-8-ra ( :o )... Ez de durva... tőle vártunk pedig valamilyen komolyabb eredményt... :([/quote]<br><br><br>Pimpának csak felvillanásai voltak...Az azeri jól használta ki a magassági előnyét, jól elmozgott előle jobbra-balra...sima vereség volt...<br><br>Nem hinném, hogy Balzsay túlmenne a kubain, úgyhogy marad Balogh Vili (ő kolumbiai ellen kezd)  és a "nagy" Bedák (neki ukrán jön. az kemény lesz.)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ezek szerint jól láttam, hogy ABIYEV  Jeyhun-tól kikapott 23-8-ra ( :o )... Ez de durva... tőle vártunk pedig valamilyen komolyabb eredményt... :(
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Pimpa is kiesett! :-/<br><br>a 16 között Balogh Vili, Balzsay és a nagy Bedák...<br><br>Egyébként nem tudom ki látta tegnap Bedák Zsolt meccsét. Óriási meccs volt, elég gyakran "lementek kocsmaiba"... <br>De végre egyszer egy magyar hirigelésben legyőzött egy mexikánert ;)
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem Káté kizárólag ezt a verekedős bunyót tudja. vívni, szurkálni nem tud. Ha olyan ellenféllel találkozik aki szintén hasonló stílusú, erős fizikumú, de picivel jobban védekezik és gyorsabb akkor már gond van. Káté védekezése borzasztó volt a koreai minden egyes jobbhorga betalált. Ilyet utoljára Sosnowskitól láttam Cook ellen.
"Mindenki a napra tör..."
egyenes

Re: Amatõr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: egyenes »

De még mindig maradtak négyen a táncban. : ;)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Esteban link=board=profiboksz;num=1036456423;start=75#80 date=08/17/04 ť 10:38:04]Romsy!<br>Akkor szerinted mivel magyarázható az , hogy Káté meg sem próbált stílust váltani?És ugyanazt a taktikát erőltette az egész meccs folyamán , ami végül a vereségéhez vezetett?<br>Mert gondolom , hogy te sem gondolod komolyan , hogy csak ennyire képes![/quote]<br><br><br>Ezekszerint aznap "csak" ennyire volt képes! Ugye azt te sem gondolod komolyan, hogy azért nem nyerte meg, mert megtudta volna nyerni, de ő ennek ellenére nem nyeri meg...igen, a lehetőség benne volt, de elsősorban rajta múlt, nem az edzőjén. (Egyébként, szimpatikusan nyilatkozott, nem keresett kifogásokat, egyszerűen nem élete formáját hozta, egy olimpián pedig az nem hátrány...)
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Romsy!<br>Akkor szerinted mivel magyarázható az , hogy Káté meg sem próbált stílust váltani?És ugyanazt a taktikát erőltette az egész meccs folyamán , ami végül a vereségéhez vezetett?<br>Mert gondolom , hogy te sem gondolod komolyan , hogy csak ennyire képes!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Esteban: csak egy kérdés... Szerinted Öcsibá a jobb az edző, mint amilyen boxoló Káté, vagy fordítva? Furán hangzik de gondolom érthető. Meghát Kokó is ott volt a sarokban.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Esteban
Újonc
HozzászólásokCOLON 42
CsatlakozottCOLON 2003-11-05 16:11:29
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Esteban »

