Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Minden, ami profiboksz!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Na itt egy érdekes párosítás: Jason "Big Six" Estrada vs Travis Walker.
Estradanak 7 meccse volt eddig és máris összeengedik egy szintén veretlen bunyóssal, akinek 21 meccse van 17 KO-val. :shock: Amatőrben háromszor találkoztak, akkor mindig Estrada győzött.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Bernard Hopkins wants to come out of retirement to fight WBC heavyweight champ Oleg Maskaev in June 2007, if Maskaev still has the title by then. A többi igaz.

Ezt egy külföldi fórumról idézem, de idevág.
"Holyfield legyőzi Maskaevet, utána kiáll Hopkins ellen és tisztán veszít...Hopkins ezzel letaszítja a trónról Alit, mint "The greatest of all time", majd ő lesz az USA első színesbőrű elnöke."
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Miskolci írtaCOLONHülyeség!
En röhögtem egyet. :mrgreen:
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Hülyeség!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Olvastam a "másikon" egy pletykát , nem tudom van-e valóságalapja...
Annyi a lényege , hogy Maskaev vs Hopkins :-s

Vélemények? :o
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1105299071;start=60#64 date=03/09/06 ť 14:48:00]Érdekes régebben volt pont Detroitban egy pont ilyen nevű kosárlabdázó. Lehet, hogy rokonok.[/quote]<br><br>Csak névrokonok!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Érdekes régebben volt pont Detroitban egy pont ilyen nevű kosárlabdázó. Lehet, hogy rokonok.
"Mindenki a napra tör..."
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1105299071;start=60#62 date=03/09/06 ť 08:58:20] Emanuel Steward egy Isiah Thomas nevű, jelenleg 16 éves (191cm)  srácról beszél, mint a 2008-as Olimpia aranyesélyes favoritja, akiből 2010-11 környékére ígéretes nehézsúlyú versenyző válhat. Rá is érdemes lesz figyelni. ;)[/quote]<br><br>Kíváncsi vagyok, hogy mivel etetik...? ;D<br>
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Szerintem az is számítani fog, hogy ezek fiúk hova szerződnek, hol edzenek. Úgygondolom, hogy Amerikában jobban fejlődnének, mint itt Európában az UNI-nál vagy a Sauerlandnál...egyrészt az edzőpartnerek miatt, (és nagyobb edző választék) másrészt, mert viszik nekik a szarabbnál szarabb hurkákat.<br>(Nekem Dimitrenko és Ibragimov mozgása tetszik.)<br><br>Emanuel Steward egy Isiah Thomas nevű, jelenleg 16 éves (191cm)  srácról beszél, mint a 2008-as Olimpia aranyesélyes favoritja, akiből 2010-11 környékére ígéretes nehézsúlyú versenyző válhat. Rá is érdemes lesz figyelni. ;)
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Mzkin az Mazikin.<br>Alekszejev és õ is lehetne akár cirkálósúlyú is, 91kg ban vitézkedtek amatõrben.<br>Egyik sem az a Klicskó termet, de kiváló technika és nagyon jó amatõr rutin és eredmények.<br>Meglátjuk....
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Én szerintem is az egykori keleti blokkból jöhet1-2 reménység. Én Povetkinben és Boytsovban látok valami fantáziát. Szerintem ha nem derül ki róluk, hogy Jobban szeretnek bulizni, inni, balhézni, mint a ringben kűzdeni akkor mindkettő bajnok lehet                        
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: dp »

Úgy látszik, hogy még mindig nem jött el a nehézsúlyú messiások ideje.<br><br>Korábban úgy tűnt, hogy Samuel Peter lehet az egyik csillag, de nem tudta megoldani Wladimir Klitschkot, és pontozásos vereséget szenvedett tőle.<br><br>Hollywood említett egy igéretes exszovjet névsort: Dimitrenko, Chagaev, Boytsov, Povetkin, Alexeev, Mzikin.<br><br>Nekem Dimitrenko és Povetkin nem tűnik (jelenleg!) elég nagy ütőnek, Chagaevben sem látok semmi extrát, Alexeevet és Mzikint nem ismerem - ha valaki tud róluk többet akkor az orvosolja már a hiányos ismereteimet - köszi!  ;)<br><br>Boytsov viszont egy elég kemény gyerek! Igaz az eddigi ellenfelei nem tették túlságosan próbára a boksztudását, de szerintem ő egy igaz nagyütővé válhat!  8)<br><br>Természetesen a "kalapban" van még Sultan Ibragimov is, de még rá is várnak a keményebb ellenfelek.
mooby
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2005-06-10 17:34:05
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: mooby »

Kéne is a bunyonak ez a fiatal srác!van tüz a bunyojában!lehet nem egy teknikás bunyos,de jo brutális! ;D nekem tetszik
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nem egy jó bunyós szerintem sem Peter, de nagyon nagydarab, valószínűleg beton feje van és brutális ütőereje. Ez pont elég ahhoz, hogy világbajnok legyen a jelenlegi nehézsúlyban, akár évekig is ha figyelembe vesszük azt is, hogy csak 24 éves.
"Mindenki a napra tör..."
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Edgegod,<br><br>mi az a KKBT  :D<br><br>Amúgy remélem, h. nem lesz igazad és nem gyűjt be vb övet.  :P
Bosco
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: edge »

Az biztos, hogy Samuel Peter Baráti Társaság nem fog alakulni a KKBT mintájára és azt sem hiszem, hogy õ lesz az új Tyson, de az elmúlt 4-5 meccse alapján elképzelhetõ, hogy begyüjt egy világbajnoki címet a négybõl. A brutális ütõereje mellett a termete és a súlya is alkalmassá tenné erre (régebben volt egy kis felesleg rajta, de ugytünik hogy ez már a multé), gondolok itt összehasonlításképp a hasonló adottságokkal rendelkezõ, de inkább csak örök igéret Tuára. Technikásnak ugyan nem mondható Peter, viszont szerintem nem is annyira suta mint néhányan gondolják a fórumon, valamint az az erzésem, hogy az üvegállú jelzõ sem fog gyakran elhangzani vele kapcsolatban. Szerintem jelenleg õ és Toney a két "legizgalmasabb" bunyós a nehézsúlyban.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Ahogy elnézi az ember a jelenlegi felhozatalt és meccseket a nehézsúlyban... LL egyszerűen pár szinttel feljebb volt bármelyiknél. Szomorú, de igaz.
bandi
-----------------
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Kíváncsi lennék, mi sülne ki egy Dimitrenko - Peter párosításból. Érdekes meccs lehetne.<br><br>Egyébként nem tudom miért, de úgy érzem Peter egy kicsit a Kermit Cintron kategóriába esik. Agyonsztárolja a média, de könnyen lehet, h. az igazi nagy megmérettetésen simán el fog bukni.<br>-------------------------------------------------------<br>Megnéztem Peter meccsét. Nagyon unszimpatikus bunyós. <br>A bunyója meg csapnivaló, mindent az erejének köszönhet. Remélem nem ő lesz az, aki felvirágoztatja a nehézsúlyt.<br>Egy technikásabb jó ellenfél ellen szívesen megnézném. Aki ellen nem biztos, hogy elég lenne az agresszivitás és a nyers erő. <br>Kíváncsi lennék, hogy ha a meccs első felében nem sikerül befejeznie egy találkozót, akkor mire képes a későbbi menetekben.
Bosco
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Elég tehetséges bunyós ez az Alexander Dimitrenko. A tegnapi meccsen elég jó benyomást tett rám. A mérkőzés maga a következőképpen nézett ki. Dimitrenko az első perctől kezdve támadólag lépett fel. Sidon semmit nem bízott a véletlenre. A menet vége előtt 3 mp-el elengedte első ütését, ami egy balegyeneses beköszönés volt. A második menetben a fiatal ukrán tovább támadott és nagyon leütötte a németet. Ekkor Sidon úgy döntött kinyitja  apofonzsákot és újra ütött egyet, de a harmadik értékelhető megmozdulására már nem volt szükség mivel Dimitrenko nagyon lecsapta. Mindent összevetve az a Dimitrenko ügyes, technikás, nagyon jó mozgású ki bunyós. Világbajnok alapanyag.<br><br>Az előmeccseken bokszolt Denis Boytsov az Universum 19 éves nehézsúlyú bunyósa. Újabb 1. menetes KO-t aratott. Nagyon kemény kis bunyós. Érdemes lesz figyelni.
"Mindenki a napra tör..."
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Kik lesznek a nehézsúly felvirágoztatói?

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Most láttam a Samuel Peter meccset. <br><br>Hát nem sokat molyolt a nigériai.  :)<br>Szegény Sykes nem sok vizet zavart. Néhány szurkáló egyenessel eltalálta ugyan Petert de nem sokra ment vele szegény. ;D<br><br>Szerintem nemsokára összehoznak egy világbajonki címmeccset a nigériainak.
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
BUTTON_POST_REPLY