Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Minden, ami profiboksz!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: dp »

Én nem McBridge ellen nézném meg.<br>Valaki olyan ellen aki bokszolni is jól tud és az első 15-20-ban van benne.<br><br>Romsy!<br><br>Igazad van!<br>Sprott verte meg Koct! Nem tudom miért, de elnéztem.  :-[ De már javítottam!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: supras »

Peter csúnyán boxol de iszonyatos az ereje! Még az <br>ütéssei hangja is.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Sam Peter nagggggyon nagy... :) Annyira megnézném, hogy ha McBride ismét Írország erejével sújtana le, akkor itt mire menne? :) (szerintem Kevin barátunkat a második menet végére úgy kéne összelapátolni a ring padlójáról :) )
bandi
-----------------
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Cengiz Koc, Németország 21-0   ---> 21-1 Paolo Vidoz meverte 12 menetben Németországban. Nem ejtek érte könnyeket, mert eddig se tartottam igazán tehetségesnek.
<br><br>Nem tudom igazam van-e, mert már egy hete nem jön be a boxrec és nem tudok utánanézni, (másnak is vannak problémái a boxreccel?!) de nekem úgy rémlik, hogy Michael Sprott verte meg talán 10 menetben elég simán. <br><br>Egyébként nálam erről a listáról Peter tűnik kiemelkedőnek, utána Tann-t gondoltam, de nem tudom mi van ezzel a sráccal, mintha legutóbbi meccsén is leütötték volna. Pedig nem kis darab és elég jó a mozgása. <br><br>Colliander: nem tudom mi lett vele, de nemrég amikor megkérdeztem egy svéd embertől, azt sem tudta hogy ki az :D<br><br>Peter meg szombaton bokszol Sykes ellen és nyer kiütéssel 4 menetben :D<br>------------------------------------------------<br>Sam Peter rocks!<br><br>Ezzel a gyerekkel lassan el lehet kezdeni számolni.<br><br>Egyébként Sykesnek így második nézésre, már biztosan tudom miért nincs túl sok KO-ja. Nem azért, mert kicsi lenne az ütőereje, hanem mert egyszerűen nem üt power punchot!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: dp »

A "30 alatt, 90 felett" cikkben Romsy azokat a bunyósokat elemezte, akiknek jó esélye van arra, hogy a nehézsúlyban komoly szerepet játszanak. Utánanéztem, hogy ki mire jutott az elmúlt pár hónapban...<br><br><br>Samuel Peter, Nigéria  22-0   ---> 23-0 Diaz után Gilbert Martinez-t (egy felhozó ellenfél a sok közül) ütötte ki a 3. menetben. Július másodikán Taurus Sykes ellen fog bokszolni az NABF és a USBA nehézsúlyú bajnoki címéért.<br><br>Malcolm Tann, Egyesült Államok  14-1  ---> 16-1 Leroy Childst ütötte ki a 2. menetben, <br><br>Leroy Childs, Egyesült Államok  11-0   --->  11-1 A Malcolm Tann elleni veresége óta nem lépett ringbe.<br><br>Malik Scott, Egyesült Államok  21-0   ---> 22-0 Egy plusz strigula. Semmi extra.<br><br>Aldo Colliander, Svédország 8-0   ---> Maradt a mérlege 8-0. Nem történt semmi vele. Több mint 1 éve inaktív.<br><br>Eddie Chambers, Egyesült Államok 21-0   ---> 23-0 Ross Puritty-t verte 10 menetben, a pontok alapján fölényesen. A 23 győzelméből 13 esetben ütötte ki az ellenfelét. Nem tűnik "MikeTyson-i" ütőnek.<br><br>Roman Greenberg, Izrael  18-0   ---> 19-0 Julius Francis óta esik az ellenfeleinek a színvonala. <br><br>Alexander Dimitrenko, Ukrajna 18-0   ---> Maradt a mérlege 18-0, de Madár gáláján, július 2-án a WBO interkontinentális övéért száll harcba a német veterán Andreas Sidon ellen. Nem szabad, hogy gondot okozzon az ukrán fiatalnak.<br><br>Cengiz Koc, Németország 21-0   ---> 21-1 Michael Sprott megverte 12 menetben Németországban. Nem ejtek érte könnyeket, mert eddig se tartottam igazán tehetségesnek.<br><br>Ruslan Chagaev, Üzbegisztán 16-0-1 ---> Nem történt vele semmi, július 2-án elvileg ő is bokszol Hamburgban, de egyelőre nem tudni ki ellen.<br><br>Kevin Johnson, Egyesült Államok 7-1-0   ---> A rekord maradt, nem történt vele semmi.<br><br>David Rodriguez, Egyesült Államok 18-0   ---> 19-0 Egy felhozó ellenfél, 4 menetes pontozásos győzelem. Semmi extra.<br><br>Eliseo Castillo, Kuba 18-0   --->  18-1 Létrejött a meccs Wladimir Klitschko ellen Németországban. Wlad egyet ütött és Castillo már le is ment. Szinte már várta, hogy kiüssék... Értékelhető ütése nem volt, így szerintem nem fog maradandót alkotni mások ellen sem.<br><br>A végére egy kis rangsor:<br><br>1. Samuel Peter<br>2. Alexander Dimitrenko<br>3. Malcolm Tann<br>4. Eddie Chambers<br><br>Akik nem szerepelnek a listán azok inaktívak voltak, vagy az ellenfél gyengesége miatt nem lényeges az előre haladása.<br><br>Akiket kivettem: Leroy Childs, Cengiz Koc, Eliseo Castillo
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Akkor fogalmam sincs ki az. Majd Barrett ellen megnézem, ha jó lesz meccs :D
"Mindenki a napra tör..."
Fazek
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2005-01-09 22:23:00

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Fazek »

<br>Erre a srácra érdemes lesz odafigyelni...   ;)http://pauldiver.bravehost.com/<br><br><br><br>
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: kozi »

Beck magas, de egyáltalán nem dagadt akkor már inkább vékonyka :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ez a Beck nem ilyen nagyon túlsúlyos pali? Mert akkor lehet, hogy láttam valamelyik KO TV-ben. Mondjuk az lehet, hogy Gerald Nobles volt, mert az is egy ilyen dagadt disznó.:-)
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: kozi »

Én most néztem meg Becket fel is raktam egy meccsét az ftp-re. Semmi nem lesz belöle. A KO szép, de nagyon esetlen a mozgása és még egy mai TOP 20-as nehézsúlyú is akkor üti meg szerintem amikor akarja. Meglepne ha nem Barett nyerne.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nem láttam még ezta  Becket. Barrettet viszont többször is semmit nem láttam rajta ami átlagon felüli lenne. Sajnálatos, hogy az ilyen Monte Barrett félék most a nehézsúly élmezőnyébe számítanak.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem Barrett az esélyesebb.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: dp »

Elég nehéz a Barrett - Beck meccs végét megjósolni.Beck nem lett eddig igazán lemérve, Barrett pedig legutóbb Guinn kipontozásával megmutatta, hogy nem akar felhozóember lenni.Én Barrettra tenném a kis pénzecskémet.  8)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Santos »

A hétvégi Monte Barrett vs Owen Beck derby győztese lesz a kötelező WBC nehézsúlyú kihívó. Sztem Beck képes lesz Barrettet legyőzni, és már nagyon kíváncsi vagyok a Klicskó elleni meccsre (persze, ha Rahman nem végzi ki Dr. Vasöklöt... :)).
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
egyenes

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: egyenes »