Káté esetében csak azt nem értem ,hogy ha láthatóan rossz taktikával bunyózik egy versenyző akkor miért nem látják el a sarokban a megfelelő instrukciókkal , hogy esetleg változtasson a mérkőzés végkimenetelén?Mert szerintem itt nem kapott megfelelő edzői utasításokat , ugyanis ha nem megy bele ebbe a dulakodó , verekedő harcmodorba akkor szerintem simán nyerhetett volna.De az is elképzelhető , hogy megkapta a megfelelő útmutatást csak nem tartotta be(ezt nehezen tudom elképzelni), ebben az esetben viszont nem fognak jönni a jó eredmények.Szerintem egy jól kidolgozott taktikával simám verte volna a koreait , ami azért nagyon szomorú mert így csak elvesztegeti a tehetségét ami manapság nagy érték.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Káté nagyon gyengén bokszolt. Ezt az egysikú, verekedő koreait simán vernie kellett volna, de ilyen ész nélküli boksszal nem is lehetett más az eredmény. Most mmár csak Bedák Pimpában bízhatunk.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Legalább nem a szerencsén múlt hogy nem szerzett érmet :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Káté kikapott!!!! :'( :'(
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1036456423;start=60#73 date=08/15/04 ť 16:48:51]A göteborgi torna nem igazi világverseny volt, mert az EB-t, Vb-t és az Olimpiát szokták így nevezni. Ezeken Balzsay eddig nem alkotott igazán maradandót.[/quote]<br><br>Nem azt mondtam, hogy a göteborgi torna világverseny volt, hanem azt, hogy az elért győzelem bizakodásra adhat okot Balzsay formájával / elszántságával kapcsolatban.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szellő arra vár, hogy Balzsay elmenjen profinak és végre beférjen a válogatottba. Majd Peking után fog elmenni profinak a hírek szerint.<br><br>A göteborgi torna nem igazi világverseny volt, mert az EB-t, Vb-t és az Olimpiát szokták így nevezni. Ezeken Balzsay eddig nem alkotott igazán maradandót.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1036456423;start=60#70 date=08/15/04 ť 12:01:13]PTM<br><br>Szerintem Balzsay technikás, jó ütőerejeű, de fejben nagyon gyenge versenyző, aki képtelen átlépni a saját árnyékát. Madár azért nyert komoly amatőrversenyeket, míg Balzsay soha nem nyert semmilyen felnőtt világversenyt. Mindenesetre abban egyetértünk ha felnő egy kicsit akkor jó profi lehet belőle, főleg a jelenleg utánpótlás nélküli, sztárokat nékülőző nagyközépsúlyban.[/quote]<br><br>Holly: egyet értek veled, eddig valahogy tényleg nem tudta átlépni azt a határt, amit a képességei alapján már rég el kellett volna érnie. Azért a göteborgi győzelem bizakodásra adhat okot...   ;)<br><br>Tudod, kit néznék meg szívesen profiként? A szolnoki Szellő Imrét. Ő is erős, gyors bunyós. Szerintem neki is jobban menne a szekér a hivatásosok között.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=PTM link=board=profiboksz;num=1036456423;start=60#69 date=08/15/04 ť 11:47:28]<br><br>Visszatérve az amatőr ökölvívásra, kíváncsian várom Káté Gyuszi meccsét. Remélem, sikerül neki nagyot domborítania... Nagyon szimpatikus bunyós. Tőle milyen eredményt vársz?[/quote]<br><br>Egyetértek,hogy nagyon szimpatikus srác!Ahogy nézem, holnap egy koreai bunyóssal kezd.Biztosan nem lesz egy sétagalopp,már csak a bemutatkozás miatt sem.<br>Ennek ellenére dobogóra várom,sőt én akár azt is el tudom képzelni,hogy (egy kis szerencsével) a döntőig is eljuthat.<br>Úgy gondolom,Ő jobb képességekkel rendelkezik,mint Karcsi,bár kicsit olyan stílusban bokszol,mint egy cséphadaró. ;)<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

PTM<br><br>Szerintem Balzsay technikás, jó ütőerejeű, de fejben nagyon gyenge versenyző, aki képtelen átlépni a saját árnyékát. Madár azért nyert komoly amatőrversenyeket, míg Balzsay soha nem nyert semmilyen felnőtt világversenyt. Mindenesetre abban egyetértünk ha felnő egy kicsit akkor jó profi lehet belőle, főleg a jelenleg utánpótlás nélküli, sztárokat nékülőző nagyközépsúlyban.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1036456423;start=60#68 date=08/15/04 ť 11:36:05]<br><br>Igen,bevallom férfiasan,én is ebbe a csoportba tartoztam  :-[.[/quote]<br><br>Bármilyen eredményt is ér el Balzsay Karesz az olimpián, szerintem profi bokszban nagy jövő állhat előtte. Persze ehhez kell kitartás, fejlődés és bizony szerencse is. Mindenesetre jó kezekbe kerül.<br><br>Visszatérve az amatőr ökölvívásra, kíváncsian várom Káté Gyuszi meccsét. Remélem, sikerül neki nagyot domborítania... Nagyon szimpatikus bunyós. Tőle milyen eredményt vársz?
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY