Pehelysúly

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Inkább Litzau szar mint Guerrero jó. Imádom Litzaut, mert nagyon látványosan bunyózik, de nulla védekezés és a feje sem túl meggyőző. Világbajoki szinten nem tartom nagy fegyverténynek a legyőzését.
You will never walk alone!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Szívesen megnéznék egy körmérkőzést a négy bajnok között.
Papíron mindenféleképpen Chris John a legjobb, hiszen nem sokan rendelkeznek Juan Manuel Marquez skalpjával és emelett a számos címvédése alatt sok tapasztalatot szerzett a kis indonéz. De a JMM elleni meccse óta, igazán komoly ellenfele nem volt.
A WBC bajnok Linares, az Oscar Larios elleni győzelmével hívta fel magára igazán a figyelmet, hiszen mindenben felülmúlta az egykori világbajnokot a mindössze 22 éves titán. Minden bizonnyal a jövő egyik nagy bajnoka.
Luevano sem kutyaütő. A Cook elleni győzelme meglepett, de azóta bebízonyította, hogy nem volt véletlen. A Jandaeng elleni legutóbbi meccsén bizonyosodott be nálam, hogy technikailag eléggé képzett. Egy nagyon jó iramú meccsen nyert simán és ami nem elhanyagolható, hogy padlón is volt a meccs folyamán és mégis simán győzött.
A leggyengébb láncszemnek nekem leginkább Robert Guerrero tűnt, de csak a Jason Litzau elleni meccsig. Elsősorban az Orlando Salido(NC-re változtatták az eredményt a meccs után, megbukott a doppingteszten Salido) elleni veresége miatt nem jósóltam neki sok jövőt. De legutóbb a Litzau elleni meccsén bebízonyította, hogy igenis számolni kell vele pehelysúlyban. Csúnyán helyben hagyta az addig igen jól teljesítő Litzau-t.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Istenem ez a Nicky Cook mennyire egy gyengécske bokszoló. Hihetetlen, hogy az ilyenek világbajnoki meccsen bokszolhatnak. Egy Marquez ellen 2-3 menetet adnék neki maximu, de szerintem Harrison is kicsapta volna.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Örülök, hogy Marquez végre egy erős promoteri hátteret ksp. Ez soha nem volt eddig meg neki a pályafutása során, még amikor a Top Ranknél volt akkor se. Az IBF övét azért vesztette el, mert a brazil ellen nem volt olxan promoter aki a minimális fellépti díjat, azaz 50 ezer dollárt ajánlott volna a meccsért. Komolyan mondom röhej és John ellen is kb 20 vagy 25 ezer dolocsit kapott csak Marquez. Én úgy látom Harrisontól a Golden Boy meccs nélkül elszedi az övet és ő lesz az igazi bajnok, majd becsatlakozik a Barrera, Jhonny Gonzalez, Israel Vazquez, Barrios, Guzman csapatba meccselni körbe-körbe.
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Nagyon örülök hogy Juan Manuel Marquez a Golden Boy-hoz igazolt . És remélem mihamarabb kicsapja Harrisont !!! Úgy hogy szorítok neki !!!
www.profiboksz. hu az igazi!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: miszter »

No, ennek magamban örvendek! Mondhatnám azt is, hogy röhög a vakbelem, vagy hájjal kenyegetik a májamat, de igazából csak annak adnék hangot, hogy Marquez most szépen rá lesz kényszerülve arra, hogy visszavágót adjon Pacmannek, amit ugye a mékőjük után nem nagyon akart, mondván semmi értelme sem volna. Szerinte. <br>Bár belegondolva, Pacmennek később már nem is fog hiányzni az ellene való visszavágó ezek után, és talán inkább az indonéz srácot fogja megcélozni.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: dp »

kozival ellentétben én nagyon meg vagyok lepődve, hogy John legyőzte Marquezt.<br>Gondolom Marquez is így van ezzel...  ;D<br><br>De ugyanakkor a megemelem a kalapomat az indonéziai Sárkány előtt! Úgy gondolom, hogy azon kívül, hogy a súlycsoport első számú bokszolója lett, reális lehetősége nyílt egy Pacquiao elleni meccsre. Pacmannek nem gond hozni a pehelysúlyt, és szerintem elég pénz lenne benne, a sportszakmai értéken kívül.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: edge »

Kozival ellentétben nekem nagy meglepetés volt az eredmény. Marquez képes halál unalmas meccseket is produkálni, de mindig "hozta" azt a minimumot, amivel elvitte a gond nélkül a gyõzelmet (a Pacman elleni szupermeccs más kategória, de ott is kb ezt bizonyította szerintem). Reméljük holnapra meglesz a meccs ...
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Azért nem megy John az USA-ba mert nem akarták neki megadni a vízumot és nem könyörögtek érte a menedzserével. Nem vagyok benne biztos, hogy rosszul döntött.
"Mindenki a napra tör..."
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: kozi »

Chris John megverte a száz éve veretlen Marquezt. Bevallom nem lep meg az eredmény, mert Johnban egy ragyogó képességű, az ellefélhez kiválóan alkalmazkodni tudó bokszolót ismertem meg és arra számítottam, hogy képes lehet kibokszolni a mexikóit. Igaz simán benne volt, hogy a mexikói felborítja, de nem így történt. Remélem legközelebb már elmegy John az USÁba bokszolni, föleg azért mert jóval könnyebb lenne úgy a meccseit beszerezni . Már nagyon várom, hogy láthassam a mai győzelmét..
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Chris John egyhangú pontozással legyőzte Juan Manuel Marquezt. Eddig is tetszett ez az indonéz gyerek, de ezek után egyértelműen a súlycsoport legjobb bunyósa lett. Marquezt ennyire simán megverni pontozással nagyon-nagyon figyelemre méltó teljesítmény.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1131048106;start=0#5 date=11/05/05 ť 23:18:58]Ezzel a súllyal mehetne a K-1-be. Hamed vs Sapp ;D[/quote]<br><br>Vagy rendezhetnének egy Naseem Hamed vs Ricky Hatton meccset cirkálósúlyban...  :D<br><br><br>[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1131048106;start=0#6 date=11/06/05 ť 01:16:29]Harrison engem annyira nem győzött meg, hogy szerintem simán kikapott. <br>A bíró bácsi meg mindig nekiállt szabályokat magyarázni 5-10 mp-ig, miután Hussein eltalálta keményen Harrisont. [/quote]<br><br>Harrison védett bokszolóként lépett ringbe. Sajnos. Ettől függetlenül, nálam szűken (2 ponttal) nyert. Nehezen pontozható meccs volt. A vezető bíró olyan botrányos volt, hogy nem tudok rá jelzőt találni.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Harrison engem annyira nem győzött meg, hogy szerintem simán kikapott. <br>A bíró bácsi meg mindig nekiállt szabályokat magyarázni 5-10 mp-ig, miután Hussein eltalálta keményen Harrisont.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Ezzel a súllyal mehetne a K-1-be. Hamed vs Sapp ;D
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: TKO »

Én nem nagyon bírtam Hamedet.<br>De azért jó lenne megint a ringben látni...pontosabba a padlón  ;)<br><br>Nagy Jani Vs Hamed ?   ::)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: kozi »

http://www.profiboksz.hu/images/abc/n/N ... br><br>Itt van a Laslie által említett kép Hamedröl. Én is remélem, hogy tényleg visszatér és nem olyan teljesítménnyel mint Calvo ellen, hanem mint pl. Tito Mayorga ellen. Rosszat nem tenne vele az biztos :)<br>Az viszont nagyon meglepne ha pehelysúlyban lépne ringbe. Szerintem minimum nagypehely lesz az, de lehet, hogy könnyűsúly.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1131048106;start=0#1 date=11/03/05 ť 21:40:40]Számomra a slusszpoén a nap első jó híre. Mit lehet tudni a visszatéréséről? Minden infó érdekelne.[/quote]<br><br>Hamed valószínűleg félnehézben idul Zsolti ellen ;D - az akkori híradások szerint közel veri a 80 kg-ot. Valamelyik topicban volt egy év eleji kép róla, de sajna nem találom, érdemes megnézni :)<br><br>Viszont egy jó Hamedtől, egy jó ellenfél ellen a gatyámba vizelnék ;)<br><br>Holly, legyen meg a te akaratod Kép ;D
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: Camo »

Számomra a slusszpoén a nap első jó híre. Mit lehet tudni a visszatéréséről? Minden infó érdekelne.
Camo
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Pehelysúly

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Még nem volt pehelysúlyú topik, úgyhogy ideje csinálni egyet az újra mozgásba lendülő kategóriának.<br><br>A mexikóiak és Pacquiao távozása után keletkezett űr lassan kezd szűkülni. <br>- Decemberben Chris John vs Juan Manuel Marquez meccs lesz Indonéziában, ami az év egyik legizgalmasabb és legérdekesebb összecsapása lehet. Ebből a Johnból kinézem, hogy meglepi Marquezt és átveszi az uralmat a pehelysúlyban.<br>- A WBO vonal is kezd izgalmassá válni, ugyanis Joan Guzman megjelenésével egy látványos meccseket bokszoló bunyós jelent meg a színen. Guzman szerintem megállíthatja a nem túl látványos, de nehezen verhető Harrisont.<br>- És  avégére a sluszpoén. Szinte 100%, hogy Hamed a jövő év elején visszatér. Úgy gondolom ha visszamegy régi edzőjéhez és komolyan veszi a bokszot, akkor képes lehet még nagy eredmények elérése. Jó tenne az egész ökölvívásnek egy olyan egyinés vissaztérése mint amilyen Naz volt.
"Mindenki a napra tör..."
BUTTON_POST_REPLY