Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
szt68
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2003-07-11 08:43:34

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: szt68 »

Balzsay kikapott, de szerintem nem bokszolt rosszul. Az iskolázott bunyója mellett az ütőerő is segíti majd a profi karrierjét.<br><br>Látva az amerikai és a kuba bunyóst, nálam az amerikai a favorit.<br><br>Tippem 75 kg-ban:<br>1. Dirrell<br>2. Gaydarbekov<br>3. Golovkin és ???
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Gratula Karcsinak az amatőr eredményekért és sok sikert a profik mezőnyében!!! Megmondom őszintén - bár amatőrként is nagyon jó volt - szerintem inkább fexik majd a profi bunyó.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Balzsai is kikapott.....,<br><br>Érdemes 75 kg-ban Dirrel Andrere odafigyelni, nagyon jó boxoló, és amerikai, biztosan látjuk majd profiként.<br><br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Amatõr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: edge »

Itt egy kép Khanról, elég Hamedes :):<br><br>Kép<br><br>..és a hozzá tartozó cikk is:<br><br>http://maxboxing.com/McDonnell/McDonnell081804.asp
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Amatõr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Na mindegy, majd figyeljétek a következõ fordulóban Aghasi Mammedov majd szétiskolázza ezt az ukránt, bár ez nem nagy vigasz lesz, de ha lehet nézzétek, mert az azeri is egy zseni!
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Jja, és Bedák az utolsó menetben tényleg nagyon keveset támadott! Nem tudtam mire vélni a dolgot...
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: ringsider »

[quote author=Alberto link=board=profiboksz;num=1036456423;start=120#121 date=08/20/04 ť 20:14:33]Szerintem az ukránok tudták az eredményt,  a magyarok nem. Ilyen egyszerű ez.[/quote]<br><br>Én a rádión(is) követtem az eseményeket, és ott az egyik szünetben behallatszott, ahogy Pisti azt mondta, hogy az ellenfél 3-mal megy. Ők is tudták az eredményt.<br>Ugynakkor a magyar sarok nagyon elégedetlen volt, kétszer is figyelmeztetni kellett Pistiéket!<br>
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Én csak az utolsó fél percet láttam,de tényleg úgy tűnt,Bedák volt a jobb,legalábbis mindenki úgy viselkedett.<br>Rossz volt látni Pisti arcán a döbbenetet,az hiszem volt pár keresetlen szava a "fantasztikus" pontozókhoz.<br>Azon viszont csodálkozok,hogy az eredmény hírdetésig a jelek szerint nem is sejtették,hogy az ukrán nyert.Én abban a hitben voltam eddig,hogy ahogy a tv-nézők,úgy a sarok is tudja,hogy mennyi a meccs állása.Vagy úgy gondoltam,hogy valaki legalább súgóként segít.Ezek szerint nagyot tévedtem.<br>Nem marad más hátra,holnap szorítani kell Balzsainak (és a pontozóknak?),hogy jó napot fogjon ki.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Szerintem az ukránok tudták az eredményt,  a magyarok nem. Ilyen egyszerű ez. <br>Kiakasztó hogy Bedák betalált bal horoggal, az ellenfél visszaütött egy lágymatag jobbegyenest testre ami elől Bedák elugrott. Mit gondoltok kinek adtak pontot? Az ukránnak.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

27-24 az ukránnak, szerintem a szovjet összetartás kiejtette Bedákot.  <br><br>Szegény Zsoltnak 3 -at kellett betalálnia ahhoz hogy 1-et megadjanak, az ukránnak meg olyanokra adtak pontokat hogy szinte vicc volt.  Komolyan mondom ez elég nagy csalás volt.  <br><br>Szinte minden Bedák találat után rögtön megadtak 1- vagy 2 pontot az ukránnkak. <br><br>Kokóék is jól meglepőődtek a végeredményen.  Az utolsó fél percben Bedák szinte nem is támadott, csak elmozgott, mert  biztosak voltak benne hogy simán vezet.<br>
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Amatõr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Ha Pisti benéz, akkor érdekelne, hogy tudja-e a sarok az eredményt a menetek közben, mert az utolsó 1 percben 4 pontos ukrán vezetés mellett Zsolti nem nagyon indított ütést.<br>Mi volt ennek az oka?<br>1. azt hitte vezet és csak õrizni kell?<br>2. "lila köd" - lebénult?<br>3. elfáradt?<br>4. feladta teljesen?<br><br>
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: ringsider »

Alberto megelőzött, Bedák is kiesett!<br>Verhető volt az ellenfél, de valahogy az utolsó menetben nem maradt tűz Bedákban...A magyar sarok egyébként nagyon háborgott, a pontozást néha én sem értettem...
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

24-20
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

17-13 az ukrannak, a birók olyanokat benyomnak az ukránnak....de még van remény.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

10-7 az ukrannak.... az ukrannak könnyebben nyomják be a pontokat :(
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Kezdodik Bedak meccse...<br><br>
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: ringsider »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1036456423;start=105#111 date=08/20/04 ť 19:10:52]És olyat szoktál hogy egy profibunyós milyen lenne amatőrben?[/quote]<br><br>Nem, akkor már örülök, hogy jó helyen vannak a bunyósok!  :D<br>Én a magam részéről a profi bunyót tartom a komplettebb, igazságosabb és keményebb sportágnak. Míg az amatőrbunyó egy keresztmetszetet enged csak megmutatni, addig a profi jó esetben a komplett bunyósokat méri össze...<br>De gondolom többen is így vagyunk ezzel, ezért is nem az amatorbox.hu-n forumozunk ;)<br>
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Amatõr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Khan tényleg nagyon jól mozgott! Villámgyors a srác. Kindelannal csak a döntõben találkozhat, bár addig még mindkettõjüknek van két kemény meccsük. A papírforma szerint azonban létrejön ez a döntõ. 60kg-ban az oroszok indulója elég gyenge...
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: Romsy »

És olyat szoktál hogy egy profibunyós milyen lenne amatőrben?
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ringsider
Kihívó
HozzászólásokCOLON 143
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 10:17:16
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Amatőr ökölvívás - és ezzel kapcsolatos dolgok

Hozzászólás Szerző: ringsider »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1036456423;start=105#109 date=08/20/04 ť 18:01:59]Nagyon jó meccset láttam az imént at mtv2-n. A brit szinekben versenyző Amir Khan verte meggyőzően a bolgár Stilianovot. A fightworld fórumán néhány napja már új Hamedként aposztrofálták Khant a külsejének (talán ő is jemeni?) és a mozgásának köszönhetően. Kiváncsi vagyok meddig jut... a végső győzelemhez a döntőben valószínűleg Kindelant kellene megvernie.[/quote]<br><br>Én is láttam a meccset, és ugyanez a Hamed-hasonlat jutott eszembe. Ez már betegség, minen amatőr meccset látva azon gondolkodom milyen profik lennének... ;)<br>
BUTTON_POST_REPLY