Quinton "Rampage" Jackson

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
BUTTON_POST_REPLY
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Quinton "Rampage" Jackson

Hozzászólás Szerző: supras »

Ha megnéztétek a videot akkor láttátok hogy Jackson felmegy a szolid kis láncával ;) Ha jól láttam amikor felállva tapsol Jackson szerintem Silva neki mondja mosolyogva hogy     I 'll beat you.<br><br>Azért ha megnéztétek Jackson kb. 96-97 kg. Izom körül mozgott! ;)<br><br>Remélem elveri Silva-t
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Quinton "Rampage" Jackson

Hozzászólás Szerző: supras »

Igazad van Sama ahogy leírtad eszembe jutott :-X. <br><br>szarabb<br><br>Remélem is hogy tanul ebből és kicsit okosabban próbálja meg érvényesíteni a technikáját.
szarabb
Kihívó
HozzászólásokCOLON 203
CsatlakozottCOLON 2003-05-13 14:11:10

Re: Quinton "Rampage" Jackson

Hozzászólás Szerző: szarabb »

Hát Silva nagyon megverte Jacksont legutóbb. ennyi térdest fejre:)<br>
SzaRABB
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Quinton "Rampage" Jackson

Hozzászólás Szerző: Sama »

Randleman nem biztos :)<br> Win            Kevin Randleman            TKO (Punches)            PRIDE 25-Body Blow             3/16/2003
If you don´t want pain
You don´t understand
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Quinton "Rampage" Jackson

Hozzászólás Szerző: supras »

Nekem jelenleg Ő a kedvenc bunyósom a Pride FC mezőnyében. Ez igaz a súlycsoportjára és nehézsúlyra is mert ott is vert már meg jónevű embert. Egy darabig úgy volt hogy indul most a nehézsúlyú GP-n bár úgy érzem hogy egy Fedor, Randleman vagy esetleg egy Coleman talán megállította volna. Végül is nem indult és hamarosan lehet hogy Vanderlei Silva-val csap össze ismét ha sikeresen veszik az akadályokat. Megnéztem az oldalát ami a www.rampageunchained.com cím alatt fut és megnéztem pár részletet az azonos című DVD-jéből is. Itt látható egy edzése ahogy hülyéskedik, autgrammot kér Peter Aerts-tól vagy éppen az albínó kisfiával D'angelo Jackson-al szórakozik. A ringben mint mindenki tudja egy állat és nagyon erős, a magán életben ahogy elnéztem egy vicces pasas aki folyamatosan viccet csinál a dolgokból. Rá jellemző hogy a bevonulásoknál üvölt mint egy farkas és van egy hatalmas nyaklánca.<br><br>Szóval nekem Ő a kedvencem jelenleg. Ja és jobban tetszik neki az UFC szabály rendszere csak ott egy súlycsoportban lenne jóbarátjával Tito Ortiz-al ezért marad a Pride-ban. Ha meglátom mit bunyózik Silva Kondoval és látom hogy Jackson milyen formában van megmerem kockáztatni hogy Jackson elverheti.
BUTTON_POST_REPLY