[quote author=WNB link=board=profiboksz;num=1105299071;start=30#33 date=01/20/05 » 00:42:14]Kép<br><br>Én ma talán Johnny Bravoban látom a lehetõséget...<br><br>Agilis, gyors, kemény (ha arról van szó, hogy a szoliban kinek jut az egyetlen frissen felújított csövekkel szerelt gép, vagy ha a bevásárlóközpont pipereosztályán olyasmi tét forog kockán, hogy kié lesz a polcon még utolsónak megmaradt 1db "pont megfelelõen kedvenc állagú" hajzselé)...és hát ott van mögötte a komoly küzdõsportos múlt, ez sem hallgatható el. <br><br>Ezenfelül minden felesleges kerülõút nélkül, azonal jól bevezetett imidzs-alapokra építkezhet - a médiabeli penetrációja már most is számottevõen jelentõs (megspórolhatóak az olyasféle izzadságos túrák, hogy "A Bajnok most épp egy kisállattemetõ alapkövét teszi le, jótékonyan lehajolva a valóságba", "A Bajnok most épp a rovargyûjtõ szakkörben barátkozik a gyerekekkel", "A Bajnok most épp szakácskönyvét és fittness-kazettáját dedikálja", stb-stb-...<br><br>Mindezen túl azonban vitathatatlan primer attraktivitással is bír (v.ö. pl. Mr. Bean!)...példának okáért a 18-49 éves kororsztályú, különösen kiemelt sürgõsséggel látásjavító lézeres szemmûtétre (~ +/-10 dioptria) várakozó népesség körében végzett gyorsfelmérés azt mutatta, hogy pusztán az orgánuma alapján a válaszadók<br><br># >55%-a szerint komoly esélyekkel indulhat az USA elnökségért folyó küzdelemben a következõ ciklusban;<br># >45%-a szerint "tisztán látszik, hogy még a kryptonit sem lenne képes ártani neki";<br># >35%-a szerint Elvis él és alkot...<br><br>Asszem nem is érdemes ezt tovább ragozni. Annyira egyértelmû...szerintem.<br><br>Bár az igaz, hogy õ nem poszt-szovjet...ami még lehet baj...esetleg talán valahogy közvetve?...anyai ágon??[/quote]<br><br>Kiraly ;D ;D ;D<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Romsy »

WNB: _ÉN_ nem értek egyet az első pár bekezdéssel... :D<br><br>Persze Johnny ettől függetlenül klasszikus! <br><br>"Ha a testépítés hülyeség, én hülye akarok lenni!" - Bravo
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: gallien »

helló priti mama, did áj mensön máj szupepávör?  ;D<br><br>Imádom!<br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: WNB »

Kép<br><br>Én ma talán Johnny Bravoban látom a lehetőséget...<br><br>Agilis, gyors, kemény (ha arról van szó, hogy a szoliban kinek jut az egyetlen frissen felújított csövekkel szerelt gép, vagy ha a bevásárlóközpont pipereosztályán olyasmi tét forog kockán, hogy kié lesz a polcon még utolsónak megmaradt 1db "pont megfelelően kedvenc állagú" hajzselé)...és hát ott van mögötte a komoly küzdősportos múlt, ez sem hallgatható el. <br><br>Ezenfelül minden felesleges kerülőút nélkül, azonnal jól bevezetett imidzs-alapokra építkezhet - a médiabeli penetrációja már most is számottevően jelentős (megspórolhatóak az olyasféle izzadságos túrák, hogy "A Bajnok most épp egy kisállattemető alapkövét teszi le, jótékonyan lehajolva a valóságba", "A Bajnok most épp a rovargyűjtő szakkörben barátkozik a gyerekekkel", "A Bajnok most épp szakácskönyvét és fittness-kazettáját dedikálja", stb-stb-...<br><br>Mindezen túl azonban vitathatatlan primer attraktivitással is bír (v.ö. pl. Mr. Bean!)...példának okáért a 18-49 éves kororsztályú, különösen kiemelt sürgősséggel látásjavító lézeres szemműtétre (~ +/-10 dioptria) várakozó népesség körében végzett gyorsfelmérés azt mutatta, hogy pusztán az orgánuma alapján a válaszadók<br><br># >55%-a szerint komoly esélyekkel indulhat az USA elnökségért folyó küzdelemben a következő ciklusban;<br># >45%-a szerint "tisztán látszik, hogy még a kryptonit sem lenne képes ártani neki";<br># >35%-a szerint Elvis él és alkot...<br><br>Asszem nem is érdemes ezt tovább ragozni. Annyira egyértelmű...szerintem.<br><br>Bár az igaz, hogy ő nem poszt-szovjet...ami még lehet baj...esetleg talán valahogy közvetve?...anyai ágon??
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
egyenes

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: egyenes »

  Majd meglatjak akik megerik.En tudom. ;)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Santos »

A kubai ökölvívásról készül egy kis szösszenet. Egyébként a véleményem az, hogy Kubában Castro - esetleges - halálával sem fog hamar változni a profi boksz megítélése. Aki meg eddig is bokszolni szeretett volna, az gyorsan eltűnt az országból, és profinak állt (pl. Gomez). Egyelőre tehát ez csak álom (sajnos).
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY